INTENCJE MSZALNE

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
11 – 17 listopada

 

Poniedziałek 11 listopada św. Marcina z Tours, biskupa
9.00 – W intencji Ojczyzny
17.00 – + Józefa Kulawika w 3r.śm. – od żony i dzieci z rodzinami

 

Wtorek 12 listopadaśw. Jozafata, biskupa i męczennika
17.00 – 1. + Stanisława Paś – od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bydlinie
2. + Mariannę Bąchor w 2r.śm. – od Doroty Pietroń z rodziną, z Młynnego

 

Środa 13 listopadaśw. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
17.00 – 1. + Bronisławę Henrykę Konieczną – od Haliny i Wiesława Głąb
2. + Bogusława Jamróz – od rodziny Laskowskich

 

Czwartek 14 listopada
17.00 – 1. + Jana Mędrka – od firmy Emized
2. + Mieczysława Pasicha – od chrześniaka Mariana z rodziną

 

Piątek 15 listopada
17.00 – 1. + Bronisławę Henrykę Konieczną – od rodziny Szlachtów, Gałeckich i Bilników
2. + Irenę Muchajer – od synów z rodzinami

 

Sobota 16 listopada
11.00 – Na cmentarzu – Za poległych Legionistów
17.00 – 1. + Janinę i Andrzeja Dybkowskich – od córek z rodzinami
2. + Stanisława Kulawika – od wnuka Łukasza z żoną Moniką i prawnuczką Melanią

 

Niedziela 17 listopada – XXXIII Niedziela Zwykła
9.00 – 1. + Bernarda Milanowskiego w 4r.śm. – od syna z żoną i rodziną
2. + Bronisława Matyję w 40r.śm. i zm. z rodziny Matyjów, Podsiadłych, Gajewskich i Bombów – od syna Aleksandra z rodziną

11.15 – + Bogusława Mędrka w 9r.śm. – od żony z rodziną

16.00 – 1. Za parafian
2. + Zygmunta Paś – od synów Dariusza i Zbigniewa z rodzinami

_________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
4 – 10 listopada

 

Poniedziałek 4 listopadaśw. Karola Boromeusza, biskupa
14.00W kościele – pogrzeb + Marianny Kaziród
17.00 – Msza święta Oktawalna

 

Wtorek 5 listopada
17.00 – 1. Msza święta Oktawalna
2. + Stanisława Kulawika – od wnuczki Iwony z mężem i prawnukami: Natalką i Mateuszkiem

 

Środa 6 listopada
17.00 – 1. Msza święta Oktawalna
2. + Edwarda Szota – od siostrzenicy Jolanty z rodziną

 

Czwartek 7 listopada
17.00 – 1. Msza święta Oktawalna
2. + Piotra, Mariannę Guzik, Kacpra, Antoninę Bąchór, Józefa, Halinę Kabat – od wnuczki z rodziną

 

Piątek 8 listopada
17.00 – 1. Msza święta Oktawalna
2. + Stanisławę Straszak – od koleżanek Urszuli, z pracy

 

Sobota 9 listopadaŚwięto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
15.00 – Chrzest Zuzanny Francik
17.00 – Msza święta Oktawalna
17.30 – + Janinę Ciepał – od rodziny Kazirodów z dziećmi

 

Niedziela 10 listopada – XXXII Niedziela Zwykła
9.00 – + Alicję i Stanisława Zawadów i ich zmarłych rodziców – od córki

11.15 – + Zofię i Stefana Imiołków – od rodziny

16.00 – 1. Za parafian
2. + Lucjana Bąchora w 24r.śm., zm. z rodziny Bąchorów, Rusów, Mieczysława Ciułę i Jana Drożdża – od Natalii Bąchór z rodziną

_________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
28 października – 3 listopada

 

Poniedziałek 28 październikaświęto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
16.30 – + Tadeusza Nowaka – od żony Danuty
17.00 – 1. + Stanisława Paś – od całej rodziny Serafinów
2. + Edwarda Szota – od Ewy i Jacka Mędrków, z Domaniewic

 

Wtorek 29 października
17.00 – + Alicję w 10r.śm. i Piotra w 9r.śm. Baranów – od córki z synem

 

Środa 30 października
17.00 – 1. + Jana Mędrka – od Koła Gospodyń Wiejskich w Bydlinie
2. + Stanisława Mól – od szwagra Józefa z rodziną, z Klucz

 

Czwartek 31 października
17.00 – 1. + Zofię w 6r.śm. i Władysława Noconiów – od syna Ryszarda z rodziną
2. + Bolesława Kamionkę – od uczestników pogrzebu

 

Piątek 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych
9.00 – W kościele: 1. + Honoratę, Janusza i Daniela Myszorów – od rodziny
2. + Irenę Kowal – od wnuków z rodzinami, z Limanowej
12.00Na cmentarzu
1. Za zmarłych parafian
2. + Genowefę, Eugeniusza Baranów – od dzieci z rodzinami
16.00 – W kaplicy – + Mariannę, Romualda Hadyków, Jana, Leokadię Pasichów, Stanisława Mika – od rodziny

 

Sobota 2 listopadaWspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
9.00 – W kościele – 1. Msza święta Oktawalna
2. + Marię Kalarus – od Kajdanów z Ryczowa i rodziny ze Złożeńca
11.00 – W kaplicy – 1. + Mieczysława Dziedzica, Stanisławę, Antoniego Brodzińskich, Władysławę, Krystynę, Jana Rachwałów, Annę, Jana Paciów – od wnucząt: Ewy i Marka
17.00 – + Waldemara Kuśmierskiego – od córki Anny z mężem i Kubusiem

 

Niedziela 3 listopada – XXXI Niedziela Zwykła
9.00 – 1. Zbiorowa za zmarłych
2. Msza święta Oktawalna

11.15 – 1. Za parafian
2. + Tadeusza, Janinę, Andrzeja Dybkowskich, Zofię, Andrzeja Szotów – od córki Zofii Szot z rodziną

16.00 – + Leszka, Marię, Leszka Kalarusów – od rodziny z Tarnowa

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
21 – 27 października

 

Poniedziałek 21 października
17.00 – 1. + Janinę Ciepał – od Doroty i Władysława Mędrek z rodziną
2. + Mieczysława Pasicha – od siostry z mężem

 

Wtorek 22 październikaśw. Jana Pawła II, papieża
17.00 – 1. + Bolesława Kamionkę w 1r.śm. – od żony i córek z rodzinami
2. + Zenobię Szczur – od uczestników pogrzebu

 

Środa 23 października
16.30 – + Stanisławę Straszak – od koleżanek i kolegów z pracy, z Huty Szkła Jaroszowiec
17.00 – + Jana Mędrka – od uczestników pogrzebu

 

Czwartek 24 października
17.00 – + Bronisławę Henrykę Konieczną – od Dominiki i Łukasza Skotniczny z dziećmi
17.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Agaty i Kamila Kyć w 1 rocznicę ślubu – od rodziców

 

Piątek 25 października
17.00 – 1. + Juliannę i Jana Baranów, Bogumiłę i Józefa Pasichów – od syna i córki z rodziną
2. + Czesława Gorgonia – od uczestników pogrzebu

 

Sobota 26 października
16.30 – + Irenę Muchajer – od uczestników pogrzebu
17.00 – 1. + Mieczysława w 16r.śm., Dorotę, Mariana Czerwików i Edwarda Szot – od rodziny
2. + Mariana Kulawika w 20r.śm. – od córki z rodziną

 

Niedziela 27 października – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia kościoła
9.00 – + Władysława Płonkę w 46r.śm. – od córki z rodziną

11.15 – 1. Za parafian
2. + Juliana Sułkowskiego w 22r.śm. – od rodziny

16.00 – + Leokadię w 6r.śm. i Dariusza Kazirodów – od rodziny

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
14 – 20 października

 

Poniedziałek 14 października
17.00 – 1. + Jana Szota – od uczestników pogrzebu
2. + Daniela Myszora – od wnuczki Jagny z rodziną

 

Wtorek 15 październikaśw. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
17.00 – 1. + Irenę Muchajer – od synów z rodzinami
2. + Bronisławę Henrykę Konieczną – od koleżanek i kolegów córki Małgorzaty z Działu Logistyka i Magazyn Norma Polska

 

Środa 16 październikaśw. Jadwigi Śląskiej
16.30 – O łaskę zdrowia i szczęśliwy przebieg operacji dla pewnej osoby
17.00 – 1. + Jarka Żelaznego – od Janiny Kruszak z rodziną
2. + Apolonię w 19r.śm., Tadeusza, Włodzimierza Wyszyńskich, Otylię, Józefa Kalarusów – od rodziny

 

Czwartek 17 październikaśw. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
17.00 – 1. + Bogusława Jamróz – od sąsiadów Biedów z dziećmi
2. + Juliana Zabielskiego w 2r.śm. – od córki z rodziną

 

Piątek 18 październikaświęto św. Łukasza, Ewangelisty
16.30 – + Janinę Ciepał – od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i pracowników Administracji i Obsługi Szkoły Podstawowej w Dłużcu
17.00 – + Stanisława Paś – od Krystyny i Bogdana Barczyk oraz Haliny Socha z rodziną

 

Sobota 19 października
16.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Iwony i Andrzeja Szot w 35r. ślubu – od dzieci
17.00 – + Stanisława Kulawika – od wnuka Dariusza z żoną Dagmarą

 

Niedziela 20 października – XXIX Niedziela Zwykła
9.00 –1. Dz.– bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Elżbiety i Zbigniewa w 35r.ślubu
2. O Boże bł. i potrzebne łaski dla Michała Kiecy w 40r. urodzin – od żony i dzieci

11.15 – 1. Za parafian
2. + Krzysztofa Komperdę i Krystynę Winczewską w 2r.śm. – od mamy i rodziny

12.30 – Chrzest Marcela i Igora Roch

16.00 – W kościele – + Irenę w 3r.śm., Józefa, Wandę Molów, Genowefę, Felicjana Chłostów, Krystynę Sikorską i zm. dziadków – od rodziny

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
7 – 13 października

 

Poniedziałek 7 październikaNajświętszej Maryi Panny Różańcowej
16.30 – + Stanisławę Straszak – od sąsiadki Natalii z rodziną
17.00 – + Władysławę w 11r.śm. i Stanisława Mędrków – od córki Danuty z rodziną

 

Wtorek 8 października
15.00 – w kościele – Pogrzeb + Emilii Baran
17.00 – 1. + Stanisława Paś – od Tadeusza i Krystyny Kudela z rodziną
2. + Otolię w 9r.śm., Eugeniusza i Edwarda Szotów – od córki i siostry

 

Środa 9 października
16.30 – 1. W pewnej intencji, o łaskę zdrowia
2. O zdrowie, łaskę nawrócenia i światło Ducha Świętego dla Marty oraz bł. Boże dla Teresy w Dniu Urodzin.
17.00 – + Janinę Ciepał – od rodziny Borówków

 

Czwartek 10 października
17.00 – 1. + Bronisławę Henrykę Konieczną – od sąsiadów
2. + Edwarda Szota – od sąsiadów: Chłostów, Starostów i Banysiów

 

Piątek 11 pażdziernika
17.00 – 1.+ Jana Mędrka – od nauczycieli i pracowników obsługi Szkoły Podstawowej w Bydlinie
2. + Stanisława Kamionkę – od Barbary Chłosta z rodziną

 

Sobota 12 października
17.00 – 1. + Mariana w 1r.śm.i Zytę Pasichów i zm. z rodziny Jagłów – od sióstr z rodzinami
2. + Mariannę i Stanisława Bromblików – od córki z rodziną

 

Niedziela 13 października – XXVIII Niedziela Zwykła
9.00 – + Stanisława w 3r.śm., Alicję, Katarzynę i Tomasza Zawadów – od córki

11.15 – O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla Bartosza Borka w 18r. ur. – od rodziców i babci z Bydlina
16.00 – W kościele – 1. Za parafian
2. + Kazimierza Szota w 4r.śm. – od żony z dziećmi

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
30 września – 6 października

 

Poniedziałek 30 wrześniaśw. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
17.00 – 1. + Zenobię Szczur – od Dyrekcji, Nauczycieli i pracowników obsługi Szkoły Podstawowej w Bydlinie
2. + Jana Mędrka – od siostry Ewy z rodziną

 

Wtorek 1 październikaśw. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy
17.00 – 1. + Wiesława w 2r.śm., Mariannę i Władysława Musiorskich – od żony i dzieci
2. + Stanisława Smętka w 14r. śm. i zm. rodziców z obu stron – od rodziny

 

Środa 2 październikaśw. Aniołów Stróżów
17.00 – + Janusza w 12r.śm., Leokadię i Antoniego Mędrków, Mariannę, Antoniego Kalarusów – od żony z rodziną

 

Czwartek 3 października
17.00 – 1. + Stanisława w 30r.śm., Krzysztofa, Marię, Franciszka Zawadów, Stanisława, Mariannę Straszaków i zm. z tych rodzin
2. + Mieczysława Pasicha – od syna Marcina z rodziną

 

Piątek 4 pażdziernikaśw. Franciszka z Asyżu
15.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Nowożeńców: Eweliny i Tomasza
17.00 – Dziękczynno – błagalna, z prośbą o bł. Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

 

Sobota 5 październikaśw. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy
17.00 – 1. + Bronisławę Henrykę Konieczną – od rodziny Bugaj z rodziną
2. + Zdzisława Grzankę – od rodziny Wiśniewskich z Zawadki

 

Niedziela 6 października – XXVII Niedziela Zwykła
9.00 – 1. Zbiorowa za zmarłych: Juliannę, Jana, Janinę, Wacława, Joannę Słomianów…
2. + Maksymiliana, Franciszka, Stanisławę Dybkowskich, Helenę Wawrzyńca Bryzików – od rodziny

11.15 – + Otolię w 9r.śm., Eugeniusza, Zofię, Andrzeja, Edwarda Szotów – od synowej z rodziną

16.00 – W kościele – 1. Za parafian
2. + Wacława, Henrykę, Józefa, Krzysztofa Gajewskich, Magdalenę, Franciszka Mędrków – od rodziny

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
23 – 29 września

 

Poniedziałek 23 wrześniaśw. Pio z Pietrelciny – prezbitera
18.00 – 1. + Janinę Ciepał – od swatów Grzanków
2. + Bogusława Jamróz – od Mariusza i Magdaleny Jamróz z dziećmi

 

Wtorek 24 września
17.30 – + Barbarę Grzanka – od szwagra Leszka z rodziną
18.00 – + Jana Mędrka – od siostry Barbary z rodziną

 

Środa 25 września
17.30 – O Boże bł. i Dary Ducha Świętego dla Natalii Mędrek w 18r. ur. – od rodziców, dziadków z Bydlina i babci z Zarzecza
18.00 – + Władysława Kalarusa w 27r.śm. – od żony i dzieci

 

Czwartek 26 września
18.00 – 1. + Krystiana, Grzegorza i Jerzego Kocjanów, Janinę, Stanisława i Zenobię Wróbel, Wojciecha, Zofię i Kazimierza Szwajcowskich – od rodziny
2. + Wiesławę i Władysława Gorgoniów – od córek Mirosławy i Grażyny

 

Piątek 27 wrześniaśw. Wincentego a Paulo, prezbitera
18.00 – 1. + Stanisława Paś – od chrześnicy Barbary i Stanisława Szczęch z rodziną
2. + Janinę Ciepał – od wnuka Krystiana z żoną i synem

 

Sobota 28 wrześniaśw. Wacława, męczennika
14.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Mikołaja Szota w Dniu Chrztu świętego
17.30 – + Janinę Ciepał – od rodziny Mędrków z Dłużca
18.00 – + Barbarę w 1r.śm. i Władysława Ciepał – od synów z rodzinami

 

