INTENCJE MSZALNE

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
21– 27 stycznia

 

Poniedziałek 21 styczniaśw. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
18.00 – + Marię Kalarus – od wnuka Zbigniewa z rodziną

 

Wtorek 22 stycznia
18.00 – + Mariana Pasicha – od chrześnicy Anny z rodziną

 

Środa 23 stycznia
18.00 – + Małgorzatę Parczeńską – od rodziców

 

Czwartek 24 styczniaśw. Franiszka Salezgo, biskupa i doktora Kościoła
18.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Heleny Blehm w 90r. urodzin

 

Piątek 25 styczniaświęto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
18.00 – + Barbarę Ciepał – od pracowników Przetwórstwa Mięsnego

 

Sobota 26 styczniaśw. Biskupów Tymoteusza i Tytusa
16.00 – O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Leona Świdy w 1r. urodzin
16.30 – O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla Jarosława Struzika w 18r. ur. – od rodziców i rodzeństwa
17.00 – + Stanisława Mędrka – od syna Kamila z żoną i dziećmi

 

Niedziela 27 stycznia – III Niedziela Zwykła
9.00 – 1. + Leszka Kalarusa w 20r.śm., Marię, Leszka Kalarusów – od córki z rodziną
2. + Eugeniusza w 6r.śm. i Zbigniewa Kurczków, Adama Katarzynę Bombów – od żony z rodziną

11.15 – Za parafian

16.00 – + Zofię w 4r.śm., Stanisława Baranów, Genowefę, Stanisława, Józefa Zbrogów – od rodziny

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
14 – 20 stycznia

 

Poniedziałek 14 stycznia
18.00 – + Małgorzatę Parczeńską – od Krystyny Mędrek z rodziną

 

Wtorek 15 stycznia
18.00 – + Władysława Kaziród – od wnuczka Mateusza

 

Środa 16 stycznia
18.00 – + Bolesława Kamionkę – od wnuczki Anny z rodziną
18.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i i potrzebne łaski dla Krystyny i Macieja Kluczewskich w 37r. ślubu

 

Czwartek 17 styczniaśw. Antoniego, opata
18.00 – + Jarka Żelaznego – od brata Stanisława z rodziną

 

Piątek 18 stycznia
12.00 – w kościele – Pogrzeb + Zdzisława Grzanki
18.00 – + Stanisława Mól – od syna Pawła z rodziną

 

Sobota 19 styczniaśw. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
18.00 – + Stanisława Mędrka – od syna Gabriela z rodziną

 

Niedziela 20 stycznia – II Niedziela Zwykła
9.00 – + Felicjana i Genowefę Chłostów – od Jana i Ewy Mędrków

11.15 –1. Za parafian
2. + Alfredę w 1r.śm. i Stefana Pasichów – od syna Leszka z rodziną

16.00 – 1. + Wojciecha Barczyka – od Teresy i Barbary z rodzinami
2. + Romana Fik w 1r.śm. – od żony i dzieci z rodzinami

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
7 – 13 stycznia

 

Poniedziałek 7 stycznia
18.00 – + Otylię w 21r.śm., Józefa Kalarusów, Jana Mędrka – od rodziny

 

Wtorek 8 stycznia
18.00 – + Mariannę Zawada w 11r.śm. – od syna z rodziną

 

Środa 9 stycznia
18.00 – + Barbarę Ciepał – od sądsiadów Haberków

 

Czwartek 10 stycznia
18.00 – + Stanisława Mędrka – od chrześniaka Szczepana z Natalią, z Chrząstowic

 

Piątek 11 stycznia
18.00 – + Janinę w 8r.śm. i Stefana Piechowskich – od córek z rodzinami

 

Sobota 12 stycznia
18.00 – + Marię Kalarus – od wnuczki Anety

 

Niedziela 13 stycznia – Święto Chrztu Pańskiego
9.00 – + Zbigniewa w 30r.śm. i Stanisławę w 19r.śm. Wdowików – od Karoliny Wdowik

11.15 – 1. Za parafian
2. + Alicję, Piotra Baran – od córki z synem

16.00 – 1. + Janinę, Feliksa Hylów – od syna Mariana
2. + Eugeniusza w 13r.śm., Antoninę, Bronisława Kazirodów – od Janiny Kaziród z rodziną

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
31 grudnia – 6 stycznia

 

Poniedziałek 31 grudnia
17.00 – Za parafian

 

Wtorek 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 – + Zofię Tujko, Helenę Piekoszewską, Alicję Golc, Barbarę, Jerzego Kaczmarczyków – od rodziny

11.15 – + Krzysztofa Komperdę w 4r.śm. – od żony i dzieci

16.00 – + Tomasza w 70r.śm., Katarzynę, Alicję, Stanisława Zawadów – od wnuczki i córki

 

Środa 2 stycznia
17.00 – + Zdzisławę Nawrot – od matki Janiny i męża Leszka

 

Czwartek 3 stycznia
17.00 – + Jarka Żelaznego – od siostry Ewy z rodziną

 

Piątek 4 stycznia
17.00 – O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny

 

Sobota 5 stycznia
17.00 – + Stanisława Mól – od córki Agnieszki z rodziną

 

Niedziela 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Jana Kaziroda, Cecylię, Romana Kazirodów

11.15 –1. + Krzysztofa Komperdę w 4r.śm. – od mamy z rodziną
2. + Janinę w 1r.śm. i Henryka Muchajerów – od rodziny

16.00 – + Felicjana w 36r.śm. i Genowefę Chłostów, Irenę, Józefa, Wandę Mól, Krystynę Sikorską – od rodziny

