Intencje mszalne na najbliższy tydzień (24 – 30.04.2017)

IMG_4213

Poniedziałek 24 kwietnia uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika
13.00 – W kaplicy – pogrzeb + Heleny Witek
17.30 – + Mariannę w 16r.śm., Antoniego, Helenę i Stanisława Kalarusów, Katarzynę, Antoniego Baranów – od rodziny
18.00 – + Andrzeja Mól w 5r.śm. i jego rodziców Helenę i Piotra – od żony z rodziną

 

Wtorek 25 kwietnia św. Marka, Ewangelisty
18.00 – + Waleskę w 18r.śm., Klausa Seefeld i Jana Guszpita w 20r.śm. – od córki z rodziną
18.30 – + Zofię Kulawik – od córki Haliny z rodziną

 

Środa 26 kwietnia
18.00 – + Irenę Mól – od kuzynkiTeresy Dolezy z rodziną
18.30 – + Wojciecha Tekieli – od teściowej i szwagra z rodziną

 

Czwartek 27 kwietnia
18.00 – 1. + Zofię Cupiał – Wróbel – od siostry Krystyny z rodziną
2. + Władysława w 27r.śm. i Eugenię Mędrków

 

Piątek 28 kwietnia
17.30 – + Eugenię Gajewską – od syna Ryszarda z żoną
18.00 – + Stanisława Noconia – od siostry Danuty z rodziną

 

Sobota 29 kwietniaśw. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła
17.00 – O Boże bł. i zdrowie dla Filipa Bąby – od kuzyna Krzysia i babci Haliny
17.30 – O Boże bł. i dary Ducha Św. dla Angeliki Baran w 18r.ur. – od rodziców, siostry i dziadków
18.00 – + Blandynę Zawada – od siostry Bolesławy

 

Niedziela 30 kwietnia – III Niedziela Wielkanocna
9.00 – 1. Za parafian
2. + Mariannę w 43r.śm.,Jana w 21r.śm., Mariana i Władysława Antonik – od córki
z rodziną

11.15 – + Janinę w 1r.śm. i Bronisława Straszak, Antoninę i Romana Baranów – od rodziny

12.30 – Chrzest Kaliny Barczyk

16.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Renaty i Adama Mędrków – w 25r.ślubu – od córek Aleksandry i Małgorzaty z rodziną

Intencje mszalne na najbliższy tydzień (17 – 23.04.2017)

IMG_4213

Poniedziałek 17 kwietnia
9.00 – 1. + Piotra, Stanisławę, Edwarda Pabianów, Michalinę, Józefa Małysów, Franciszka Karasia – od Ireny Małysa z synem
2. + Alfredę Paciej – od wnuczka Przemysława z Moniką

11.15 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Katarzyny i Janusza w 35r. ślubu

16.00 – 1.+ Wiesława Mędrka – od córki Anety z rodziną
2. + Stanisława Zawadę – od uczestników pogrzebu

 

Wtorek 18 kwietnia
18.00 – + Józefa Kulawika – od rodziny Grzanków z Domaniewic

 

Środa 19 kwietnia
18.00 – + Lucjana Gajewskiego w 3r.śm., Eugenię, Lucjana Gajewskich – od rodziny
18.30 – + Henryka Gajewskiego – od synowej Teresy z rodziną

 

Czwartek 20 kwietnia
18.00 – + Stanisława Noconia – od koleżanek z pracy synowej Anny
18.30 – + Krzysztofa Kulawika w 5r.śm. – od rodziców i rodzeństwa

 

Piątek 21 kwietnia
17.30 – + Henryka Gajewskiego – od syna Jana z rodziną
18.00 Do Miłosierdzia Bożego – zbiorowa za zmarłych: + Stanisława Mędrka w 3r.śm. – od córki z rodziną

 

Sobota 22 kwietnia
17.30 – O Boże bł. i dary Ducha Św. dla Marcina Straszaka w 18r.ur. – od rodziców
18.00 – + Walerię, Romana Mędrków, Bolesława Rydzyka – od wnuków Rajmunda i Mariusza z rodzinami

 

Niedziela 23 kwietnia – II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego
9.00 – + Wojtusia Dachowskiego – imieninowa – od rodziców z rodziną

11.15 –Dz. – bł. z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Mirosławy i Grzegorza w 25r.ślubu
– od dzieci

16.00 – 1. Za parafian
2. + Salomeę w 35r.śm., Władysława, Jerzego, Zygmunta, Romana Kalarusów – od rodziny

Program TRIDUUM PASCHALNE A.D. 2017

IMG_1567 (Kopiowanie)

TRIDUUM PASCHALNE A.D. 2017

WIELKI CZWARTEK

Godzina 18.00 – Msza święta Wieczerzy Pańskiej
Godzina 19.00 – 22.00 – Adoracja przy Ołtarzu „ Przechowania ’’

WIELKI PIĄTEK

Godzina 8.00 – 17.00 – Adoracja przy Ołtarzu „ Przechowania ”
Godzina 17.00– Droga Krzyżowa
Godzina 18.00 – Liturgia na cześć Męki Pańskiej
Godzina 19.30 – 23.00 – Adoracja przy Bożym Grobie