Niedziela 29 września – XXVI Niedziela Zwykła
9.00 – 1. + Bronisława w 8r.śm. i Stefanię Wiśniewskich, Leszka Sułkowskiego – od rodziny
2. + Irenę Kowal – od wnuka Łukasza z żoną Pauliną i synami

11.15 – + Mieczysława w 50r.śm. i Leokadię w 21r.śm. Sułkowskich, Andrzeja, Grażynę i Alfreda Płowców, Leszka Sułkowskiego, Dariusza Bielak, Krzysztofa Sterę i Ryszarda Ciepała – od rodziny

16.00 – W kaplicy – Za parafian

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
16 – 22 września

 

Poniedziałek 16 wrześniaśw. Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
17.30 – + Edwarda Szota – od chrześniaka Jacka z rodziną
18.00 – + Mieczysławę Pasich – od uczestników pogrzebu

 

Wtorek 17 września
17.30 – + Stanisławę Straszak – od sąsiadki Danuty z rodziną
18.00 – + Małgorzatę Parczeńską – od siostry z rodziną

 

Środa 18 wrześniaświęto św. Stanisława Kostki, zakonnika – patrona Polski
17.30 – + Zdzisława Grzankę – od rodziny Dachowskich
18.00 – + Stefana w 46r.śm. i Janinę Piechowskich – od córek z rodzinami

 

Czwartek 19 września
18.00 – 1. + Czesława Gorgonia – od chrześnicy Lilianny z mężem i dziećmi
2. + Edwarda Szota – od wnuków: Sylwi z rodziną i Kamila

 

Piątek 20 wrześniaśw. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Hong Hasang i towarzyszy
17.30 – + Stanisława Kulawika – od wnuczki Małgorzaty z mężem i prawnuczka Kacperka
18.00 – + Małgorzatę Parczeńską w 1r.śm. – od córek

 

Sobota 21 wrześniaświęto św. Mateusza – Apostoła i Ewangelisty
17.30 – + Franciszka Kyć – w 11r.śm. – od żony z rodziną
18.00 – + Bronisławę Henrykę Konieczną – od Agnieszki i Andrzeja z córką

 

Niedziela 22 września – XXV Niedziela Zwykła
9.00 – 1. Za parafian
2. + Henryka Kuśmierskiego w 7r.śm. – od dzieci z rodzinami

11.15 – + Stanisława Mól w 1r.śm. – od żony i dzieci z rodzinami

16.00 – W kaplicy – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Zofii i Aleksandra Zawadów w 80r. urodzin – od syna i córek z rodzinami

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
9 – 15 września

 

Poniedziałek 9 września
18.00 – + Janinę Ciepał – od rodziny Kiełtyków z Kosmolowa

 

Wtorek 10 września
17.30 – + Eugeniusza i Zytę Kamionków – od córki Lucyny z rodziną
18.00 – + Bronisławę Henrykę Konieczną – od Barbary Gałęckiej z rodziną

 

Środa 11 września
18.00 – 1. + Barbarę Bąchor w 2r.śm. – od męża i córki z rodziną
2. + Edwarda Karolczyka – od chrześnicy Renaty z rodziną

 

Czwartek 12 września
18.00 – 1. + Zenobię Szczur – od syna i córek
2. + Mieczysława Pasicha – od syna Andrzeja z rodziną

 

Piątek 13 wrześniaśw. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
17.30 – Dz. – bł. z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Agnieszki i Szymona Sikorskich w 19r. ślubu i bł. Boże dla Aleksandra
18.00 – + Franciszka, Katarzynę, Jadwigę, Jana, Wiktorię, Zdzisława i Mariana Kulawików – od rodziny

 

Sobota 14 wrześniaświęto Podwyższenia Krzyża Świętego
18.00 – + Jana Mędrka – od rodziny Bąbów z Jastrzębia Zdroju

 

Niedziela 15 września – XXIV Niedziela Zwykła
9.00 – 1. Za parafian
2. + Stefanię, Romana Chłostów i zm. z rodziny Chłostów i Karlińskich – od rodziny Karlińskich

11.15 – 1. + Władysława w 43r.śm., Salomeę, Mikołaja, Jerzego Kalarusów i Adofa Szota – od rodziny
2. + Józefa Warchoła – od żony z dziećmi

16.00 – W kaplicy – + Irenę Muchajer – od synów z rodzinami

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
2 – 8 września

 

Poniedziałek 2 września
9.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla nauczycieli, pracowników obsługi i uczniów Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Bydlinie
17.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i zdrowie dla Romana Maruszczyka w 85r. urodzin – od żony i dzieci z rodzinami
18.00 – + Daniela Myszora – od córki z mężem i wnuka Dawida

 

Wtorek 3 wrześniaśw. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
17.30 – + Małgorzatę Parczeńską – od koleżanek i kolegów z klasy
18.00 – + Stanisława Kulawika –od córki Henryki z mężem Andrzejem

 

Środa 4 września
17.30 – + Czesława Gorgonia – od siostry Teresy z mężem i rodziną
18.00 – + Stanisława Paś – od Grzegorza Dolezy, Doroty Mrówki z rodziną i Sylwi Grudzińskiej z rodziną

 

Czwartek 5 września
18.00 – 1. + Jana Mędrka – od rodziny Bąbów z Pilicy
2. + Zofię w 29r.śm. i Kazimierza w 2r.śm. Barczyków – od córek z rodzinami

 

Piątek 6 września
18.00 – 1. + Leokadię, Antoniego Mędrków – od rodziny
2. + Stanisława Kamionkę – od uczestników pogrzebu

 

Sobota 7 września
15.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Nowożeńców: Karoliny i Mateusza
16.30 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Nowożeńców: Ewy i Wojciecha
18.00 – + Wojtusia Dachowskiego w 8r.śm. – od rodziców z rodziną

 

Niedziela 8 września – Odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia
9.00 – 1. Danutę Dybkowską w 3r.śm., Danutę i Henryka Wójcickich – od dzieci
2. + Ludwikę, Wincentego, Józefę, Stanisława Mędrków i wszystkich zm. z rodziny

12.00 – Przy Kaplicy – Za parafian

16.00 – W kaplicy – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i zdrowie dla Danuty w 70r. urodzin – od dzieci z rodzinami

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
26 sierpnia – 1 września

 

Poniedziałek 26 sierpniauroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
17.30 – + Edwarda Szota – od córki Iwony z mężem
18.00 – + Zenobię Szczur – od wnuczka Marcina z rodziną

 

Wtorek 27 sierpniaśw. Moniki
18.00 – 1. + Stanisławę Straszak – od cioci Zofii Bąchór z rodziną
2. + Stanisławę Straszak – od szwagierki Wandy Dusza z rodziną

 

Środa 28 sierpniaśw. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
17.30 – + Barbarę Grzanka – od syna i córki
18.00 – + Jana Pasicha – od Mieczysławy Barczyk z rodziną z Sosnowca

 

Czwartek 29 sierpniaMęczeństwo św. Jana Chrzciciela
18.00 – 1. + Mieczysława Pasicha – od córki Anny z rodziną
2. + Zdzisławę Nawrot – od koleżanek z Załęża

 

Piątek 30 sierpnia
17.30 – + Zdzisława Grzankę – od rodziny Ciepałów
18.00 – + Stanisławę Straszak – od uczestników pogrzebu

 

Sobota 31 sierpnia
16.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Nowożeńców: Aleksandry i Bartosza
18.00 – + Bronisławę Henrykę Konieczną – od Danuty Szlachta

 

Niedziela 1 września – XXII Niedziela Zwykła
9.00 – 1. Zbiorowa za zmarłych: Juliannę, Jana, Janinę, Wacława Słomianów, Teresę Smorąg
2. + Otylię w 16r.śm. i Tadeusza Bojarskich – od córki Donaty z rodziną

11.15 – Za parafian

16.00 – W kościele – 1. + Anielę w 4r.śm. i Mieczysława Jagiełków, Helenę, Pawła Gilów – od córki Ewy z rodziną
2. + Bogusława Jamróz – od rodziny Zarębskich z Rodak

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
19 – 25 sierpnia

 

Poniedziałek 19 sierpnia
17.30 – + Bolesława Kamionkę – od rodziny
18.00 – + Jana Szota – od rodziny siostry Zeni

 

Wtorek 20 sierpniaśw. Bernarda, opata i doktora Kościoła
17.30 – + Czesława Gorgonia – od syna Tomasza
18.00 – + Zdzisławę Nawrot – od szwagra Mariana oraz Ireny i Sławomira Nawrot z rodziną

 

Środa 21 sierpniaśw. Piusa X, papieża
17.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Marty i Janusza Gajewskich w 15r. ślubu i bł. Boże dla Nikoli i Wiktorii – od rodziny
18.00 – + Zofię i Józefa Samulów – od dzieci z rodzinami

 

Czwartek 22 sierpniaNajświętszej Maryi Panny, Królowej
18.00 – 1. + Stanisława Paś – od Grażyny i Dariusza Dregan
2. + Stanisawa Kamionkę – od córki z rodziną

 

Piątek 23 sierpnia
18.00 – 1. + Jana w 10r.śm. i Mariannę Straszaków – od syna Krzysztofa z rodziną
2. + Stanisława Mól – od rodziny Klasińskich, Dyduchów i Cieślów

 

Sobota 24 sierpnia święto św. Bartłomieja, Apostoła
17.00 – O Boże bł. i zdrowie dla Adama Lary w 1r.ur. oraz bł. Boże i potrzebne łaski dla Justyny i Marcina Larów i bł. Boże dla Bartosza
17.30 – O Boże bł. i Dary Ducha Św. dla Huberta Milanowskiego w 18r. ur. – od rodziców i siostry Weroniki
18.00 – + Jana Mędrka – od Agnieszki i Adama Rogalskich

 

Niedziela 25 sierpnia – XXI Niedziela Zwykła
9.00 – 1. + Eugeniusza, Natalię, Andrzeja Kulawików, Janinę Szopa – od rodziny
2. + Marię Kalarus – od Więckowskich ze Złożeńca

11.15 – 1. Za parafian
2. + Elżbietę Majda w 6r.śm. – od męża i dzieci z rodzinami

16.00 – W kaplicy – + Stefana w 25r.śm., Zofię i Mariannę Płaszewskich – od córek z rodzinami

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
12 – 18 sierpnia

 

Poniedziałek 12 sierpnia
17.30 – + Małgorzatę Parczeńską – od Małgorzaty i Michała Janosik
18.00 – + Mariannę i Stefana Kańczugów – od córek z rodzinami

 

Wtorek 13 sierpnia
18.00 – + Zdzisławę Nawrot – od Arlety i Pawła i rodziny Marchajskich

 

Środa 14 sierpniaśw. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
17.30 – + Janinę Ciepał – od chrześnicy Edyty
18.00 – + Marię i Adama Furgaczów – od córki z dziećmi

 

Czwartek 15 sierpnia – uroczystość Wniebowzięcia NMP
9.00 – 1. + Bronisława w 22r.śm., Janinę Straszaków – od rodziny
2. + Irenę Muchajer – od synów z rodzinami
11.15 – Dziękczyynna za zebrane plony
16.00 – 1. + Ryszarda Duszę w 5r.śm. – od rodziców i syna z żoną
2. + Wiktorię Straszak w 30r.śm. – od wnuczki Anny z mężem

 

Piątek 16 sierpnia
17.30 – + Stanisława Kulawika – od córki Haliny z mężem Edwardem i wnukiem Piotrem
18.00 – + Stanisława Paś – od Teresy i Zygmunta Dolezy z rodziną

 

Sobota 17 sierpniaśw. Jacka, prezbitera
13.30 – Chrzest Jakuba Łabudy
17.30 – + Czesława Gorgonia – od rodziców
18.00 – + Marię Kalarus w 1r.śm. – od wnuczki Anety

 

Niedziela 18 sierpnia – XX Niedziela Zwykła
9.00 – 1. Za parafian
2. + Edwarda Jędrzejczyka w 2r.śm. – od córki z rodziną

11.15 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Anny i Kamila Sobiesińskich w 1r. ślubu – od rodziców

16.00 – W kaplicy – + Eugenię, Edwarda Oraczów, Franciszkę, Jana Klonowskich, Mariannę, Władysława Oraczów, Lucjana Gajewskiego – od rodziny

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
5 – 11 sierpnia

 

Poniedziałek 5 sierpnia
17.30 – + Janinę Ciepał – od syna Zbigniewa z żoną i synem
18.00 – + Mariana Kozickiego w 5r.śm. – od synów z rodzinami

 

Wtorek 6 sierpniaświęto Przemienienia Pańskiego
18.00 – 1. + Zdzisławę Nawrot – od teściowej Łucji i chrześnicy Weroniki Nawrot
2. + Edwarda Szota – od córki Hani z rodziną

 

Środa 7 sierpnia
17.30 – + Zenobię Szczur – od wnuczki Joanny z rodziną
18.00 – + Jana Szota – od swatki Zenobii z rodziną

 

Czwartek 8 sierpniaświęto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sosnowcu
18.00 – 1. + Stanisława Paś – od bratowej Danuty Paś
2. + Bogusława Jamróz – od kolegi Grzegorza Biedy z całą rodziną

 

Piątek 9 sierpniaświęto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy
18.00 – 1. + Tadeusza Tomsi w 14r.śmierci
2. + Jana Mędrka – od koleżanek i kolegów z pracy córki Joanny

 

Sobota 10 sierpniaświęto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
15.00 – O Boże bł. i ptrzebne łaski dla Nowożeńców: Wiolety i Mateusza
17.30 – + Waldemara Kuśmierskiego – od córki Marty z mężem
18.00 – + Tadeusza w 25r.śm., Apolonię, Włodzimierza Wyszyńskich, Otylię, Józefa Kalarusów – od rodziny

 

Niedziela 11 sierpnia – XIX Niedziela Zwykła
9.00 – + Julię Kalarus w 35r. śm. – od rodziny

11.15 – 1. Za parafian
2. + Ryszarda Zarzyckiego w 12r.śm. – od rodziny

16.00 – W kaplicy – + Mariannę, Jana, Mariana Antonik, Teofilę, Kacpra Zawadów – od córki z rodziną

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
29 lipca – 4 sierpnia

 

Poniedziałek 29 lipcaśw. Marty
18.00– + Mieczysławę Pasich – od prawnuków

 

Wtorek 30 lipca
18.00 – + Jana Barana w 1r.śm., Bożenę, Natalię, i Stanisława Baranów – od siostry Krystyny z rodziną

 

Środa 31 lipcaśw. Ignacego z Loyoli, prezbitera
18.00 – + Władysława w 7r.śm. i Zofię Noconiów – od syna Ryszarda z rodziną

 

Czwartek 1 sierpniaśw. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
18.00 – + Jana Mędrka – od Mateusza Mazura z rodziną

 

Piątek 2 sierpnia
18.00 – 1. + Barbarę Ciepał – od kuzyna Adama z rodziną, z Kwaśniowa
2. + Czesława Gorgonia – od teściowej oraz szwagierki Elżbiety Mędrek z mężem Zdzisławem i rodziną

 

Sobota 3 sierpnia
17.00 – Dziękczynna w 17r. ślubu Justyny i Marcina Ficków oraz w 6r. ślubu Agaty i Rafała Furmanów z prośbą o dalsze łaski Boże dla ich małżeństw i dzieci
18.00 – + Honoratę w 25r.śm., Mieczysława, Ryszarda Noconiów, Mariannę, Andrzeja Sojków – od rodziny

 

Niedziela 4 sierpnia – XVIII Niedziela Zwykła
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Leszka Świerczka w 29r.śm., Stefana w 35r.śm., Weronikę, Stanisława, Mieczysława Szotów…

11.15 – Dz. – bł., o bł. Boże i potrzebne łaski dla Anny i Waldemara Rożek w 40r. ślubu

