INTENCJE MSZALNE

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
12 – 18 kwietnia

Poniedziałek – 12 kwietnia
17.30 – + Danutę Grochowską – od pracowników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lgocie Wolbromskiej
18.00 – + Zenobię Mędrek – od uczestników pogrzebu

 

Wtorek 13 kwietnia
17.30 – + Krzysztofa Adamca – od szwagierki z teściową i rodziną
18.00 – + Stanisława Duszę – od Grażyny i Andrzeja Polowczyków

 

Środa 14 kwietnia
17.30 – + Elżbietę Szot – od chrześnicy Ewy z rodziną
18.00 – + Romana Kulawika – od rodziny Sierków

 

Czwartek 15 kwietnia
18.00 – + Józefę Drożdż – od uczestników pogrzebu

 

Piątek 16 kwietnia
17.30 – + Józefa Kalarusa – od chrześniaka Andrzeja z rodziną
18.00 – + Krzysztofa Gawłowskiego – od rodziny Gamrotów ze Strzemieszyc

 

Sobota 17 kwietnia
16.00 – Chrzest Dominika Kupskiego
18.00 – + Edwarda Ciepała – od Dyrektora, Grona Pedagogicznego oraz pracowników Szkoły Podstawowej w Dłużcu

 

Niedziela 18 kwietnia – III Niedziela Wielkanocna
9.00 – + Władysławę Rajter – od członkiń Koła Żywego Różańca z Załęża

11.15 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Barbary i Stanisława Szczęch w 40 r. ślubu – od córek, zięcia i wnuków

16.00 – + Agnieszkę Prasełek w 26r. Śmierci – od dzieci i rodziców
___________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
5 – 11 kwietnia

Poniedziałek 5 kwietnia – Poniedziałek Wielkanocny
9.00 – + Włodzimierza Wyszyńskiego w 11r.śm. – od żony z synami

11.15 – O Boże bł., dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Aleksandry Dudek w 18r. urodzin

16.00 – + Magdalenę, Antoniego Kamionków i zmarłych z rodziny Kamionków – od rodziny

 

Wtorek 6 kwietnia
18.00 – + Mariana Majdę – od chrześnicy Marii i rodziny Kaczmarczyków

 

Środa 7 kwietnia
17.30 – + Natalię Pałka – od Antoniny Kulawik z rodziną
18.00 – + Barbarę Mól – od Koła Żywego Różańca z Bydlina

 

Czwartek 8 kwietnia
18.00 – + Edwarda Ciepała – od rodziny Mędrków z Dłużca

 

Piątek 9 kwietnia
17.30 – + Jerzego Szota – od wnuczka Bartosza z rodziną
18.00 – + Wiesławę Mędrek – od wnuka Gabriela i wnuka Kamila z żoną i dziećmi

 

Sobota 10 kwietnia
17.30 – + Andrzeja w 9r.śm., Helenę i Piotra Mól – od rodziny
18.00 – + Andrzeja Noconia – od Iwony i Bogusława Paś z mamą Janiną

 

Niedziela 11 kwietnia – II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego
9.00 – + Ryszarda Ciepała w 6r.śm. – od córek z rodzinami

11.15 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na dalsze lata życia dla rodziny Banysiów

16.00 – + Alfreda Mendrka w 6r.śm., Stanisława, Weronikę Banyś, Franciszka, Antoninę Straszak – od rodziny

_____________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
29 marca – 4 kwietnia

Poniedziałek – 29 marca
17.30 – + Danutę Brodzińską – od zięcia Marka
18.00 – + Romana Kulawika – od Danuty i Janusza Filo

 

Wtorek 30 marca
17.30 – + Zofię Gorgoń – od wnuka Pawła z żoną Sylwią i rodziną
18.00 – + Stanisława Duszę – od rodziny Koperskich

 

Środa 31 marca
18.00 – + Józefa w 8r.śm., Michalinę i Piotra Małysów – od Ireny Małysa z synem

 

Czwartek 1 kwietnia – WIELKI CZWARTEK
18.00 – O Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla członkiń Żywego Różańca z Domaniewic oraz za zmarłą Weronikę Kalarus

 

Piątek 2 kwietnia – WIELKI PIĄTEK
17.15 – Droga Krzyżowa
18.00 – Liturgia Wielkiego Piątku

 

Sobota 3 kwietnia – WIELKA SOBOTA
18.00 – + Ludwika i Izabelę Milanowskich w 25r.śm. – od syna Ludwika z rodziną

 

Niedziela 4 kwietnia – Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego
6.00 – Za parafian

9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Juliannę, Jana Słomianów, Eugeniusza w 21r.śm, Otolię i Edwarda Szotów….

