INTENCJE MSZALNE

Intencje mszalne /24 – 30 lipca 2023/

Poniedziałek 24 lipiec

7.00 + Stanisławę Ireneusza Bąchór w 10r. śm. – od koleżanek; Kazimiery Ewy i Lidii

 

Wtorek 25 lipiec

18.00 + Agnieszką Straszak-Czajka w 3r. śm.

 

Środa 26 lipiec

18.00 + Marka Bieda – od żony Jadwigi

 

Czwartek 27 lipiec

18.00 + Bogusława Gajewskiego – od siostry Ewy z rodz.

 

Piątek 28 lipiec

18.00 + Lidię Grabowską – od uczest. pogrz.

 

Sobota 29 lipiec

18.00 + Marcina Majda – od brata Grzegorza z rodz.

 

Niedziela 30 lipiec

9.00 + Mariannę Bronisława Szczęch, Katarzynę Jana Stanisława Edwarda Bąchór – od syna z rodz.

11.15 Za Parafian

16.00   + Władysława Noconia w 11r. śm.
__________________________________________________________________________

Intencje mszalne /17 – 23 lipca 2023/

Poniedziałek 17 lipiec

7.00 Za parafian

Wtorek 18 lipiec

18.00 + Marię Mól – od byłych uczniów rocznik 1951 z Krzywopłot

Środa 19 lipiec

18.00 W 18r. ur. Miłosza Rydzyka prosząc o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego, zdrowie i potrzebne łaski w dorosłym życiu

Czwartek 20 lipiec

18.00 W 1r. ur. Kaliny Kyć z prośbą o błog. Boże opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski na kolejne lata oraz potrzebne łaski dla rodziców i bliskich

 

Piątek 21 lipiec

18.00 Zbiorowa za zmarłych:

        + Marek Bieda – od siostry Barbary Gawron z rodziną

+ Mariolę Zawada – od swatów Sollik

+ Józefa Smętek – od Jolanty i Stanisława Nocoń z rodz.

+ Grzegorza Nowak – od kolegi Pawła Nowaka

+ Grażynę Kozioł – od rodz. Jurczyków z Klucz

+ Konrada Szot – od cioci Walerii Dziedzic  z rodz.

+ Cecylię Kamionka – od Dyrekcji Pracowników i Emerytów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Osieka

+ Alicję Irlik – od rodz. Borowskich

+ Józefa Struzik – od rodz. Struzików z Łobzowa

+ Jana Gajewskiego – od sąsiadów Szot i Gajowczyk

Sobota 22 lipiec

18.00 + Grażynę Pięta w 2r. śm. – od męża i dzieci z rodz.

Niedziela 23 lipiec

9.00 + Zygmunta Dybkowskiego w 40r. śm. – od żony z rodz.

12.00 – Za Parafian

– W int. Ks. kanonika Romana Wojtan w 50r. pobytu w naszej parafii, z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, wszelkie potrzebne łaski w posłudze kapłańskiej na dalsze lata

16.00   W 40 r. ur. Marcina Szwajcowskiego, o błog. Boże, opiekę Matki Bożej zdrowie i potrzebne łaski – od żony z synami
_____________________________________________

Intencje mszalne /10 – 16 lipca 2023/

Poniedziałek 10 lipca

7.00 Za parafian

 

Wtorek 11 lipca

18.00 + Marię Mól – od szwagierki Stanisławy z rodz.

 

Środa 12 lipca

18.00 + Helenę Kaziród w 10r. śm. Barbarę Cebo w 20r. śm.

 

Czwartek 13 lipca

18.00 + Władysława Mól – od chrześnicy Katarzyny

 

Piątek 14 lipca

18.00 Zbiorowa za zmarłych:

+ Marek Bieda – od siostry

+ Kazimierę Ziemniak – od rodz.

 

Sobota 15 lipca

18.00 + Walentego Zofię Andrzeja Barbarę Grzanka, Jana Natalię Mieczysława Wandę Wiśniewskich

 

Niedziela 16 lipca

9.00 + Zdzisława Grzankę – od żony z córkami

11.15 + Grażynę Kozioł – od męża

16.00   Za parafian

___________________________________________________________
Wcześniejsze do 10 kwietnia 2023
___________________________________________________________

Intencje mszalne od 3 do 10 kwietnia

Poniedziałek 3 kwiecień

7.00  + Janinę Chłosta – od uczest. pogrz.

 

Wtorek 4 kwiecień

18.00 + Halinę Dybkowską – od uczest. pogrz.

 

Środa 5 kwiecień

18.00  + Lidię Mudyna – od pani Walutek

 

 Wielki Czwartek 6 kwiecień

18.00 W rocznicę Koła Różańcowego z Domaniewic w intencji członkiń i ich rodzin, o błog. Boże i opiekę M. Bożej, oraz za śp. Weronikę Kalarus i wszystkie zmarłe członkinie z rodzinami

  

Wielki Piątek 7 kwiecień

18.00 Liturgia  Wielkiego   Piątku

 

Wielka Sobota 8 kwiecień

18.00 + Ludwika Izabelę Milanowskich w 29r. śm. – od Janiny i Ludwika z rodz.

 

Uroczystość Zmartwychstanie Pańskiego 9 kwiecień

6.00    Za parafian

9.00 + Helenę Tadeusza Kaziród, Apolonię Józefa Włodzimierza Nawrot, Annę Grzanka

11.15   + Stefana w 8r. śm. Zofię Imiołek – od rodz.

16.00   + Bronisławę Wdowik – od wnuka Marcina z rodz.

 

Poniedziałek Wielkanocny 10 kwiecień

9.00 + Dorotę Czerwik w 6r. śm.

11.15   Za parafian

16.00   + Józefę Grzanka – od wnuka Tomka z żoną i dziećmi, wnuka Piotra z żoną i prawnuków Kasi i Marcina z rodzinami

_____________________________________

Intencje mszalne od 27 marca – 2 kwietnia

Poniedziałek 27 marzec

7.00  Za parafian

 

Wtorek 28 marzec

17.00 + Adama Szota – od kolegów z pracy kopalni „Pomorzany”

 

Środa 29 marzec

17.00  + Janinę Chłosta – od sąsiadów Mączka, Mól i Pasich

 

Czwartek 30 marzec

17.00 + Zofię Barczyk – od syna i synowej

 

 Piątek 31 marzec

17.00 + Leokadię Mudyna w 1r. śm. Władysława Mól w 1r. śm. – od najbliższej rodz.

20.00 – Msza Święta na rozpoczęcie Ekstremalnej Drogi Krzyżowej 2023

 

Sobota 1 kwiecień

17.00 + Włodzimierza Wyszyńskiego w 13r. śm. – od żony z synami

 

Niedziela 2 kwiecień

9.00    Zbiorowa za zmarłych

+ Dorotę w 6r. śm. Mariana Mieczysława Czerwik

+ Józefa Małysa w 10r. śm. Piotra Michalinę Małysów – od Ireny Małysa z synem

+ Józefa Stanisława Mariannę Mol, Pelagię 33r. śm. Marcina Baran

+ Alicję Irlik

+ Natalię Bąchór – od córki Danuty z rodz.

+Janinę Chłosta – od córki Eli z rodz.

+ Dorotę w 6r. śm. Mariana Mieczysława Czerwik, Edwarda Szota – od rodz.

+ Włodzimierza Wyszyńskiego

+ Bernardetę w 30r. śm. Zenobię Władysława Wiśniewskich

+ Leszka Marię Leszka Kalarusów, Marię Józefa Gajewskich, Helenę Stanisława Kalarusów, zm. z rodz. Gajewskich i Francików

+ Lucjana w 9r. śm. Bogusława Gaajewskich, Helenę Klichowską, zm. z rodz. Gajewskich, Oraczów i Kalarusów

11.15   + Zdzisława Maruszczyka w 24r. śm. Józefa Oruba w 9r. śm. Romana Anielę Józefa Stanisławę Stanisława Lucjana Natalię Władysława Alicję Bąchorów

16.00   + Romana w 5r. śm. Anielę w 3r. śm. Mędrek – od syna z rodz.