16.00 – W kościele – 1. Za parafian
2. + Mariannę i Bronisława Szczęch – od syna z rodziną

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
22 – 28 lipca

 

Poniedziałek 22 lipcaświęto św. Marii Magdaleny
17.30 – + Małgorzatę Parczeńską – od wujka Mieczysława z rodziną
18.00 – + Zdzisławę Nawrot – od koleżanek Angeliki z pracy

 

Wtorek 23 lipcaświęto św. Brygidy, zakonnicy – patronki Europy
17.30 – + Stanisława Kamionkę – od żony
18.00 – + Jana Mędrka – od szwagierki Jolanty z rodziną

 

Środa 24 lipcaśw. Kingi, dziewicy
17.30 – + Stanisławę Straszak – od kuzynów: Henryka i Jerzego Bąchór z rodzinami
18.00 – + Bronisławę i Piotra Koniecznych – od Mieczysławy Barczyk z Sosnowca, z rodziną

 

Czwartek 25 lipcaświęto św. Jakuba Apostoła
18.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza w Dniu Imienin

 

Piątek 26 lipcaśw. Joachima i Anny, rodziców NMP
17.30 – + Stanisława Kulawika – od córki Renaty z mężem Adamem i wnuczką Olą
18.00 – + Danutę i Stanisława Grzanków – od dzieci

 

Sobota 27 lipca
17.30 – 1. + Antoniego, Leontynę Chłostów – od syna Piotra z rodziną
2. + Berenda Hummela w 1r.śm. – od żony z dziećmi
18.00 – + Stanisława Paś – od Zbigniewa i Małgorzaty Paś z rodziną

 

Niedziela 28 lipca – XVII Niedziela Zwykła
9.00 – 1. Za parafian
2. + Antoniego, Alfredę Goncerzów, Danutę Zacłona – od rodziny Goncerzów

11.15 – 1. + Mirosława Niesytego w 3r.śm., Waldemara Kośmidra i Mariana Cygronia
2. + Krzysztofa Komperdę, Otylię, Alojzego, Wiktorię, Antoniego Wróblów – od mamy i rodziny

16.00 – W kaplicy – O Boże bł. i Dary Ducha Św. dla Julii i Michała Kucharskich w 18r. urodzin – od rodziców

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
15 – 21 lipca

 

Poniedziałek 15 lipcaśw. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
18.00 – + Walentego, Zofię, Andrzeja Grzanków, Jana, Natalię Wiśniewskich – od rodziny
18.30 – + Irenę Muchajer – od synów z rodzinami

 

Wtorek 16 lipcaNajświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
17.30 – + Stanisława Mól – od teściowej
18.00 – + Bolesława Kamionkę, Helenę Grzebilichowską – od Władysławy Gaweł z Poręby Górnej

 

Środa 17 lipca
17.30 – + Mieczysława Pasicha – od żony
18.00 – + Zdzisławę Nawrot – od rodziny Magdaleny i Nikodema Grzesiak

 

Czwartek 18 lipca
18.00 – 1. + Jana Szota – od wnuczki Dominiki z mężem
2. + Jana Wronę – od uczestników pogrzebu z Bydlina

 

Piątek 19 lipca
17.30 – + Zdzisława Grzankę – od chrześniaka Krzysztofa Haberki z rodziną
18.00 – + Kazimierza w 10r.śm., Zofię, Jana Kalarus, Janinę, Eugeniusza Fira – od rodziny

 

Sobota 20 lipca – Uroczystość św. Małgorzaty, dziewicy i męczennicy
9.00 – + Mariannę Bąchor – od Mariana Frankowskiego z żoną Olą i córką Asią z Dobrej
17.30 – + Stanisława Paś – od Dariusza i Zdzisławy Paś z rodziną
18.00 – + Barbarę Ciepał – od Henryka Prawowicza z rodziną

 

Niedziela 21 lipca – Uroczystość Odpustowa ku czci św. Małgorzaty
9.00 – 1. + Zdzisława Grzankę – od żony i córek: Joanny i Grażyny z rodzinami
2. + Irenę Kowal – od syna Kazimierza z żoną

12.00 – 1. Za parafian
2. O Boże bł. i potrzebne łaski dla Agnieszki w 25r. ur. i Grzegorza w 13r.ur. Straszak – od rodziców i brata

16.00 – W kościele – + Zygmunta Dybkowskiego – od żony z rodziną

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
8 – 14 lipca

 

Poniedziałek 8 lipca św. Jana z Dukli, prezbitera
17.30 – + Andrzeja Bulę w 4r.śm. – od żony z rodziną
18.00 – + Mieczysławę Pasich – od syna Witolda

 

Wtorek 9 lipca
18.00 – 1. + Zdzisława Grzankę – od uczestników pogrzebu
2. + Alfredę Krawiec – od rodziny Goździewiczów i Izdebskich

 

Środa 10 lipca
15.00 – W kaplicy – pogrzeb + Barbary Grzanka
18.00 – + Zdzisławę Nawrot – od sąsiadów Kazirodów

 

Czwartek 11 lipca święto św. Benedykta, opata – patrona Europy
18.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Anny i Bogusława Pielków w 25r. ślubu

 

Piątek 12 lipcaśw. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
17.30 – + Czesława Gorgonia – od szwagra Stanisława Żelaznego z żoną Zofią i rodziną
18.00 – + Jana Mędrka – od chrześnicy Eweliny z rodziną

 

Sobota 13 lipcaśw. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
16.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Nowożeńców: Aleksandry i Daniela
17.30 – + Janinę Ciepał – od córki Ilony z mężem i dziećmi
18.00 – + Barbarę Ciepał – od personelu Stacji Dializ Zawiercie

 

Niedziela 14 lipca– XV Niedziela Zwykła
9.00 – 1. + Jana, Petronelę, Władysława Kubatów – od Władysławy Gajewskiej
2. + Waldemara Kuśmierskiego – od żony

11.15 – 1. Za parafian
2. + Stefana w 12r.śm. i Alfredę Pasich, Zenobię Wróbel – od Leszka z rodziną

12.15 – Chrzest Antoniny Osowskiej

16.00 – W kaplicy – + Katarzynę w 58r.śm., Tomasza, Alicję, Stanisława Zawadów – od rodziny

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
1 – 7 lipca

 

Poniedziałek – 1 lipca
17.30 – + Władysława Mędrka w 25r.śm. – od syna Jacka z rodziną
18.00 – + Zdzisławę Nawrot – od kolegów: Grzegorza Biedy i Pawła Jagły

 

Wtorek 2 lipca
17.30 – + Juliannę, Romana, Krzysztofa Francików – od syna Tadeusza z rodziną
18.00 – 1. + Barbarę Ciepał – od personelu Stacji Dializ Sosnowiec
2. + Władysława w 25r.śm. i Stefanię Mędrków – od córki

 

Środa 3 lipcaświęto św. Tomasza, Apostoła
18.00 – + Jana Mędrka – od Grażyny Pasich z rodziną

 

Czwartek 4 lipca
18.00 – 1. + Mieczysława Wiśniewskiego – od uczestników pogrzebu
2. + Małgorzatę Parczeńską – od koleżanek z „ Biedronki”

 

Piątek 5 lipca
18.00 – 1.+ Stanisława Paś – od uczestników pogrzebu
2. + Krzysztofa Sterę w 20r.śm. i Ryszarda Ciepała – od córki i wnuczki

 

Sobota 6 lipcabł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
17.30 – + Jana Szota – od wnuczka Łukasza z rodziną
18.00 – + Bronisławę Henrykę Konieczną – od rodziny Głąb

 

Niedziela 7 lipca – XIV Niedziela Zwykła
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Juliannę, Jana Słomian, Jana Wronę, Mariannę, Tadeusza, Krystynę Piwowarczyków, Jana Mędrka, Pelagię, Władysława w 4r.śm. Mędrków, Apolonię, Tadeusza, Włodzimierza Wyszyńskich, Otylię, Józefa Kalarusów…

11.15 – + Franciszka Gamrota w 10r.śm. – od żony z rodziną

16.00 – W kościele – 1. Za parafian
2. + Stanisława w 5r.śm. i Ryszarda w 17r.śm. Laskowskich – od żony i mamy z rodziną

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
24 – 30 czerwca

 

Poniedziałek 24 czerwcauroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
18.00 – O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Jana Mędrka w Dniu Imienin – od wnuczki i wnuka z rodzinami

 

Wtorek 25 czerwca
18.00 – O Boże błogosławieństwo w pracy na roli dla mieszkańców Bydlina

 

Środa 26 czerwca
18.00 – O Boże błogosławieństwo w pracy na roli dla mieszkańców Załęża

 

Czwartek 27 czerwca
18.00 – O Boże błogosławieństwo w pracy na roli dla mieszkańców Zawadki i Gór Bydlińskich

 

Piątek 28 czerwcauroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
17.30 – + Wiesławę Mędrek w 4r.śm. – od męża i synów
18.00 – + Bolesława Kamionkę – od Jana i Czesławy Pieklak z Tarnowskich Gór

 

Sobota 29 czerwca – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
9.00 – 1. + Igora Kalarusa w 10r.śm. – od rodziny
2. + Edwarda Szota – od żony

16.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Jadwigi i Leszka Pasichów w 40r. ślubu – od dzieci z rodzinami

 

Niedziela 30 czerwca – XIII Niedziela Zwykła
9.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Wandy i Mirosława Kowalów w 50 r. ślubu

11.15 – 1. + Natalię, Eugeniusza, Andrzeja Kulawików, Janinę Szopa – od rodziny
2. + Czesława w 31r.śm., Zofię Szotów i zm. z rodziny Szotów, Biedów i Bierletów – od rodziny

16.00 – W kaplicy – + Bronisława, Mirosława Kaziród, Jana Pałczyka, Małgorzatę, Wiktora i Mariana Linek – od Danuty i Jerzego Linek

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
17 – 23 czerwca

 

Poniedziałek 17 czerwcauroczystość św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika
17.30 – + Józefa Wojasa w 35r.śm. – od żony z dziećmi
18.00 – + Jana Mędrka – od wnuka Krzysia

 

Wtorek 18 czerwca
15.00W kościele – pogrzeb + Mieczysława Pasicha
16.30 – W kaplicy – pogrzeb + Ireny Muchajer
18.00 – + Zdzisławę Nawrot – od kuzynki Haliny z rodziną

 

Środa 19 czerwca
8.00 – O Boże bł. dla uczniów, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego i III klas w Bydlinie
17.30 – + Zdzisława Grzankę – od szwagierki Haliny z rodziną
18.00 – + Ligię i Maksymiliana Chwałek, Franciszkę Stołowską – od córki z rodziną

 

Czwartek 20 czerwca – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
8.00 – + Zenobię Szczur – od córki z mężem
10.00 – Za parafian
16.00 – Dz. – bł., z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Edwardy i Stanisława w 38 r.ślubu oraz bł. Boże dla ich dzieci i wnuków – od rodziny

 

Piątek 21 czerwcaśw. Alojzego Gonzagi, zakonnika
18.00 – O Boże bł. w pracy na roli dla mieszkańców Domaniewic

 

Sobota 22 czerwca
17.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Zbigniewa Zawady w 65r. urodzin
17.30 – O Boże bł. i Dary Ducha Świętego dla Anny Paś w 18r. urodzin – od rodziców i sióstr
18.00 – + Mariusza Mudynę w 8r.śm. – od żony i dzieci

 

Niedziela 23 czerwca – XII Niedziela Zwykła
9.00 – 1. + Stanisławę, Jana, Stanisława Noconiów, Janinę, Karola Leisner – od rodziny
2. + Bronisława, Mariannę, Zdzisława, Wacława w r.śm. Gajewskich – od Władysławy Gajewskiej
11.15 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Elżbiety i Grzegorza w 10r.ślubu oraz o bł. Boże i światło Ducha Św. dla ich córki Aleksandry

14.00 – W Domaniewicach – W intencji Druhów Strażaków
16.00 – W kaplicy – + Stanisława Brodzińskiego i zm. z rodziny Brodzińskich i Smętków – od syna Mariana z rodziną

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
10 – 16 czerwca

Poniedziałek 10 czerwca – święto NMP Matki Kościoła
9.00 – + Marka w 8r.śm., Mariannę, Franciszka Kamionków, Leokadię, Antoniego Chłostów – od rodziny
18.00 – 1. + Bronisława w 22r.śm., Jana, Apolonię Szotów, Józefa, Annę Janusów i zm. z rodziny Szotów i Janusów – od Teofili i Zdzisława Szotów
2. + Krystynę Pielka w 10r.śm. – od syna z rodziną

 

Wtorek 11 czerwcaśw. Barnaby, Apostoła
18.00 – 1. + Władysława Kaziród – od rodziny Tarnówków
2. + Zdzisławę Nawrot – od Justyny Łyczak z rodziną i Kamila Nawrota z żoną

 

Środa 12 czerwca
18.00 – 1. + Józefa i Antoninę Wojasów – od synowej z dziećmi
2. + Stanisława Mól – od Macieja i Magdaleny Sojków

 

Czwartek 13 czerwcaświęto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
18.00 – 1. + Mieczysława Wiśniewskiego – od Barbary i Tomasza Wiśniewskich
2. + Małgorzatę Parczeńską – od Jagody i Rafała z dziećmi

 

Piątek 14 czerwcabł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
17.30 – + Stanisława Kulawika – od syna Jacka
18.00 – 1. + Barbarę Ciepał – od Heleny Ciepał z rodziną, z Załęża
2. + Piotra, Stanisławę, Edwarda Pabianów, Józefa Małysę – od Ireny Małysa z synem

 

Sobota 15 czerwca
17.00 – O Boże bł. i zdrowie dla Alana Ciuły w 1r. ur. – od rodziców i dziadka Włodzimierza
17.30 – + Mariannę, Piotra Guzików, Helenę, Józefa Kabatów, Zbigniewa Bańkę – od córki Haliny z rodziną
18.00 – + Bolesława Kamionkę – od rodziny Stokłosów

 

Niedziela 16 czerwca – uroczystość Najświętszej Trójcy
9.00 – 1+ Marię, Józefa Gajewskich, Helenę, Stanisława Kalarus – od wnuczki z rodziną
2. + Leszka w r. śm., Marię, Leszka Kalarus – od rodziny z Tarnowa

11.15 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Alicji Grudzińskiej w 1 rocznicę urodzin
12.15 – Chrzest Amelii i Bernarda Hummel
16.00 W kaplicy – 1. + Romana w 30r.śm. i Barbarę Mędrków – od syna Edwarda
2. + Władysława w 4r.śm., Alinę, Stanisławę, Stanisława, Lucjana Bąchorów, Bronisławę, Stefana Szmylów

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
3 – 9 czerwca

 

Poniedziałek 3 czerwcaśw. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
7.00 – + Zofię Kluczewską – 28 gregoriańska
17.30 – + Stanisława Kamionkę – od wnuczki Anny z rodziną
18.00 – + Jana Mędrka – od córki Joanny z Markiem i Filipkiem

 

Wtorek 4 czerwca
17.30 – + Czesława Gorgonia- od syna Sławomira z żoną Magdaleną i córką Oliwią
18.00 – 1. + Andrzeja Starostę w 8r.śm., Mieczysława Chłostę, Janinę Muchajer, Krystynę Winczewską – od Grażyny Starosty z Domaniewic
2. + Zofię Kluczewską – 29 gregoriańska

 

Środa 5 czerwcaśw. Bonifacego, biskupa i męczennika
7.00 – + Zofię Kluczewską – 30 gregoriańska
17.30 – + Stanisławę Straszak – od sąsiadów Grzanków
18.00 – + Stanisława Paś – od swatki Janiny i rodziny Noconiów

 