11.15 – + Dorotę w 4r.śm., Mariana i Mieczysława Czerwików – od rodziny

16.00 – + Franciszka Pasicha – od syna Witolda

__________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
22 – 28 marca

Poniedziałek – 22 marca
18.00 – + Mariana Majdę – od syna Marcina

 

Wtorek 23 marca
18.00 – + Annę Bula – od syna Grzegorza z rodziną

 

Środa 24 marca
17.30 – + Stanisława Chłostę – od rodziny Szotów z Załęża
18.00 – + Stanisława Duszę – od chrześniaka Rafała z rodziną

 

Czwartek 25 marca – uroczystość Zwiastowania Pańskiego
18.00 – + Barbarę Mól – od rodziny Będkowskich ze Strzegowej

 

Piątek 26 marca
18.00 – + Zenobię Mędrek – od Czesławy Mól z rodziną
19.30 – W intencji uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej

 

Sobota 27 marca
18.00 – + Andrzeja Noconia – od brata Henryka z żoną i rodziną z Kolbarku

 

Niedziela 28 marca – Niedziela Palmowa
9.00 – + Krystynę Kuśmierską w 22r.śm. – od dzieci z rodzinami

11.15 – + Stefana i Zofię Imiołków – od dzieci z rodzinami

15.00 – Za parafian

16.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla rodziny Noconiów, Gawronów i Pasichów

_______________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
15 – 21 marca

Poniedziałek – 15 marca
18.00 – + Romana Kulawika – od chrześniaka Pawła z siostrą Marze

 

Wtorek 16 marca
17.30 – + Mieczysławę Pasich – od sąsiadki Zofii Rzeszowskiej
18.00 – + Barbarę Mól – od Grzegorza i Marty Sojków

 

Środa 17 marca
17.30 – + Lidię Gajewską – od koleżanek Kamila z pracy , firmy ATC
18.00 – + Józefę Drożdż – od wnuków

 

Czwartek 18 marca
18.00 – + Honoratę Wandę Kalarus – od pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bydlinie
18.30 – + Jerzego Szota – od wnuczki Wioli z rodziną

 

Piątek 19 marca – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP
18.00 – 1. + Edwarda Karolczyka w 3r.śm., Krystynę, Henryka, Zdzisława Kalarusów, Roberta, Lucynę, Norberta Gorgoniów – od rodziny
2. + Józefa Kalarusa – od córki Zofii z rodziną

 

Sobota 20 marca
9.00 – + Barbarę Grzanka – od brata z rodziną
11.00 – + Krzysztofa Adamca – od rodziców
16.00 – + Czesława Gorgonia – od sąsiadów: Krystyny i Marka Ciepał z rodziną
18.00 – + Alicję w 20r.śm., Stanisława Zawadów i ich zmarłych rodziców – od córki z rodziną

 

Niedziela 21 marca – V Niedziela Wielkiego Postu
9.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszak – od syna Krzysztofa z rodziną

11.15 – + Edwarda w 1r.śm. i Janinę w 2r.śm. Ciepałów – od dzieci z rodzinami

16.00 – + Władysławę Rajter – od córki Celiny z mężem Marianem

_______________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
8 – 14 marca

Poniedziałek – 8 marca
18.00 – + Stanisława Duszę – od bratowej Krystyny z Krzywopłot

 

Wtorek 9 marca
17.30 – + Elżbietę Szot – od dzieci z rodzinami
18.00 – O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Krzysztofa Mędrka w 12r. urodzin

 

Środa 10 marca
17.30 – + Józefa Struzika w 6r. śm. – od rodziny
18.00 – + Zenobię Mędrek – od Krystyny i Tadeusza Tomsiów z Zarzecza

 

Czwartek 11 marca
18.00 – + Andrzeja Noconia – od Jadwigi i Ryszarda Kozłowskich
18.30 – + Krzysztofa Adamca – od żony i córki

 

Piątek 12 marca
18.00 – + Józefę i Jana Pałczyków, Mariannę, Bronisława i Mirosława Kazirodów – od rodziny Kazirodów z Krzywopłot

 

Sobota 13 marca
17.30 – Dz. – bł., z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Jadwigi Jędrzejczyk w 93r. Urodzin – od córki z rodzina
18.00 – + Edwarda Ciepała – od rodziny Kiełtyka z Kosmolowa

 

Niedziela 14 marca – IV Niedziela Wielkiego Postu
9.00 – + Danutę Brodzińską – od córki Ewy
11.15 – + Edwarda, Stanisławę, Bolesława, Irenę Banyś – od syna z żoną z Chrząstowic
16.00 – O Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Olafa Szwajcowskiego w 15 rocznicę urodzin – od rodziców i chrzestnych

_______________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
1 – 7 marca

Poniedziałek – 1 marca
18.00 – 1. + Zofię Gorgoń – od wnuczki Lilianny z mężem Pawłem i rodziną
2. + Bogusławę Wąchała – od Henryka Wąchały z Nowego Sącza

 

Wtorek 2 marca
13.00 – W kaplicy – pogrzeb + Barbary Kempińskiej
18.00 – + Andrzeja Noconia – od Iwony Kotlarz z rodziną

 

Środa 3 marca
18.00 – + Natalię Pałka – od sąsiadów Serafinów

 

