INTENCJE MSZALNE

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
13 – 19 września

Poniedziałek 13 września – św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
17.30 – + Władysławę Rajter – od wnuczki Ani z mężem
18.00 – + Henryka Prawowicza – od Elżbiety Bigaj z Jaworzna

 

Wtorek – 14 września – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
17.30 – + Adama Kaźmierczyka – od córki z rodziną
18.00 – + Wiesławę i Władysława Gorgoniów – od córek z rodzinami

 

Środa 15 września – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
17.30 – + Grażynę Samul – od rodziny Sochów
18.00 – + Zdzisława Bojarskiego – od Wandy i Władysława Knapików

 

Czwartek 16 września – św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
18.00 – + Zenobię w 1r.śm. i Mieczysława w 52r.śm. Mędrków – od córki Elżbiety z rodziną
18.30 – + Zofię Kamionka – od córki Jadwigi z mężem

Piątek 17 września
17.30 – + Danutę Brodzińską – od Dominiki z rodziną
18.00 – + Krzysztofa Adamca – od Marii i Ryszarda Jurgów z Olkusza

 

Sobota 18 września – św. Stanisława Kostki, zakonnika – patrona Polski
17.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Bożeny i Andrzeja Nigbor w 30 rocznicę Ślubu – od dzieci z rodzinami
18.00 – + Stefana w rocznicę śmierci i Janinę Piechowskich, Jana Dziubę i Zdzisława Bojarskiego – od rodziny

 

Niedziela 19 września – XXV Niedziela Zwykła
9.00 – + Otylię w 18r.śm. i Tadeusza Bojarskich – od córki Donaty z rodziną

11.15 – + Mariannę, Bronisława i Mirosława Kaziród, Józefę, Jana Pałczyk i zmarłych z rodziny – od Danuty Linek z rodziną

12.30 – Chrzest Dawida Tarnówki

16.00 – W kaplicy – Dz. – bł., z prośbą bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Łukasza Noconiów w 10r. ślubu – od rodziców

————————

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
6 – 12 września

Poniedziałek 6 września
17.30 – + Natalię Pałka – od sąsiadów Walutków
18.00 – + Krzysztofa Adamca – od Wojowników Maryi z Bydlina, z rodzinami

 

Wtorek – 7 września
17.30 – + Zygmunta Gorgonia – od córki Renaty z zięciem
18.00 – + Wojtusia Dachowskiego w 10r.śm. – od rodziców z rodziną

 

Środa 8 września święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
18.00 – + Danutę Dybkowską w 5r.śm. – od dzieci

 

Czwartek 9 września
18.00 – + Władysława Gorgonia – od Janiny Gorgoń z Bukowna
18.30 – + Pawła Rusa – od cioci Natalii

 

Piątek 10 września
17.30 – + Honoratę Wandę Kalarus – od rodziny Maruszczyków z Załęża
18.00 – + Annę Ciepał – od męża z córkami

 

Sobota 11 września
17.30 – + Mariannę i Tadeusza Straszak – od działu technicznego firmy Fagumit
18.00 – + Władysławę Rajter – od wnuka Emila z żoną i synem

 

Niedziela 12 września – XXIV Niedziela Zwykła
9.00 – + Franciszka Kyć w 13r.śm. – od żony z rodziną

10.30 – Rocznica Pierwszej Komunii świętej

12.30 – Chrzest Wiktorii Ogonek

16.00 – + Mariannę, Piotra Guzik, Helenę, Józefa Kabat – od wnuczki Anety z rodziną

—————————————-

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
30 sierpnia – 5 września

Poniedziałek 30 sierpnia
17.30 – + Jana Mędrka – od rodziny Oraczów z Ryczówka
18.00 – + Józefa Kalarusa – od uczestników pogrzebu

 

Wtorek – 31 sierpnia
18.00 – + Władysławę Rajter – od wnuczki Judyty
18.30 – + Grażynę i Józefa Samul – od Macieja Maruszczyka z rodziną

 

Środa 1 września
9.30 – O Boże bł. i potrzebne łaski w nowym roku szkolnym dla uczniów, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bydlinie
18.00 – O Boże bł., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Mateusza Banysia w nowym roku szkolnym

 

Czwartek 2 września
18.00 – + Annę Bula – od rodziny Banysiów i Rusków
18.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Mieczysławy Dybkowskiej z okazji 85r. urodzin – od córki z rodziną

 

Piątek 3 wrześniaśw. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
18.00 – + Zdzisława Bojarskiego – od rodziny

 

Sobota 4 września
8.00 – + Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
18.00 – + Krzysztofa Adamca – od rodziny Kamionków i Barczyków

 

Niedziela 29 sierpnia – XXII Niedziela Zwykła
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Juliannę, Jana, Janinę Słomianów, Otylię w 18r.śm., Tadeusza Bojarskich; Danutę Brodzińską, Władysławę, Krystynę, Jana Rachwałów, Annę, Jana Paciów; Anielę w 6r.śm., Mieczysława Jagiełków, Helenę, Pawła Gilów…