___________________________________

Intencje mszalne od 20 – 26 marca

Poniedziałek 20 marzec

7.00  Za parafian

 

Wtorek 21 marzec

17.00 + Halinę Dybkowską – od kuzynki Kasi z rodziną z Ryczowa

 

Środa 22 marzec

17.00  + Janinę Chłosta – od siostrzeńców; Jurka Teresy Anny Mariusza z rodzinami

17.30  + Halinę w 1r. śm. Edwarda Słotów

 

Czwartek 23 marzec

17.00 + Halinę w 1r. śm. Edwarda Słotów – od syna

 

Piątek 24 marzec

17.00 + Bogusława Gajewskiego – od kuzyna Roberta z żoną Marysią

 

Sobota 25 marzec

17.00 + Mariolę Zawada – od wujka Andrzeja Zawady z rodziną

 

Niedziela 26 marzec

9.00    + Krystynę w 24r. śm. Henryka Waldemara Kuśmierskich – od dzieci z rodzinami

11.15   + Janinę Edwarda Ciepałów – od dzieci z rodzinami

16.00   + Annę Grzanka – od Wandy Walutek
_____________________________________________

Intencje mszalne od 13 – 19 marca

 

Poniedziałek 13 marzec
7.00 Za parafian

 

Wtorek 14 marzec
17.00 + Zygmunta Jagła i Genowefę Opiłka

 

Środa 15 marzec
17.00 + Edwarda Karolczyka w 5r. śm. Krystynę Henryka Zdzisława Kalarusów, Roberta Lucynę Norberta Zygmunta Gorgoniów – od rodziny

 

Czwartek 16 marzec
17.00 + Lidię Mudyna – od Ali i Jana Milanowskich

 

Piątek 17 marzec
17.00 + Janinę Chłosta – od rodz. Spiechowskich i Zawadów z Krzywopłot

 

Sobota 18 marzec
9.00 +Zdzisława Bojarskiego w 2r. śm. – od córki
11.00 + Gabrielę Mik – od koleżanek; Krystyny Mucha, Elwiry Kulawik, Anety Chłosta
17.00 + Roberta Mędrka – od Barbary Krzysztofa Macieja z rodzinami

 

Niedziela 19 marzec
9.00 + Helenę Kamionka w 1r. śm.
11.15 + Andrzeja Zająca w 8r. śm. – od żony i Andrzeja Bednarczyka
16.00 1. + Alicje w 22r. śm. Stanisława Zawadów, Zofię Stanisława Czerwików, Katarzynę Tomasza Zawadów – od córki z rodziną
2. W int. Wiesławy Wiśniewskiej w 83r. ur. o błog. Boże opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski – od córki z rodziną
___________________________________________________

Intencje mszalne od 6 – 12 marca

Poniedziałek 6 marca
7.00 + Janinę Szot – od syna Andrzeja z rodziną
17.00 + Ludwika w 30 r. śm. Stanisławę w 35r. śm. Ciepał – od córki Danuty z rodziną

 

Wtorek 7 marca
17.00 + Janinę Chłosta – od bratowej Kazimiery z rodziną

 

Środa 8 marca
17.00 + Halinę Dybkowską – od kuzynki Ireny z rodziną z Myszkowa

 

Czwartek 9 marca
17.00 + Lidię Mudyna – od koleżanki Ewy Gorgoń z Załęża

 

Piątek 10 marca
17.00 + Adama Szota – od koleżanki mamy

 

Sobota 11 marca
17.00 + Janinę Chłosta – od bratanicy Danuty z rodziną

 

Niedziela 12 marca
9.00 Za parafian
11.15 + Janinę w 1r. śm. Władysława w 20r. śm. Grzanka – od córki z mężem i dziećmi
16.00 + Stanisławę Edwarda Irenę Bolesława Banyś – od syna z żoną z Chrząstowic
___________________________________________

Intencje mszalne od 27 lutego – 5 marca

Poniedziałek 27 lutego
7.00 Za parafian

 

Wtorek 28 lutego
17.00 + Józefa Mola w 1r. śm.

 

Środa 1 marca
17.00 + Janinę Chłosta – od chrześniaka Jerzego z rodziną

 

Czwartek 2 marca
17.00 + Helenę Kamionka – od braci Piotra i Józefa

 

Piątek 3 marca
17.00 + Lidię Mudyna – od rodziny Muchów

 

Sobota 4 marca
7.00 + Julię Juliana w 15r. śm. Kudela – od dzieci
17.00 W int. ks. kan. Romana o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski

 

Niedziela 5 marca
9.00 Zbiorowa za zmarłych:
+ Helenę w 7r. śm. Stanisława w 24r. śm. Molów – od córki Danuty z rodz.
+ Józefę i Józefa Struzik – od syna Marka z rodziną
+ Józefa Stanisława Mariannę Mol, Marcina Pelagię Baran
+ Mariannę w 14r. śm. Jana Straszak
+ Alfreda Mędrek w 9r. śm. Weronikę Stanisława Banyś, Antoninę Franciszka Straszak
+ Honoratę Mieczysława Grażynę Ryszarda Nocoń, Mariannę Andrzeja Sojka, Stanisława Rożek
+ Iwonę w 25r. śm. Stanisława Mazur, Piotra Otylię Edwarda Stanisława Władysława Zofię Wiesława Genowefę Nocoń, Mieczysława Wiśniewskiego
+ Julię Jana Dudków, Marię Karaś, Melanię Franciszka Smętków, Janinę Henryka Szotów – od Juli Smętek
+ Gabriela Mik, Jana Pasich, Mariannę Chadyk, Romualda Janinę Wąs, Irenę Józefa Mól, Władysława Martę Dybek, Józefa Mól
+ Helenę Romana Kudela, Wojciecha Barczyka – od córek i syna z rodzinami
11.15 + Stanisława w 22r. śm. Stanisławę Kamionka – od córki Jadwigi z rodz.
16.00 + Kazimierę Romana Zenobię Szczur – od rodziny
____________________________________________________

Intencje mszalne od 20 – 26 lutego

 

Poniedziałek 20 lutego
17.00 + Janinę Szot – od córki Bożeny z rodz.

 

Wtorek 21 lutego
17.00 + Halinę Dybkowską – od kuzynki Wandy z mężem i rodziną z Żarek Letnisko

 

Środa 22 lutego
9.00
Za parafian
17.00 + Lidię Mudyna i Władysława Mól – od Zbigniewa z rodziną

 

Czwartek 23 lutego
17.00 + Zofię Barczyk – od prawnuka Jasia z rodziną

 

Piątek 24 lutego
17.00 + Romana Maruszczyka – od rodz. Kalarusów z Bydlina

 

Sobota 25 lutego
17.00 + Annę Grzanka – od rodziny Gamrat

 

Niedziela 26 lutego
9.00 Za parafian
11.15 Dziękczynno-błagalna w int. ks. kan. Romana Wojtana
16.00 + W 75r. ur. Kazimiery Szwajcowskiej, o zdrowie błog. Boże i opiekę Matki Bożej – od dzieci
_________________________________________________

Intencje mszalne od 13 – 19 lutego

 

Poniedziałek 13 lutego
17.00 + Bronisławę Wdowik – od siostrzeńca Andrzeja z rodziną

 

Wtorek 14 lutego
17.00 + Lidię Mudyna – od pani Kalarus z Chrząstowic i rodziny Kalarus z Dworskiej

 

Środa 15 lutego
17.00 + Romana Maruszczyka – od uczest pogrz.