Czwartek 4 marcaświęto św. Kazimierza, królewicza
18.00 – 1. + Edwarda Ciepała – od rodziny Domagałów
2. + Kazimierza, Helenę, Antoniego Szotów, Helenę, Tadeusza, Jerzego Straszaków – od rodziny

 

Piątek 5 marca
18.00 – 1.+ Barbarę Mól – od rodziny Kamińskich
2. + Elżbietę Szot – od dzieci z rodzinami

 

Sobota 6 marca
8.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
18.00 – + Adama Szmajsera – od Ewy i Stanisława Piątek

 

Niedziela 7 marca – III Niedziela Wielkiego Postu
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Juliannę, Jana Słomianów, Mariannę w 12r.śm. i Jana Straszaków, Danutę Brodzińską, Annę, Jana Paciów, Władysławę, Krystynę, Stanisławę, Jana, Władysława Rachwałów…

11.15 – + Stanisława w 20r.śm., Stanisławę Kamionków, Antoniego, Magdalenę Kamionków – od córki i wnuczki Jadwigi z rodziną

16.00 – 1. Za parafian
2. O szczęśliwe rozwiązanie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla pewnej osoby

____________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
22 – 28 lutego

Poniedziałek 22 lutegoświęto Katedry św. Piotra Apostoła
17.00 – 1. + Barbarę Mól – od rodziny Sojków
2. + Mieczysławę Pasich – od rodziny Dworników z Lgoty Wolbromskiej

 

Wtorek 23 lutego
17.00 – + Romana Kulawika – od wnuka Miłosza z żoną Olą i prawnuczką Julią

 

Środa 24 lutego
17.00 – 1.+ Mariana Majdę – od rodziny Oczkowskich
2. + Edwarda Karolczyka – od siostrzenicy Agnieszki z rodziną

 

Czwartek 25 lutego
17.00 – 1. + Stanisława Chłostę w 3r.śm. – od żony z rodziną
2. + Lidię Gajewską – od siostry Alicji z rodziną

 

Piątek 26 lutego
17.00 – 1.+ Jerzego Szota – od syna i synowej z rodziną
2. + Adama Szmajsera – od uczestników pogrzebu

 

Sobota 27 lutego
17.00 – 1. + Zenobię Mędrek – od Koła Żywego Różańca z Bydlina
2. + Anielę w 1r.śm. i Romana w 3r.śm. Mędrków – od syna Krzysztofa z rodziną

 

Niedziela 28 lutego – II Niedziela Wielkiego Postu
9.00 – Za parafian

11.15 – 1. Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla Ks. Kanonika Romana w Dniu Imienin – od rodziny z Bydlina
2. Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Olgi i Bartosza Bąchór w 10 rocznicę ślubu

16.00 – + Zenobię Szczur – od rodziny Wiśniewskich z Zawadki

_______________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
15 – 21 lutego

Poniedziałek – 15 lutego
17.00 – + Natalię Pałka – od córki Bożeny z mężem, dziećmi i wnukami

 

Wtorek 16 lutego
17.00 – 1. Honoratę Wandę Kalarus – od córek: Jolanty i Marii z rodzinami
2. + Danutę Brodzińską – od męża Mariana

 

Środa 17 lutego – Środa Popielcowa
9.00 – 1.+ Zofię Gorgoń – od córki Teresy z mężem Andrzejem
2. + Romana, Cecylię, Zdzisława, Bolesława i Krystynę Różanowskich – od Andrzeja Różanowskiego z rodziną
17.00 – + Zenobię Mędrek – od wnuków: Pawła i Joanny wraz z prawnuczkami: Weroniką i Hubertem

 

Czwartek 18 lutego
17.00 – + Stanisława Duszę – od rodziny Frankowskich

 

Piątek 19 lutego
17.00 – 1.+ Andrzeja Noconia – od Bożeny Mulet z rodziną

 

Sobota 20 lutego
12.00 – W kościele – pogrzeb + Krzysztofa Adamca

17.00 – 1. + Edwarda Ciepała – od rodziny Mendrek, Mączka i Pasich
2. + Józefę Drożdż – od dzieci z rodzinami

 

Niedziela 21 lutego – I Niedziela Wielkiego Postu
9.00 – 1. Za parafian
2. + Zofię Brodzińską w 23r.śm. – od Krzysztofa z rodziną

11.15 – + Helenę w 5r.śm. i Stanisława w 22r.śm. Molów – od córki Danuty z rodziną

16.00 – + Dariusza w 8r.śm. i Leokadię Kaziród – od rodziny

___________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
8 – 14 lutego

Poniedziałek – 8 lutego
17.00 – + Barbarę Mól – od swatowej Gertrudy Klichowskiej z rodziną

 

Wtorek 9 lutego
17.00 – + Adama Szmajsera – od swatów: Janiny i Eugeniusza Bednarczyków

 

Środa 10 lutegośw. Scholastyki, dziewicy
17.00 – + Mariana Majdę – od szwagra Jana z rodziną

 

Czwartek 11 lutego
17.00 – + Romana Kulawika – od wnuczki Magdy z mężem Tomkiem i prawnukiem Wiktorem

 