12.00 – Przy kaplicy – Za parafian (Odpust MB Pocieszenia)

16.00 – W kaplicy – + Mieczysława Pasicha w 2r.śm., Józefa, Bogumiłę Pasich, Eleonorę, Władysława Żaków, Aleksandrę, Tomasza Chłostów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

_______________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
23 – 29 sierpnia

Poniedziałek 23 sierpnia
17.30 – + Mariana Haberkę – od córki Magdaleny z mężem
18.00 – + Krzysztofa Adamca – od Marii i Zbigniewa Lorek oraz od Ewy Olszary

 

Wtorek 24 sierpniaświęto św. Bartłomieja, Apostoła
17.30 – + Zbigniewa Grzankę – od siostry Bogumiły z rodziną
18.00 – + Barbarę Mól – od brata Wiesława z żoną

 

Środa 25 sierpnia
17.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Małgorzaty i Grzegorza Sojków w 20r. ślubu i bł. Boże dla ich dzieci
18.00 – + Władysława Gorgonia – od rodziny Mąkol z Chełmu

 

Czwartek 26 sierpniaUroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
18.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszak – od sąsiada Jerzego Marchajskiego z rodziną
18.30 – + Jana Pasicha w 20r.śm., Mariannę, Romualda Hadyków, Leokadię Pasich, Wandę, Stanisława Mik – od Grażyny Pasich

 

Piątek 27 sierpniaśw. Moniki
17.30 – + Mariannę i Tadeusza Straszaków – od rodziny Mędrków z Załęża
18.00 – + Honoratę Wandę Kalarus – od brata Wacława z rodziną oraz + Walerię Nocoń w 10r. śm. – od rodziny

 

Sobota 28 sierpniaśw. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
17.30 – + Jana Pasicha w 20r.śm. – od syna Wojciecha z rodziną
18.00 – + Annę i Kazimierza Włochów, Katarzynę Czarnota – od Magdaleny Włoch

 

Niedziela 29 sierpnia – XXII Niedziela Zwykła
9.00 – + Eugeniusza w 14r.śm., Natalię, Andrzeja Kulawików, Janinę Szopa – od rodziny

11.15 – + Elżbietę w 8r.śm. i Mariana Majdów – od dzieci z rodzinami

16.00 – + Zofię w 31r.śm. i Kazimierza w 4r.śm. Barczyków, Magdalenę i Stefana Kalarusów – od córek i wnuczek z rodzinami

_______________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
16 – 22 sierpnia

Poniedziałek 16 sierpnia
13.00 – w kościele – pogrzeb śp. Zofii Kamionka
15.00 – w kaplicy – pogrzeb śp. Kazimierza Grabowskiego
17.30 – + Zygmunta Gorgonia – od żony
18.00 – + Krzysztofa Adamca – od Moniki i Adama Olszary

 

Wtorek 17 sierpniaśw. Jacka, prezbitera
17.30 – + Jana i Helenę Kaziród, Barbarę Cebo – od rodziny Dybichów z Załęża
18.00 – + Andrzeja Noconia w 1r.śm. – od żony i dzieci z rodzinami

 

Środa 18 sierpnia
17.30 – + Barbarę Mól – od siostry z rodziną
18.00 – + Zdzisława Bojarskiego – od wnuczki Mai

 

Czwartek 19 sierpnia
18.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszak – od sąsiadki Marii Żurek z rodziną
18.30 – + Mariana Kozickiego w 7r.śm. – od synów, synowych, wnuczki i żony

 

Piątek 20 sierpniaśw. Bernarda, opata i doktora Kościoła
17.30 – + Tadeusza Nowaka w 2r.śm. – od żony i dzieci z rodzinami
18.00 – + Józefa i Honoratę Kalarusów – od Wandy Dusza

 

Sobota 21 sierpniaśw. Piusa X, papieża
15.00 – Chrzest Klary Zielińskiej
17.30 – Dz. – bł. , z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Mirosławy i Władysława Szygulskich w 50 rocznicę ślubu
18.00 – + Władysławę Rajter – od wnuka Ernesta z żoną i dziećmi

 

Niedziela 22 sierpnia – XXI Niedziela Zwykła
9.00 – + Jana w 12r. śm. i Mariannę Straszak – od syna Krzysztofa z rodziną

11.15 – + Ryszarda Zarzyckiego w 14r.śm. – od żony z dziećmi

16.00 – Dz. – bł., z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Janiny i Józefa Dachowskich w 60 rocznicę ślubu

____________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
9 – 15 sierpnia

Poniedziałek 9 sierpnia święto św. Teresy Benedykty od Krzyża
17.30 – + Zdzisława Bojarskiego – od siostry Krystyny z rodziną
18.00 – + Natalię Pałka – od wnuczek: Agnieszki i Marioli z rodzinami