WIELKA SOBOTA

Godzina 8.00 – 18.00 – Adoracja przy Bożym Grobie
Godzina 10.00 i 12.00 – Błogosławieństwo pokarmów w kościele
Godzina 10.40 – Błogosławieństwo pokarmów w Górach Bydlińskich
Godzina 11.00 – Błogosławieństwo pokarmów w Zawadce
Godzina 11.20 – Błogosławieństwo pokarmów w Załężu
Godzina 11.40 – Błogosławieństwo pokarmów w Domaniewicach

Godzina 18.00 – Liturgia Wigilii Paschalnej ( przynosimy świece)

ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

Godzina 6.00 – REZUREKCJA
Godzina 9.00 – Msza święta
Godzina 11.15 – Msza święta
Godzina 16.00 – Msza święta

Adoracja uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (2017)

IMG_1608 (Kopiowanie)

ADORACJA
UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM

WIELKI CZWARTEK

19. 00 – 19. 30 B. Borek, M. Nocoń, Adam Malik, P. Konieczna
19. 30 – 20. 00 Maciej Baran, Miłosz Sojka, Dawid Brodziński

WIELKI PIĄTEK

8. 00 – 8. 30 Anna Paś, Melania Sojka
8. 30 – 9. 00 Natalia Mędrek, Julia Kucharska
9. 00 – 9. 30 Wiktoria Haberka, Magdalena Milanowska
9. 30 – 10. 00 Katarzyna Jasik
10. 00 – 10. 30 Julia Kubat, Wiktoria Pasich, Kinga Baran
10. 30 – 11. 00 Magdalena Gajowczyk, Justyna Łukańska
11. 00 – 11. 30 Mateusz Gajowczyk, Sebastian Łukański
11. 30 – 12. 00 Karolina Kulawik, Weronika Domagała
12. 00 – 12. 30 Weronika Karolczyk, Zuzanna Jarosińska
12. 30 – 13. 00 J. Kieres, N. Wiśniewska, Z. Dybkowska,
W. Karolczyk, J. Żurek
13. 00 – 13. 30 Klaudia Muchajer, Katarzyna Muchajer
13. 30 – 14. 00 Wiktoria Kostrzewa, Małgorzata Kostrzewa
14. 00 – 14. 30 Wiktoria Kieca, Julia Dachowska, Kacper Kieca
14. 30 – 15. 00 Kacper Kieca, Patryk Szot, Kamil Starosta
15. 00 – 15. 30 Oskar Mazur, Michał Straszak, Radosław Sikora
15. 30 – 16. 00 Aleksandra Dudek, Milena Kozioł
16. 00 – 16. 30 Piotr Knap, Jakub Tarnówka, Kacper Knap
16. 30 – 17. 00 Karolina Drozdż, Nikola Sikora

19. 30 – 20. 00 Aleksandra Banyś, Klaudia Straszak

WIELKA SOBOTA

8. 00 – 8. 30 Julia Sojka, Kamila Sojka
8. 30 – 9. 00 Zuzanna Kalarus, Julia Kalarus
9. 00 – 9. 30 Natalia Lelek, Oliwia Nowak
9. 30 – 10. 00 Nikola Gajewska, Wiktoria Gajewska
10. 00 – 10. 30 Jaromira Krawiec, Róża Krawiec
10. 30 – 11. 00 Maja Jagła, Alicja Jagła
11. 00 – 11. 30 Weronika Kamionka, Wiktoria Mędrek
11. 30 – 12. 00 Agata Smętek, Zuzanna Szwajcowska
12. 00 – 12. 30 Sonia Ciepał, Monika Ciepał
12. 30 – 13. 00 Anna Grzanka, Aleksandra Tarnówka
13. 00 – 13. 30 Angelika Adamiec, Amelia Nocoń
13. 30 – 14. 00 Al. Chłosta, Jagoda Chłosta, Julita Olesiak
14. 00 – 14. 30 Antoni Mól, Aleksander Trepka
14. 30 – 15. 00 Alicja Pielka, Amelia Świda
15. 00 – 15. 30 Urszula Królikowska, Agnieszka Królikowska
15. 30 – 16. 00 Klaudiusz Bryl, Damian Krawiec, Filip Bąchór
16. 00 – 16. 30 Szymon Sułkowski, Mikołaj Muchajer, Mikołaj Mól
16. 30 – 17. 00 Filip Trepka, Florian Nocoń
17. 00 – 17. 30 Krystian Ignatowicz, Jan Pasich
17. 30 – 18. 00 Bartosz Drozdż, Filip Stach

Adoracja Rodzin A.D. 2017

IMG_1545 (Kopiowanie)

ADORACJA RODZIN A.D. 2017

WIELKI CZWARTEK

Godzina 19 – 20– Domaniewice nr 1- 54
Godzina 20 – 21 –Domaniewice nr 55 do końca
Godzina 21 – 22 – Załęże nr 1 – 26