_______________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
24 – 30 grudnia

 

Poniedziałek 24 grudnia– Wigilia Bożego Narodzenia
7.00 – O Boże bł. i Dary Ducha Świętego dla Jakuba Kubata w 18r. ur. – od rodziców
13.00W kaplicy – pogrzeb + Mieczysława Wiśniewskiego

 

Wtorek 25 grudnia – Uroczystość Bożego Narodzenia
24.00 – 1. Za parafian
2. + Stefanię, Romana Chłostów, zm. z rodziny Chłostów, Zofię, Franciszka i Aleksandra Karlińskich – od rodziny
9.00 – 1. + Zofię Cygan w 9r.śm. – od brata z żoną i rodziną
2. + Józefa Warchoła – od bratanicy Joanny z rodziną
11.15 – Dz. bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Zofii i Romana Maruszczyków w 55r. ślubu – od syna i córki z rodzinami
16.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Danuty i Krzysztofa Straszaków w 25r.ślubu – od dzieci

 

Środa 26 grudnia – święto św. Szczepana
9.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Marzeny i Marka Pęczak w 20r. ślubu – od rodziców
11.15 – 1. + Irenę, Bolesława, Edwarda i Stanisławę Banyś – od syna i brata z rodziną
2. + Za zm. rodziców Zofię, Stefana, Mariannę oraz Stefana i Juliannę Chłostów
16.00 – + Krzysztofa w 27r.śm., Stanisława, Marię, Franciszka Zawadów, Mariannę, Stanisława Straszaków i zm. z tych rodzin – od Janiny Zawada z rodziną

 

Czwartek 27 grudnia święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty
17.00 – + Lidię Gajewską – od męża i syna

 

Piątek 28 grudniaświęto św. Młodzianków, męczenników
17.00 – + Romana Mędrka – od swata z Klucz z rodziną

 

Sobota 29 grudnia
17.00 – + Stanisława Mędrka – od cioci Basi z rodziną z Chrząstowic
17.30 – + Bolesława Kamionkę – od córki Kamili z rodziną

 

Niedziela 30 grudnia – święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
9.00 – Dz.bł. z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Barbary i Marka Barczyków w 50r.ślubu
11.15 –1. + Mariana Cygronia w 13r.śm., Mirosława Niesytego, Waldemara Kośmidra, Adolfa Szota – od rodziny
2. + Jana Pacię w 2r.śm. – od żony i córek z rodzinami
16.00 – 1. Za parafian
2. + Mariannę Bąchor – od wnuczka Czesława z rodziną

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
17 – 23 grudnia

 

Poniedziałek 17 grudnia
7.00 – O bł. Boże i potrzebne łaski dla pań katechetek Grażyny i Renaty
18.00 – + Jarka Żelaznego – od siostry Eli z mężem i synem

 

Wtorek 18 grudnia
7.00 – W pewnej intencji
17.00 – 1. + Władysława Ciepała w 6r.śm. – od synów z rodzinami
2. + Barbarę Ciepał – od synów z rodzinami

 

Środa 19 grudnia
7.00 – + O nowe i święte powołania kapłańskie
17.00 – 1. + Romana Mędrka – od Koła Żywego Różańca z Bydlina
2. + Henryka Kubańskiego – od kuzynek z Bodzentyna

 

Czwartek 20 grudnia
7.00 – Za zmarłego przyjaciela Jacka
17.00 – + Helenę Kudela – od Zygmunta Kiecy z Jangrota

 

Piątek 21 grudnia
7.00 – W intencji Jasia – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Bożej
17.00 – 1. + Zenona Muchajera w 4r.śm. – od rodziny
2. + Janinę Muchajer w 1r.śm. – od rodziny

 

Sobota 22 grudnia
9.00 – + Pawła w 40r.śm. i Helenę Gil, Anielę i Mieczysława Jagiełków – od wnuczki Ewy z rodziną
11.00 – + Lidię i Bogusława Muchajerów – od dzieci z rodzinami
17.00 – 1. Irenę Kowal – od brata Władysława z żoną
2. + Barbarę Ciepał – od siostry z mężem

 

Niedziela 23 grudnia – IV Niedziela Adwentu
9.00 – + Wandę w 10r.śm. i Stanisława Kalarus, Józefa Warchoła – od Karola z żoną

11.15 – 1. Za parafian
2. + Helenę, Tadeusza Kaziród, Apolonię, Józefa, Włodzimierza Nawrot, Annę Grzanka – od rodziny

16.00 – + Władysławę, Henryka Imiołków, Zofię, Stefana Chłostów – od Danuty i Waldemara Chłostów

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
10 – 16 grudnia

 

Poniedziałek 10 grudnia
7.00 – + Michała Kluczewskiego w 25r. śmierci
17.00 – + Stanisława Mędrka – od szwagra Marcina Osuch z Zarzecza

 

Wtorek 11 grudnia
7.00 – O nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa
17.00 – 1. + Adolfa Szota w 14r.śm. i zm. z rodziny Szotów – od Janiny Szot
2. + Mariana Pasicha – od brata Stanisława z żoną Jolantą

 

Środa 12 grudnia
7.00 – + Jana Homę oraz zm. z rodziny Kluczewskich i Blehmów
17.00 – + Romana Mędrka – od brata Zdzisława

 

Czwartek 13 grudniaśw. Łucji, dziewicy i męczennicy
7.00 – Za zmarłego przyjaciela Sławomira
17.00 – + Józefa Warchoła w 2r.śm. – od żony i dzieci

 