Czwartek 6 czerwca
18.00 – 1. + Bolesława Kamionkę – od uczestników pogrzebu
2. + Małgorzatę Parczeńską – od wujka Leszka i Krystyny z Huciska

 

Piątek 7 czerwca
18.00 – 1. + Alicję i Stanisława Zawadów – od wnuczek : Marty i Pauliny
2. + Janinę Ciepał – od córki Marzeny z mężem i dziećmi

 

Sobota 8 czerwcaśw. Jadwigi, królowej
17.30 – + Jana Szota – od wnuczka Daniela z rodziną
18.00 – O Boże bł. i Dary Ducha Świętego dla Kamila Kozieł w 18r. ur. – od rodziców i braci

 

Niedziela 9 czerwca – uroczystość Zesłania Ducha Świętego
9.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże dla Marty i Przemysława Lisów w 10r. ślubu i Boże bł. dla Stasia

11.15 – 1. Za parafian
2. + Stanisławę i Stanisława Kamionków – od córki Jadwigi z rodziną

16.00 – W kościele – + Stanisławę Płonka w 25r.śm. – od córki z rodziną

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
27 maja – 2 czerwca

 

Poniedziałek – 27 maja
7.00 – + Zofię Kluczewską – 21 gregoriańska
18.00 – 1.+ Bronisławę – Henrykę Konieczną – od swatów Marii i Aleksandra
2. + Klemensa w 37r.śm., Irenę Zawadów, Annę, Bronisława Kańczugów – od syna z rodziną

 

Wtorek 28 maja
17.30 – + Zofię Kluczewską – 22 gregoriańska
18.00 – 1. + Władysława Kaziród – od Janiny Skowronek z rodziną 2.+ Zdzisławę Nawrot – od rodziny Janiny Skowronek i Piotra i Elżbiety Karkau

 

Środa 29 majaśw. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
18.00 – 1. + Mieczysława Wiśniewskiego – od brata z rodziną
2. + Zofię Kluczewską – 23 gregoriańska

 

Czwartek 30 maja
7.00 – + Zofię Kluczewską – 24 gregoriańska
18.00 – 1. + Zdzisławę Nawrot – od rodziny Mędrków i Domagałów
2. + Jana Szota – od wnuczki Katarzyny z rodziną

 

Piątek 31 maja święto Nawiedzenia NMP
7.00 – + Zofię Kluczewską – 25 gregoriańska
18.00 – 1. + Barbarę Ciepał – od Wandy i Mirosława Kowal z rodziną
2. + Mariannę Bąchor – od Bernardety Bakonyi z rodziną z Katowic

 

Sobota 1 czerwca św. Justyna, męczennika
7.00 – + Zofię Kluczewską – 26 gregoriańska
17.30 – + Bronisławę – Henrykę Konieczną – od córek z rodzinami
18.00 – + Zdzisława Gajewskiego w 11r.śm. – od żony i dzieci

 

Niedziela 2 czerwca – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
9.00 – 1. Zbiorowa za zmarłych: + Juliannę, Jana Słomian, Bronisława, Irenę Kowalów, Tadeusza Brajnera, Stanisława Brodzińskiego w 4r.śm.,…
2. + Zofię Kluczewską – 27 gregoriańska

11.15 – + Władysława, Helenę Kaziród, Wandę Straszak – od córki

12.15 – Chrzest Mikołaja Sikory

16.00 – W kościele – + Wacława, Henrykę, Józefa, Krzysztofa Gajewskich, Magdalenę, Franciszka Mędrków – od rodziny

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
20 – 26 maja

 

Poniedziałek – 20 maja
7.00 – + Zofię Kluczewską – 14 gregoriańska
18.00 – + Mieczysława Wiśniewskiego – od siostry Krystyny z rodziną

 

Wtorek 21 maja
18.00 – 1. + Jana Mędrka – od córki Karoliny z Krzyśkiem i Krzysiem
2. + Zofię Kluczewską – 15 gregoriańska

 

Środa 22 maja
7.00 – + Zofię Kluczewską – 16 gregoriańska
18.00 – O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla członkiń Żywego Różańca z Załęża

 

Czwartek 23 maja
7.00 – + Zofię Kluczewską – 17 gregoriańska
18.00 – 1. + Bolesława Kamionkę – od Ewy i Stanisława Piątek z Żelazka
2. + Małgorzatę Parczeńską – od babci z Huciska

 

Piątek 24 majaNajświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
7.00 – + Zofię Kluczewską – 18 gregoriańska
18.00 – 1. + Stanisława Paś – od swatów: Wandy i Leszka Barczyków
2. + Janinę Ciepał – od córki Lidii i wnuczki Justyny

 

Sobota 25 maja
7.00 – + Zofię Kluczewską – 19 gregoriańska
18.00 – + Danutę Knapik – od Barbary i Zygmunta Kubat oraz od Adama i Agaty Laskowskich

 

Niedziela 26 maja – VI Niedziela Wielkanocna
9.00 – 1. Zbiorowa za zmarłe Matki: + Juliannę Słomian, ….
2. + Zofię Kluczewską – 20 gregoriańska

11.15 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla dzieci obchodzących Rocznicę I Komunii Świętej

16.00 – W kaplicy – + Honoratę i Janusza Myszorów – od rodziny

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
13 – 19 maja

 

Poniedziałek – 13 maja
17.30 – + Czesława Gorgonia – od syna Rafała z żoną Magdaleną i córkami Kają i Emilką
18.00 – 1. + Barbarę Ciepał – od rodziny Kalarus z Krakowa
2. + Zofię Kluczewską – 7 gregoriańska

 

Wtorek 14 majaświęto św. Macieja, Apostoła
7.00 – + Zofię Kluczewską – 8 gregoriańska
18.00 – 1. + Lidię Gajewską – od uczestników pogrzebu
2. + Krystynę, Józefa, Jana, Aleksandra, Arkadiusza Kubatów, Mieczysławę, Bronisława Bojarskich – od Barbary i Zygmunta Kubat

 

Środa 15 maja
7.00 – + Zofię Kluczewską – 9 gregoriańska
17.30 – + Zofię w 3r.śm. i Czesława Szotów i zm. z rodziny Biedów, Szotów i Bierletów – od rodziny
18.00 – + Zdzisławę Nawrot – od sąsiadów Maruszczyków

 

Czwartek 16 majaświęto św. Andrzeja, prezbitera i męczennika
7.00 – + Zofię Kluczewską – 10 gregoriańska
18.00 – + Stanisława Paś – od swatki Larysy Dregan

 

Piątek 17 maja
7.00 – + Zofię Kluczewską – 11 gregoriańska
18.00 – 1.+ Zbigniewa w 26r.śm. i Eugeniusza Kurczków, Adama Katarzynę Bombów – od matki z rodziną
2. + Jana Szota – od syna Andrzeja z rodziną

 

Sobota 18 maja
13.00 – O Boże bł. dla dzieci kl. III przystępujących do I Komunii Świętej
18.00 – 1. + Barbarę Ciepał – od rodziny Ofman z Krakowa
2. + Zofię Kluczewską – 12 gregoriańska

 

Niedziela 19 maja – V Niedziela Wielkanocna
9.00 – 1. + Leszka Kalarusa w 2r.śm., Marię, Leszka Kalarusów – od siostry z rodziną
2. + Zofię Kluczewską – 13 gregoriańska

11.15 – Dz. – bł., z prośbą o Boże bł. i zdrowie dla Jerzego Szot w 88r. urodzin

16.00 – 1. + Antoninę, Andrzeja i Władysława Mędrków – od syna Jana
2. + Krzysztofa Sterę w 20r.śm. – od rodziców z Chrząstowic

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
6 – 12 maja

 

Poniedziałek 6 majaświęto św. Apostołów Filipa i Jakuba
18.00 – + Stanisławę Straszak – od córki i syna z rodzinami

 

Wtorek 7 maja
7.00 – + Zofię Kluczewską – 1 gregoriańska
18.00 – + Stanisława Mędrka – od sąsiadów Jagła

 

Środa 8 majauroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika
7.00 – + Zofię Kluczewską – 2 gregoriańska
17.30 – + Stanisława Paś – od Joanny Paś z dziećmi
18.00 – + Wojtusia Dachowskiego – od siostry z rodziną

 

Czwartek 9 maja
7.00 – + Zofię Kluczewską – 3 gregoriańska
18.00 – + Melanię, Franciszka Smętek, Stanisława, Mariana Smętek, Krystynę, Tadeusza Tomsia, Janinę, Henryka Szot, Stanisława, Stanisławę Malec – od Kazimierza i Krystyny Smętek

 

Piątek 10 maja
7.00 – + Zofię Kluczewską – 4 gregoriańska
17.30 – + Alinę Bąchór w 27r.śm., Władysława, Stanisławę, Stanisława, Lucjana Bąchorów, Bronisławę, Stefana Szmylów
18.00 – 1. + Władysława Kaziród – od swatki Łucji, rodziny Nawrot i Łyczak
2. + Zdzisławę Nawrot – od rodziny Kokocińskich i Latosów

 

Sobota 11 maja
7.00 – + Zofię Kluczewską – 5 gregoriańska
18.00 – 1. + Bolesława Kamionkę – od sąsiadów – całej rodziny Pałków
2. + Mirosława Kamionkę w 9r.śm. – od żony i dzieci

 

Niedziela 12 maja – IV Niedziela Wielkanocna
9.00 – + Michała Mędrka w 25r.śm, Zygmunta Stajniaka, Ryszarda Nowakowskiego, Zdzisławę Mędrek – od rodziców i rodzeństwa

11.15 – 1. Za parafian
2. + Katarzynę,Wincentego Straszak, Tadeusza Ciepał, Mikołaja Muchajera – od rodziny

16.00 – 1. + Stanisława Wdowika w 20r.śm. – od żony z rodziną
2. + Zofię Kluczewską – 6 gregoriańska

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
29 kwietnia – 5 maja

 

Poniedziałek 29 kwietniaświęto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy
18.00 – 1. + Lidię Gajewską – od Zofii i Leszka Grzanków
2. + Alicję Zabielską w 1r.śm. – od córki z rodziną

 

Wtorek 30 kwietniauroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika
17.30 – + Jana Szota – od córki Barbary z rodziną
18.00 – + Bolesława Kamionkę – od rodziny Pasichów i Barczyków

 

Środa 1 maja
18.00 – + Janinę w 3r.śm. i Bronisława Straszaków – od syna z rodziną

 

Czwartek 2 majaśw. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła
18.00 – 1. + Jana Barczyka i Stanisława Kalarusa – od szwagierki Celiny
2. + Janinę Ciepał – od męża

 

Piątek 3 maja – uroczystość NMP Królowej Polski
9.00 – + Otylię, Romana, Zdzisława, Eugeniusza, Tadeusza Kalarusów – od rodziny
11.15 – 1. + Barbarę Ciepał – od kuzynki Lidii Haberka z rodzina
2. + Irenę Kowal – od Lucyny i Tadeusza Brajner
16.00 – + Romana w 14r.śm. i Helenę Kudelów – od córek i syna z rodzinami

 

Sobota 4 maja św. Floriana, męczennika
17.30 – + Tadeusza w 6r.śm., Bronisławę, Wojciecha Król, Krystynę, Tadeusza Tomsiów, Melanię, Franciszka Smętków, Alicję Banyś, Teresę, Czesława Siuba
18.00 – + Stanisławę, Romana Mudynów, Cecylię, Romana Jagłów, Annę, Mikołaja Paś, Eugenię, Władysława Mędrków – od wnuków z rodzinami

 

Niedziela 5 maja – III Niedziela Wielkanocna
9.00 – 1. Zbiorowa za zmarłych: Stanisława w 5r.śm. i Władysławę Mędrków, Wojciecha Wadasa w 2r.śm., Dawida Kruszaka w 1r.śm., Waldemara Paś, Bolesława, Annę Tarnówków, Stanisława, Mirosławę, Stanisława Miąsko, Helenę Barman, Jana, Stefanię, Marię Gilów, ….
2. + Irenę Michalik – od Anny i Zbigniewa

11.15 – 1. Za parafian
2. O Boże bł. i zdrowie dla Katarzyny i Dawida w 1r.ślubu – od rodziców i rodzeństwa

16.00 – + Stefanię w 25r.śm., Bronisława, Mariannę, Józefa Wiśniewskich, Leszka Sułkowskiego – od rodziny

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
22 – 28 kwietnia

 

Poniedziałek – 22 kwietnia
9.00 – 1. + Lucjana Gajewskiego w 5r.śm. – od żony z rodziną
2. + Bolesława w 20r.śm., Janinę, Lidię, Bogusława Muchajerów i zm. z rodziny Chłostów i Muchajerów –od rodziny

11.15 – O Boże bł., światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w zdawaniu egzaminów dla córek: Aleksandry i Justyny – od rodziców

16.00 – + Krzysztofa Kulawika w 7r.śm. – od rodziców i rodzeństwa

 

Wtorek 23 kwietnia
18.00 – + Wojtusia Dachowskiego – od rodziców z rodziną

 

Środa 24 kwietnia
18.00 – 1. + Zdzisławę Nawrot – od rodziny Szymusików
2. + Władysława Kaziród – od Nawrotów z Wolbromia

 

Czwartek 25 kwietnia
18.00 – 1. + Bogusława Jamróz w 1r.śm. – od rodziców
2. + Stanisława Mędrka – od rodziny Kłysów z Zarzecza

 

Piątek 26 kwietnia
17.30 – + Mieczysławę Pasich – od syna Ryszarda
18.00 – + Marię Kalarus – pod uczestników pogrzebu

 

Sobota 27 kwietnia
17.30 – + Stanisława Paś – od wnuków
18.00 – + Stanisława Mól – od rodziny Sojków

 

Niedziela 28 kwietnia – II Niedziela Wielkanocna – święto Miłosierdzia Bożego
9.00 – + Waleskę w 20r.śm. i Klausa Sefeeld, Jana Guszpit w 22r.śm. – od córki z rodziną

11.15 – 1. Za parafian
2. + Marcjannę, Stanisława, Helenę Dybkowskich – od syna z rodziną

12.15 – Chrzest Mai Nocoń i Franciszka Barczyka

16.00 – + Andrzeja Mól w 7r.śm. oraz Helenę i Piotra Mól – od żony z rodziną

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
15 – 21 kwietnia

 

Poniedziałek – 15 kwietnia – WIELKI PONIEDZIAŁEK
15.00 – W kościele – pogrzeb + Stanisława Kulawika
18.00 – 1. + Jana Mędrka – od żony Haliny
2. + Mariannę, Antoniego, Stanisława, Helenę Kalarusów, Katarzynę, Antoniego Baranów – od córki Krystyny z rodziną

 

Wtorek 16 kwietnia – WIELKI WTOREK
18.00 – 1. + Bolesława Kamionkę – od Krystyny i Jadwigi z rodzinami
2. + Czesława Gorgonia – od żony Ewy

 

Środa 17 kwietnia – WIELKA ŚRODA
18.00 – 1. + Zdzisławę Nawrot – od Adama i Małgorzaty Rolów
2. + Apoleona w 4r.śm., Helenę, Antoniego Pielków – od żony i synowej

 

Czwartek 18 kwietnia – WIELKI CZWARTEK
18.00 – O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla członkiń Żywego Różańca z Domaniewic oraz za zmarłe członkinie tej Róży Różańcowej

 

Piątek 19 kwietnia WIELKI PIATEK
18.00 – LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

 

Sobota 20 kwietnia – WIELKA SOBOTA
18.00 – + Izabelę i Ludwika Milanowskich w 25r.śm. – od syna Ludwika z żoną

 

Niedziela 21 kwietnia – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
6.00 – Za parafian

9.00 – 1. + Salomeę w 27r.śm., Władysława, Marcina, Karolinę, Romana, Jerzego Kalarusów, Adolfa Szota – od Janiny z rodziną
2. + Zofię, Jana Milanowskich, Janinę, Bolesława Czerskich – od dzieci z rodzinami