 

Czwartek 16 lutego
17.00 + Bogusława Gajewskiego od brata Janusza z rodziną

 

Piątek 17 lutego
17.00 + Janinę Chłosta – od wnuka Sylwka
17.30 W 1r. ur. Marysi Kościelniak o błog. Boże i opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski

 

Sobota 18 lutego
7.00 + Zofię Barczyk – od Dariusza i Moniki z Wolbromia
17.00 + Adama Szota – od córek

 

Niedziela 19 lutego
9.00 + Juliannę w 17r. śm. Jana Słomian
11.15 + Zofię Brodzińską w 25r. śm. – od Krzysztofa z rodziną
16.00 + Dariusz w 10r. śm. Leokadię Kaziród – od rodziny
______________________________________________

Intencje mszalne od 6 – 12 lutego

 

Poniedziałek 6 lutego
17.00 + Bronisławę Wdowik – od Anuli z mężem

 

Wtorek 7 lutego
17.00 + Romana Maruszczyka – od chrześnicy Katarzyny z mężem

 

Środa 8 lutego
17.00 + Helenę Kamionka – od swatowej Haliny Grzanka i rodziny Mól z Kwaśniowa

 

Czwartek 9 lutego
17.00 + Lidię Mudyna – od Danuty i Romana Pałków

 

Piątek 10 lutego
17.00 + Janinę Chłosta – od wnuka Tomasza z rodziną

 

Sobota 11 lutego
17.00 + Krzysztofa Adamca w 2r. śm. – od żony i córki

 

Niedziela 12 lutego
9.00 + Danutę Brodzińską w 2r. śm. Mieczysława Dziedzica w 36r. śm., Stanisława Antoniego Brodzińskich – od córki i wnuczki Ewy z rodziną

11.15 + Natalię Bąchór w 1r. śm. Lucjana Stanisławę Stanisława i zm. z rodz.

16.00 + Janusza Gamrata w 30r. śm. – od Jadwigi i Ryszarda Straszak
_____________________________________________________

Intencje mszalne od 30 stycznia – 5 lutego

 

Poniedziałek 30 stycznia
7.00 Za parafian

 

Wtorek 31 stycznia
17.00 + Lidię Mudyna – od rodziny Fryźlewiczów

 

Środa 1 lutego
17.00 + Janinę Chłosta – od wnuka Radka z rodziną

 

Czwartek 2 lutego
9.00 W intencji Koła Różańcowego z Bydlina w 14r. powstania o wszelkie potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej Różańcowej dla członkiń i ich rodzin
17.00 + Antoniego w 43r. śm. Leokadię Mędrek – od córki Wandy

 

Piątek 3 lutego
17.30 + Norberta Blem w 26r. śm. zm. z rodz. Blemów i Hojeckich

 

Sobota 4 lutego
17.00 W 55r. ślubu Zofii i Edwarda Gamrot – od dzieci z rodziną

 

Niedziela 5 lutego
9.00 Zbiorowa za zmarłych:
+ Jana Romana Cecylię Kaziród, Władysławę Eugeniusza Bromblik
+ Danutę Henryka Wójcickich, Emilię Wiktora Sojkę, Danutę Dybkowską
+ Agnieszkę Prasełak, Marię Bolesława Jana Zdrach, Helenę Stanisława
Gamrat, Bolesława Supień, Wandę Madej
+ ………..

11.15 O zdrowie błog. Boże dla córki Jolanty i całej rodziny
16.00 Za parafian
________________________________________________

Intencje mszalne od 23 – 29 stycznia

 

Poniedziałek 23 styczeń
7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – od przyjaciół z Zakopanego

 

Wtorek 24 styczeń
17.00 + Ryszarda Noconia w 1r. śm.

 

Środa 25 styczeń
17.00 + Romana Maruszczyka – od rodziny Dróżdż z Załęża

 

Czwartek 26 styczeń
17.00 + Janinę Chłosta – od wnuka Wojciecha z rodziną

 

Piątek 27 styczeń
17.00 + Adama Szota – od rodziny Bąchór

 

Sobota 28 styczeń
17.00 + Zofię Pocheć-Tomaszewską – od Marianny i Marka Ledwoń

 

Niedziela 29 styczeń
9.00 + Wandę Paś w 19r. śm. – od synów z rodziną
11.15 + Alfredę w 5r. śm. Stefana Pasich – od syna Leszka z rodziną
16.00 + Barbarę w 3r. śm. Romana w 5r. śm. Fików – od córki Beaty z rodziną
___________________________________________________

Intencje mszalne od 16 – 22 stycznia

 

Poniedziałek 16 styczeń
7.00 + Bronisławę Wdowik – od wnuczki Oli z mężem, Basią i Bartusiem

 

Wtorek 17 styczeń
7.00 + Marcin Majda – od siostry z rodziną

 

Środa 18 styczeń
7.00 + Marian Pałka – od wnuczki Sylwii z rodz.

 

Czwartek 19 styczeń
7.00 + Józef Grzanka – od syna Bogdana z rodz.

 

Piątek 20 styczeń
7.00 + Ryszarda Pańczuk – od rodz. Orubów z Huciska i Jaroszowca

 

Sobota 21 styczeń
7.00 + Bogusława Gajewskiego – od Katarzyny, Wojciecha z Kacprem
17.00 + Józefę Grzanka – od córki Ewy, Bożeny i Aliny

 

Niedziela 22 styczeń
9.00 + Eugeniusza w 10r. śm. Zbigniewa Kruczków, Adama Katarzynę Bombów – od żony
11.15 + Jadwigę w 1r. śm. Edwarda Jędrzejczyków – od córki z rodziną
16.00 Za parafian
________________________________________________________

Intencje mszalne od 9 – 15 stycznia

 

Poniedziałek 9 styczeń
7.00 + Zofię Barczyk – od sąsiadów Kulawików i Osowskich

 

Wtorek 10 styczeń
7.00 + Leokadię Grabowską – od uczest. pogrz

 

Środa 11 styczeń
7.00 + Ryszarda Pańczuk – od żony i córki z rodziną

 

Czwartek 12 styczeń
7.00 + Józefa Grzankę – od żony Marianny i córki z rodziną

 

Piątek 13 styczeń
7.00 + Mariana Pałkę – od Barbary i dzieci

 

Sobota 14 styczeń
7.00 + Zofię Barczyk – od Wandy Książek z rodziną
17.00 + Janinę w 12r. śm. Stefana Piechowskich, Zdzisława Bojarskiego, Jana Dziubę – od rodziny

 

Niedziela 15 styczeń
9.00 + Danutę Brodzińską w 2r. śm. – od męża
11.15 Za parafian
16.00 + Bogusława Gajewskiego – od siostry Ani z rodz.

___________________________________________

Intencje mszalne od 2 – 8 stycznia

Poniedziałek 2 styczeń
7.00 + Marcin Majda – od rodz. Olesiaków i Kalistów

 

Wtorek 3 styczeń
7.00 + Gabrielę Mik w 1r. śm. – od męża i mamy

 

Środa 4 styczeń
7.00 + Bronisławę Wdowik – od córki z mężem

 

Czwartek 5 styczeń
7.00 + Janinę Szot – od Grażyny

 

Piątek 6 styczeń
9.00 + Bronisławę Wdowik – od wnuczki Oli z rodz.
11.15 + Zbigniewa w 34r. śm. Stanisławę w 23r. śm. Stefana Bogumiła Wdowików – od rodziny
16.00 Za parafian

 

Sobota 7 styczeń
7.00 + Bogusława Gajewskiego – od mamy
17.00 + Otylię w 26r. śm. Józefy Kalarusów – od wnuczek

 

Niedziela 8 styczeń
9.00 + Stefana Ciołyś – od wnuczki z mężem
11.15 Za parafian
16.00 + Krzysztofa Komperdę w 8r. śm. – od żony z rodziną

_________________________________________________________________

Intencje mszalne od 26 grudnia – 1 styczeń

 

Poniedziałek 26 grudnia
9.00 + Romana Maruszczyka – od Macieja z rodziną i Rafała Mędrka z rodziną
11.15 O błog. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Marzeny i Andrzeja Banyś
w 10r. ślubu
16.00 + Bolesława Irenę Banyś, Stanisławę Edwarda Banyś – od syna Zdzisława z rodziną

 

Wtorek 27 grudnia
7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.
17.00 + Janinę Chłosta – od wnuka Grzegorza z rodziną

 

Środa 28 grudnia
7.00 + Bronisławę Wdowik – od córki z mężem
17.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.