Piątek 14 grudniaśw. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
7.00 – O bł. Boże dla wszystkich redaktorów, dziennikarzy oraz słuchaczy radia eM
17.00 – + Helenę Kudela – od Danuty Paś

 

Sobota 15 grudnia
7.00 – + Romana Mędrka – od brata Jana z rodziną
18.00 – + Marię Gajewską w 2r.śm. – od prawnuka Krzysztofa z rodziną

 

Niedziela 9 grudnia – III Niedziela Adwentu
9.00 – + Julię w 12r.śm. i Juliana Kudelów – od dzieci z rodzinami

11.15 – 1. Za parafian
2. + Eugenię Ślązak – od wnuczki Agnieszki z rodziną, wnuka Karola i syna Macieja

16.00 – + Jerzego Grzankę w rocznicę śmierci

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
3 – 9 grudnia

 

Poniedziałek 3 grudnia
7.00 – O błogosławieństwo Boże dla wszystkich uczestników porannych Rorat w tym roku
17.00 – 1/ + Wandę i Stanisława Cygroń w 6r.śm. – od córek z rodzinami;
– 2/ + Irenę w 1r.śm. i Bronisława w 15r.śm. Kowalów, Lucynę Dąbrowską w 15r.śm. – od Lucyny Brajner z mężem

 

Wtorek 4 grudniaśw. Barbary, dziewicy i męczennicy
9.00 – O Boże bł. i opiekę św. Barbary dla Górników z naszej parafii i ich rodzin;
17.00 – + Andrzeja Witkowskiego – od żony

 

Środa 5 grudnia
7.00 – Dziękczyynna z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla wnucząt: Jasia, Klary, Nataniela i Adelajdy
18.00 – + Romana Mędrka – od sąsiadów: Kazimierza i Krystyny Mędrków z rodziną

 

Czwartek 6 grudnia
7.00 – Dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski
17.00 – + Józefa Warchoła – od rodziny Osowskich i Stachurków

 

Piątek 7 grudnia
7.00 – O bł. Boże i asystencję Ducha Świętego dla Kręgu Biblijnego
17.00 – + Marię Kalarus – od córki z mężem

 

Sobota 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
7.00 – O bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Proboszczów parafii św. Małgorzaty w Bydlinie a szczególnie dla ks. Krzysztofa i ks. kanonika Romana
18.00 – + Helenę Kudela – od koleżanek z pracy córki Teresy – MOPS Wolbrom

 

Niedziela 9 grudnia – II Niedziela Adwentu
9.00 – + Mariannę, Jana Krzystańskich, Igora i Józefa Kalarusów – od rodziny

11.15 – 1. Za parafian
2. O Boże bł. i zdrowie dla Bartosza Haberki w 1r. urodzin

16.00 – + Kazimierę w 17r.śm. i Romana Szczurów – od rodziny

 

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
26 listopada – 2 grudnia

 

Poniedziałek 26 listopada
17.00 – + Andrzeja w 9r.śm., Eugeniusza, Natalię Kulawików, Henryka, Alfredę Pasternak – od rodziny

 

Wtorek 27 listopada
17.00 – + Romana Mędrka – od rodziny Maruszczyków i Orubów z Załęża
17.30 – + Józefa Warchoła – od chrześniaka Łukasza

 

Środa 28 listopada
17.00 – + Anielę w 48r.śm., Juliana, Józefa, Zdzisława, Apolonię, Romana Maruszczyków i zm. z rodziny Bąchorów – od rodziny Maruszczyków

 

Czwartek 29 listopada
17.00 – 1. + Helenę Kudela – od sąsiadów Różanowskich i Pasichów
2. + Krystynę Winczewską w 1r.śm.,Józefę, Stefana, Leszka, Andrzeja Starostów – od Teresy z rodziną

 

Piątek 30 listopadaświęto św. Andrzeja Apostoła
17.00 – 1. + Andrzeja Kulawika – od brata z rodziną
2. + Michała Kieresa w 2r.śm. – od żony i dzieci

 

Sobota 1 grudnia
17.00 – 1. + Mieczysława Chłostę w 21r.śm., Andrzeja Starostę i zm. z rodziny Chłostów, Muchajerów, Mędrków, Zawadów i Magierów – od Janiny Chłosta z Domaniewic
2. + Władysława Kaziród – od rodziny

 

Niedziela 2 grudnia – I Niedziela Adwentu
9.00 – + Zofię w 10r.śm. i Stefana Chłostów – od córki z rodziną

11.15 – 1. Za parafian
2. + Józefa w 14r.śm. Teofila, Mariannę Ciepałów, Bronisława, Marka Pasiów – od Heleny Ciepał z rodziną

12.15 – Chrzest Zuzanny Borys

16.00 – + Barbarę w 22r.śm. i Romana Mędrków – od syna z rodziną

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
19 – 25 listopada

 

Poniedziałek 19 listopadabł. Salomei, dziewicy i zakonnicy
17.00 – + Bernarda Milanowskiego w 3r.śm. – od syna z żoną i rodziną

 

Wtorek 20 listopadaśw. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
17.00 – + Andrzeja Witkowskiego – od uczestników pogrzebu

 

Środa 21 listopadaOfiarowanie Najświętszej Maryi Panny
17.00 – + Eugenię Ślązak – od uczestników pogrzebu

 

Czwartek 22 listopadaśw. Cecylii, dziewicy i męczennicy
17.00 – + Antoniego w 25r.śm., Mariannę, Stanisława, Helenę Kalarusów, Antoniego, Katarzynę Baranów – od córki z rodziną

 