 

Wtorek 10 sierpniaśw. Wawrzyńca, diakona i męczennika
17.30 – + Krzysztofa Adamca – od rodziny Gajewskich, Rogowskich i Jurczyków
18.00 – +Tadeusza w 27r.śm. i Apolonię Wyszyńskich – od córek z rodzinami

 

Środa 11 sierpniaśw. Klary, dziewicy
17.30 – + Mariana Haberkę – od córki Karoliny z rodziną
18.00 – + Barbarę Mól – od szwagra z Klucz, z rodziną

 

Czwartek 12 sierpnia
18.00 – + Zbigniewa Noconia – od sąsiadów Szotów
18.30 – + Bogusława Gajewskiego – od bratowej Teresy

 

Piątek 13 sierpnia
17.30 – + Jana Mędrka – od rodziny Kruk z Nowosielec
18.00 – + Honoratę Wandę Kalarus – od brata Bogdana z rodziną

 

Sobota 14 sierpniaśw. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
15.00 – Chrzest Blanki Sypień
17.30 – + Henryka Prawowicza – od wnuka Aleksa
18.00 – + Władysława Gorgonia – od rodziny Topolskich i Świerczków z Dłużca

 

Niedziela 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
9.00 – + Marię w 3r.śm., Leszka i Leszka Kalarusów – od rodziny

11.15 – Dziękczynna za zebrane plony

16.00 – W kaplicy – + Edwarda Jędrzejczyka w 4r.śm. – od córki z rodziną

___________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
2 – 8 sierpnia

Poniedziałek 2 sierpnia
17.30 – + Jana Mędrka – od syna Wojciecha z rodziną
18.00 – + Władysława w 9r.śm. i Zofię Nocoń – od dzieci z rodzinami

 

Wtorek – 3 sierpnia
17.30 – + Krzysztofa Adamca – od rodziny Kulawików
18.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszaków – od Słowików i Michurów z Wolbromia

 

Środa 4 sierpnia św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
17.30 – + Annę Bula – od Jaksickich i Straszaków
18.00 – +Grażynę Samul – od rodziny Kamionków, Barczyków, Noconiów i Tarnówków

 

Czwartek 5 sierpnia
18.00 – + Józefa Kalarusa – od pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bydlinie

 

Piątek 6 sierpniaświęto Przemienienia Pańskiego
17.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Justyny i Marcina Ficek w 19 rocznicę ślubu
18.00 – + Władysława Gorgonia – od rodziny Kyć z Załęża

 

Sobota 7 sierpnia
8.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
13.00 – Chrzest Oliwii Wdowik
13.30 – Chrzest Antoniego Noconia
17.30 – + Józefa Kalarusa – od kolegów z Tauron Dystrybucja – Olkusz
18.00 – + Władysławę Rajter – od wnuka Dawida z żoną i synem

 

Niedziela 8 sierpnia – XIX Niedziela Zwykła
9.00 – + Jana Antonik w 25r.śm. – od wnuczki z rodziną
11.15 – O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Niepokalanej dla Kornelii i Mariusza z okazji 15 rocznicy sakramentu małżeństwa
16.00 – + Mariannę, Bronisława Szczęch, Katarzynę, Jana, Stanisława, Edwarda Bąchór – od syna z rodziną

_________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
26 lipca – 1 sierpnia

Poniedziałek 26 lipca
17.30 – + Danutę w 24r.śm. i Stanisława w 30r.śm. Grzanków – od dzieci i wnuków
18.00 – + Zbigniewa Noconia – od Jarosława Klicha i Adama Milanowskiego

 

Wtorek 27 lipcaśw. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny
17.30 – + Zbigniewa Grzankę – od siostry Zofii z rodziną
18.00 – + Władysława Gorgonia – od koleżanek córki Teresy z KGW z Załęża

 

Środa 28 lipca
17.30 – + Mariana Haberkę – od syna Tomasza z rodziną
18.00 – + Natalię Pałka – od Krystyny i Mariana Mędrek

 

Czwartek 29 lipcaśw. Marty
18.00 – + Barbarę Mól – od Tadeusza Kalarusa z rodziną
18.30 – + Krzysztofa Komperdę – od rodziny

 

Piątek 30 lipca
16.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Nowożeńców: Matyldy i Michała
18.00 – + Józefę Drożdż – od rodziny Maruszczyków

 

Sobota 31 lipcaśw. Ignacego z Loyoli
14.30 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Nowożeńców: Angeliki i Pawła
16.00 – Chrzest Aleksandry Gadomskiej
18.00 – + Józefa Kalarusa – od rodziny Kozickich i Polniaków

 