 

Czwartek 29 grudnia
7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.

 

Piątek 30 grudnia
7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.

 

Sobota 31 grudnia
17.00 + Jana Pacię w 6r. śm. – od żony i córek z rodzinami

 

Niedziela 1 styczeń
9.00 + Juliannę Jana Słomian
+ Andrzeja Zająca, Zofię Jerzego Wojciecha Katarzynę Grzanka, Stanisława
Bednarczyk, Romana Mariannę Zając, Edwarda Stanisławę Ciołkosz
+ Kazimierę Żelazną w 1r. śm.
11.15 + Krzysztofa Komperdę Wiktorię Otylię Antoniego Wróblów – od rodziny
16.00 + Tomasza w 74r. śm. Katarzynę Alicję Stanisława Zawadów – od wnuczki i córki

____________________________________________________________________

Intencje mszalne od 19 – 25 grudnia

 

Poniedziałek 19 grudnia

7.00   + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.

17.00  + Romana Maruszczyka – od Danuty z córkami z Sosnowaca

 

Wtorek 20 grudnia

7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.

17.00 + Annę Ciepał – od rodziny Milanowskich z Bydlina

 

Środa 21 grudnia

7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.

17:00 + Romana Maruszczyka – od rodziny Duszów

 

Czwartek 22 grudnia

7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.

17.00 + Józefa Mola – od koleżanek i kolegów z pracy córki Elżbiety, z brygady I Velvet Care

 

Piątek 23 grudnia

7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.

17.00 + Helenę Kamionka – od chrześnicy Elżbiety z rodziną

 

Sobota 24 grudnia

7.00 + Jana Mędrka w 4r. śm. – od żony i córek

7.30   + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.

0.00   Pasterka

 

Niedziela 25 grudnia

9.00    + Zofię Cygan – od brata

11.15   O błog. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Krystyny i Kazimierza Karlińskich w 55r. ślubu

16.00   + Bogumiła Gajewskiego – od żony i synów, synowej i wnuka Oliwiera
__________________________________________________________

Intencje mszalne od 12 – 18 grudnia

Poniedziałek 12 grudnia
7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.
17.00 + Lidię Mudyna – od rodz. Chamerów z Ryczówka; oraz Władysława Mól – od rodz.
Surmów z Ryczówka i od Marioli i Waldemara Chamerów

 

Wtorek 13 grudnia
7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.
17.00 + Romana Maruszczyka – od swata Henryka Jarus z rodziną

 

Środa 14 grudnia
7.00 + O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Kazimiery Grzanki w 70r. ur. – od córek
17.00 + Janinę Chłosta – od wnuczki Agnieszki z rodziną

 

Czwartek 15 grudnia
7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.
17.00 + Józefa Mola – od koła Różańcowego z Bydlina

 

Piątek 16 grudnia
7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.
17.00 + Helenę Kamionka – od uczest. pogrz.

 

Sobota 17 grudnia
9.00 + Mariannę w 19r. śm. Jana Krzystańskich, Józefa Warchoła w 6r. śm. Igora Józefa Kalarus, Andrzeja Kaperę
11.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.
17.00 + Lidię Mudyna – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej rocznik 76

 

Niedziela 18 grudnia
9.00 O błog. Boże i potrzebne łaski dla Darii i Adama Kozioł w 1r. ślubu – od rodziców i rodzeństwa
11.15 Za parafian
16.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.

__________________________________________________________

Intencje mszalne od 5 – 11 grudnia

Poniedziałek 5 grudnia
7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.
17.00 + Wandę Stanisława Cygroń w10r. śm. – od córek z rodzinami

Wtorek 6 grudnia
7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.
17.00 + Władysława Mól – od sąsiadów Kozickich, Barczyków i Osuchów

Środa 7 grudnia
7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.
17:00 + Józefa Mola – od chrześnicy Haliny z rodziną

Czwartek 8 grudnia
7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.
17.00 + Józefa Mola – od chrześnicy Elżbiety Grzanka z rodziną

Piątek 9 grudnia
7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.
17.00 + Aleksandrę Mól – od uczest. Pogrzebu

Sobota 10 grudnia
7.00 + Halinę Dybkowską – od siostry Barbary z mężem i rodziną
17.00 + Józefa Mól – od Krystyny Mędrek z synami i Natalią

Niedziela 11 grudnia
9.00 + Andrzeja Kulawika w 13r. śm. i zm. rodziców Natalię Eugeniusza Kulawik, Alfredę Henryka Pasternak, Janinę Szopę – od żony z dziećmi
11.15 Za parafian
16.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.

___________________________________________________

Intencje mszalne od 28 listopada do 4 grudnia

Poniedziałek 28 listopada
7.00 + Halinę Dybkowską – od męża z córkami
17.00 – W 18 r. ur. Kacpra z prośbą o zdrowie błog. Boże, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu

 

Wtorek 29 listopada
17.00 + Władysława Mól – od rodziny Kowalów i Mędrków z rodzinami z Cieślina

 

Środa 30 listopada
17.00 + Józefa Mola – od sąsiadów Jolanty i Marka Straszak z rodziną
17:30 + Irenę Bronisława Kowalów

 

Czwartek 1 grudnia
7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.
17.00 + Jerzego Szota w 2r. śm. – od córki z rodziną

 

Piątek 2 grudnia
17.00 + Romana Maruszczyka – od swatki Wandy Oruba z rodziną
17.30 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.

 

Sobota 3 grudnia
7.00 + Ks. Krzysztofa Słomiana – greg.
17.00 + Józefa Mól – od rodziny Baraników z Klucz

 

Niedziela 4 grudnia
9.00 W int. górników pracujących i na emeryturze z prośbą o błog. Boże, zdrowie
i potrzebne łaski w pracy zawodowej.
11.15 Zbiorowa za zmarłych:
+ Henryka w 7r. śm. Mariannę Sojków
+ Kazimierza w 1r. śm. Martę Mędrek, Wandę Nowicką, ks. Krzysztofa Słomiana
+ Stanisława Wandę Kalarus
+ Zbigniewa Kalarus w 3r. śm. Blandynę Józefa Zawada
16.00 + Barbarę w 26r. śm. Romana Mędrków i ich zmarłych Rodziców – od syna Edwarda

_______________________________________________________

Intencje mszalne od 21 do 27 listopada

Poniedziałek 21 listopadaOfiarowanie Najświętszej Maryi Panny
17.00 + Bogusława Gajewskiego – od Zdzisława i Teofili Szot

 

Wtorek 22 listopadaśw. Cecylii, dziewicy i męczennicy
17.00 + Władysława Mól – od uczest. pogrzebu

 

Środa 23 listopada
17.00 + Józefa Mól – od całej rodziny Mędrków z Załęża
17.30 + Janinę Chłosta – od syna Krzysztofa

 

Czwartek 24 listopadaśw. Męczenników Andrzeja Sung-Lang i Towarzyszy
17.00 + Włodzimierza Pałkę – od siostry Marysi z rodziną
17.30 + Lidię Mudyna – od Zuzanny i Marzeny z rodzinami

 

Piątek 25 listopada
17.00 + Józefa Mola – od uczest. pogrzebu
17.30 + Romana Maruszczyka – od wnuków i prawnuków

 

Sobota 26 listopada
17.00 + Zygmunta Paś w 8r. śm. – od synów z rodzinami

 

Niedziela 27 listopada
9.00 –  W 40 r. ślubu Heleny i Jana Wolnych z prośbą o zdrowie i błog. Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata – od dzieci
11.15 + Aleksandrę i Jana Izdebskich – od syna Wojciecha z rodziną
16.00 – O Boże błog. i zdrowie dla Katarzyny Kieca – od męża i dzieci

_______________________________________________________

Intencje mszalne od 14 do 20 listopada

 

Poniedziałek 14 listopada
17.00 + Bronisława Szota, Andrzeja Sacawę zm. z rodz. Szotów, Sacawów i Podsiadłych

 