WIELKI PIĄTEK

Godzina 8 – 9 – Załęże nr 27 – 44
Godzina 9 – 10 – Załęże nr 45 – 62
Godzina 10 – 11 –Załęże nr 63 – 77a
Godzina 11 – 12 – Załęże nr 77b – 82
Godzina 12 – 13 – Załęże nr 82a – 91
Godzina 13 – 14 –Załęże nr 92 – do końca
Godzina 14 – 15 – Góry Bydlińskie
Godzina 15 – 16 – Zawadka nr 1 – 14
Godzina 19 – 20 – Zawadka nr15 – do końca
Godzina 20 – 21 –Bydlin, ul. Legionów, lewa strona( od skrzyżowania)
Godzina 21 – 22 – Młodzież
Godzina 22 – 23 – ul. Legionów, prawa str. ul. Turystyczna, Wodna i Strażacka

WIELKA SOBOTA

Godzina 8 – 9 – Bydlin, ul. Dworska i Pasternik
Godzina 9 – 10 – Bydlin, ul. Topolowa i Sosnowa
Godzina 10 – 11 – Bydlin, ul. Olkuska nr 1 – 29
Godzina 11 – 12 – Bydlin, ul. Olkuska nr 30 – 58
Godzina 12 – 13 – Bydlin, ul. Olkuska nr 59 – do końca
Godzina 13 – 14 – Bydlin, ul. Grabowa i Żołnierzy Września
Godzina 14 – 15 – Bydlin, ul. Krakowska
Godzina 15 – 16 – Bydlin, ul. Zaułek Wolbromski i lewa strona Wolbromskiej
Godzina 16 – 17 – Bydlin, ul. Wolbromska, prawa strona

Intencje mszalne na najbliższy tydzień (10 – 16.04.2017)

IMG_4213

Poniedziałek 10 kwietnia
18.00 – 1. + Stanisława Noconia – od sąsiadów Frankowskich
2. + Michała Kieresa – 28 gregoriańska

 

Wtorek 11 kwietnia
17.30 – + Mariannę Pacia – od córki i syna z rodzinami
18.00 – 1. + Blandynę Zawada – od siostry Natalii z rodziną
2. + Michała Kieresa – 29 gregoriańska

 

Środa 12 kwietnia
17.30 – + Marię Gajewską – od wnuka Tomasza
18.00 – 1. + Ryszarda Ciepała w 2r.śm. – od córek z rodzinami
2.+ Michała Kieresa – 30 gregoriańska

 

Czwartek 13 kwietnia
18.00 – 1. O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla członkiń Żywego Różańca z Domaniewic
2. O liczne i święte powołania do kapłaństwa szczególnie z naszej parafii

 

Piątek 14 kwietnia
18.00LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

 

Sobota 15 kwietnia
18.00 – + Izabelę i Ludwika Milanowskich w 22r.śm. – od Janiny i Ludwika Milanowskich z rodziną

 

Niedziela 16 kwietnia – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
6.00 – Za parafian

9.00 – 1. + Janinę w 50r.śm. i Franciszka w 36r.śm. Kaczorów – od rodziny
2. + Sabinę Zabielską w 25r.śm. – od siostry z rodziną

11.15 –1. O Boże bł. i zdrowie dla Poli Mrówka w Dniu Chrztu świętego
2. O światło Ducha Św. i szczęśliwe zdanie egzaminów dla maturzystów

16.00 – O Boże bł. i zdrowie dla Emilii Krawiec w 1r.ur. – od rodziców i brata

Pogrzeb śp. Doroty Czerwik (l. 88) – 8.04.2017 – Bydlin (Domaniewice)

CzerwikDorota1

Zmarła śp. Dorota CZERWIK (lat 88) – (Domaniewice).

Pogrzeb śp. Doroty Czerwik odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2017 r. Nabożeństwo żałobne o godz. 14:00 w Kościele Parafialnym w Bydlinie. Sprawdź szczegóły uroczystości pogrzebowych klikając w klepsydrę… Modlimy się za duszę śp. Doroty, a rodzinie zmarłej składamy kondolencje.

Czerwik Dorota

_________________________________________

Program Rekolekcji Wielkopostnych A.D. 2017 (7-9.04.2017)

M

PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH A.D.2017

 

PIĄTEK 7 kwietnia

Godzina 17.00 – Droga Krzyżowa
Godzina 18.00 – Msza św. z nauką ogólną

 

Sobota 8 kwietnia
Godzina 9.00 – Msza św. z nauką ogólną
Godzina 11.00 – Msza św. z nauką ogólną i Sakramentem Chorych
Godzina 18.00 – Msza św. z nauką ogólną

Spowiedź św. – 8.30 – 11.30 i 16.30 – 18.30

 

Niedziela 9 kwietnia
Godzina 9.00 – Msza św. z nauką ogólną
Godzina 11.15 – Msza św. z nauką ogólną
Godzina 15.30 – Gorzkie Żale z nauką pasyjną
Godzina 16.00 – Msza św. z nauką ogólną