Niedziela 1 sierpnia – XVIII Niedziela Zwykła
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Antoniego, Alfredę Goncerzów, Józefa, Stanisławę Jaksickich, Danutę Zacłonę, Halinę Kubat; Annę Pacia; Mirosławę, Władysława Szotów, Alicję, Wacława Pasiów; Józefa Małysę, Piotra, Stanisława, Edwarda Pabianów…

11.15 – + Waldemara Kośmidra, Mirosława Niesytego i Mariana Cygronia – od rodziny

16.00 – W kaplicy – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Róży i Marcina Palacz w 20rocznicę ślubu

________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
19 – 25 lipca

Poniedziałek 19 lipca
17.30 – + Feliksa Cyganka – od Jana i Anny Ciepał z córkami
18.00 – + Zofię Gorgoń – od uczestników pogrzebu

 

Wtorek  20 lipcauroczystość św. Małgorzaty, dziewicy i męczennicy
17.30 – + Grażynę Samul – od kolegów syna Łukasza z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Wolbromiu
18.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszak – od chrześnicy Doroty Gomułki z mężem i dziećmi

 

Środa 21 lipca
17.30 – + Krzysztofa Adamca – od Marka i Małgorzaty Tuszyc
18.00 – + Władysławę Rajter – od wnuczki Dagmary z córkami

 

Czwartek 22 lipcaświęto św. Marii Magdaleny
18.00 – 1.+ Agnieszkę Straszak – Czajka w 1r.śm. – od rodziców i braci
2. + Aurelię Serafin – od rodziny Chłostów i Larów

 

Piątek 23 lipcaświęto św. Brygidy, zakonnicy – patronki Europy
17.30 – + Henryka Prawowicza – od wnuka Marcina z żoną
18.00 – + Honoratę Wandę Kalarus – od swatów: Teresy i Henryka

 

Sobota 24 lipcaśw. Kingi, dziewicy
17.30 – + Zdzisława Bojarskiego – od rodziny Ciepałów
18.00 – + Mariusza Mudynę i Krzysztofa Mudynę – od matki

 

Niedziela 25 lipca – XVII Niedziela Zwykła
9.00 – + Annę, Władysława Zydroń, Honoratę, Adama Kaziród, Janinę, Feliksa, Henryka Hylów i zm. z rodziny Kazirodów i Zawadów – od Zbigniewa z rodziną

11.15 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie na dalsze lata w posłudze duszpasterskiej dla ks. Proboszcza Krzysztofa w Dniu Imienin – od rodziny z Bydlina

16.00 – O Boże bł. i Dary Ducha Świętego dla Katarzyny Muchajer w 18r. Urodzin – od rodziców i sióstr

___________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
12 – 18 lipca

Poniedziałek 12 lipcaśw. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
17.30 – + Grażynę Samul – od kuzynek: Kazimiery, Teresy i Zofii
18.00 – + Honoratę Wandę Kalarus – od Marii Grzanka z rodziną

 

Wtorek 13 lipcaśw. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
18.00 – + Władysława Gorgonia – od Stanisława i Grażyny Porębskich
18.30 – + Mieczysława Kamionkę – od żony

 

Środa 14 lipca
17.30 – + Zofię, Walentego Grzanków, Natalię, Jana Wiśniewskich – od wnuczki Doroty z rodziną
18.00 – + Honoratę Wandę i Józefa Kalarusów – od chrześniaka Tomasza Smętka z rodziną

 

Czwartek 15 lipcaśw. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
18.00 – + Barbarę Mól – siostrzenicy Edyty z mężem
18.30 – O zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Anny – od rodziny

 

Piątek 16 lipcaNajświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
17.30 – + Krzysztofa Adamca – od Janusza Gajewskiego z rodziną i rodziny Noconiów z Zarzecza
18.00 – + Józefę Drożdż – od siostry z mężem

 

Sobota 17 lipca
17.30 – + Jana Mędrka – od syna Grzegorza z rodziną
18.00 – + Józefa Kalarusa – od Barbary Smętek

 

Niedziela 18 lipca – XVI Niedziela Zwykła
9.00 – + Zygmunta Dybkowskiego – od żony z rodziną

12.00Za parafian (główna Msza Święta Odpustowa)

16.00 – + Katarzynę w 60r.śm., Tomasza, Alicję i Stanisława Zawadów – od rodziny

________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
5 – 11 lipca

Poniedziałek 5 lipca
18.00 – + Barbarę Mól – od chrześnicy Krystyny z rodziną

 

Wtorek 6 lipcabł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
17.30 – + Petronelę, Władysława, Jana, Mariannę Kubatów
18.00 – + Józefa Kalarusa – od chrześniaka Tomasza z rodziną

 

Środa 7 lipca
17.30 – Dz. – bł., z prośbą bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety i Andrzeja Szotów w 42r. ślubu – od dzieci
18.00 – + Jerzego Szota – od rodziny Maruszczyków z Załęża

 