Wtorek 15 listopada
17.00 + Janinę Chłosta – od córki Grażyny

 

Środa 16 listopada
17.00 + Włodzimierza Pałkę – od swatowej z Sieniczna
17.30 + Lucjana w 27r. śm. Natalię Bąchór, zm. z rodz. Bochór, Rusów – od rodziny

 

Czwartek 17 listopada – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej
17.00 + Bogusława Mędrka w 12r. śm.– od żony z rodziną
17.30 + Romana Maruszczyka – od syna Andrzeja z rodziną

 

Piątek 18 listopada – błogosławionej Karoliny Kózkównej
17.00 + Mariannę w 2 r. śm. Tadeusza Straszaków – od syna Krzysztofa z rodziną

 

Sobota 19 listopada
17.00 – O zdrowie błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla Zofii Grzanka w 70 r. ur. – od męża i dzieci

 

Niedziela 20 listopada
9.00 + Waldemara Pasia
11.15 + Bernarda Milanowskiego w 7r. śm. – od syna z rodziną
16.00 + Wacława Francika w 2r. śm – od rodziny

_______________________________________________________________

Intencje Mszy Świętych
od 7 do 13 listopada

Poniedziałek 7 listopada
17.00 + Lidię Mudyna, Władysława Mól – od siostry Wiesławy z rodziną
             – po Mszy św. różaniec za zmarłych

Wtorek 8 listopada
17.00 + Włodzimierza Pałkę – od rodziny Koniecznych z Olkusza
             – po Mszy św. różaniec za zmarłych

Środa 9 listopada – Święto Rocznicy Poświecenia Bazyliki Laterańskiej
17.00 + Mariannę w 5 r. śm., Zygmunta w 49 r. śm. Bąchorów – od córki z rodziną

Czwartek 10 listopada – wspomnienie św. Leona Wielkiego – papieża
17.00 + Józefa Kulawika w 6 r. śm.– od żony i dzieci z rodzinami

Piątek 11 listopada – wspomnienie św. Marcina z Tours /104 Rocznica Odzyskania Niepodległości/
9.00 – Za Ojczyznę
17.00 + Józefa Mól – od bratanków żony z rodzinami

Sobota 12 listopada – wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza
11.00 – (na cmentarzu) Uroczyste obchody 108. rocznicy bitwy pod Krzywopłotami
Uroczystością patriotyczno–religijnym na cmentarzu parafialnym koło pomnika Legionistów będzie przewodniczył ks. Biskup Grzegorz Kaszak
17.00 + Martę Mędrek – od Wioletty i Adama Nowak z Wolbromia

Niedziela 13 listopada
9.00 + Zofię w 35 r. śm. Stefana Imiołków – od rodziny
11.15 + Janinę i Andrzeja Dybkowskich – od córek z rodzinami
16.00 + Stanisława i Alicję Zawadów – od rodziny

____________________________________________________________

Porządek intencji mszalnych
od 31 października do 6 listopada

 

Poniedziałek 31 października
18.00 – Nabożeństwo różańcowe i Msza św. + Martę Mędrek – od Marcina Złotnickiego z rodziną z Krynicy Zdroju

 

Wtorek 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych
9.00 + Honoratę, Daniela i Janusza Myszorów – od córki z rodzinami
12.00 – Za Parafian (Msza św. na cmentarzu)
16.00 + Genowefę i Eugeniusza Baran – od dzieci z rodzinami

 

Środa 2 listopada – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
8.00 + ks. Krzysztofa Słomiana
11.00 (Msza św. w kaplicy na cmentarzu) + Danutę Brodzińską, Mieczysława Dziedzica, Stanisławę Antoniego Brodzińskich, Władysława Krystynę Jana Rachwałów, Annę Jana Paciów – od córki i wnuczki Ewy z rodziną – po Mszy św. różaniec za zmarłych
17.00 + w 9 r. śm. Zofię i Władysława Noconiów, w 3 r. śm. Tadeusza Nowaka – od dzieci z rodzinami

 

Czwartek 3 listopada –  I czwartek miesiąca
17.30 – Adoracja NS z modlitwą za kapłanów oraz o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne
18.00 + Józefa Mola – od chrześniaka Pawła z rodziną i Grażyny Pasich – po Mszy św. różaniec za zmarłych

 

Piątek 4 listopada – I piątek miesiąca wspomnienie św. Karola Boromeusza
17.30 – Spowiedź
18.00
+ ks. Krzysztofa Słomiana – po Mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe i różaniec za zmarłych

 

Sobota 5 listopada – I sobota miesiąca
17.00 – Nabożeństwo pierwszosobotnie (wystawienie NS, różaniec, rozważania, akt wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi)
18.00
– Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi – po Mszy św. różaniec za zmarłych

 

Niedziela 6 listopada
9.00 – Msza św. zbiorowa za zmarłych:
+ Lucjana i Marcina Kozioł
+ w 19 r. śm. Mieczysława Czerwika, Danutę Mariana i Edwarda Szot
+ Melanię Franciszka Smętek, Stanisława Stanisławę Malec
+ w 1 r. śm. Martę Mędrek, Kazimierza Mędrek Wandę Nowicka Jana Dąbkowskiego
11.15 + w 1 r. śm. Mariolę Zawada – od męża z synami i synową
16.00 + Janinę Grzanka – od wnuczek Justyny i Eweliny – po Mszy św. różaniec za zmarłych
_________________________________________

Porządek intencji mszalnych
od 24 do 30 października

 

Poniedziałek 24 października

18.00 – Nabożeństwo różańcowe i Msza św. + Romana Maruszczyka – od żony

 

Wtorek 25 października

18.00 – Nabożeństwo różańcowe i Msza św. + Martę Mędrek – od cioci Janiny i Agnieszki Oleszyckiej z rodziną z Krynicy Zdroju

 

Środa 26 października

18.00 – Nabożeństwo różańcowe i Msza św. + Józefa Mola – od szwagierki Wandy Baran z Jaroszowca

 

Czwartek 27 października

18.00 – Nabożeństwo różańcowe i Msza św. + Mariana Mędrka – od uczestników pogrzebu

 

Piątek 28 października –  święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

18.00 – Nabożeństwo różańcowe i Msza św. + Natalię Bąchór – od uczestników pogrzebu

 

Sobota 29 października

15.00 – chrzest: Franciszek Grzanka

18.00 – Nabożeństwo różańcowe i Msza św. + Martę Mędrek – od Anny Sawickiej z rodziną z Krynicy Zdroju

 

Niedziela 30 października

9.00 + w 23 r. śm. Mariana Kulawika Annę Stanisława Wojtal, Mariannę Przedo – od rodziny

11.15 + w 2 r. śm. Mariana Majdę – od dzieci z rodzinami

16.00 + w 25 r. śm. Juliana Sułkowskiego – od żony i dzieci
___________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
17 – 23 października

 

Poniedziałek 17 październikaWspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po Nim Msza św., + Lidię Mudynę oraz + Władysława Mól – od siostry Lucyny z rodziną

 

Wtorek 18 październikaŚwięto św. Łukasza – ewangelisty
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po Nim Msza święta za + Jana Ciepała – od uczestników pogrzebu

 

Środa 19 października
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po Nim Msza święta za + Mariana Mędrka – od Sołtysów Gminy Klucze

 

Czwartek 20 październikaWspomnienie św. Jana Kantego
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po Nim Msza św. + Martę Mędrek od rodziny Gwóźdź z Piasków

 

Piątek 21 października
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po Nim Msza święta + Natalię Bąchór – od rodziny Duszów i Kalarusów

 

Sobota 22 październikaWspomnienie św. Jana Pawła II – papieża
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po Nim Msza święta + w 4 r. śm. Bolesława i Krystynę Kamionków – od rodziny

 

Niedziela 23 października – XXX Niedziela Zwykła
9.00 – +Maksymiliana, Stanisławę i Franciszka Dybkowskich, Helenę i Wawrzyńca Bryzików – od rodziny
11.15 – + w 22 r. śm. Apolonię i Tadeusza Wyszyńskich – od córek z rodzinami
16.00 – + w 9 r. śm. Leokadię i Dariusza Kaziród – od rodziny