11.15 – 1. O Boże bł. i Dary Ducha Świętego dla Melanii Sojka w 18r.ur. – od rodziców, siostry i dziadków
2. O łaskę zdrowia i Boże bł. dla Tadeusza i Franciszka

12.30 – Chrzest Fabiana Mędrka

16.00 – + Bogusławę Wąchała – od kuzynów Stanisławy i Andrzeja Karasiów z Walowej Góry

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
8 – 14 kwietnia

 

Poniedziałek – 8 kwietnia
18.00 – 1. + Zdzisławę Nawrot – od uczestników pogrzebu
2. + Józefa Warchoła – od bratanka Tomasza z Eweliną

 

Wtorek 9 kwietnia
18.00 – + Władysława Kaziród – od sąsiadów: Józefa i Adama Kaziród

 

Środa 10 kwietnia
18.00 – 1. + Lidię Gajewską – od bratowej Krystyny z rodziną
2. + Helenę Witek – od Henryka Szota z rodziną

 

Czwartek 11 kwietnia
18.00 – 1. + Stanisława Mól – od Grzegorza Sojki
2. + Stanisława Paś – od syna Jarosława

 

Piątek 12 kwietnia
18.00 – + Stanisława i Józefa Mędrków – od rodziny Mędrków

 

Sobota 13 kwietnia
18.00 – 1. + Barbarę Ciepał – od sąsiadów Gamrotów z rodzinami
2. + Ryszarda Ciepała w 4r.śm. – od córek z rodzinami

 

Niedziela 14 kwietnia – Niedziela Palmowa
9.00 – + Roberta, Lucynę, Norberta Gorgoniów, Henryka, Krystynę, Zdzisława, Teresę Kalarusów, Edwarda Karolczyka – od rodziny Gorgoniów

11.15. – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Agaty i Radosława Koniecznych w 20r. ślubu – od córki i rodziców

16.00 – 1. Za parafian
2. + Agnieszkę Prasełek w 24r.śm. – od rodziców i dzieci

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
1 – 7 kwietnia

 

Poniedziałek – 1 kwietnia
17.30 – + Włodzimierza Wyszyńskiego w 9r.śm. – od żony z dziećmi
18.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla pani katechetki Grażyny w Dniu Imienin

 

Wtorek 2 kwietnia
18.00 – 1. + Stanisława Mędrka – od cioci Anieli i kuzynek z Zarzecza
2. + Bogusława Jamróz – od chrzestnego Jana z rodziną

 

Środa 3 kwietnia
17.30 – O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla Zuzanny Kalarus w 18r.ur.- od rodziców
18.00 – + Bolesława Kamionkę – od brata Mieczysława z żoną

 

Czwartek 4 kwietnia
18.00 – 1. + Romana Pasicha – od uczestników pogrzebu
2. + Eugeniusza w 19r.śm., Otolię, Zofię i Andrzeja Szotów, Wiktorię, Antoniego Wróblów – od dzieci z rodzinami

 

Piątek 5 kwietnia
18.00 – 1. + Mieczysława Wiśniewskiego – od siostry Lucyny z rodziną
2. + Jana Szota – od żony Wandy

 

Sobota 6 kwietnia
9.00 – 1. + Mariannę w 40r.śm. i Władysława Tarnówków – od rodziny
2. + Zdzisława Grzankę – od chrześniaka Roberta Domagały z rodziną
11.00 – 1.+ Irenę Kowal – od Małgorzaty i Ryszarda Balińskich
2. + Stanisława Chłostę – od brata Piotra z rodziną

18.00 – 1. + Marię Kalarus – od Teresy i Ludwika Kalarus z rodziną
2. + Bronisławę Konieczną – od kuzynek: Jadwigi i Zofii

 

Niedziela 7 kwietnia – V Niedziela Wielkiego Postu
9.00 – 1. Zbiorowa za zmarłych: + Alfreda Mendrka w 5r.śm., Stanisława, Weronikę Banyś, Antoninę, Franciszka Straszaków, Janinę w 32r.śm. i Wacława Szotów, Eugeniusza Myrcika w 11r.śm….
2. + Janinę, Mieczysława Nigbor, Alojzego, Otylię Wróbel

11.15. – 1. Za parafian
2. + Dorotę w 2r.śm., Mieczysława i Mariana Czerwików – od córki z rodziną
3. + Krystynę Izdebską w 21r.śm. – od chrześniaka z rodziną

16.00 – 1. Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Zbigniewa Paś w 25r. ślubu
2. O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla Mai Jagła w 18r. urodzin

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
25 – 31 marca

 

Poniedziałek 25 marca – uroczystość Zwiastowania Pańskiego
18.00 – 1. + Barbarę Ciepał – od Wandy Turskiej z rodziną
2. + Irenę Kowal – od Marii i Jana Brajner

 

Wtorek 26 marca
18.00 – + Władysława Kaziród – od sąsiadów Maruszczyków

 

Środa 27 marca
17.30 – + Romana Mędrka w 1r.śm. – od żony z rodziną
18.00 – + Zdzisława Maruszczyka w 20r.śm., Józefa Orubę w 5r.śm. i zm. z rodziny Maruszczyków, Bąchorów, Orubów i Bromblików – od rodziny z Załęża

 

Czwartek 28 marca
18.00 – 1. + Weronikę w 1r.śm. i Jana Kalarusów – od wnuków z rodzinami
2. + Stanisława Paś – od córki z rodziną

 

Piątek 29 marca
18.00 – 1. + Marię Kalarus – od sąsiada Mól
2. + Mariannę Chmurkowską – od sąsiadów Kyć

 

Sobota 30 marca
15.00 – Chrzest Ignacego Habery
17.30 – O Boże bł. i zdrowie dla Krystiana Zawady w 10r.ur. – od rodziców i siostry
18.00 – + Stanisława Mól – od rodziny Kamińskich

 

Niedziela 31 marca – IV Niedziela Wielkiego Postu
9.00 – 1. + Krystynę Kuśmierską w 20r.śm. – od dzieci z rodzinami
2. + Józefa w 6r.śm., Piotra i Michalinę Małysów – od Ireny i Piotra Małysów

11.15. – 1. Za parafian
2. + Stanisławę, Edwarda, Irenę, Bolesława Banysiów – od syna Marka z żoną, z Chrząstowic

16.00 – + Mieczysława w 40r.śm. i Anielę Jagiełków, Helenę, Pawła Gilów – od córki Ewy z rodziną

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
18 – 24 marca

 

Poniedziałek 18 marca
17.30 – O łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Jana Kowala – od siostry
18.00 – 1. + Bolesława Kamionkę – od rodziny Żezałów
2. + Bogusława Jamróz – od wujka Ryśka z żoną

 

Wtorek 19 marcauroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP
18.00 – + Edwarda Karolczyka w 1r.śm.,Krystynę, Henryka, Zdzisława Kalarusów, Roberta, Lucynę, Norberta Gorgoniów – od rodziny

 

Środa 20 marca
18.00 – + Józefa Warchoła – od żony z rodziną

 

Czwartek 21 marca
18.00 – + Zdzisławę Nawrot – od koleżanki Renaty Rzeźniczak z rodziną

 

Piątek 22 marca
18.00 – 1. + Marię Kalarus – od Krystyny Mędrek z rodziną
2. + Mariannę w 10r.śm. i Jana Straszaków, Mariana Kulawika w 6r.śm. i Emilię Kluczewską w 10r.śm. – od syna Krzysztofa z rodziną

 

Sobota 23 marca
15.00 – Chrzest Bartosza Kanafy
18.00 – + Stanisława Mędrka – od kolegów: Mirosława, Janusza i Krzysztofa

 

Niedziela 24 marca – III Niedziela Wielkiego Postu
9.00 – + Andrzeja Zająca w 4r.śm. – od żony z dziećmi

11.15. – 1. Za parafian
2. + Eleonorę i Antoniego Haberków – od wnuczki z rodziną

16.00 – + Alicję w 18r.śm. i Stanisława Zawadów i ich zmarłych rodziców – od córki z rodziną

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
11 – 17 marca

 

Poniedziałek 11 marca
18.00 – + Krystynę, Magdalenę, Antoniego, Bolesława, Stanisława, Stanisławę Kamionków – od Lucji Szybalskiej – Kamionki

 

Wtorek 12 marca
18.00 – + Mariana Pasicha – od siostry Teresy z rodziną

 

Środa 13 marca
18.00 – + Barbarę Ciepał – od Grażyny Pasich z rodziną

 

Czwartek 14 marca
18.00 – + Jarka Żelaznego – od uczestników pogrzebu

 

Piątek 15 marca
18.00 – 1. + Stanisława Mól – od uczestników pogrzebu
2. + Irenę w 1r.śm. i Bolesława Michalików – od Anny i Zbigniewa

 

Sobota 16 marca
17.30 – + Stanisława Paś – od syna Bogusława z rodziną
18.00 – + Józefa Struzika w 4r.śm., Kazimierę, Antoniego Straszak, Marię Nanuś, Kazimierę Straszak – od rodziny

 

Niedziela 17 marca – II Niedziela Wielkiego Postu
9.00 – + Stanisława w 21r.śm., i Zofię Baran, Genowefę, Stanisława, Józefa Zbróg – od rodziny

11.15. – 1. Za parafian
2. + Weronikę Kalarus

16.00 – + Eugenię w 2r.śm., Lucjana 27r.śm. Gajewskich, Stanisława, Antoninę , Stanisława, Ewę Kalarusów – od rodziny

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
4 – 10 marca

 

Poniedziałek 4 marcaświęto św. Kazimierza, Królewicza
18.00 – + Lidię Gajewską – od bratowej Krystyny z rodziną

 

Wtorek 5 marca
18.00 – 1. + Stanisława Mędrka – od uczestników pogrzebu
2. + Emilię i Ryszarda Rzepków – od dzieci, wnuków i prawnuków

 

Środa 6 marca – Środa Popielcowa
9.00 – O łaskę zdrowia, Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla rodziców

18.00 – 1. + Teresę Mędrek w 10r.śm. – od męża Józefa z dziećmi
2. + Stanisława Paś – od żony

 

Czwartek 7 marca
18.00 – 1. + Władysława Kaziród – od Haliny i Ludwika Grzanków z rodziną
2. + Zdzisławę Nawrot – od Zofii i Fredka Nawrot z rodziną

 

Piątek 8 marca
18.00 – 1. + Irenę Kowal – od Ewy i Dariusza Rydzyków z rodziną
2. + Marię Kalarus – od Grażyny Pasich z rodziną

 

Sobota 9 marca
18.00 – 1. O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Krzysia w 10r.ur. – od babci
2. O Boże bł. i Dary Ducha Świętego dla Julii Kalarus w 18r.ur. – od rodziny

 

Niedziela 10 marca – I Niedziela Wielkiego Postu
9.00 – 1. + Stanisława w 18r.śm. i Stanisławę Kamionków – od córki Jadwigi z rodziną
2. + Annę i Stanisława Wojtal w 55r.śm. – od syna z rodziną

11.15. – 1. Za parafian
2. + Magdalenę, Antoniego, Bolesława i Stanisława Kamionków – od Mieczysława Kamionki z rodziną

16.00 – + Leszka w 2r.śm., Leokadię i Mieczysława Sułkowskich, Stefanię i Bronisława Wiśniewskich – od rodziny

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
25 lutego – 3 marca

 

Poniedziałek 25 lutego
17.00 – + Marię Kalarus – od rodziny Straszaków i Krystyny Gamrot z rodziną
17.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Anny Pielka w 50r. urodzin – od rodziny

 

Wtorek 26 lutego
17.00 – + Wacława w 30r.śm. i Janinę Szotów – od rodziny

 

Środa 27 lutego
17.00 – + Bolesława Kamionkę – od Jerzego Szybalskiego z rodziną

 

Czwartek 28 lutego
17.00 – O Boże bł. , zdrowie i potrzebne łaski dla Ks. Kanonika Romana Wojtana w Dniu Imienin

 

Piątek 1 marca
17.00 – + Stanisława Mól – od sąsiadów: Jolanty i Marka Straszaków z rodziną
17.30 – O Boże bł. i zdrowie dla Oliwi Żaba w 1r.ur. – od rodziców

 

Sobota 2 marca
16.30 – Dz. – bł, z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Władysławy Gajewskiej w 70r.ur. – od dzieci, wnuków i prawnuków
17.00 – + Juliana w 11r.śm. i Julię Kudelów – od dzieci z rodzinami

 

Niedziela 3 marca – VIII Niedziela Zwykła
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: Weronikę w 6r.śm., Stefana, Stanisława, Mieczysława Szotów; Stanisławę w 22r.śm., Stanisława Bachór i zm. z rodziny Bąchorów i Maruszczyków….

11.15. – + Kazimierza, Helenę, Antoniego Szotów, Helenę, Tadeusza, Jerzego Straszaków – od rodziny

16.00 – 1. Za parafian
2. + Helenę i Romana Kudelów – od córek i syna z rodzinami

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
18 – 24 lutego

 

Poniedziałek 18 lutego
17.00 – + Władysława Kaziród – od uczestników pogrzebu

 

Wtorek 19 lutego
17.00 – 1. + Juliannę w 15r.śm. i Jana Słomianów
2. + Irenę Kowal – od Jolanty i Andrzeja Gawron z rodziną

 

Środa 20 lutego
17.00 – + Barbarę Ciepał – od Koła Różańcowego z Domaniewic

 

Czwartek 21 lutego
17.00 – + Jarka Żelaznego – od Pauliny i Rafała Grzegorczyków z synami

 

Piątek 22 lutegoświęto Katedry św. Piotra Apostoła
17.00 – + Mariana Pasicha – od siostry Władysławy z rodziną

 

Sobota 23 lutegośw. Polikarpa, biskupa i męczennika
17.00 – 1. + Mariannę Leszczyńską w 1r.śm. – od córek z rodzinami
2. + Stanisława Mędrka – od sąsiadów z Zarzecza
17.30 – + Zygmunta Jagłę i Genowefę Opiłka – od rodziny

 

Niedziela 24 lutego – VII Niedziela Zwykła
9.00 – 1. + Zofię Brodzińską w 21r.śm. – od Krzysztofa z rodzina
2. + Stanisława Chłostę w 1r.śm. – od żony z rodziną

11.15. – + Bolesława Kamionkę – od Janiny i Eugeniusza Bednarczyków

16.00 – 1. + Bronisławę i Piotra Koniecznych – od brata z rodziną
2. + Dariusza w 6r.śm. i Leokadię Kazirodów – od rodziny

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
11 – 17 lutego

 

Poniedziałek 11 lutego
13.00 – W kościele – pogrzeb + Jana Szota

17.00 – 1. + Zdzisławę Nawrot – od córki Angeliki i syna Mateusza
2. + Edwarda Karolczyka – od rodziny Gorgoniów

 

Wtorek 12 lutego
17.00 – 1. + Jarka Żelaznego – od Anety i Waldemara Baran z córkami
2. + Irenę Kowal – od rodziny Rzeszótko

 

Środa 13 lutego
17.00 – + Helenę Witek – od rodziny Szczurkowskich z Rodak i Tomaszewskich z Tarnowskich Gór

 

Czwartek 14 lutegoświęto św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy
17.00 – + Bolesława Kamionkę – od Beaty Bugaj z rodziną

 

Piątek 15 lutego
17.00 – 1. + Stanisława Mól – od swatowej Gertrudy Klichowskiej z rodziną
2. + Stanisława Chłostę – od rodziny Wójcików z całą rodziną z Piotrkowic

 

Sobota 16 lutego
16.30 – O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Nadii Samoiluk w 1r. urodzin
17.00 – + Stanisława Mędrka – od kolegów z pracy Zakładu Ligna