Piątek 23 listopada
17.00 – + Berenda Hummel – od rodziny Mól

 

Sobota 24 listopadaśw. Andrzeja Dung Lac, prezbitera i Towarzyszy
15.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Nowożeńców: Marzeny i Bartosza
17.00 – + Zygmunta Pasia w 5r.śm. – od synów Dariusza i Zbigniewa z rodzinami

 

Niedziela 25 listopada – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
9.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Grzegorza Straszaka w 12r. Chrztu św. i Bartosza w 22r. Chrztu św. – od rodziców

11.15 – 1. Za parafian
2. + Józefę i Stanisława Mędrków – od córki z rodziną

16.00 – + Bronisława i Mirosława Kazirodów, Jana Pałczyka – od rodziny Kazirodów z Krzywopłot

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
12 – 18 listopada

 

Poniedziałek 12 listopada św. Jozafata, biskupa i męczennika
17.00 – 1. + Jarka Żelaznego – od mamy Kazimiery
2. + Mariannę Bąchor – od syna z żoną

 

Wtorek 13 listopada św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
17.00 – + Stanisława i Alicję Zawadów – od córki z rodziną

 

Środa 14 listopada
17.00 – + Bolesława Kamionkę – od żony
17.30 – W pewnej intencji

 

Czwartek 15 listopada
17.00 – 1. + Stanisława Mól – od żony Barbary
2. + Józefa Warchoła – od brata Jana z żoną

 

Piątek 16 listopada
17.00 – Do Miłosierdzia Bożego – zbiorowa za zmarłych: Jadwigę, Piotra Janusów,

 

Sobota 17 listopadaśw. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
16.30 – + Romana Mędrka – od sąsiadów Gajewskich
17.00– + Helenę Kudela – od koleżanek córki Teresy – z Koła Gospodyń Wiejskich z Załęża

 

Niedziela 18 listopada – XXXIII Niedziela Zwykła
9.00 – 1. + Aleksandrę i Tadeusza Izdebskich i zm. z rodziny – od syna z rodziną
2. + Bogusława Mędrka w 8r.śm. – od żony z rodziną

11.15 – 1. + Janinę i Andrzeja Dybkowskich – od córek z rodzinami
2. + Zofię i Stefana Imiołków – od rodziny

14.00 – Na cmentarzu – Za poległych Legionistów

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
5 – 11 listopada

 

Poniedziałek 5 listopada
17.00 – Msza święta Oktawalna

 

Wtorek 6 listopada
17.00 – Msza święta Oktawalna

 

Środa 7 listopada
17.00 – 1. Msza święta Oktawalna
2. + Lucjana Bąchora w 23r.śm. i zm. z rodziny Bąchorów i Rusów, Jana Drożdża, Mieczysława Ciułę – od Natalii Bąchór z rodziną

 

Czwartek 8 listopada
17.00 – Msza święta Oktawalna
17.30 – + Stanisława Mędrka – od teściów z Zarzecza

 

Piątek 9 listopadaświęto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
17.00 – Msza święta Oktawalna
17.30 – + Józefa Kulawika w 2r.śm. – od żony i dzieci z rodzinami

 

Sobota 10 listopada św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
17.00 – 1. + Bronisława i Mariannę Szczęch – od syna z rodziną
2. + Helenę Kudela – od wnuczki Katarzyny z mężem Łukaszem i prawnuczkami: Polą, Alą i Mileną, z Krakowa

 

Niedziela 11 listopada – XXXII Niedziela Zwykła
9.00 – W intencji Ojczyzny

11.15 – 1. Za parafian
2. O Boże bł. i Dary Ducha Świętego dla Konrada Wrońskiego w 18r. ur. – od rodziców i siostry

16.00 – + Irenę, Józefa, Wandę Molów, Genowefę Felicjana Chłostów, Krystynę Sikorską oraz zmarłych dziadków – od rodziny

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
29 października – 4 listopada

 

Poniedziałek 29 października
16.30 – + Otolię w 8r.śm. i Eugeniusza Szot – od córki
17.00 – + Mariannę Leszczyńską – od uczestników pogrzebu

 

Wtorek 30 października
17.00 – + Helenę Kudela – od uczestników pogrzebu

 

Środa 31 października
17.00 – 1. + Romana Mędrka – od Janusza Gajewskiego z rodziną
2. + Stanisława Tomaszewskiego – od siostrzeńca Henryka Szota z rodziną

 

Czwartek 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych
9.00W kościele: + Janusza i Honoratę Myszorów – od rodziny

12.00Na cmentarzu – 1. Za zmarłych parafian
2. + Genowefę i Eugeniusza Baranów – od dzieci z rodzinami
16.00W kaplicy – w pewnej intencji

 

Piątek 2 listopadaWspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
9.00W kościele 1. Msza święta Oktawalna
2. + Irenę Kowal – od chrześnicy Haliny z rodziną
11.00W kaplicy + Mieczysława Dziedzica, Stanisławę, Antoniego Brodzińskich, Władysławę, Krystynę, Jana Rachwałów, Annę, Jana Paciów – od wnucząt Ewy i Marka
17.00 – w kościele + Zofię w 5r.śm., Władysława, Mariannę, Otylię, Piotra Noconiów, Bronisławę, Antoniego Kudelów – od dzieci z rodzinami

 

Sobota 3 listopada
16.30 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Agatki Miąsko w 1.r. urodzin
17.00 – 1. Msza święta Oktawalna
2. + Mariannę, Romualda Chadyków, Jana Leokadię Pasichów – od rodziny

 