________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
10 – 16 października

Poniedziałek 10 października
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po nim Msza św., + Zbigniewa Noconia – od rodziny Barczyków i Banysiów

 

Wtorek 11 października
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po Nim Msza święta za + Mariana Mędrka – od kolegów: Zdzisława Mędrka i Kazimierza Smętka z rodzinami

 

Środa 12 października
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po Nim Msza święta za + Martę Mędrek – od Marzeny i Henryka Wojtachów

 

Czwartek 13 październikaBł.Honorata Koźmińskiego, prezbitera
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po Nim Msza św. + Emilię Sojka – od rodziny Będkowskich z Wolbromia

 

Piątek 14 października
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po Nim Msza święta + Natalię Bąchór – od swatki Stanisławy Graca z rodziną

 

Sobota 15 październikaśw. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po Nim Msza święta za + Martę Mędrek od całej rodziny Baranów, Gajewskich, Grzanków i Bałazy

 

Niedziela 16 października – XXIX Niedziela Zwykła
9.00 – + Dziękczynno bł., z prośbą o Boże bł i opiekę Matki Bożej dla Jerzego w 60r. ur. – od dzieci i żony z rodzinami

11.15 – Dziękczynno bł., z prośbą o bł. Boże dla Katarzyny i Przemysława Dybkowskich w 15r. i i bł. Boże dla Sebastiana

16.00 – + Stanisława w 6r.śm, Alicję Zawadów oraz zmarłych z rodziny Czerwików i Zawadów – od i córki z rodziną

_____________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
3 – 9 października

Poniedziałek 3 października
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po nim Msza święta + Lidię Mudyna, od mamy, brata, córki z Łukaszem i syna z Agnieszką

 

Wtorek 4 październikaśw. Franciszka z Asyżu
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po nim Msza święta za + Józefa Mola – od sąsiadów Płonków

 

Środa 5 październikaśw. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po nim Msza święta za + Martę Mędrek – od uczestników pogrzebu

 

Czwartek 6 października
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po nim Msza święta za + Natalię Bąchór – od siostry Janiny z rodziną

 

Piątek 7 październikaNajświętszej Maryi Różańcowej
18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po nim Msza święta za + Jana Ciepała – o rodziny Kusiów, z Rajczy

 

Sobota 8 października
15.00 – Chrzest Kaliny Kyć

18.00 – Nabożeństwo Różańcowe, a po nim Msza święta za + Mariannę i Stanisława Bromblików – od córki z rodziną

 

Niedziela 9 października – XXVIII Niedziela Zwykła
9.00 – + Zdzisława Grzankę – od żony z córkami

11.15 – O Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Patryka Grzegorczyka w 18r. urodzin – od rodziców i brata

16.00 – + Jerzego, Janinę, Wacława Szotów – od rodziny

________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
26 września – 2 października

Poniedziałek 26 września
8.00 – + Zofię Grzanka – od kuzyna Henryka Grzanki z Krzywopłot z dziećmi oraz od Urszuli z rodziną

 

Wtorek 27 wrześniaśw. Wincentego a Paulo prezbitera
18.30 – + Martę Mędrek – od Joanny i Pawła Milanowskich z rodziną

 

Środa 28 wrześniaśw. Wacława, męczennika
18.30 + Mariana Mędrka – od pracowników „Biedronki” z Słomnikach

 

Czwartek 29 września – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
18.30 – + Emilię Sojka – od uczestników pogrzebu

 

Piątek 30 wrześniaśw. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
18.30 – + Martę Mędrek – od kuzynki Stanisławy z Krakowa

 

Sobota 1 październikaśw. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
8.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
18.30 – + Kazimierę Żelazną – od szefa i koleżanek z cukierni firmy „Wicek”

 

Niedziela 2 października – XXVII Niedziela Zwykła
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Juliannę, Jana, Janinę, Joannę, Joannę Słomianów,
Annę, Władysława Zydroń i zm. z rodziny Zydroniów, Kazirodów i Zawadów…

11.15 – + Pelagię w 1r.śm. i Jana Bińczyk – od rodziny

16.00 – + Stanisława Smętka w 17r.śm. i rodziców z obu stron – od rodziny

____________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
19– 25 września

Poniedziałek 19 września
8.00 – O łaskę zdrowia i szczęśliwy przebieg operacji dla Franciszka

 

Wtorek 20 wrześniaŚwiętych Męczenników Andrzeja Tim Taegon i Towarzyszy
14.00 – Pogrzeb – w kościele – + Józefy Grzanka
18.30 – + Władysława Mól – od chrześnicy Katarzyny z rodziną

 

Środa 21 wrześniaświęto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
18.30 + Martę Mędrek – od teściowej i szwagra Krzysztofa

 

Czwartek 22 września
18.30 – O Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla ks. Proboszcza w Dniu Urodzin – od pewnej rodziny z Załęża

 

Piątek 23 wrześniaśw. Pio z Pietrelciny, prezbitera
18.30 – + Stanisława w 4r.śm. i Barbarę w 2r.śm. Molów – od córki z rodziną

 

Sobota 24 września
18.30 – + Henryka Kuśmierskiego w 10r.śm. – od dzieci z rodzinami

 

Niedziela 25 września – XXVI Niedziela Zwykła
9.00 – O Boże bł. i Dary Ducha Świętego dla Alicji Jagła w 18r. urodzin – od rodziców i rodzeństwa

11.15 – + Stefana w rocz. śm. i Janinę Piechowskich, Zdzisława Bojarskiego, Jana Dziubę – od rodziny

16.00 – + Władysława Kalarusa w 30r.śm. – od żony i dzieci

___________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
12 – 18 września

Poniedziałek 12 września
8.00 – + Franciszka Kyć w 14r.śm. – od żony z rodziną

 

Wtorek 13 wrześniaśw. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
18.30 – + Martę Mędrek – od pracowników Zakładu Mechanicznego z Domaniewic

 

Środa 14 wrześniaświęto Podwyższenia Krzyża Świętego
18.30 + Wiesławę i Władysława Gorgoniów – od córek z rodzinami

 

Czwartek 15 wrześniaNajświętszej Maryi Panny Bolesnej
18.30 – + Grażynę Pięta – od Józefy i Mieczysława Dudków

 

Piątek 16 wrześniaśw. Męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
18.30 – + Zenobię w 2r.śm. i Mieczysława Mędrków, Teofilę, Romana Mędrków, Mariannę, Bronisława, Ludwika Straszaków – od córki i wnuczki Elżbiety z rodziną

 

Sobota 17 września
18.30 – + Martę Mędrek – od sąsiada Jana Majdy, z Zarzecza

 

Niedziela 18 września – XXV Niedziela Zwykła
9.00 – + Stefanię, Romana Chłostów, Zofię, Franciszka, Aleksandra Karlińskich – od rodziny Karlińskich

11.15 – + Jana Ciepała – od szwagra Andrzeja z rodziną

16.00 – O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Moniki i Macieja w 30r. ur., oraz o bł. Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny Muchajerów

________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
5 – 11 września

Poniedziałek 5 września
8.00 – O łaskę zdrowia, Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla ks.Proboszcza -od parafianki

 

Wtorek 6 września
18.30 – + Gabrielę Mik – od uczestników pogrzebu

 

Środa 7 września
18.30 + Wojtusia Dachowskiego w 11r.śm. – od rodziców z rodziną

 

Czwartek 8 wrześniaświęto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
18.30 – + Danutę Dybkowską w 6r.śm. – od dzieci z rodzinami

 

Piątek 9 września
18.30 – + Zofię Kamionka – od sąsiadów: Zofii Kalarus oraz Zofii i Eugeniusza Płonków z rodziną

 

Sobota 10 września
14.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Nowożeńców Moniki i Krzysztofa
18.30 – + Martę Mędrek – od chrzestnej z rodziną z Zarzecza

 