Piątek 12 lutego
17.00 – 1.+ Alfreda Cupiała – od chrześnicy Renaty z rodziną
2. + Zbigniewa Kalarusa – od Ratowników Górniczych i pracowników Działu Wentylacji Kopalni Pomorzany

 

Sobota 13 lutego
17.00 – 1. + Edwarda Ciepała – od Krzysztofa Mączki z rodziną
2. + Zenobię Szczur – od Anny Piątek z Klucz

 

Niedziela 14 lutego – VI Niedziela Zwykła
9.00 – + Danutę Brodzińską, Mieczysława Dziedzica w 34r.śm., Stanisławę, Antoniego Brodzińskich – od córki i wnuczki Ewy z rodziną
11.15 – 1. Za parafian
2. + Stanisławę w 9r.śm. i Weronikę w 29r.śm. Milanowskie – od Jana Milanowskiego z rodziną
16.00 – + Janusza Gamrata w 27r.śm. – od teściów z rodziną

_______________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
1 – 7 lutego

Poniedziałek – 1 lutego
17.00 – 1.+ Andrzeja Noconia – od brata Waldemara z żoną i dziećmi
2. + Natalię Pałka – od córki Iwony z mężem, dziećmi i wnukami

 

Wtorek 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego
9.00 – O Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla członkiń Żywego Różańca z Bydlina w 12 rocznicę powstania Róży
16.00 – + Edwarda Karolczyka – od swata Janka z Olkusza
17.00 – 1.+ Władysławę Rajter – od córki Zenobii
2. + Weronikę Kalarus – od siostrzeńca Henryka z rodziną

 

Środa 3 lutego
17.00 – 1. + Stanisława Duszę – od Joli z rodziną
2. + Norberta Blehma w 24r.śm. – od żony z rodziną

 

Czwartek 4 lutego
17.00 – 1. + Zenobię Mędrek – wnuczki Dominiki z mężem
2. + Lidię Gajewską – od sąsiadów Rzeszowskich i Dąbrowskich z Piotrkowic

 

Piątek 5 lutego św. Agaty, dziewicy i męczennicy
17.00 – 1.+ Edwarda Ciepała – od rodziny Romanów z Zawiercia
2. +Bogusławę Wąchała – od rodziny Czaja z Otmuchowa

 

Sobota 6 lutego
8.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
17.00 – + Andrzeja Noconia – od Gabrieli Pandel z rodziną

 

Niedziela 7 lutego – V Niedziela Zwykła
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Stanisławę i Józefa Paciów, Bogusławę Wąchała…

11.15 – + Janinę w 30r.śm. i Władysława Gawron – od dzieci z rodzinami

16.00 – 1. Za parafian
2. + Helenę, Romana Kudelów, Wojciecha Barczyka, Annę Mikołaja Paś, Bronisławę, Antoniego Kudelów i zmarłych z rodziny Pasiów i Kudelów – od córek i syna z rodzinami

____________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
25– 31 stycznia

Poniedziałek 25 styczniaświęto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
16.30 – + Bogumiła Gajewskiego w 1r.śm. – od żony Agaty
17.00 – + Andrzeja Noconia – od Renaty Madejskiej z rodziną

 

Wtorek 26 stycznia św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów
17.00 – + Edwarda Ciepała – od chrześnicy Haliny z rodziną

 

Środa – 27 stycznia
17.00 – 1. + Zenobię Mędrek – od wnuka Łukasza z rodziną
2. + Edwarda Karolczyka – od siostrzenicy Barbary z rodziną

 

Czwartek 28 styczniaśw. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
17.00 – + Alfreda Cupiała – od chrześnicy Beaty z rodziną

 

Piątek 29 stycznia
17.00 – + Adama Szmajsera – od rodziny Kamionków, Straszaków i Gamratów

 

Sobota 30 stycznia
16.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Iwony i Bogusława Paś w 30r. Ślubu oraz o zdrowie i bł. Boże dla wnuczki Rity w 2 r. urodzin
17.00 – + Wandę Paś – od synów: Dariusza i Zbigniewa z rodzinami

 

Niedziela 31 stycznia – IV Niedziela Zwykła
9.00 – + Leszka Kalarusa w 22r.śm., Marię i Leszka Kalarusów – od rodziny

11.15 – 1. Za parafian
2. + Alfredę w 3r.śm., Stefana Pasichów – od syna Leszka z rodziną

16.00 – + Barbarę w 1r.śm. i Romana w 3r.śm. Fik – od córki z rodziną

________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
18– 24 stycznia

Poniedziałek 18 stycznia
17.00 – + Józefę Drożdż – od męża

 

Wtorek 19 styczniaśw. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
17.00 – + Romana Kulawika – od córki Beaty

 

Środa – 20 stycznia
14.00 – W kościele – pogrzeb + Marii Danuty Brodzińskiej
17.00 – + Barbarę Mól – od szwagierki Marii Kalarus z rodziną

 

Czwartek 21 styczniaśw. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
17.00 – 1. + Władysława Gorgonia – od córki Teresy mężem
2. + Czesława Gorgonia – od rodziny Żelaznych z Załęża