 

Niedziela 17 lutego – VI Niedziela Zwykła
9.00 – + Mirosławę w 40r.śm. i Władysława Szotów, Alicję Zdzisława Pasiów – od dzieci

11.15 – 1. Za parafian
2. + Janusza Gamrata w 26r.śm. – od teściów z rodziną

16.00 – + Helenę w 3r.śm. i Stanisława w 20r.śm. Molów – od córki Danuty z rodziną

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
4 – 10 lutego

 

Poniedziałek 4 lutego
17.00 – + Barbarę Ciepał – od uczestników pogrzebu

 

Wtorek 5 lutego – św. Agaty, dziewicy i męczennicy
17.00 – + Stanisława Mędrka – od matki Wiesławy i siostry Grażyny Grzanka

 

Środa 6 lutegośw. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników
17.00 – + Małgorzatę Parczeńską – od uczestników pogrzebu

 

Czwartek 7 lutego
17.00 – 1. + Stanisławę Milanowską w 7r.śm.i Weronikę Milanowską w 27r.śm. – od Ali i Jana Milanowskich
2. + Bogusławę Wąchała – od kuzynki Józefy z mężem i dziećmi Walowej Góry

 

Piątek 8 lutego
17.00 – 1. + Mariana Pasicha – od bratanka Pawła z żoną Dominiką
2. + Mariannę Bąchor – od wnuczka Krzysztofa

 

Sobota 9 lutego
14.00 – Chrzest Adama Lary
16.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa Noconia w 80r. ur. – od żony i córek z rodzinami
17.00 – + Marię Kalarus – od rodziny Kamionków

 

Niedziela 10 lutego – V Niedziela Zwykła
9.00 – + Mieczysława Dziedzica w 32r.śm., Stanisławę i Antoniego Brodzińskich – od córki Danuty z rodziną

11.15 – 1. Za parafian
2. + Genowefę Dachowską w 16r.śm. – od córki z Olkusza

16.00 – + Helenę Kudela w 1r.śm. – od córek i syna z rodzinami

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
28 stycznia – 3 lutego

 

Poniedziałek 28 styczniaśw. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
17.00 – + Bolesława Kamionkę – od córki Elżbiety z rodziną

 

Wtorek 29 stycznia
17.00 – + Stanisława Mól – od siostry Marii Kalarus z rodziną

 

Środa 30 stycznia
17.00 – 1. + Władysława Kaziród – od wnuczki Angeliki
2. + Andrzeja Witkowskiego – od sąsiadki Julii Smętek i rodziny Popczyków

 

Czwartek 31 styczniaśw. Jana Bosko, prezbitera
17.00 – 1. Jarka Żelaznego – od brata Jana z rodziną
2. + Bogusławę Wąchała – od Stanisława i Bożeny Wąchała ze Śliwic

 

Piątek 1 lutego
17.00 – 1. + Barbarę Ciepał – od rodziny Molów i Kulawików
2. + Mariannę Bąchor – od wnuczka Andrzeja z rodziną

 

Sobota 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego
9.00 – O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla członkiń Żywego Różańca z Bydlina w 10 rocznicę powstania

17.00 – + Wandę Paś – od synów Dariusza i Zbigniewa z rodzinami

 

Niedziela 3 lutego – IV Niedziela Zwykła
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Zofię Kulawik w 2r.śm., Ks. Jacka Straszaka, Romana Mędrka, Tadeusza, Marię Nowak, Iwonę Mazur, Zdzisława Grzankę

11.15 – Dz. – bł., z prośbą bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Marianny Kaziród w setną rocznicę urodzin – od córki Danuty z rodziną

16.00 – 1. + Janinę w 5r.śm. , Wiesława Mędrków, Ignacego w 50r.śm., Franciszkę Mędrków, Stefanię, Romana Chłostów – od rodziny Brodzińskich
2. + Norberta Blehma w 22r.śm. – od żony z rodziną

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
21– 27 stycznia

 

Poniedziałek 21 styczniaśw. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
18.00 – + Marię Kalarus – od wnuka Zbigniewa z rodziną

 

Wtorek 22 stycznia
18.00 – + Mariana Pasicha – od chrześnicy Anny z rodziną

 

Środa 23 stycznia
18.00 – + Małgorzatę Parczeńską – od rodziców

 

Czwartek 24 styczniaśw. Franiszka Salezgo, biskupa i doktora Kościoła
18.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Heleny Blehm w 90r. urodzin

 

Piątek 25 styczniaświęto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
18.00 – + Barbarę Ciepał – od pracowników Przetwórstwa Mięsnego

 

Sobota 26 styczniaśw. Biskupów Tymoteusza i Tytusa
16.00 – O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Leona Świdy w 1r. urodzin
16.30 – O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla Jarosława Struzika w 18r. ur. – od rodziców i rodzeństwa
17.00 – + Stanisława Mędrka – od syna Kamila z żoną i dziećmi

 

Niedziela 27 stycznia – III Niedziela Zwykła
9.00 – 1. + Leszka Kalarusa w 20r.śm., Marię, Leszka Kalarusów – od córki z rodziną
2. + Eugeniusza w 6r.śm. i Zbigniewa Kurczków, Adama Katarzynę Bombów – od żony z rodziną

11.15 – Za parafian

16.00 – + Zofię w 4r.śm., Stanisława Baranów, Genowefę, Stanisława, Józefa Zbrogów – od rodziny

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
14 – 20 stycznia

 

Poniedziałek 14 stycznia
18.00 – + Małgorzatę Parczeńską – od Krystyny Mędrek z rodziną

 

Wtorek 15 stycznia
18.00 – + Władysława Kaziród – od wnuczka Mateusza

 

Środa 16 stycznia
18.00 – + Bolesława Kamionkę – od wnuczki Anny z rodziną
18.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i i potrzebne łaski dla Krystyny i Macieja Kluczewskich w 37r. ślubu

 

Czwartek 17 styczniaśw. Antoniego, opata
18.00 – + Jarka Żelaznego – od brata Stanisława z rodziną

 

Piątek 18 stycznia
12.00 – w kościele – Pogrzeb + Zdzisława Grzanki
18.00 – + Stanisława Mól – od syna Pawła z rodziną

 

Sobota 19 styczniaśw. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
18.00 – + Stanisława Mędrka – od syna Gabriela z rodziną

 

Niedziela 20 stycznia – II Niedziela Zwykła
9.00 – + Felicjana i Genowefę Chłostów – od Jana i Ewy Mędrków

11.15 –1. Za parafian
2. + Alfredę w 1r.śm. i Stefana Pasichów – od syna Leszka z rodziną

16.00 – 1. + Wojciecha Barczyka – od Teresy i Barbary z rodzinami
2. + Romana Fik w 1r.śm. – od żony i dzieci z rodzinami

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
7 – 13 stycznia

 

Poniedziałek 7 stycznia
18.00 – + Otylię w 21r.śm., Józefa Kalarusów, Jana Mędrka – od rodziny

 

Wtorek 8 stycznia
18.00 – + Mariannę Zawada w 11r.śm. – od syna z rodziną

 

Środa 9 stycznia
18.00 – + Barbarę Ciepał – od sądsiadów Haberków

 

Czwartek 10 stycznia
18.00 – + Stanisława Mędrka – od chrześniaka Szczepana z Natalią, z Chrząstowic

 

Piątek 11 stycznia
18.00 – + Janinę w 8r.śm. i Stefana Piechowskich – od córek z rodzinami

 

Sobota 12 stycznia
18.00 – + Marię Kalarus – od wnuczki Anety

 

Niedziela 13 stycznia – Święto Chrztu Pańskiego
9.00 – + Zbigniewa w 30r.śm. i Stanisławę w 19r.śm. Wdowików – od Karoliny Wdowik

11.15 – 1. Za parafian
2. + Alicję, Piotra Baran – od córki z synem

16.00 – 1. + Janinę, Feliksa Hylów – od syna Mariana
2. + Eugeniusza w 13r.śm., Antoninę, Bronisława Kazirodów – od Janiny Kaziród z rodziną

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
31 grudnia – 6 stycznia

 

Poniedziałek 31 grudnia
17.00 – Za parafian

 

Wtorek 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 – + Zofię Tujko, Helenę Piekoszewską, Alicję Golc, Barbarę, Jerzego Kaczmarczyków – od rodziny

11.15 – + Krzysztofa Komperdę w 4r.śm. – od żony i dzieci

16.00 – + Tomasza w 70r.śm., Katarzynę, Alicję, Stanisława Zawadów – od wnuczki i córki

 

Środa 2 stycznia
17.00 – + Zdzisławę Nawrot – od matki Janiny i męża Leszka

 

Czwartek 3 stycznia
17.00 – + Jarka Żelaznego – od siostry Ewy z rodziną

 

Piątek 4 stycznia
17.00 – O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny

 

Sobota 5 stycznia
17.00 – + Stanisława Mól – od córki Agnieszki z rodziną

 

Niedziela 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Jana Kaziroda, Cecylię, Romana Kazirodów

11.15 –1. + Krzysztofa Komperdę w 4r.śm. – od mamy z rodziną
2. + Janinę w 1r.śm. i Henryka Muchajerów – od rodziny

16.00 – + Felicjana w 36r.śm. i Genowefę Chłostów, Irenę, Józefa, Wandę Mól, Krystynę Sikorską – od rodziny

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
24 – 30 grudnia

 

Poniedziałek 24 grudnia– Wigilia Bożego Narodzenia
7.00 – O Boże bł. i Dary Ducha Świętego dla Jakuba Kubata w 18r. ur. – od rodziców
13.00W kaplicy – pogrzeb + Mieczysława Wiśniewskiego

 

Wtorek 25 grudnia – Uroczystość Bożego Narodzenia
24.00 – 1. Za parafian
2. + Stefanię, Romana Chłostów, zm. z rodziny Chłostów, Zofię, Franciszka i Aleksandra Karlińskich – od rodziny
9.00 – 1. + Zofię Cygan w 9r.śm. – od brata z żoną i rodziną
2. + Józefa Warchoła – od bratanicy Joanny z rodziną
11.15 – Dz. bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Zofii i Romana Maruszczyków w 55r. ślubu – od syna i córki z rodzinami
16.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Danuty i Krzysztofa Straszaków w 25r.ślubu – od dzieci

 

Środa 26 grudnia – święto św. Szczepana
9.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Marzeny i Marka Pęczak w 20r. ślubu – od rodziców
11.15 – 1. + Irenę, Bolesława, Edwarda i Stanisławę Banyś – od syna i brata z rodziną
2. + Za zm. rodziców Zofię, Stefana, Mariannę oraz Stefana i Juliannę Chłostów
16.00 – + Krzysztofa w 27r.śm., Stanisława, Marię, Franciszka Zawadów, Mariannę, Stanisława Straszaków i zm. z tych rodzin – od Janiny Zawada z rodziną

 

Czwartek 27 grudnia święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty
17.00 – + Lidię Gajewską – od męża i syna

 

Piątek 28 grudniaświęto św. Młodzianków, męczenników
17.00 – + Romana Mędrka – od swata z Klucz z rodziną

 

Sobota 29 grudnia
17.00 – + Stanisława Mędrka – od cioci Basi z rodziną z Chrząstowic
17.30 – + Bolesława Kamionkę – od córki Kamili z rodziną

 

Niedziela 30 grudnia – święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
9.00 – Dz.bł. z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Barbary i Marka Barczyków w 50r.ślubu
11.15 –1. + Mariana Cygronia w 13r.śm., Mirosława Niesytego, Waldemara Kośmidra, Adolfa Szota – od rodziny
2. + Jana Pacię w 2r.śm. – od żony i córek z rodzinami
16.00 – 1. Za parafian
2. + Mariannę Bąchor – od wnuczka Czesława z rodziną

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
17 – 23 grudnia

 

Poniedziałek 17 grudnia
7.00 – O bł. Boże i potrzebne łaski dla pań katechetek Grażyny i Renaty
18.00 – + Jarka Żelaznego – od siostry Eli z mężem i synem

 

Wtorek 18 grudnia
7.00 – W pewnej intencji
17.00 – 1. + Władysława Ciepała w 6r.śm. – od synów z rodzinami
2. + Barbarę Ciepał – od synów z rodzinami

 

Środa 19 grudnia
7.00 – + O nowe i święte powołania kapłańskie
17.00 – 1. + Romana Mędrka – od Koła Żywego Różańca z Bydlina
2. + Henryka Kubańskiego – od kuzynek z Bodzentyna

 

Czwartek 20 grudnia
7.00 – Za zmarłego przyjaciela Jacka
17.00 – + Helenę Kudela – od Zygmunta Kiecy z Jangrota

 

Piątek 21 grudnia
7.00 – W intencji Jasia – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Bożej
17.00 – 1. + Zenona Muchajera w 4r.śm. – od rodziny
2. + Janinę Muchajer w 1r.śm. – od rodziny

 

Sobota 22 grudnia
9.00 – + Pawła w 40r.śm. i Helenę Gil, Anielę i Mieczysława Jagiełków – od wnuczki Ewy z rodziną
11.00 – + Lidię i Bogusława Muchajerów – od dzieci z rodzinami
17.00 – 1. Irenę Kowal – od brata Władysława z żoną
2. + Barbarę Ciepał – od siostry z mężem

 

Niedziela 23 grudnia – IV Niedziela Adwentu
9.00 – + Wandę w 10r.śm. i Stanisława Kalarus, Józefa Warchoła – od Karola z żoną

11.15 – 1. Za parafian
2. + Helenę, Tadeusza Kaziród, Apolonię, Józefa, Włodzimierza Nawrot, Annę Grzanka – od rodziny

16.00 – + Władysławę, Henryka Imiołków, Zofię, Stefana Chłostów – od Danuty i Waldemara Chłostów

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
10 – 16 grudnia

 

Poniedziałek 10 grudnia
7.00 – + Michała Kluczewskiego w 25r. śmierci
17.00 – + Stanisława Mędrka – od szwagra Marcina Osuch z Zarzecza

 

Wtorek 11 grudnia
7.00 – O nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa
17.00 – 1. + Adolfa Szota w 14r.śm. i zm. z rodziny Szotów – od Janiny Szot
2. + Mariana Pasicha – od brata Stanisława z żoną Jolantą

 

Środa 12 grudnia
7.00 – + Jana Homę oraz zm. z rodziny Kluczewskich i Blehmów
17.00 – + Romana Mędrka – od brata Zdzisława

 

Czwartek 13 grudniaśw. Łucji, dziewicy i męczennicy
7.00 – Za zmarłego przyjaciela Sławomira
17.00 – + Józefa Warchoła w 2r.śm. – od żony i dzieci

 

Piątek 14 grudniaśw. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
7.00 – O bł. Boże dla wszystkich redaktorów, dziennikarzy oraz słuchaczy radia eM
17.00 – + Helenę Kudela – od Danuty Paś

 

Sobota 15 grudnia
7.00 – + Romana Mędrka – od brata Jana z rodziną
18.00 – + Marię Gajewską w 2r.śm. – od prawnuka Krzysztofa z rodziną

 

Niedziela 9 grudnia – III Niedziela Adwentu
9.00 – + Julię w 12r.śm. i Juliana Kudelów – od dzieci z rodzinami

11.15 – 1. Za parafian
2. + Eugenię Ślązak – od wnuczki Agnieszki z rodziną, wnuka Karola i syna Macieja

16.00 – + Jerzego Grzankę w rocznicę śmierci

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
3 – 9 grudnia

 

Poniedziałek 3 grudnia
7.00 – O błogosławieństwo Boże dla wszystkich uczestników porannych Rorat w tym roku
17.00 – 1/ + Wandę i Stanisława Cygroń w 6r.śm. – od córek z rodzinami;
– 2/ + Irenę w 1r.śm. i Bronisława w 15r.śm. Kowalów, Lucynę Dąbrowską w 15r.śm. – od Lucyny Brajner z mężem