Czwartek 8 lipcaśw. Jana z Dukli, prezbitera
18.00 – + Mariusza Kamionkę – od dziadków
18.30 – + Mariana Haberkę – od żony Henryki

 

Piątek 9 lipca
17.30 – + Annę Bula – od kolegów z pracy syna Damiana z firmy Velvet
18.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszak – od siostry Grażyny z mężem

 

Sobota 10 lipca
17.30 – + Zdzisława Bojarskiego – od rodziny Kaczmarczyków
18.00 – + Władysławę Rajter – od wnuka Łukasza z żoną i synem

 

Niedziela 11 lipca – XV Niedziela Zwykła
9.00 – O Boże bł., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Grzegorza w 15r. Urodzin – od rodziców i brata

11.15 – + Stefana w 13r.śm. i Alfredę Pasich, Zenobię Wróbel – od syna i brata z rodziną

16.00 – /w kaplicy/ – Za parafian

_____________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
28 czerwca – 4 lipca

Poniedziałek 28 czerwca św. Ireneusza, biskupa i męczennika
17.30 – + Barbarę Kempińską – od uczestników pogrzebu
18.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszak – od Heleny i Stanisława Całków z córkami

 

Wtorek 29 czerwca uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
9.00 – + Grażynę i Józefa Samul – od sąsiadów Kalarusów
18.00 – + Igora Kalarusa w 12r.śm., Józefa, Otolię, Józefa i Stanisławę Kalarusów – od rodziny

 

Środa 30 czerwca
17.30 – + Natalię Pałka – od wnuczek: Sylwii i Anity z mężami i dziećmi
18.00 – + Władysława Gorgonia – od wnuka Tomasza

 

Czwartek 1 lipca
18.00 – 1. + Józefę Drożdż – od Janiny Dróżdż z rodziną
2. + Halinę Brandygier – od Heleny Blehm

 

Piątek 2 lipca
18.00 – + Mariana Majdę – od rodziny Bąchorów

 

Sobota 3 lipca święto św. Tomasza Apostoła
8.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
18.00 – + Władysławę Rajter – od wnuczki Kasi z mężem i dziećmi

 

Niedziela 4 lipca – XIV Niedziela Zwykła
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: Juliannę , Jana Słomianów, Mariannę, Henryka Sojków, Józefa, Antoninę, Józefa, Janusza Wojasów, Adama, Marię Furgaczów, Wiesława Fabjańczyka…

11.15 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Teresy i Zbigniewa Zawadów w 43r. Ślubu – od dzieci z rodzinami

16.00 – + Henryka Prawowicza – od córki z mężem

_________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
21 – 27 czerwca

Poniedziałek 21 czerwca
17.30 – + Krzysztofa Adamca – od Joanny i Pawła Milanowskich z dziećmi
18.00 – + Wacława Francika – od uczestników pogrzebu

 

Wtorek – 22 czerwca
17.30 – + Zbigniewa Noconia – od rodziny Dachowskich i Koniecznych
18.00 – + Annę Bula – od uczestników pogrzebu

 

Środa 23 czerwca
17.30 – + Wiesławę w 6r.śm., Barbarę i Romana Mędrków, Ryszarda, Annę Krzemińskich – od męża, syna i zięcia
18.00 – + Mariannę, Stefana Kańczugów, Zofię Stefaniuk – od córki i siostry

 

Czwartek 24 czerwcauroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
18.00 – + Jana Mędrka – od żony z rodziną
18.30 – + Władysławę Rajter – od wnuczki Ani z mężem

 

Piątek 25 czerwca
9.00 – O Boże bł. dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Bydlinie
17.30 – + Feliksa Cyganka – od żony Anny
18.00 – + Józefa Kalarusa – od firmy Marlibo

 

Sobota 26 czerwca
16.00 – Uroczystość Bierzmowania
19.00
– 1.+ Antoniego Włocha – od siostry Magdaleny
2. + Mariusza Mudynę w 10r.śm. – od żony i dzieci

 

Niedziela 27 czerwca – XIII Niedziela Zwykła
9.00 – + Antoninę w 1r.śm., Wacława, Emilię Goncerzów, Marię, Wacława Imiołków – od córki Anny z rodziną
11.15 – + Waldemara Kuśmierskiego w 2r.śm. – od żony Jadwigi i dzieci z rodzinami

12.30 – Chrzest Aleksandry Kowalskiej

16.00 – Dz. – bł. , z prośbą o bł. Boże , opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Anety i Zbigniewa Szot w 25r. ślubu

_____________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
14 – 20 czerwca

Poniedziałek 14 czerwcabł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
17.30 – + Andrzeja w 6r.śm. i Annę Bula – od syna Damiana z rodziną
18.00 – + Natalię Pałka – od uczestników pogrzebu

 

Wtorek 15 czerwca
17.30 – Dz. – bł., z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Joanny i Pawła Milanowskich w 25r. ślubu – od rodziców i dzieci: Weroniki i Huberta
18.00 – + Władysława i Zofię Gorgoniów – od wnuka Rafała z rodziną i Czesława Gorgonia – od współpracowników