Niedziela 4 listopada – XXXI Niedziela Zwykła
9.00 – Msza święta Oktawalna

11.15 – 1. Za parafian
2. + Zofię, Mieczysława, Ignacego Dybkowskich, Joannę, Tomasza Szot – od Zdzisławy Szot

16.00 – + Stanisława, Marcjannę, Helenę, Genowefę Szczur, Helenę, Henryka Laskowskich i zm. z rodziny – od rodziny

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
22 – 28 października

 

Poniedziałek 22 październikaśw. Jana Pawła II, papieża
16.30 – + Władysława Kaziród – od żony
17.00 – + Romana Mędrka – od rodziny Guściorów

 

Wtorek 23 października
17.00 – 1. + Genowefę Zięba – od uczestników pogrzebu
2. + Irenę Kowal – od Barbary i Wojciecha Brajner z rodziną

 

Środa 24 października
17.00 – + Weronikę Kalarus – od uczestników pogrzebu

 

Czwartek 25 października
17.00 – 1. + Wandę Grzanka w 13r.śm. – od męża i dzieci
2. + Juliannę, Jana Baranów, Bogumiłę, Józefa Pasichów – od córki i syna

 

Piątek 26 października
17.00 – + Mariannę Leszczyńską – od sąsiadów Basoniów

 

Sobota 27 października
17.00 – + Mariana Kulawika w 19r.śm., Annę, Stanisława Wojtal, Mariannę Prządo – od rodziny
18.00 – O Boże bł., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Wiktorii Paś w 18r. urodzin – od rodziców

 

Niedziela 28 października – uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła
9.00 – + Mieczysława w 15r.śm., Dorotę, Mariana Czerwików, Eleonorę, Michała Szotów – od córki z rodziną

11.15 – 1. Za parafian
2. + Juliana Sułkowskiego w 21r.śm. – od rodziny

16.00 – + Leokadię w 5r.śm. i Dariusza Kazirodów – od rodziny

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
15 – 21 października

 

Poniedziałek 15 październikaśw. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
17.00 – + Andrzeja Witkowskiego – od syna z rodziną

 

Wtorek 16 październikaśw. Jadwigi Śląskiej
16.30 – + Romana Mędrka – od siostrzenic: Zofii, Zenobii i Marii
17.00 – + Apolonię w 18r.śm., Tadeusza i Włodzimierza Wyszyńskich – od rodziny

 

Środa 17 październikaśw. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
16.30 – O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Wiktora Rogozika w 1r. ur. oraz bł. Boże dla jego brata i rodziców
17.00 – 1. + Stanisława Tomaszewskiego – od uczestników pogrzebu
2. + Małgorzatę Parczeńską – od siostry z rodziną

 

Czwartek 18 październikaśw. Łukasza Ewangelisty
17.00 – + Andrzeja Podlewskiego w 10r.śm. – od Ewy Mędrek z rodziną

 

Piątek 19 października
16.30 – O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Stanisławy Mól w 80r. ur. – od dzieci z rodzinami
17.00 – Do Miłosierdzia Bożego – zbiorowa za zmarłych: + Stanisława Miąsko w 1r.śm., Helenę Barman w 3r.śm. i Stanisława Miąsko w 14r.śm.

 

Sobota 20 październikaśw. Jana Kantego , prezbitera
16.30 – + Helenę Kudela – od wnuczki Anny z Januszem, z Krakowa
17.00 – 1. + Mariannę Leszczyńską – od wnuków
2. + Mariannę Leszczyńską – od córki Henryki

 

Niedziela 21 października – XXIX Niedziela Zwykła
9.00 – 1. O Boże bł. i potrzebne łaski dla Katarzyny i Bartłomieja Kamionków w 1r. ślubu, Doroty i Krzysztofa Straszaków w 30r. ślubu i Krystyny i Waldemara Kamionków w 29r.ślubu
2. O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla członkiń Żywego Różańca z Załęża

11.15 – + Władysława Płonkę – od córki z rodziną

16.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Oli z okazji 18r. ur., bł. Boże i potrzebne łaski dla córek – od rodziców

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
8 – 14 października

 

Poniedziałek 8 października
17.00 – + Romana Mędrka – od rodziny Szwedów

 

Wtorek 9 października
16.30 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Jakuba Kaziród w 1r. urodzin – od rodziców i siostry
17.00 – + Stanisława Chłostę – od uczestników pogrzebu

 

Środa 10 października
17.00 – 1. + Boguslawa Jamróz – od uczestników pogrzebu
2. + Jana w 1r.śm. i Wincentego w 45r.śm. Gajewskich oraz zm. z rodziny Gajewskich i Matyjów – od rodziny

 

Czwartek 11 października
17.00 – 1. + Juliana Zabielskiego w 1r.śm. – od córki z rodziną
2. + Zygmunta Błaszczyka – od szwagierki

 

Piątek 12 października
17.00 – 1. + Kazimierza Szot w 3r.śm. – od żony i dzieci
2. + Franciszka Jagłę i zm. z rodziny Jagłów – od Mariana Pasicha

 

Sobota 13 października bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
16.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Marianny i Stanisława Frankowskich w 50r.ślubu
17.00 – + Mariannę i Stanisława Bromblików – od córki z rodziną

 

Niedziela 14 października – XXVIII Niedziela Zwykła
9.00 1.– + Krystynę, Henryka, Zdzisława Kalarusów, Roberta, Lucynę, Norberta Gorgoniów, Edwarda Karolczyka – od Haliny Karolczyk z rodziną
2.+ Mariannę w 20r.śm., Bronisława, Zdzisława, Wacława Gajewskich – od Władysławy Gajewskiej z Domaniewic