Niedziela 11 września – XXIV Niedziela Zwykła
9.00 – + Danutę Brodzińską – od wnuczka Artura z rodziną

11.15 – Za parafian

16.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Wiolety i Damiana w 5rocznicę ślubu

______________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
29 sierpnia – 4 września

Poniedziałek 29 sierpniaMęczeństwo św. Jana Chrzciciela
8.00 – + Zofię Grzanka – od wnuków i wnuczki z Kalisia

 

Wtorek 30 sierpnia
18.30 – + Stefana Barana – od Mariana z Olkusza z żona i dziećmi

 

Środa 31 sierpnia
18.30 + Grażynę Pięta – od Agnieszki i Przemka z dziewczynkami

 

Czwartek 1 września
8.00 – W intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli i wychowawców Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bydlinie
18.30 – + Martę Mędrek – od rodziny Osuchów z Zarzecza

 

Piątek 2 września
18.30 – + Stefana Barana – od bratanic: Renaty i Barbary z rodzinami

 

Sobota 3 wrześniaśw. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
8.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
16.00 – Chrzest Julii Oleksy
18.30 – + Zofię Kamionka – od Zbigniewa Stokłosy z rodziną

 

Niedziela 4 września – XXIII Niedziela Zwykła (Odpust Matki Bożej Pocieszenia)
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Juliannę, Jana Słomianów, Stefana w 28r.śm., Zofię, Mariannę Płaszewskich, Julię, Stefana Chłostów, Andrzeja Szymczyka, Stanisława, Stanisławę Malec, Franciszka, Melanię Smętek…

12.00 – Przy kaplicy – Za parafian

16.00 – W kaplicy – 1. + Stefana Barana w 1r.śm. – od żony i dzieci z rodzinami
2. + Anielę w 7r.śm. i Mieczysława Jagiełków – od dzieci z rodzinami

___________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
22 – 28 sierpnia

Poniedziałek 22 sierpniaNajświętszej Maryi Panny, Królowej
8.00 – + Grażynę Pięta – od Danuty Cedzidło z Krzysztofem

 

Wtorek 23 sierpnia
18.30 – + Martę Mędrek – od Heleny i Józefa Bąchorów

 

Środa 24 sierpniaświęto św. Bartłomieja, Apostoła
18.30 + Zofię Kamionka – od Teresy i Ludwika Kalarus i Iwony Gawron z rodziną

 

Czwartek 25 sierpnia
18.30 – + Mariana Mędrka – od Koła Gospodyń Wiejskich w Bydlinie

 

Piątek 26 sierpnia – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
17.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Heleny i Andrzeja Płonkóww 50 rocznicę ślubu
18.30 – + Stefana Barana – od przyjaciół córki Oli

 

Sobota 27 sierpniaśw. Moniki
18.30 – + Martę Mędrek – od koleżanek z pracy

 

Niedziela 28 sierpnia – XXII Niedziela Zwykła
9.00 – + Otylię w 19r.śm. i Tadeusza Bojarskich – od córki Donaty z rodziną

11.15 – + Elżbietę w 9r.śm. i Mariana Majdów – od dzieci z rodzinami

12.30 – Chrzest Gai Anny Barczyk – Sikora

16.00 – + Bogusława Pacię – od siostry Teresy z rodziną

___________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
15 – 21 sierpnia

Poniedziałek 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
9.00 – + Bronisława w 25r.śm. i Janinę w 6r.śm. Straszaków – od syna Marka z rodziną
11.15 – Dziękczynna za zebrane plony
16.00 – + Zofię Kamionka w 1r.śm. – od dzieci z rodzinami

 

Wtorek 16 sierpnia
18.30 – + Mariana Kozickiego w 8r.śm. – od synów z rodzinami

 

Środa 17 sierpniaśw. Jacka, prezbitera
18.30 – + Anatola Tomsię – od Krystyny Ogonek z rodziną

 

Czwartek 18 sierpniaśw. Klary, dziewicy
18.30 – + Mieczysława Kamionkę – od chrześniaka Zbigniewa Stokłosy z rodziną

 

Piątek 19 sierpnia
18.30 – + Martę Mędrek – od sąsiada Jerzego Banysia z Zarzecza

 

Sobota 20 sierpniaśw. Bernarda, opata i doktora Kościoła
18.30 – + Stefana Barana – od sąsiadów: Mędrków i Słotów

 

Niedziela 21 lipca – XXI Niedziela Zwykła
9.00 – + Marię w 4r.śm, Leszka i Leszka Kalarusów – od rodziny

11.15 – + Andrzeja Noconia w 2r.śm. – od żony i dzieci z rodzinami

16.00 – + Jana Ciepała – od pracowników i byłej pracownicy masarni „Ciepał”, od pracowników firmy „ Jelit” z Mysłowic oraz Zarządu i pracowników firmy „ ALMI”.

_________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
8 – 14 sierpnia

Poniedziałek 8 sierpniaświęto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sosnowcu
8.00 – + Kazimierę Żelazną – od Będkowskich i Dygasów z Wolbromia, z rodzinami

 

Wtorek 9 sierpnia – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy
18.30 – + Zofię Kamionka – od Ewy i Stanisława Piątek

 

Środa 10 sierpniaświęto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
18.30 + Stanisława i Józefę Drożdżów – od rodziny Szklarskich

 

Czwartek 11 sierpniaśw. Klary, dziewicy
18.30 – + Martę Mędrek – od sąsiadów z Zarzecza: Trólków, Kołodziejów, Wagów, Paciów i Tomsiów
19.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Piątek 12 sierpnia
18.30 – + Grażynę Pięta – od Antoniny Kulawik z rodziną

 

Sobota 13 sierpnia
18.30 – + Stefana Barana – od Pasichów i Gawronów

 

Niedziela 14 sierpnia – XX Niedziela Zwykła
9.00 – O Boże bł. i Dary Ducha Świętego dla Julii Dachowskiej z okazji 18r. urodzin – od siostry i rodziców

11.15 – + Edwarda w 5r.śm. i Jadwigę Jędrzejczyków – od córki z rodziną

12.30 – Chrzest Hanny Płowiec

16.00 – + Ryszarda Zarzyckiego w 15r.śm. – od żony z dziećmi

________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
1 – 7 sierpnia

Poniedziałek 1 sierpniaśw. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
8.00 – + Jana Ciepała – od rodziny Milanowskich z Bydlina

 

Wtorek 2 sierpnia
18.00 – + Martę Mędrek – od sąsiadów z Zarzecza: Noconiów, Majdów, Włodygów, Zgadzajów i Januszków

 

Środa 3 sierpnia
18.00 + Stefana Barana – od chrześnicy Lidii z rodziną

 

Czwartek 4 sierpniaśw. Jana Marii Vianneya, prezbitera
18.00 – + Józefa Mól – od wnuczki Justyny z rodziną oraz Bożeny i Wacława Michniewskich

 

Piątek 5 sierpnia
18.00 – + Mieczysława Kamionkę – od Ewy i Stanisława Piątek z rodziną

 

Sobota 6 sierpniaświęto Przemienienia Pańskiego
14.00 – Chrzest Alicji Werner
18.00 – +Grażynę Pięta – od Stanisławy Mól z rodziną

 

Niedziela 31 lipca – XIX Niedziela Zwykła
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Juliannę, Jana Słomianów, Ryszarda Jurasa, Wiktorię Bijak, Mariolę Zawada, Bogusława Pacię, Antoniego, Alfredę Goncerzów, Józefa, Stanisławę Jaksickich, Wiesława, Danutę Zacłonów; Józefa Mól, Pelagię, Marcina Baranów, Mariannę, Stanisława Molów oraz ich rodziców; Danutę Brodzińską, Mieczysława Dziedzica, Stanisławę, Antoniego Brodzińskich, Marię, Kazimierza, Wincentego Grzanków, Władysławę, Krystynę, Jana Rachwałów, Annę, Jana Paciów, Irenę, Józefa Molów, Gabrielę Mik i zmarłych z rodziny Chłostów, Sikorskich i Pałków;