 

Środa 16 czerwca
17.30 – + Józefę Drożdż – od sąsiadów córki Urszuli z Cieślina
18.00 – + Mariana Majdę – od siostry Marysi z mężem

 

Czwartek 17 czerwcauroczystość św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika
18.00 – + Romana Kulawika – od uczestników pogrzebu
18.30 – + Grażynę i Józefa Samul – od kuzyna Andrzeja Kalarusa z rodziną

 

Piątek 18 czerwca
17.30 – + Józefa Kalarusa – od swatki Stanisławy i rodziny Kulawików
18.00 – O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Martyny i Pawła Bąchor w 10r. ślubu i bł. Boże dla ich córek Julii i Nikoli – od rodziny

 

Sobota 19 czerwca
15.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Nowożeńców: Angeliki i Krystiana
17.30 – O Boże bł., zdrowie i Dary Ducha św. dla Jakuba Tarnówki w 18r. urodzin – od rodziców i dziadków
18.00 – O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Bogdana i Radosława z okazji urodzin

 

Niedziela 20 czerwca – XII Niedziela Zwykła
9.00 – + Władysława Bąchór w 6r.śm., Alinę, Stanisławę, Stanisława, Lucjana Bąchór, Bronisławę, Stefana Szmyl – od córek z rodzinami

11.15 – Dz. – bł., z prośbą o Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Danuty i Jerzego Linek w 50r. ślubu – od córki Kariny i syna Leszka z rodzinami

16.00 – Romana w 32r.śm. i Barbarę Mędrków – od syna Edwarda z rodziną

_____________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
7 – 13 czerwca

Poniedziałek 7 czerwca
18.00 – O Boże błog. w pracy na roli dla mieszkańców Gór Bydlińskich i Zawadki

 

Wtorek 8 czerwcaśw. Jadwigi Królowej
17.30 – O łaskę zdrowia, Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Anny – od rodziny
18.00 – O Boże błog. w pracy na roli dla mieszkańców Bydlina

 

Środa 9 czerwca
17.30 – + Natalię Pałka – od pracowników cukierni w Cieślinie
18.00 – O Boże błog. w pracy na roli dla mieszkańców Załęża

 

Czwartek 10 czerwca
18.00 – O Boże błog. w pracy na roli dla mieszkańców Domaniewic

 

Piątek 11 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
17.30 – O Boże bł. i Dary Ducha Świętego dla Pawła Pasia w 18r. urodzin
18.00 – + Honoratę Wandę Kalarus – od uczestników pogrzebu

 

Sobota 12 czerwca – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
17.30 – O Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Antosia w 1r. Chrztu św. – od dziadków
18.00 – Dz. – bł. z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Sylwii i Karola w 10r. ślubu – od rodziny

 

Niedziela 13 czerwca – XI Niedziela Zwykła
9.00 – + Marię, Józefa Gajewskich, Helenę, Stanisława Kalarusów – od wnuczki z rodziną

11.15 – + Barbarę, Władysława Ciepałów, Weronikę, Jana Kalarusów – od synów z rodzinami

16.00 – Dz. – bł., z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Marianny w 80r. urodzin – od córek i syna z rodzinami

___________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
31 maja – 6 czerwca

Poniedziałek 31 majaświęto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
17.30 – + Józefa Kalarusa – od swatów: Teresy i Henryka
18.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszaków – od całej rodziny Madejów z Jaroszowca

 

Wtorek 1 czerwca św. Justyna, męczennika
17.30 – + Danutę Grochowską – od uczestników pogrzebu
18.00 – + Wacława Francika – od Władysławy Barczyk z rodziną

 

Środa 2 czerwca
17.30 – + Józefę Drożdż – od rodziny Paciów z Zarzecza
18.00 – + Romana Kulawika – od sąsiadów: Małgorzaty i Krzysztofa Kamińskich

 

Czwartek 3 czerwca – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
8.00 – + Annę Bula – od swatów z Rodak
10.00 – Za parafian
16.00 – + Honoratę Wandę Kalarus – od firmy Marlibo

 

Piątek 4 czerwca
18.00 – + Mariana Majdę – od chrześnicy Małgorzaty z rodziną

 

Sobota 5 czerwca św. Bonifacego, biskupa i męczennika
8.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
16.00 – Chrzest Mikołaja Majewskiego
18.00 – + Władysława Gorgonia – od wnuka Sławomira z rodziną

 

Niedziela 6 czerwca – X Niedziela Zwykła
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Helenę, Władysława Kaziród, Wandę Straszak, Jana Barczyka, Zdzisława Gajewskiego, Mariannę, Wacława, Bronisława Gajewskich, Irenę, Bronisława Kowalów, Tadeusza Brajnera, Danutę Brodzińską, Annę, Jana Paciów, Władysławę w 40r.śm., Krystynę, Jana Rachwałów…