11.15 – 1. + Władysławę w 10r.śm. i Stanisława Mędrków – od córki z rodziną
2. + Krzysztofa Komperdę – od mamy i rodziny

W kościele
16.00 – + Stanisława w 2r.śm. i Alicję Zawadów – od córki z rodziną

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
1 – 7 października

 

Poniedziałek 1 październikaśw. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
17.00 – + Magdalenę Mędrek i Bronisława Barana – od chrześniaka Jerzego z rodziną

 

Wtorek 2 październikaśw. Aniołów Stróżów
16.30 – + Wiesława Musiorskiego w 1r.śm. – od żony i dzieci
17.00 – + Janusza Mędrka w 11r.śm., Leokadię, Antoniego Mędrków – od żony z rodziną

 

Środa 3 października
17.00 – + Stanisława w 29r.śm., Krzysztofa, Marię, Franciszka Zawadów, Stanisława, Mariannę Straszaków i zm. z tych rodzin – od Janiny Zawada

 

Czwartek 4 październikaśw. Franciszka z Asyżu
17.00 – + Edwarda Karolczyka – od uczestników pogrzebu

 

Piątek 5 październikaśw. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy
17.00 – + Stanisława Smętka w 13r.śm. i zm. rodziców z obu stron – od żony z dziećmi

 

Sobota 6 października
16.30 – 1. + Helenę Kudela – od wnuka Mariusza z żoną Renatą i prawnukami Pawłem i Filipem z Krakowa
2. + Jana Władysława Barana w 36r.śm. – od zięcia

17.00 Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Zenobii Mędrek w 90r. urodzin – od rodziny

 

Niedziela 7 października – XXVII Niedziela Zwykła
9.00 – 1. Za parafian
2. + Maksymiliana, Franciszka, Stanisławę Dybkowskich, Helenę, Wawrzyńca Bryzików – od rodziny

11.15 – + Otolię w 8r.śm., Eugeniusza, Zofię, Andrzeja Szotów, Wiktorię, Antoniego Wróblów – od syna z rodziną

W kościele
16.00 – + Wacława, Henrykę, Józefa, Krzysztofa Gajewskich, Franciszka, Magdalenę Mędrków – od rodziny

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
24 – 30 września

 

Poniedziałek 24 września
16.00W kaplicy – pogrzeb + Małgorzaty Parczeńskiej
18.00 – + Blandynę Zawada w 2r.śm. – od córki z rodziną

 

Wtorek 25 września
18.00 – + Władysława Kalarusa w 26r.śm. – od żony i dzieci

 

Środa 26 września
18.00 – + Krystiana, Grzegorza, Jerzego Kocjanów, Janinę, Stanisława, Zenobię Wróblów, Zofię, Wojciecha, Kazimierza Szwajcowskich – od rodziny

 

Czwartek 27 wrześniaśw. Wincentego a Paulo, prezbitera
18.00 – + Helenę Kudela – od swatowej Władysławy Rajter z rodziną

 

Piątek 28 wrześniaśw. Wacława, męczennika
18.00 – 1. + Mariannę Leszczyńską – od rodziny Pielków i Koniecznych
2. + Henryka Kuśmierskiego w 6r.śm. – od dzieci z rodzinami

 

Sobota 29 wrześniaświęto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
13.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla uczestników XXXII Rajdu Pieszego Szlakami Oddziału Hardego i za wszystkich poległych w obronie Ojczyzny

16.00 – Chrzest Ireny Mędrek
18.00 – O bł. Boże i potrzebne łaski dla Elżbiety w 60r. ur. – od wnuków Patryka i Dominika

 

Niedziela 30 września – XXVI Niedziela Zwykła
9.00 – + Stefanię i Romana Chłostów i zm. z rodziny Chłostów – od rodziny Karlińskich

11.15 – 1. O bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Bartłomieja Milanowskiego w 18r. ur. – od rodziców, siostry i dziadków
2. Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Teresy i Zygmunta Dolezy w 40r. ślubu – od dzieci z rodzinami

W kaplicy
16.00 – 1. O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla Wiktorii Sapiechowskiej w 18r. ur. – od rodziców
2. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Bożej i szczęśliwe zdanie matury i egzaminów

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
17 – 23 września

 

Poniedziałek 17 września
17.30 – + Mariannę i Stefana Kańczugów – od córki z rodziną
18.00 – 1. + Eugenię Ślązak – od syna Ryszarda z rodziną
2. + Marię Kalarus w 30 dzień śmierci – od córki z rodziną

 

Wtorek 18 wrześniaśw. Stanisława Kostki, zakonnika – patrona Polski
17.00 – + Janinę Muchajer – od kuzynek Teresy i Marii z rodzinami

 

Środa 19 września
18.00 – + Stefana w 45r.śm. i Janinę Piechowskich – od córek z rodzinami

 

Czwartek 20 wrześniaśw. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang – męczenników
18.00 – 1. + Barbarę Bąchor – od chrzestnego Romana z rodziną
2. + Mariana Kulawika, Zofię, Józefa Kordaszewskich – od Alfredy Kulawik

 

Piątek 21 wrześniaświęto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
17.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Agnieszki i Szymona Sikorskich w 18r. ślubu i bł. Boże dla Aleksandra
18.00 – 1. Do Miłosierdzia Bożego – zbiorowa za zmarłych
2. + Władysława i Annę Zydroń w 20r.śm. – od Zbigniewa z rodziną

 

Sobota 22 września
18.00 – + Romana Mędrka – od uczestników pogrzebu

 