 

Wtorek 4 grudniaśw. Barbary, dziewicy i męczennicy
9.00 – O Boże bł. i opiekę św. Barbary dla Górników z naszej parafii i ich rodzin;
17.00 – + Andrzeja Witkowskiego – od żony

 

Środa 5 grudnia
7.00 – Dziękczyynna z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla wnucząt: Jasia, Klary, Nataniela i Adelajdy
18.00 – + Romana Mędrka – od sąsiadów: Kazimierza i Krystyny Mędrków z rodziną

 

Czwartek 6 grudnia
7.00 – Dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski
17.00 – + Józefa Warchoła – od rodziny Osowskich i Stachurków

 

Piątek 7 grudnia
7.00 – O bł. Boże i asystencję Ducha Świętego dla Kręgu Biblijnego
17.00 – + Marię Kalarus – od córki z mężem

 

Sobota 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
7.00 – O bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Proboszczów parafii św. Małgorzaty w Bydlinie a szczególnie dla ks. Krzysztofa i ks. kanonika Romana
18.00 – + Helenę Kudela – od koleżanek z pracy córki Teresy – MOPS Wolbrom

 

Niedziela 9 grudnia – II Niedziela Adwentu
9.00 – + Mariannę, Jana Krzystańskich, Igora i Józefa Kalarusów – od rodziny

11.15 – 1. Za parafian
2. O Boże bł. i zdrowie dla Bartosza Haberki w 1r. urodzin

16.00 – + Kazimierę w 17r.śm. i Romana Szczurów – od rodziny

 

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
26 listopada – 2 grudnia

 

Poniedziałek 26 listopada
17.00 – + Andrzeja w 9r.śm., Eugeniusza, Natalię Kulawików, Henryka, Alfredę Pasternak – od rodziny

 

Wtorek 27 listopada
17.00 – + Romana Mędrka – od rodziny Maruszczyków i Orubów z Załęża
17.30 – + Józefa Warchoła – od chrześniaka Łukasza

 

Środa 28 listopada
17.00 – + Anielę w 48r.śm., Juliana, Józefa, Zdzisława, Apolonię, Romana Maruszczyków i zm. z rodziny Bąchorów – od rodziny Maruszczyków

 

Czwartek 29 listopada
17.00 – 1. + Helenę Kudela – od sąsiadów Różanowskich i Pasichów
2. + Krystynę Winczewską w 1r.śm.,Józefę, Stefana, Leszka, Andrzeja Starostów – od Teresy z rodziną

 

Piątek 30 listopadaświęto św. Andrzeja Apostoła
17.00 – 1. + Andrzeja Kulawika – od brata z rodziną
2. + Michała Kieresa w 2r.śm. – od żony i dzieci

 

Sobota 1 grudnia
17.00 – 1. + Mieczysława Chłostę w 21r.śm., Andrzeja Starostę i zm. z rodziny Chłostów, Muchajerów, Mędrków, Zawadów i Magierów – od Janiny Chłosta z Domaniewic
2. + Władysława Kaziród – od rodziny

 

Niedziela 2 grudnia – I Niedziela Adwentu
9.00 – + Zofię w 10r.śm. i Stefana Chłostów – od córki z rodziną

11.15 – 1. Za parafian
2. + Józefa w 14r.śm. Teofila, Mariannę Ciepałów, Bronisława, Marka Pasiów – od Heleny Ciepał z rodziną

12.15 – Chrzest Zuzanny Borys

16.00 – + Barbarę w 22r.śm. i Romana Mędrków – od syna z rodziną

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
19 – 25 listopada

 

Poniedziałek 19 listopadabł. Salomei, dziewicy i zakonnicy
17.00 – + Bernarda Milanowskiego w 3r.śm. – od syna z żoną i rodziną

 

Wtorek 20 listopadaśw. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
17.00 – + Andrzeja Witkowskiego – od uczestników pogrzebu

 

Środa 21 listopadaOfiarowanie Najświętszej Maryi Panny
17.00 – + Eugenię Ślązak – od uczestników pogrzebu

 

Czwartek 22 listopadaśw. Cecylii, dziewicy i męczennicy
17.00 – + Antoniego w 25r.śm., Mariannę, Stanisława, Helenę Kalarusów, Antoniego, Katarzynę Baranów – od córki z rodziną

 

Piątek 23 listopada
17.00 – + Berenda Hummel – od rodziny Mól

 

Sobota 24 listopadaśw. Andrzeja Dung Lac, prezbitera i Towarzyszy
15.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Nowożeńców: Marzeny i Bartosza
17.00 – + Zygmunta Pasia w 5r.śm. – od synów Dariusza i Zbigniewa z rodzinami

 

Niedziela 25 listopada – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
9.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Grzegorza Straszaka w 12r. Chrztu św. i Bartosza w 22r. Chrztu św. – od rodziców

11.15 – 1. Za parafian
2. + Józefę i Stanisława Mędrków – od córki z rodziną

16.00 – + Bronisława i Mirosława Kazirodów, Jana Pałczyka – od rodziny Kazirodów z Krzywopłot

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
12 – 18 listopada

 

Poniedziałek 12 listopada św. Jozafata, biskupa i męczennika
17.00 – 1. + Jarka Żelaznego – od mamy Kazimiery
2. + Mariannę Bąchor – od syna z żoną

 

Wtorek 13 listopada św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
17.00 – + Stanisława i Alicję Zawadów – od córki z rodziną

 

Środa 14 listopada
17.00 – + Bolesława Kamionkę – od żony
17.30 – W pewnej intencji

 

Czwartek 15 listopada
17.00 – 1. + Stanisława Mól – od żony Barbary
2. + Józefa Warchoła – od brata Jana z żoną

 

Piątek 16 listopada
17.00 – Do Miłosierdzia Bożego – zbiorowa za zmarłych: Jadwigę, Piotra Janusów,

 

Sobota 17 listopadaśw. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
16.30 – + Romana Mędrka – od sąsiadów Gajewskich
17.00– + Helenę Kudela – od koleżanek córki Teresy – z Koła Gospodyń Wiejskich z Załęża

 

Niedziela 18 listopada – XXXIII Niedziela Zwykła
9.00 – 1. + Aleksandrę i Tadeusza Izdebskich i zm. z rodziny – od syna z rodziną
2. + Bogusława Mędrka w 8r.śm. – od żony z rodziną

11.15 – 1. + Janinę i Andrzeja Dybkowskich – od córek z rodzinami
2. + Zofię i Stefana Imiołków – od rodziny

14.00 – Na cmentarzu – Za poległych Legionistów

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
5 – 11 listopada

 

Poniedziałek 5 listopada
17.00 – Msza święta Oktawalna

 

Wtorek 6 listopada
17.00 – Msza święta Oktawalna

 

Środa 7 listopada
17.00 – 1. Msza święta Oktawalna
2. + Lucjana Bąchora w 23r.śm. i zm. z rodziny Bąchorów i Rusów, Jana Drożdża, Mieczysława Ciułę – od Natalii Bąchór z rodziną

 

Czwartek 8 listopada
17.00 – Msza święta Oktawalna
17.30 – + Stanisława Mędrka – od teściów z Zarzecza

 

Piątek 9 listopadaświęto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
17.00 – Msza święta Oktawalna
17.30 – + Józefa Kulawika w 2r.śm. – od żony i dzieci z rodzinami

 

Sobota 10 listopada św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
17.00 – 1. + Bronisława i Mariannę Szczęch – od syna z rodziną
2. + Helenę Kudela – od wnuczki Katarzyny z mężem Łukaszem i prawnuczkami: Polą, Alą i Mileną, z Krakowa

 

Niedziela 11 listopada – XXXII Niedziela Zwykła
9.00 – W intencji Ojczyzny

11.15 – 1. Za parafian
2. O Boże bł. i Dary Ducha Świętego dla Konrada Wrońskiego w 18r. ur. – od rodziców i siostry

16.00 – + Irenę, Józefa, Wandę Molów, Genowefę Felicjana Chłostów, Krystynę Sikorską oraz zmarłych dziadków – od rodziny

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
29 października – 4 listopada

 

Poniedziałek 29 października
16.30 – + Otolię w 8r.śm. i Eugeniusza Szot – od córki
17.00 – + Mariannę Leszczyńską – od uczestników pogrzebu

 

Wtorek 30 października
17.00 – + Helenę Kudela – od uczestników pogrzebu

 

Środa 31 października
17.00 – 1. + Romana Mędrka – od Janusza Gajewskiego z rodziną
2. + Stanisława Tomaszewskiego – od siostrzeńca Henryka Szota z rodziną

 

Czwartek 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych
9.00W kościele: + Janusza i Honoratę Myszorów – od rodziny

12.00Na cmentarzu – 1. Za zmarłych parafian
2. + Genowefę i Eugeniusza Baranów – od dzieci z rodzinami
16.00W kaplicy – w pewnej intencji

 

Piątek 2 listopadaWspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
9.00W kościele 1. Msza święta Oktawalna
2. + Irenę Kowal – od chrześnicy Haliny z rodziną
11.00W kaplicy + Mieczysława Dziedzica, Stanisławę, Antoniego Brodzińskich, Władysławę, Krystynę, Jana Rachwałów, Annę, Jana Paciów – od wnucząt Ewy i Marka
17.00 – w kościele + Zofię w 5r.śm., Władysława, Mariannę, Otylię, Piotra Noconiów, Bronisławę, Antoniego Kudelów – od dzieci z rodzinami

 

Sobota 3 listopada
16.30 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Agatki Miąsko w 1.r. urodzin
17.00 – 1. Msza święta Oktawalna
2. + Mariannę, Romualda Chadyków, Jana Leokadię Pasichów – od rodziny

 

Niedziela 4 listopada – XXXI Niedziela Zwykła
9.00 – Msza święta Oktawalna

11.15 – 1. Za parafian
2. + Zofię, Mieczysława, Ignacego Dybkowskich, Joannę, Tomasza Szot – od Zdzisławy Szot

16.00 – + Stanisława, Marcjannę, Helenę, Genowefę Szczur, Helenę, Henryka Laskowskich i zm. z rodziny – od rodziny

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
22 – 28 października

 

Poniedziałek 22 październikaśw. Jana Pawła II, papieża
16.30 – + Władysława Kaziród – od żony
17.00 – + Romana Mędrka – od rodziny Guściorów

 

Wtorek 23 października
17.00 – 1. + Genowefę Zięba – od uczestników pogrzebu
2. + Irenę Kowal – od Barbary i Wojciecha Brajner z rodziną

 

Środa 24 października
17.00 – + Weronikę Kalarus – od uczestników pogrzebu

 

Czwartek 25 października
17.00 – 1. + Wandę Grzanka w 13r.śm. – od męża i dzieci
2. + Juliannę, Jana Baranów, Bogumiłę, Józefa Pasichów – od córki i syna

 

Piątek 26 października
17.00 – + Mariannę Leszczyńską – od sąsiadów Basoniów

 

Sobota 27 października
17.00 – + Mariana Kulawika w 19r.śm., Annę, Stanisława Wojtal, Mariannę Prządo – od rodziny
18.00 – O Boże bł., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Wiktorii Paś w 18r. urodzin – od rodziców

 

Niedziela 28 października – uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła
9.00 – + Mieczysława w 15r.śm., Dorotę, Mariana Czerwików, Eleonorę, Michała Szotów – od córki z rodziną

11.15 – 1. Za parafian
2. + Juliana Sułkowskiego w 21r.śm. – od rodziny

16.00 – + Leokadię w 5r.śm. i Dariusza Kazirodów – od rodziny

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
15 – 21 października

 

Poniedziałek 15 październikaśw. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
17.00 – + Andrzeja Witkowskiego – od syna z rodziną

 

Wtorek 16 październikaśw. Jadwigi Śląskiej
16.30 – + Romana Mędrka – od siostrzenic: Zofii, Zenobii i Marii
17.00 – + Apolonię w 18r.śm., Tadeusza i Włodzimierza Wyszyńskich – od rodziny

 

Środa 17 październikaśw. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
16.30 – O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Wiktora Rogozika w 1r. ur. oraz bł. Boże dla jego brata i rodziców
17.00 – 1. + Stanisława Tomaszewskiego – od uczestników pogrzebu
2. + Małgorzatę Parczeńską – od siostry z rodziną

 

Czwartek 18 październikaśw. Łukasza Ewangelisty
17.00 – + Andrzeja Podlewskiego w 10r.śm. – od Ewy Mędrek z rodziną

 

Piątek 19 października
16.30 – O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Stanisławy Mól w 80r. ur. – od dzieci z rodzinami
17.00 – Do Miłosierdzia Bożego – zbiorowa za zmarłych: + Stanisława Miąsko w 1r.śm., Helenę Barman w 3r.śm. i Stanisława Miąsko w 14r.śm.

 

Sobota 20 październikaśw. Jana Kantego , prezbitera
16.30 – + Helenę Kudela – od wnuczki Anny z Januszem, z Krakowa
17.00 – 1. + Mariannę Leszczyńską – od wnuków
2. + Mariannę Leszczyńską – od córki Henryki

 

Niedziela 21 października – XXIX Niedziela Zwykła
9.00 – 1. O Boże bł. i potrzebne łaski dla Katarzyny i Bartłomieja Kamionków w 1r. ślubu, Doroty i Krzysztofa Straszaków w 30r. ślubu i Krystyny i Waldemara Kamionków w 29r.ślubu
2. O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla członkiń Żywego Różańca z Załęża

11.15 – + Władysława Płonkę – od córki z rodziną

16.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Oli z okazji 18r. ur., bł. Boże i potrzebne łaski dla córek – od rodziców

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
8 – 14 października

 

Poniedziałek 8 października
17.00 – + Romana Mędrka – od rodziny Szwedów

 

Wtorek 9 października
16.30 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Jakuba Kaziród w 1r. urodzin – od rodziców i siostry
17.00 – + Stanisława Chłostę – od uczestników pogrzebu

 

Środa 10 października
17.00 – 1. + Boguslawa Jamróz – od uczestników pogrzebu
2. + Jana w 1r.śm. i Wincentego w 45r.śm. Gajewskich oraz zm. z rodziny Gajewskich i Matyjów – od rodziny

 

Czwartek 11 października
17.00 – 1. + Juliana Zabielskiego w 1r.śm. – od córki z rodziną
2. + Zygmunta Błaszczyka – od szwagierki

 

Piątek 12 października
17.00 – 1. + Kazimierza Szot w 3r.śm. – od żony i dzieci
2. + Franciszka Jagłę i zm. z rodziny Jagłów – od Mariana Pasicha

 

Sobota 13 października bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
16.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Marianny i Stanisława Frankowskich w 50r.ślubu
17.00 – + Mariannę i Stanisława Bromblików – od córki z rodziną

 

Niedziela 14 października – XXVIII Niedziela Zwykła
9.00 1.– + Krystynę, Henryka, Zdzisława Kalarusów, Roberta, Lucynę, Norberta Gorgoniów, Edwarda Karolczyka – od Haliny Karolczyk z rodziną
2.+ Mariannę w 20r.śm., Bronisława, Zdzisława, Wacława Gajewskich – od Władysławy Gajewskiej z Domaniewic

11.15 – 1. + Władysławę w 10r.śm. i Stanisława Mędrków – od córki z rodziną
2. + Krzysztofa Komperdę – od mamy i rodziny

W kościele
16.00 – + Stanisława w 2r.śm. i Alicję Zawadów – od córki z rodziną

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
1 – 7 października

 

Poniedziałek 1 październikaśw. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
17.00 – + Magdalenę Mędrek i Bronisława Barana – od chrześniaka Jerzego z rodziną

 