11.15 – + Henryka Prawowicza – od żony

16.00 – + Stanisławę w 6r.śm. i Stanisława Kamionków – od córki Jadwigi z rodziną

____________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
24 – 30 maja

Poniedziałek 24 maja – święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła
9.00 – + Zenobię Szczur – od sąsiadów Straszaków
18.00 – + Zbigniewa Noconia – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej w Dłużcu

 

Wtorek 25 maja
17.30 – + Mariannę w 10r. śm., Bronisława, Kazimierza i Zbigniewa Kalarusów – od rodziny
18.00 – + Honoratę Wandę Kalarus – od zespołu Ziemia Kluczewska

 

Środa 26 majaśw. Filipa Neri, prezbitera
17.30 – + Jana Mędrka – od żony
18.00 – Za zmarłe matki: + Juliannę Słomian…

 

Czwartek 27 majaświęto Jezusa Chrystusa , Najwyższego i Wiecznego Kapłana
18.00 – + Władysława Gorgonia – od synowej Ewy
18.30 – + Grażynę i Józefa Samul – od córki i syna z rodzinami

 

Piątek 28 maja
17.30 – + Barbarę Mól – od mamy
18.00 – + Stanisława Duszę – od uczestników pogrzebu

 

Sobota 29 majaśw. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
17.30– + Władysławę Rajter – od wnuka Mariusza z żoną i dziećmi
18.00 – + Zdzisława Bojarskiego – od szwagierki Wandy z rodziną

 

Niedziela 30 maja – Uroczystość Najświętszej Trójcy
9.00 – + Michała Mędrka w 27r.śm., Ryszarda Nowakowskiego, Zygmunta Stajniaka, Zdzisławę Mędrek, Irenę Jarosława Tarnówków – od rodziców i rodzeństwa

11.15 – + Edwarda Szota w 2r. śm. oraz jego rodziców: Otolię i Eugeniusza – od żony z rodziną

16.00 – 1. + Stanisława Brodzińskiego w 6r.śm. – od syna Adama z rodziną
2. O Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Kasi Sojka w 1r. Chrztu św.

__________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
17 – 23 maja

Poniedziałek 17 maja
17.30 – + Józefa Kalarusa – od Stefana Barana z rodziną
18.00 – + Aurelię Serafin – od chrześnicy Ewy Maciąg z Zarzecza z rodziną

 

Wtorek 18 maja
17.30 – + Józefę Drożdż – od Szczurkowskich z Załęża, z rodziną
18.00 – + Mariana Majdę – od uczestników pogrzebu

 

Środa 19 maja
17.30 – + Barbarę Mól – od rodziny Noconiów z Zarzecza
18.00 – + Mariana Majdę – od Jolanty i Andrzeja Gawronów z rodziną

 

Czwartek 20 maja
18.00 – + Romana Kulawika – od nauczycieli emerytów Szkoły Podstawowej w Bydlinie

 

Piątek 21 maja
17.30 – + Jerzego Szota, Janinę i Wacława Szotów – od rodziny
18.00 – + Krzysztofa Gawłowskiego – od szwagra Zbigniewa z rodziną

 

Sobota 22 maja
15.00 – Chrzest Szymona Kaziród
17.30 – + Zdzisława Bojarskiego – od córki z Krzysztofem
18.00 – + Wacława Francika – od ojca, brata i sióstr

 

Niedziela 23 maja – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
9.00 – + Zbigniewa w 28r.śm., Eugeniusza Kurczków, Katarzynę, Adama Bombów – od matki z rodziną

11.15 – + Tadeusza Ciepała w 25r. śm. – od rodziny

16.00 – + Wacława, Henrykę, Józefa, Krzysztofa, Lidię Gajewskich, Franciszka, Magdalenę Mędrek – od rodziny

____________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
10 – 16 maja

Poniedziałek 10 maja
17.30 – + Krzysztofa Adamca i Jana Barczyka – od rodziny Kalarusów
18.00 – Dziękczynno – błagalna, z prośbą błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Adama Klichowskiego
w 18 r. urodzin – od rodziców i brata

 

Wtorek 11 maja
17.30 – + Krzysztofa Adamca – od rodziny Płonków
18.00 – + Władysława i Zofię Gorgoniów – od wnuka Pawła z rodziną

 

Środa 12 maja
17.30 – + Józefa i Honoratę Wandę Kalarus – od Kazimierza Smętka z rodziną
18.00 – + Annę Bula – od córki Marty i wnuczki Julii

 

Czwartek 13 maja
18.00 – + Wacława Francika – od żony i synów
18.30 – + Danutę Brodzińską – od siostry Zofii z rodziną

 

Piątek 14 majaświęto św. Macieja Apostoła
18.00 – + Stanisława Duszę – od sąsiadów Brodzińskich