Niedziela 23 września – XXV Niedziela Zwykła
9.00 – 1. Za parafian
2. + Bronisława w 7r.śm., Stefanię, Mariannę, Józefa Wiśniewskich, Leszka Sułkowskiego– od rodziny

11.15 – Dz. – bł. z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Anny i Grzegorza Nowaków w 15r. ślubu i bł. Boże dla Oliwii i Igora – od rodziców z Bydlina

W kaplicy
16.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Urszuli i Henryka Noconiów w 35r. ślubu

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
10 – 16 września

 

Poniedziałek 10 września
18.00 – 1. + Leokadię w 19r.śm. i Antoniego Mędrków – od rodziny
2. + Bogusławę Wąchała – od Pauliny, Edyty i Marzeny Matras z Walowej Góry

 

Wtorek 11 września
17.30 – + Barbarę Bąchor w 1r.śm., Irenę i Tadeusza Bąchorów – od męża i syna
18.00 – + Helenę Kudela – od Dariusza i Zbigniewa Paś z rodzinami

 

Środa 12 września
18.00 – 1. + Zenobię, Józefa i Sabinę Pasichów, Stanisława Gorgonia – od Mariana Pasicha
2. + Irenę Kowal – od Teresy i Ludwika Kalarusów

 

Czwartek 13 wrześniaśw. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
18.00 – + Stanisława Chłostę – od siostry Heleny z rodziną

 

Piątek 14 wrześniaświęto Podwyższenia Krzyża Świętego
18.00 – 1. + Wiesławę Gorgoń w 4r.śm. – od córek z rodzinami
2. + Jana i Bożenę Baranów – od Teresy i Ludwika Kalarus

 

Sobota 15 wrześniaNajświętszejMaryi Panny Bolesnej
16.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Nowożeńców: Katarzyny i Kamila
18.00 – + Jerzego Karolczyka w 50 r.śm. – od syna z rodziną

 

Niedziela 16 września – XXIV Niedziela Zwykła
9.00 – 1. + Władysława w 41r.śm., Salomeę, Jerzego Kalarusów i Adolfa Szota – od córki i żony
2. + Józefa w 35r.śm., Stanisławę w 19r.śm., Józefa w 2r.śm. i Igora w 9r.śm. Kalarusów – od Grażyny z rodziną

11.15 – 1. O Boże bł. i potrzebne łaski dla Wiolety i Damiana Kędra w 1r.ślubu – od rodziców
2. Dz. – bł. z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Elżbiety i Aleksandra Straszaków w 30r. ślubu – od córek z mężami

12.30 – Chrzest Emila Barczyka

W kaplicy
16.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Katarzyny i Grzegorza w 15r.ślubu – od dzieci i rodziców

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
3 – 9 września

 

Poniedziałek 3 wrześniaśw. Grzegorza Wielkiego, papieża
9.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla uczniów, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bydlinie
18.00 – + Romana Fika – od Danuty i Eugeniusza Szczurkowskich wraz z całą rodziną

 

Wtorek 4 września
18.00 – + Henrykę Haberka – od Dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej w Dłużcu

 

Środa 5 września
18.00 – + Andrzeja Witkowskiego – od córki z rodziną

 

Czwartek 6 września
18.00 – + Barbarę Bąchor – od Czechów z Łobzowa

 

Piątek 7 września
18.00 – 1. + Wojtusia Dachowskiego w 7r.śm. – od rodziców z rodziną
2. + Jana i Bożenę Baranów – od Teresy i Jerzego Barczyk

 

Sobota 8 września święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
17.30 – 1. + Mariannę, Władysława Gwiazdów, Ryszarda Krawczyka, Janinę Osuch – od rodziny
2. + Antoninę, Mikołaja Pielków, Piotra Koniecznego – od rodziny
18.00 – + Danutę Dybkowską w 2r.śm., Danutę, Henryka Wójcickich – od dzieci z rodzinami

 

Niedziela 9 września – XXIII Niedziela Zwykła
9.00 – 1. Za parafian
2. + Marcina Barczyka w 2r.śm. – od chrzestnej z rodziną

11.15 – + Franciszka Kycia w 10r.śm. – od żony z rodziną

W kościele
16.00 – + Zofię Cupiał – Wróbel – od syna i wnuków

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
27 sierpnia – 2 września

 

Poniedziałek 27 sierpniaśw. Moniki
18.00 – + Helenę Kudela – od Jarosława Paś

 

Wtorek 28 sierpniaśw. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
17.30 – + Marię Gajewską – od chrześnicy Lucyny z rodziną
18.00 – + Janinę Muchajer – od rodziny Bojarskich i Dziubów

 

Środa 29 sierpniaMęczeństwo św. Jana Chrzciciela
17.30 – + Krzysztofa Francika w 2r.śm. – od siostry Wandy z rodziną
18.00 – + Mariannę Chmurkowską – od rodziny Wojasów

 

Czwartek 30 sierpnia
18.00 – 1. + Barbarę Bąchor – od swatów: Anny i Marcina Ciułów
2. + Henryka Sojkę – od rodziny Mól

 

Piątek 31 sierpnia
18.00 – + Stefana w 16r.śm. i Zofię Chłostów – od córki z rodziną

 

Sobota 1 wrześniabł. Bronisławy, dziewicy
14.00 – Chrzest Alicji Grudzińskiej

14.30 – Dz. – bł., z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Agnieszki i Tomasza w 10r.ślubu – od rodziców

19.00 – + Anielę Jagiełka w 3r.śm. – od wnuczki Magdaleny z rodziną

 