Wtorek 2 październikaśw. Aniołów Stróżów
16.30 – + Wiesława Musiorskiego w 1r.śm. – od żony i dzieci
17.00 – + Janusza Mędrka w 11r.śm., Leokadię, Antoniego Mędrków – od żony z rodziną

 

Środa 3 października
17.00 – + Stanisława w 29r.śm., Krzysztofa, Marię, Franciszka Zawadów, Stanisława, Mariannę Straszaków i zm. z tych rodzin – od Janiny Zawada

 

Czwartek 4 październikaśw. Franciszka z Asyżu
17.00 – + Edwarda Karolczyka – od uczestników pogrzebu

 

Piątek 5 październikaśw. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy
17.00 – + Stanisława Smętka w 13r.śm. i zm. rodziców z obu stron – od żony z dziećmi

 

Sobota 6 października
16.30 – 1. + Helenę Kudela – od wnuka Mariusza z żoną Renatą i prawnukami Pawłem i Filipem z Krakowa
2. + Jana Władysława Barana w 36r.śm. – od zięcia

17.00 Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Zenobii Mędrek w 90r. urodzin – od rodziny

 

Niedziela 7 października – XXVII Niedziela Zwykła
9.00 – 1. Za parafian
2. + Maksymiliana, Franciszka, Stanisławę Dybkowskich, Helenę, Wawrzyńca Bryzików – od rodziny

11.15 – + Otolię w 8r.śm., Eugeniusza, Zofię, Andrzeja Szotów, Wiktorię, Antoniego Wróblów – od syna z rodziną

W kościele
16.00 – + Wacława, Henrykę, Józefa, Krzysztofa Gajewskich, Franciszka, Magdalenę Mędrków – od rodziny

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
24 – 30 września

 

Poniedziałek 24 września
16.00W kaplicy – pogrzeb + Małgorzaty Parczeńskiej
18.00 – + Blandynę Zawada w 2r.śm. – od córki z rodziną

 

Wtorek 25 września
18.00 – + Władysława Kalarusa w 26r.śm. – od żony i dzieci

 

Środa 26 września
18.00 – + Krystiana, Grzegorza, Jerzego Kocjanów, Janinę, Stanisława, Zenobię Wróblów, Zofię, Wojciecha, Kazimierza Szwajcowskich – od rodziny

 

Czwartek 27 wrześniaśw. Wincentego a Paulo, prezbitera
18.00 – + Helenę Kudela – od swatowej Władysławy Rajter z rodziną

 

Piątek 28 wrześniaśw. Wacława, męczennika
18.00 – 1. + Mariannę Leszczyńską – od rodziny Pielków i Koniecznych
2. + Henryka Kuśmierskiego w 6r.śm. – od dzieci z rodzinami

 

Sobota 29 wrześniaświęto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
13.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla uczestników XXXII Rajdu Pieszego Szlakami Oddziału Hardego i za wszystkich poległych w obronie Ojczyzny

16.00 – Chrzest Ireny Mędrek
18.00 – O bł. Boże i potrzebne łaski dla Elżbiety w 60r. ur. – od wnuków Patryka i Dominika

 

Niedziela 30 września – XXVI Niedziela Zwykła
9.00 – + Stefanię i Romana Chłostów i zm. z rodziny Chłostów – od rodziny Karlińskich

11.15 – 1. O bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Bartłomieja Milanowskiego w 18r. ur. – od rodziców, siostry i dziadków
2. Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Teresy i Zygmunta Dolezy w 40r. ślubu – od dzieci z rodzinami

W kaplicy
16.00 – 1. O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla Wiktorii Sapiechowskiej w 18r. ur. – od rodziców
2. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Bożej i szczęśliwe zdanie matury i egzaminów

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
17 – 23 września

 

Poniedziałek 17 września
17.30 – + Mariannę i Stefana Kańczugów – od córki z rodziną
18.00 – 1. + Eugenię Ślązak – od syna Ryszarda z rodziną
2. + Marię Kalarus w 30 dzień śmierci – od córki z rodziną

 

Wtorek 18 wrześniaśw. Stanisława Kostki, zakonnika – patrona Polski
17.00 – + Janinę Muchajer – od kuzynek Teresy i Marii z rodzinami

 

Środa 19 września
18.00 – + Stefana w 45r.śm. i Janinę Piechowskich – od córek z rodzinami

 

Czwartek 20 wrześniaśw. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang – męczenników
18.00 – 1. + Barbarę Bąchor – od chrzestnego Romana z rodziną
2. + Mariana Kulawika, Zofię, Józefa Kordaszewskich – od Alfredy Kulawik

 

Piątek 21 wrześniaświęto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
17.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Agnieszki i Szymona Sikorskich w 18r. ślubu i bł. Boże dla Aleksandra
18.00 – 1. Do Miłosierdzia Bożego – zbiorowa za zmarłych
2. + Władysława i Annę Zydroń w 20r.śm. – od Zbigniewa z rodziną

 

Sobota 22 września
18.00 – + Romana Mędrka – od uczestników pogrzebu

 

Niedziela 23 września – XXV Niedziela Zwykła
9.00 – 1. Za parafian
2. + Bronisława w 7r.śm., Stefanię, Mariannę, Józefa Wiśniewskich, Leszka Sułkowskiego– od rodziny

11.15 – Dz. – bł. z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Anny i Grzegorza Nowaków w 15r. ślubu i bł. Boże dla Oliwii i Igora – od rodziców z Bydlina

W kaplicy
16.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Urszuli i Henryka Noconiów w 35r. ślubu

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
10 – 16 września

 

Poniedziałek 10 września
18.00 – 1. + Leokadię w 19r.śm. i Antoniego Mędrków – od rodziny
2. + Bogusławę Wąchała – od Pauliny, Edyty i Marzeny Matras z Walowej Góry

 

Wtorek 11 września
17.30 – + Barbarę Bąchor w 1r.śm., Irenę i Tadeusza Bąchorów – od męża i syna
18.00 – + Helenę Kudela – od Dariusza i Zbigniewa Paś z rodzinami

 

Środa 12 września
18.00 – 1. + Zenobię, Józefa i Sabinę Pasichów, Stanisława Gorgonia – od Mariana Pasicha
2. + Irenę Kowal – od Teresy i Ludwika Kalarusów

 

Czwartek 13 wrześniaśw. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
18.00 – + Stanisława Chłostę – od siostry Heleny z rodziną

 

Piątek 14 wrześniaświęto Podwyższenia Krzyża Świętego
18.00 – 1. + Wiesławę Gorgoń w 4r.śm. – od córek z rodzinami
2. + Jana i Bożenę Baranów – od Teresy i Ludwika Kalarus

 

Sobota 15 wrześniaNajświętszejMaryi Panny Bolesnej
16.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Nowożeńców: Katarzyny i Kamila
18.00 – + Jerzego Karolczyka w 50 r.śm. – od syna z rodziną

 

Niedziela 16 września – XXIV Niedziela Zwykła
9.00 – 1. + Władysława w 41r.śm., Salomeę, Jerzego Kalarusów i Adolfa Szota – od córki i żony
2. + Józefa w 35r.śm., Stanisławę w 19r.śm., Józefa w 2r.śm. i Igora w 9r.śm. Kalarusów – od Grażyny z rodziną

11.15 – 1. O Boże bł. i potrzebne łaski dla Wiolety i Damiana Kędra w 1r.ślubu – od rodziców
2. Dz. – bł. z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Elżbiety i Aleksandra Straszaków w 30r. ślubu – od córek z mężami

12.30 – Chrzest Emila Barczyka

W kaplicy
16.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Katarzyny i Grzegorza w 15r.ślubu – od dzieci i rodziców

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
3 – 9 września

 

Poniedziałek 3 wrześniaśw. Grzegorza Wielkiego, papieża
9.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla uczniów, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bydlinie
18.00 – + Romana Fika – od Danuty i Eugeniusza Szczurkowskich wraz z całą rodziną

 

Wtorek 4 września
18.00 – + Henrykę Haberka – od Dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej w Dłużcu

 

Środa 5 września
18.00 – + Andrzeja Witkowskiego – od córki z rodziną

 

Czwartek 6 września
18.00 – + Barbarę Bąchor – od Czechów z Łobzowa

 

Piątek 7 września
18.00 – 1. + Wojtusia Dachowskiego w 7r.śm. – od rodziców z rodziną
2. + Jana i Bożenę Baranów – od Teresy i Jerzego Barczyk

 

Sobota 8 września święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
17.30 – 1. + Mariannę, Władysława Gwiazdów, Ryszarda Krawczyka, Janinę Osuch – od rodziny
2. + Antoninę, Mikołaja Pielków, Piotra Koniecznego – od rodziny
18.00 – + Danutę Dybkowską w 2r.śm., Danutę, Henryka Wójcickich – od dzieci z rodzinami

 

Niedziela 9 września – XXIII Niedziela Zwykła
9.00 – 1. Za parafian
2. + Marcina Barczyka w 2r.śm. – od chrzestnej z rodziną

11.15 – + Franciszka Kycia w 10r.śm. – od żony z rodziną

W kościele
16.00 – + Zofię Cupiał – Wróbel – od syna i wnuków

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
27 sierpnia – 2 września

 

Poniedziałek 27 sierpniaśw. Moniki
18.00 – + Helenę Kudela – od Jarosława Paś

 

Wtorek 28 sierpniaśw. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
17.30 – + Marię Gajewską – od chrześnicy Lucyny z rodziną
18.00 – + Janinę Muchajer – od rodziny Bojarskich i Dziubów

 

Środa 29 sierpniaMęczeństwo św. Jana Chrzciciela
17.30 – + Krzysztofa Francika w 2r.śm. – od siostry Wandy z rodziną
18.00 – + Mariannę Chmurkowską – od rodziny Wojasów

 

Czwartek 30 sierpnia
18.00 – 1. + Barbarę Bąchor – od swatów: Anny i Marcina Ciułów
2. + Henryka Sojkę – od rodziny Mól

 

Piątek 31 sierpnia
18.00 – + Stefana w 16r.śm. i Zofię Chłostów – od córki z rodziną

 

Sobota 1 wrześniabł. Bronisławy, dziewicy
14.00 – Chrzest Alicji Grudzińskiej

14.30 – Dz. – bł., z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Agnieszki i Tomasza w 10r.ślubu – od rodziców

19.00 – + Anielę Jagiełka w 3r.śm. – od wnuczki Magdaleny z rodziną

 

Niedziela 2 września – XXII Niedziela Zwykła
9.00 – 1. + Otylię w 15r.śm. i Tadeusza Bojarskich – od córki Donaty z rodziną
2. Dz. – bł., z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Marioli w 50r. ur. – od rodziców

12.00 – Przed kaplicą – Za parafian

W kaplicy
16.00 – + Eugeniusza, Natalię Kulawików – od syna z rodziną

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
20 – 26 sierpnia

 

Poniedziałek 20 sierpniaśw. Bernarda, opata i doktora Kościoła
18.00 – 1. + Edwarda Karolczyka – od swatów Pokwiczałów z Dłużca
2. + Bogusławę Wąchała – od Julii Smętek

 

Wtorek 21 sierpniaśw. Piusa X, papieża
15.00w kościele – pogrzeb + Marii Kalarus
17.30 – O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Tomasza Smętka w 30r. urodzin
18.00 – + Henrykę Haberka – od Dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej w Dłużcu

 

Środa 22 sierpniaNajświętszej Maryi Panny, Królowej
18.00 – + Weronikę, Jacentego, Jerzego, Stanisławę, Bernarda Milanowskich, Zofię Cygan – od Renaty z rodziną

 

Czwartek 23 sierpnia
18.00 – 1. + Romana Mędrka – od Pauliny i Marty z mężem
2. + Mariannę Bąchor – od rodziny Doroty i Jacka z Limanowej

 

Piątek 24 sierpniaświęto św. Bartłomieja, Apostoła
18.00 – 1. + Mariannę, Bronisława Szczęch, Tadeusza, Irenę Bąchor – od rodziny
2. + Irenę Kowal – od Marii Brajner

 

Sobota 25 sierpnia
17.30 – + Mariannę Leszczyńską – od córki Jadwigi
18.00 – + Barbarę Bąchor – od sąsiadów Dachowskich

 

Niedziela 26 sierpnia – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
9.00 – 1. + Kazimierza w 1r.śm. Zofię w 28r.śm. Barczyków – od córek z rodzinami
2. + Danutę Dybkowską – od Danuty, Szczepana, Michała, Grzegorza Rolków, Arkadiusza, Alicji Grzanków, Magdaleny, Krystiana, Kamila Haberków

11.15 – + Elżbietę Majda w 5r.śm. – od męża i dzieci z rodzinami

12.30 – Chrzest Nikodema Dańdy

W kaplicy
16.00 – Za parafian

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
13 – 19 sierpnia

 

Poniedziałek 13 sierpnia
18.00 – + Mariannę Chmurkowską – od rodziny z Poręby

 

Wtorek 14 sierpniaśw. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
17.30 – + Bogusława Jamróz – od Danuty i Jerzego Linek
18.00 – + Janinę Muchajer – od Pajączkowskiej z rodziną

 

Środa 15 sierpnia – uroczystość Wniebowzięcia NMP
9.00 – 1. + Bronisława w 21r.śm. i Janinę Straszak, Antoninę i Romana Baran, Franciszka, Mariannę i Magdalenę Straszak – od rodziny
2. + Zofię Szot – od sąsiadów Wiśniewskich i Sapiechowskich

11.15 – Dziękczynna za zebrane plony

W kaplicy
16.00 – + Edwarda Jędrzejczyka w 1r.śm. – od córki z rodziną

 

Czwartek 16 sierpnia
18.00 – + Helenę Kudela – od Barbary Dregan z rodziną

 

Piątek 17 sierpniaświętego Jacka, prezbitera
18.00 – Do Miłosierdzia Bożego , zbiorowa za zmarłych: Jana w 9r.śm. i Mariannę Straszaków, Jana Barana

 

Sobota 18 sierpnia
17.30 – O Boże bł. i Dary Ducha Świętego dla Kacpra Milanowskiego w 18r. urodzin – od rodziców i brata
18.00 – + Barbarę Bąchor – od Barbary i Rafała z dziećmi
18.30 – + Marię Latacz w 10r.śm. – od Agaty i Marka Straszaków

 

Niedziela 19 sierpnia – XX Niedziela Zwykła
9.00 – 1. + Bronisława, Mariannę i Kazimierza Kalarusów – od rodziny
2. +Zofię Szot – od rodziny Duchów i Dyduchów

11.15 – 1. Za parafian
2. O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Marii Sikora w 1r. ur. – od rodziców i braci

W kaplicy
16.00 – + Mariannę, Tadeusza Piwowarczyków, Wiktorię, Jana Straszaków – od córki Haliny z rodziną

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
6 – 12 sierpnia

 

Poniedziałek 6 sierpniaświęto Przemienienia Pańskiego
18.00 – + Helenę Kudela – od wnuczki Katarzyny i Michała Kieca z dziećmi

 

Wtorek 7 sierpnia
15.00 – w kaplicy – pogrzeb + Stanisława Mędrka z Załęża
16.30 – w kaplicy – pogrzeb + Jarka Żelaznego z Wolbromia
18.00 – + Barbarę Bąchor – od Roberta i Ewy z dziećmi

 

Środa 8 sierpniaświęto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sosnowcu
17.30 – + Stanisława Tomaszewskiego – od siostrzenic Marianny i Wandy z rodzinami
18.00 – + Mariana Kozickiego w 4r.śm. – od synów z rodzinami

 

Czwartek 9 sierpniaświęto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy
18.00 – + Stanisława Chłostę – od swatki Zofii Gamrot z rodziną

 

Piątek 10 sierpniaświęto św. Wawrzyńca

Komentarze są wyłączone.