 

Piątek 22 stycznia
17.00 – 1.+ Ks. Stanisława Koniecznego
2. + Adama Szmajsera – od sąsiadów – całej rodziny Pałków

 

Sobota 23 stycznia
17.00 – Natalię Pałka – od córki Barbary z dziećmi i wnukami

 

Niedziela 24 stycznia – III Niedziela Zwykła
9.00 – 1. Za parafian
2, + Eugeniusza w 8r.śm., Zbigniewa Kurczków, Adama, Katarzynę Bombów – od żony i córki z rodziną
11.15 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Janusza w 62 rocznicę urodzin – od żony i dzieci

16.00 – + Agnieszkę Straszak – Czajka – od ojca chrzestnego Roberta Mędrka z rodziną

___________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
11– 17 stycznia

Poniedziałek 11 stycznia
12.00 – W kaplicy – pogrzeb + Danuty Grochowskiej
17.00 – + Weronikę Kalarus – od bratanka Adama z Kwaśniowa, z rodziną

 

Wtorek 12 stycznia
17.00 – 1. + Lidię Gajewską – od przyjaciela rodziny, z Piotrkowic
2. + Mieczysławę Pasich – od Gabrieli Szot z rodziną

 

Środa – 13 stycznia
17.00 – 1. + Władysławę Rajter – od córki Ewy
2. + Stanisława w 2r.śm. i Waldemara Paś – od rodziny

 

Czwartek 14 stycznia
17.00 – + Annę Bula – od syna Damiana z rodziną

 

Piątek 15 stycznia
17.00 – + Władysława Gorgonia – od rodziny

 

Sobota 16 stycznia
17.00 – 1. + Stanisława Duszę – od rodziny Kołodziejskich z Witonii

 

Niedziela 17 stycznia – II Niedziela Zwykła
9.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla ks. Kanonika Romana w 91r. Urodzin

11.15 – 1.+ Mariana Majdę – od syna Grzegorza z rodziną
2. + Wandę Straszak w 9r.śm. – od córki

16.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Beaty i Ireneusza w 30r. ślubu
__________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
4 – 10 stycznia

Poniedziałek 4 stycznia
17.00 – 1. + Bogusławę Wąchała – od Anny z rodziną
2. + Bogusławę Wąchała – od rodziny Ornat

 

Wtorek 5 stycznia
17.00 – 1. + Władysławę Rajter – od córki Krystyny z mężem Tadeuszem
2. + Stanisława Paś – od rodziny Leśniaków i Feledyków

 

Środa 6 stycznia – uroczystość Objawienia Pańskiego
9.00 – 1. Za parafian
2. +Edwarda Karolczyka – od koleżanek i kolegów z rocznika, z Kwaśniowa
11.15 – + Zbigniewa w 32r.śm., Stanisławę w 21r.śm. i Stefana Wdowik – od Karoliny Wdowik z rodziną
12.30 – + Mieczysława Pasicha – od swatów z Klucz
16.00 – Stanisława Kamionkę – od Czesława i siostry Wandy z rodziną

 

Czwartek 7 stycznia
17.00 – + Bogumiła Gajewskiego w 1r.śm. – od żony z synami Mateuszem, Rajmundem i Marcinem oraz synowej i wnuka Oliwiera

 

Piątek 8 stycznia
17.00 – 1.+ Otylię w 24r.śm. i Józefa Kalarusów – od wnuczek z rodzinami
2. + Mariannę Chmurkowską – od brata Stanisława z żoną i rodziną

 

Sobota 9 stycznia
17.00 – 1. + Honoratę Wandę Kalarus – od syna Marka z rodziną
2. + Aurelię Serafin – od rodziny Paś i Dregan

 

Niedziela 10 stycznia – święto Chrztu Pańskiego
9.00 – 1. Za parafian
2. + Stanisława Paś – od Radnych Gminy Klucze

11.15 – + Janinę w 10r.śm., Stefana Piechowskich i Jana Dziubę

16.00 – + Eugenię Ślązak – od sąsiadów Kyciów

_______________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
28 grudnia – 3 stycznia

 

Poniedziałek 28 grudniaświęto św. Młodzianków, męczenników
17.00 – + Adama Szmajsera – od córki Anny z rodziną

 

Wtorek 29 grudnia
17.00 – + Mariana Majdę – od córki Eweliny z rodziną

 

Środa – 30 grudnia
17.00 – + Jana Pacię w 4r.śm. – od żony i córek z rodzinami

 

Czwartek 31 grudnia
17.00 – Za parafian

 

Piątek 1 stycznia – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 – + Honoratę Wandę Kalarus – od córki Zofii z rodziną
11.15 – + Krzysztofa Komperdę w 6r.śm., Janinę, Edwarda Ciepałów, Wiktorię, Otylię, Antoniego i Alojzego Wróblów – od mamy, córki i swatowej
12.30 – + Stanisława Paś – od wójta Gminy Klucze i pracowników Urzędu
16.00 – + Tomasza w 72r.śm., Katarzynę, Alicję i Stanisława Zawadów – od rodziny