Niedziela 2 września – XXII Niedziela Zwykła
9.00 – 1. + Otylię w 15r.śm. i Tadeusza Bojarskich – od córki Donaty z rodziną
2. Dz. – bł., z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Marioli w 50r. ur. – od rodziców

12.00 – Przed kaplicą – Za parafian

W kaplicy
16.00 – + Eugeniusza, Natalię Kulawików – od syna z rodziną

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
20 – 26 sierpnia

 

Poniedziałek 20 sierpniaśw. Bernarda, opata i doktora Kościoła
18.00 – 1. + Edwarda Karolczyka – od swatów Pokwiczałów z Dłużca
2. + Bogusławę Wąchała – od Julii Smętek

 

Wtorek 21 sierpniaśw. Piusa X, papieża
15.00w kościele – pogrzeb + Marii Kalarus
17.30 – O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Tomasza Smętka w 30r. urodzin
18.00 – + Henrykę Haberka – od Dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej w Dłużcu

 

Środa 22 sierpniaNajświętszej Maryi Panny, Królowej
18.00 – + Weronikę, Jacentego, Jerzego, Stanisławę, Bernarda Milanowskich, Zofię Cygan – od Renaty z rodziną

 

Czwartek 23 sierpnia
18.00 – 1. + Romana Mędrka – od Pauliny i Marty z mężem
2. + Mariannę Bąchor – od rodziny Doroty i Jacka z Limanowej

 

Piątek 24 sierpniaświęto św. Bartłomieja, Apostoła
18.00 – 1. + Mariannę, Bronisława Szczęch, Tadeusza, Irenę Bąchor – od rodziny
2. + Irenę Kowal – od Marii Brajner

 

Sobota 25 sierpnia
17.30 – + Mariannę Leszczyńską – od córki Jadwigi
18.00 – + Barbarę Bąchor – od sąsiadów Dachowskich

 

Niedziela 26 sierpnia – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
9.00 – 1. + Kazimierza w 1r.śm. Zofię w 28r.śm. Barczyków – od córek z rodzinami
2. + Danutę Dybkowską – od Danuty, Szczepana, Michała, Grzegorza Rolków, Arkadiusza, Alicji Grzanków, Magdaleny, Krystiana, Kamila Haberków

11.15 – + Elżbietę Majda w 5r.śm. – od męża i dzieci z rodzinami

12.30 – Chrzest Nikodema Dańdy

W kaplicy
16.00 – Za parafian

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
13 – 19 sierpnia

 

Poniedziałek 13 sierpnia
18.00 – + Mariannę Chmurkowską – od rodziny z Poręby

 

Wtorek 14 sierpniaśw. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
17.30 – + Bogusława Jamróz – od Danuty i Jerzego Linek
18.00 – + Janinę Muchajer – od Pajączkowskiej z rodziną

 

Środa 15 sierpnia – uroczystość Wniebowzięcia NMP
9.00 – 1. + Bronisława w 21r.śm. i Janinę Straszak, Antoninę i Romana Baran, Franciszka, Mariannę i Magdalenę Straszak – od rodziny
2. + Zofię Szot – od sąsiadów Wiśniewskich i Sapiechowskich

11.15 – Dziękczynna za zebrane plony

W kaplicy
16.00 – + Edwarda Jędrzejczyka w 1r.śm. – od córki z rodziną

 

Czwartek 16 sierpnia
18.00 – + Helenę Kudela – od Barbary Dregan z rodziną

 

Piątek 17 sierpniaświętego Jacka, prezbitera
18.00 – Do Miłosierdzia Bożego , zbiorowa za zmarłych: Jana w 9r.śm. i Mariannę Straszaków, Jana Barana

 

Sobota 18 sierpnia
17.30 – O Boże bł. i Dary Ducha Świętego dla Kacpra Milanowskiego w 18r. urodzin – od rodziców i brata
18.00 – + Barbarę Bąchor – od Barbary i Rafała z dziećmi
18.30 – + Marię Latacz w 10r.śm. – od Agaty i Marka Straszaków

 

Niedziela 19 sierpnia – XX Niedziela Zwykła
9.00 – 1. + Bronisława, Mariannę i Kazimierza Kalarusów – od rodziny
2. +Zofię Szot – od rodziny Duchów i Dyduchów

11.15 – 1. Za parafian
2. O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Marii Sikora w 1r. ur. – od rodziców i braci

W kaplicy
16.00 – + Mariannę, Tadeusza Piwowarczyków, Wiktorię, Jana Straszaków – od córki Haliny z rodziną

________________________________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
6 – 12 sierpnia

 

Poniedziałek 6 sierpniaświęto Przemienienia Pańskiego
18.00 – + Helenę Kudela – od wnuczki Katarzyny i Michała Kieca z dziećmi

 

Wtorek 7 sierpnia
15.00 – w kaplicy – pogrzeb + Stanisława Mędrka z Załęża
16.30 – w kaplicy – pogrzeb + Jarka Żelaznego z Wolbromia
18.00 – + Barbarę Bąchor – od Roberta i Ewy z dziećmi

 

Środa 8 sierpniaświęto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sosnowcu
17.30 – + Stanisława Tomaszewskiego – od siostrzenic Marianny i Wandy z rodzinami
18.00 – + Mariana Kozickiego w 4r.śm. – od synów z rodzinami

 

Czwartek 9 sierpniaświęto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy
18.00 – + Stanisława Chłostę – od swatki Zofii Gamrot z rodziną

 

Piątek 10 sierpniaświęto św. Wawrzyńca

Komentarze są wyłączone.