 

Sobota 15 maja
11.00 – Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej – grupa I
13.00 – Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej – grupa II
18.00 – Mariana, Jadwigę Kulawików, Zofię, Józefa Kordaszewskich – od rodziny

 

Niedziela 16 maja – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
9.00 – + Leszka Kalarusa w 4r. śm., Marię, Leszka Kalarusów – od rodziny

11.15 – + Alinę w 29r.śm., Władysława, Stanisławę, Stanisława, Lucjana Bąchorów, Bronisławę, Stefana Szmylów
12.30 – Chrzest Alicji Lis

16.00 – + Krzysztofa Sterę w 22r.śm. – od rodziców z Chrząstowic

_______________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
3 – 9 maja

Poniedziałek 3 maja – uroczystość NMP Królowej Polski
9.00 – + Janinę w 5r.śm. i Bronisława w 24r.śm. Straszaków i ich zmarłych rodziców – od syna Ryszarda z rodziną

11.15 – + Zdzisława Bojarskiego – od żony

16.00 – + Helenę, Romana Kudelów, Wojciecha Barczyka, Annę, Mikołaja Paś, Bronisławę, Antoniego Kudelów i zmarłych z rodziny Pasiów i Kudelów – od córek i syna z rodzinami

 

Wtorek 4 majaśw. Floriana, męczennika
17.30 – + Danutę Brodzińską – od mamy Walerii
18.00 – + Mariana Majdę – od Druhów Strażaków z OSP Domaniewice

 

Środa 5 maja
17.30 – + Zofię Gorgoń – od synowej Ewy z rodziną
18.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszaków – od wnuczki Katarzyny z rodziną

 

Czwartek 6 majaświęto św. Apostołów Filipa i Jakuba
18.00 – + Romana Kulawika – od chrześniaka Andrzeja z rodziną
18.30 – + Zygmunta Jagłę i Genowefę Opiłka – od rodziny

 

Piątek 7 maja
17.00 – O łaskę zdrowia i Bożą opiekę dla Anny – od brata z rodziną
18.00 – + Honoratę Wandę i Józefa Kalarusów – od KGW z Bydlina

 

Sobota 8 majauroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika
17.30 – + Mirosława Kamionkę w 11r.śm. – od żony i dzieci
18.00 – + Wojtusia Dachowskiego – od siostry z rodziną

 

Niedziela 9 maja – VI Niedziela Wielkanocna
9.00 – + Melanię, Franciszka Smętek, Stanisława, Mariana Smętek, Krystynę, Tadeusza Tomsia, Janinę Henryka Szot, Stanisława, Stanisławę Malec

11.15 – O Boże bł. i zdrowie dla Tymoteusza Szwajcowskiego w 1r. ur. – od rodziców, braci i chrzestnej
16.00 – + Tadeusza, Janinę, Andrzeja Dybkowskich, Zofię, Andrzeja Szotów – od córki i synowej

___________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
od 26 kwietnia do 2 maja 2021

Poniedziałek – 26 kwietnia
17.30 – + Zbigniewa Noconia – od mamy i siostry z rodziną
18.00 – + Zofię Mól – od uczestników pogrzebu

 

Wtorek 27 kwietnia
14.00W kaplicy – pogrzeb + Jana Mędrka
17.30 – + Zofię Gorgoń – od rodziny Kyciów
18.00 – + Romana Kulawika – od brata Eugeniusza z rodziną

 

Środa 28 kwietnia
17.30 – + Natalię Pałka – od kuzyna Zdzisława z rodziną
18.00 – + Stanisława Duszę – od sąsiadów Kamionków

 

Czwartek 29 kwietnia święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy
18.00 – + Andrzeja Noconia – od uczestników pogrzebu

 

Piątek 30 kwietnia
17.30 – + Józefę Drożdż – od koleżanek z KGW Załęże
18.00 – + Wiesławę Mędrek – od uczestników pogrzebu

 

Sobota 1 maja
8.00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
17.30 – + Otylię, Romana, Zdzisława, Eugeniusza i Tadeusza Kalarus – od rodziny
18.00 – + Kacpra w 50r. śm., Teofilę w 36r.śm. Zawadów – od syna Aleksandra z rodziną

 

Niedziela 2 maja – V Niedziela Wielkanocna
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Mariannę w 47r.śm., Jana, Mariana, Władysława Antonik; Zenobię Szczur w 2r.śm., Romana Szczura, Barbarę, Andrzeja, Zofię Walentego Grzanków

11.15 – + Krystynę, Józefa, Jana, Aleksandra Kubatów, Mieczysławę, Bronisława Bojarskich – od Barbary i Zygmunta Kubatów
12.30 – Chrzest Darii Skiba
16.00 – O Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Antosia w 6r.ur. i Oli w 2r.ur. – od dziadków

________________________________________________________________

Komentarze są wyłączone.