 

Sobota 2 styczniaśw. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
17.00 – + Barbarę Mól – od syna Pawła z rodziną

 

Niedziela 3 stycznia – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim
9.00 – O zdrowie i Boże bł. dla Miłosza Imiołka w 1r.urodzin – od rodziców

11.15 – + Krzysztofa Komperdę w 6r.śm. – od żony i dzieci

16.00 – + Genowefęi Felicjana Chłostów, Irenę i Józefa Molów – od rodziny

____________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
20 – 27 grudnia

Poniedziałek 21 grudnia
7.00 – + Stanisława Duszę – od syna Zbigniewa z rodziną
17.00 – + Romana Kulawika – od żony Janiny

 

Wtorek 22 grudnia
7.00 – O łaskę zdrowia dla Darka
17.00 – + Barbarę Mól – od córki Agnieszki z rodziną

 

Środa – 23 grudnia
7.00 – O bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Proboszczów parafii św. Małgorzaty w Bylinie a szczególnie dla ks. Krzysztofa i ks. kanonika Romana
17.00 – + Edwarda Ciepała – od rodziny Czopek z Zawiercia

 

Czwartek 24 grudniaWigilia Bożego Narodzenia
7.00 – Dz. – bl., z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Jakuba Kubata w 20r.urodzin
– od rodziców i siostry
24.00 – Za parafian

 

Piątek 25 grudnia – uroczystość Bożego Narodzenia
9.00 – + Tadeusza Nowaka – od żony i dzieci
11.15 – + Katarzynę Czarnota – od córki Anny z rodziną
12.30 – + Jana Mędrka w 2r. śm. – od żony i córek
16.00 – O szczęśliwe rozwiązanie i Boże bł. dla Katarzyny – od rodziców i brata

 

Sobota 26 grudnia – święto św. Szczepana
9.00 – + Zofię Cygan w 11r.śm. – od brata z rodziną
11.15– + Stefanię, Romana Chłostów, Zofię, Franciszka, Aleksandra Karlińskich, Janinę i Wiesława Mędrków – od rodziny Karlińskich
16.00 – + Krzysztofa w 29r.śm., Stanisława , Marię, Franciszka Zawadów, Mariannę, Stanisława Straszaków – od Janiny Zawada

 

Niedziela 27 grudnia – święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
9.00 – + Wiesława Barczyka w 35r.śm. – od córki z rodziną
11.15 – + Mariana Cygronia w 15r.śm., Waldemara Kośmidra, Mirosława Niesytego i Adolfa Szot – od rodziny
16.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Hani w 1r.urodzin – od rodziców

__________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
14 – 20 grudnia

Poniedziałek 14 grudniaśw. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Koscioła
7.00 – + Krystynę w 29r. śm. i Tadeusza Tomsiów, Tadeusza, Wojciecha, Bronisławę Król, Alicję Banyś, Melanię, Franciszka Smętków, Teresę , Czesława Siubów
17.00 – + Adama Szmajsera – od żony i syna

 

Wtorek 15 grudnia
7.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jana i Aliny Chmielowskich
17.00 – + Edwarda Ciepała – od Henryki Pyzio z rodziną

 

Środa – 16 grudnia
7.00 – + Bogusławę Wąchała – od rodziny Popczyków
17.00 – + Marię Gajewską w 4r.śm. – od prawnuków Kamila, Ani i Krzysia

 

Czwartek 17 grudnia
7.00 – + Zenobię Mędrek – od córki Janiny z mężem Ludwikiem
17.00 – + Honoratę Wandę i Józefa Kalarusów – od dzieci z rodzinami

 

Piątek 18 grudnia
7.00 – + Stanisława Paś – od Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” przy Komendzie Powiatowej PSP w Olkuszu
17.00 – + Andrzeja Noconia – od cioci Józefy Antoniak z rodziną

 

Sobota 19 grudnia
7.00 – + Zbigniewa Kalarusa – od rodziny Gajewskich
17.00 – + Anielę Mędrek – od rodziny Fudali

 

Niedziela 20 grudnia – IV Niedziela Adwentu
9.00 – + Adolfa Szota w 16r.śm. oraz zmarłych z rodziny Kalarusów i Szotów – od Janiny Szot z rodziną

11.15 – + Bogusława, Lidię Muchajerów , Jana Szota – od dzieci z rodzinami

16.00 – + Dz. – bł., z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Pawła w 50r. urodzin – od żony, dzieci i rodziców

____________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
7 – 13 grudnia

 

Poniedziałek 7 grudnia św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
7.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Radosława i całej rodziny
13.00 – w kościele – pogrzeb + Józefa Kalarusa
17.00 – + Bogumiła Gajewskiego – od Marka Matyi z rodziną

 

Wtorek 8 grudniauroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
7.00 – O odnalezienie drogi życiowej i opiekę Matki Bożej
17.00 – 1. + Stanisława Szweda w 10r. śm. – od rodziny
2. + Wandę i Stanisława Cygroń w 8r.śm. – od córek z rodzinami

