Urodziny ks. Kanonika Romana Wojtana (88 lat) – 14 stycznia 2018

W dniu dzisiejszym tj. 14 stycznia – ks. kanonik Roman Wojtan obchodzi kolejną rocznicę swoich urodzin. Tym razem to już 88 rocznica. Nie dostrzegamy by ks. kanonik się zmieniał, bo cały czas jest niezmiennie uśmiechnięty i radosny. Z tej okazji najlepsze życzenia: Wszelkich Łask Bożych, opieki Matki Bożej i św. Małgorzaty. Do tego zdrowia, sprawności i radości oraz jak zawsze, poczucia humoru – składają parafianie.
Przy tej okazji prezentujemy również wywiad z ks. kanonikiem z okazji uhonorowania go Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, nadawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Uroczystość wręczenia orderów osobom zasłużonym w obronie suwerenności i niepodległości Państwa Polskiego, za działalność kombatancką i społeczną oraz za zasługi w pielęgnowaniu pamięci o najnowszej historii Polski odbyła się 24 października w Warszawie w Pałacu Prezydenckim. Aktu dekoracji w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy dokonał Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Wojciech Kolarski.

Foto: (Bukiet róż pochodzi z portalu cudawianki.org.pl)

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.