 

Środa 9 grudnia
7.00 – + Jerzego Szota – od córki i zięcia
17.00 – + Alfreda Cupiała – od uczestników pogrzebu

 

Czwartek 10 grudnia
7.00 – + Stanisława Duszę – od wnuczka Kamila z żoną
17.00 – + Edwarda Ciepała – od rodziny Gotner i Karyś z Zawiercia

 

Piątek 11 grudnia
7.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszak – od pani dr Violetty Tomczyk – Drożyńskiej i personelu Gabinetu Okulistycznego w Wolbromiu
17.00 – + Mariannę w 17r.śm. i Jana Krzystańskich, Igora i Józefa Kalarus, Andrzeja Kaperę – od rodziny

 

Sobota 12 grudnia
7.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski
17.00 – + Julię w 14r.śm. i Juliana Kudelów – od dzieci

 

Niedziela 13 grudnia – III Niedziela Adwentu
9.00 – + Józefa Warchoła w 4r.śm. – od żony i dzieci

11.15 – + Zenobię i Mieczysława Mędrków – od córki Elżbiety i zięcia Andrzeja

16.00 – + Kazimierę w 19r.śm., Zenobię i Romana Szczurów – od rodziny

_____________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
30 listopada – 6 grudnia

 

Poniedziałek 30 listopadaświęto św. Andrzeja, Apostoła
7.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Aleksandry i całej rodziny
17.00 – + Andrzeja Noconia – od cioci Sabiny Kozek z rodziną
17.30 – + Michała Kieresa w 4r. śm. – od żony i dzieci

 

Wtorek 1 grudnia
7.00 – + Stanisława Duszę – od żony
17.00 – + Wiesławę i Józefa Mędrków – od rodziny Mędrków

 

Środa – 2 grudnia
7.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszak – od syna Krzysztofa z rodziną
17.00 – + Alfreda Cupiała – od rodziny Rosochackich

 

Czwartek – 3 grudnia św. Franciszka Ksawerego, prezbitera
7.00 – + Agnieszkę Straszak – Czajka – od rodziny Kalarusów
16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00
– + Edwarda Ciepała – od siostry Mirosławy z Osieka

 

Piątek 4 grudniaświętej Barbary – dziewicy i męczennicy
9.00 – O Boże bł. i opiekę św. Barbary dla górników
17.00 – + Barbarę i Romana Fik – od córek z rodzinami i syna Daniela

 

Sobota 5 grudnia
7.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
17.00 – + Anielę Mędrek – od rodziny Trawińskich

 

Niedziela 6 grudnia – II Niedziela Adwentu
9.00 – zbiorowa za zmarłych: Juliannę, Jana Słomianów, Mariannę Kaziród, Annę, Andrzeja Bula ,…

11.15 – + Helenę, Tadeusza Kaziród, Apolonię, Włodzimierza Nawrot, Annę Grzanka – od rodziny

16.00 – + Barbarę w 24r.sm., Romana Mędrków i ich zmarłych rodziców – od syna Edwarda

________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
23 – 29 listopada

 

Poniedziałek 23 listopada
12.00 – W kaplicy – pogrzeb + Marianny i Tadeusza Straszak
17.00 – + Zofię Bąchór – od pracowników Wostal, wydział P3 w Wolbromiu

 

Wtorek 24 listopadaśw. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy
13.00 – W kaplicy – pogrzeb + Wacława Francika
17.00 – + Edwarda Ciepała – od rodziny Rzeszowskich z Dłużca
17.30 – + Weronikę, Jerzego, Stanisławę, Bernarda Milanowskich, Zofię Cygan – od Renaty i Jacka Jeleńskich

 

Środa 25 listopada
13.00 – W kościele – pogrzeb + Władysławy Rajter
17.00 – + Wiesławę Mędrek – od córki z wnuczką
17.30 – + Andrzeja Noconia – od cioci Stanisławy Rabendy z rodziną

 

Czwartek 26 listopada
17.00 – + Andrzeja Kulawika w 11r. śm., Natalię, Eugeniusza Kulawików, Alfredę, Henryka Pasternaków – od żony i dzieci

 

Piątek 27 listopada
17.00 – + Bogumiła Gajewskiego – od Karola Matyi z rodziną

 

Sobota 28 listopada
17.00 – 1. + Mariannę Prządo w 25r. śm., Annę, Stanisława Wojtal – od syna i wnuczka z rodziną;
2. + Katarzynę Czarnota – od córki Anny z rodziną

 

Niedziela 29 listopada – I Niedziela Adwentu
9.00 – 1. Za parafian
2. + Andrzeja Kulawika – od brata z rodziną

11.15 – + Mieczysława Chłostę w 23r. śm., Andrzeja Starostę oraz zmarłych z rodziny Chłostów, Mędrków, Zawadów, Muchajerów i Magierów – od Janiny Chłosta

16.00 – + Aleksandrę, Tadeusza, Krystynę Izdebskich i zmarłych z rodziny – od syna z rodziną
_____________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
16 – 22 listopada

 

Poniedziałek 16 listopada
16.30 – + Zofię Bąchór – od kuzyna Włodzimierza
17.00 – + Stanisława, Alicję Zawadów oraz ich zmarłych rodziców – od córki z rodziną

 

Wtorek 17 listopadaśw. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
13.00 – W kaplicy – pogrzeb + Honoraty Wandy Kalarus
14.30 – W kaplicy – pogrzeb + Władysława Gorgonia

17.00 – + Bogusława Mędrka w 10r.śm. – od żony z rodziną

 

Środa 18 listopadabł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
17.00 – + Edwarda Szota – od rodziny Straszaków z Dłużca

 

Czwartek 19 listopada
16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 – + Bogumiła Gajewskiego – od rodziny Koper z Kanady

 

Piątek 20 listopadaśw. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
17.00 – + Janinę Kaziród – od rodzin: Skowronek i Karkau

 

Sobota 21 listopada
17.00 + Zygmunta Paś w 6r.śm. – od synów: Dariusza i Zbigniewa z rodzinami

 

Niedziela 22 listopada – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
9.00 – + Stanisławę w 30r. śm., Antoniego Brodzińskich, Mieczysława Dziedzica – od wnuczki Ewy z rodziną

11.15 – + Zofię i Stefana Imiołków – od dzieci z rodzinami

16.00 – 1. Za parafian
2. + Kazimierza i Urszulę Szczepańskich w 5r.śm. – od córki z rodziną

__________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
9 – 15 listopada

 

Poniedziałek 9 listopada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
17.00 – 1. Msza święta oktawalna
2. + Edwarda Karolczyka – od kuzynki Janiny Szot z rodziną

 

Wtorek 10 listopadaśw. Leona Wielkiego, papieża
17.00 – + Józefa Kulawika w 4r.śm. – od żony i dzieci z rodzinami

 

Środa11 listopadaśw. Marcina z Tours, biskupa
9.00 – W intencji Ojczyzny
17.00 – + Jana Dziubę – od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zedermanie

 

Czwartek 12 listopadaśw. Jozafata, biskupa i męczennika
16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00
– 1. + Janusza Szatana – od Barbary, Wojciecha, Daniela i Dominiki Guzy
2. + Mariannę w 3r.śm. i Zygmunta Bąchor – od córki z rodziną

 

Piątek 13 listopada – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
17.00 – 1. + Edwarda Ciepała – od uczestników pogrzebu
2. + Andrzeja Noconia – od brata Waldemara z żoną i dziećmi

 

Sobota 14 listopada
16.30 – O Boże bł. i Dary Ducha Śwętego dla Justyny Straszak w 18r. ur. – od rodziców
17.00 – + Anielę Mędrek – od rodziny Guściora

 

Niedziela 15 listopada – XXIII Niedziela Zwykła
9.00 – + Bernarda Milanowskiego w 5r.śm. – od syna z rodziną

11.15 – + Janinę i Andrzeja Dybkowskich – od córek z rodzinami

16.00 – 1. Za parafian
2. + Zbigniewa Kalarusa – od rodziny Kulawików i Molów

_________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
2 – 8 listopada

 

Poniedziałek 2 listopadawspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
9.00 – 1. Msza święta oktawalna
2. Za zmarłych parafian
11.00 – + Mieczysława Dziedzica, Stanisławę, Antoniego Brodzińskich, Władysławę, Krystynę, Jana Rachwałów, Annę, Jana Paciów – od wnucząt Ewy i Marka
17.00 – + Tadeusza Nowaka – od Walników z rodziną

 

Wtorek 3 listopada
17.00 – 1. Msza święta oktawalna
2. + Zofię Bąchór – od Jana z Kolbarku z rodziną

 

Środa 4 listopadaśw. Karola Boromeusza, biskupa
17.00 – 1. Msza święta oktawalna
2.+ Alfreda Cupiała – od córki z rodziną

 

Czwartek 5 listopada
17.00 – 1. Msza święta oktawalna
2. + Agnieszkę Straszak – Czajka – od Renaty i Jacka Jelińskich

 

Piątek 6 listopada
17.00 – 1. Msza święta oktawalna
2. + Lucjana w 25r.śm., Stanisławę, Stanisława Bąchorów

 

Sobota 7 listopada
17.00 – 1. Msza święta oktawalna
2. + Bogumiła Gajewskiego – od szwagra Alka i Barbary Matyja

 

Niedziela 8 listopada – XXII Niedziela Zwykła
9.00 – 1. Msza święta oktawalna
2. + Bronisława, Mariannę Szczęch, Katarzynę, Jana, Stanisława, Edwarda Bąchór – od syna z rodziną

11.15 – + Mariannę w1r.śm., Bronisława w 32r.śm. Kaziród – od córki Danuty z mężem

16.00 – + Władysława w 15r.śm., Annę, Józefa, Jana Barczyk, Wiktorię, Genowefę i Ludwika Chłostów – od rodziny

________________________________________________________________

Komentarze są wyłączone.