11.15 – + Annę Ciepał – od córek

16.00 – + Mariannę, Bronisława Szczęch, Katarzynę, Jana, Stanisława, Edwarda Bąchór – od córek z rodzinami

___________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
25 – 31 lipca

Poniedziałek 25 lipcaświęto św. Jakuba Apostoła
8.00 – + Kazimierę Żelazną – od Julii Smętek

 

Wtorek 26 lipcaśw. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny
18.00 – + Petronelę Kubat w 30r.śm, Jana, Władysława, Mariannę Kubatów – od Władysławy Gajewskiej z rodziną

 

Środa 27 lipca
18.00 + Grażynę Pięta – od sąsiadów Płonków

 

Czwartek 28 lipca
18.00 – + Zofię Kamionka – od rodziny Pasichów i Barczyków

 

Piątek 29 lipca – św. Marty, Marii i Łazarza
18.00 – + Władysława w 10r.śm. i Zofię Noconiów – od dzieci z rodzinami

 

Sobota 30 lipca
18.00 – + Stanisława Drożdża – od rodziny Dybkowskich, Biedaków i Kajdanów

 

Niedziela 31 lipca – XVIII Niedziela Zwykła
9.00 – + Mariannę, Kazimierza, Bronisława, Zbigniewa Kalarusów – od rodziny

11.15 – + Mariannę, Bronisława, Mirosława Kazirodów, Józefę, Jana Pałczyków – od rodziny Linek
12.30 – Chrzest Szymona Płoszaja

16.00 – + Mariana Mędrka – od Zbigniewa i Małgorzaty Paś z rodziną

____________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
18 – 24 lipca

 

Poniedziałek 18 lipca
8.00 – +Kazimierę Żelazną – od Stanisława i Grażyny Porębskich

 

Wtorek 19 lipca
18.00 – + Grażynę Pięta w 1r.śm. – od męża, córki i syna z rodzinami

 

Środa 20 lipca – uroczystość św. Małgorzaty , dziewicy i męczennicy
18.00 – + Martę Mędrek – od rodziny Witków

 

Czwartek 21 lipca
18.00 – + Mieczysława Kamionkę – od uczestników pogrzebu

 

Piątek 22 lipcaświęto św. Marii Magdaleny
18.00 – + Stefana Barana – od szwagra Edwarda z rodziną

 

Sobota 23 lipcaświęto św. Brygidy, zakonnicy – patronki Europy
16.00 – Chrzest Adrianny Nocoń
18.00 – + Mariusza i Krzysztofa Mudynów od matki

 

Niedziela 24 lipca
9.00 – + Agnieszkę Straszak-Czajka w 2r.śm. – od rodziców i braci
11.15 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla ks. Proboszcza z okazji Imienin – od pewnej rodziny
16.00 – + Krzysztofa Komperdę – od żony i dzieci

________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
11 – 17 lipca

Poniedziałek 11 lipcaśw. Benedykta, opata – patrona Europy
8.00 – O Boże błogosławieństwo, szczęśliwe rozwiązanie i opiekę Matki Bożej dla Agaty

 

Wtorek 12 lipcaśw. Brunona Bonifacego z Kwerfutu, biskupa i męczennika
17.30 – + Anatola Tomsię – od cioci Julii
18.00 – + Stefana Barana – od Zofii i Jerzego Baranów z rodziną

 

Środa 13 lipcaśw. Pustylników Andrzeja Świerada i Benedykta
17.30 – + Gabrielę Mik – od Krystyny i Stanisława Chłostów
18.00 + Martę Mędrek – od rodziny Serafinów

 

Czwartek 14 lipca
18.00 – + Zofię Kamionka – od Grażyny Pasich z dziećmi
18.30 – + Ryszarda Noconia – od syna Pawła z rodziną

 

Piątek 15 lipcaśw. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
18.00 – + Grażynę Pięta – od koleżanek z Poczty

 

Sobota 16 lipcaNajświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
18.00 – + Stefana Barana – od druhów Strażaków z OSP w Bydlinie

 

Niedziela 17 lipca – Uroczystość św. Małgorzaty – Odpust Parafialny
9.00 – 1.+ Zygmunta Dybkowskiego – od żony z rodziną
2.+ Walentego, Zofię, Andrzeja, Barbarę Grzanków, Jana, Natalię, Mieczysława, Wandę Wiśniewskich, Tadeusza, Mariannę Straszaków – od rodziny

12.00 – Za parafian

16.00 – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Wiktorii Kieca w 18r. urodzin – od rodziców i brata

___________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
4 lipca – 10 lipca

Poniedziałek 4 lipca
8.00 – + Mieczysława Kamionkę – od Jadwigi i Leszka Pasichów z rodziną

 

Wtorek 5 lipca
17.30 – + Anatol Tomsię – od rodziny Kamionków
18.00 – + Mariolę Zawada – od rodziny z Chrząstowic

 

Środa 6 lipcabł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
17.30 – + Jadwigę Jędrzejczyk – od siostrzeńca Stanisława Gorajczyk z rodziną
18.00 – + Mieczysława Kamionkę w 1r.śm. – od dzieci z rodzinami

 

Czwartek 7 lipca
18.00 – + Katarzynę w 61r. Śmierci, Tomasza, Alicję i Stanisława Zawadów – od wnuczki i córki
18.30 – + Gabrielę Mik – od Mieczysławy z Sosnowca

 

Piątek 8 lipcaśw. Jana z Dukli, prezbitera
17.30 – + Kazimierę Żelazną – od bratowej Krystyny z rodziną
18.00 – + Mieczysława Kamionkę – od Lidii i Zbigniewa Barczyków z rodziną

 

Sobota 9 lipca
17.30 – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Natalii w 18r. urodzin – od mamy
18.00 – + Stanisława Drożdż – od szwagierki Lidii Biedak z mężem

 

Niedziela 10 lipca – XV Niedziela Zwykła
9.00 – + Stefana w 15r. śm. i Alfredę Pasichów – od syna Leszka z rodziną

11.15 – + Mariolę Zawada – od Eweliny i Mateusza z rodzinami
12.30 – Chrzest Mateusza Trólki

16.00 – Za parafian

____________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
27 czerwca – 3 lipca

Poniedziałek 27 czerwca
18.00 – + Janusza Mędrka, Mariannę, Antoniego Kalarusów, Leokadię, Antoniego Mędrków, Helenę, Stanisława Kalarusów, Katarzynę, Antoniego Baranów – od Krystyny Mędrek z rodziną
18.30 – + Waldemara Kuśmierskiego w 3r.śmierci – od żony z rodziną

 

Wtorek 28 czerwcaśw. Ireneusza, biskupa i męczennika
17.30 – + Grażynę Pięta – od uczestników pogrzebu
18.00 – + Kazimierza Mędrka – od uczestników pogrzebu

 

Środa 29 czerwcauroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
9.00 – + Igora Kalarusa w rocznicę śmierci – od rodziny
17.30 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Neli Dybich w 7 rocznicę urodzin
18.00 – + Piotra i Mariannę Dolezych oraz zmarłych z rodziny – od syna Zygmunta z rodziną

 

Czwartek 30 czerwca
18.00 – + Mieczysława Kamionkę – od chrześniaka Bolesława z rodziną
18.30 – + Gabrielę Mik – od koleżanek i kolegów ze Starostwa Powiatowego w Olkuszu

 

Piątek 1 lipca
18.00 – + Stefana Barana – od Janiny Złotnickiej z synem Marcinem i z rodziną z Krynicy Zdroju

 

Sobota 2 lipca
18.00 – + Zofię Kamionka – od Koła Żywego Różańca z Bydlina
18.30 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

 

Niedziela 3 lipca – XIV Niedziela Zwykła
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Józefa Mól, Pelagię, Marcina Baranów, Mariannę, Stanisława Molów oraz ich rodziców…

11.15 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Antoniego Rydzyka w 1 rocznicę urodzin

16.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Haliny i Leszka w 50 rocznicę ślubu – od dzieci i wnuków

_________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
20 – 26 czerwca

Poniedziałek 20 czerwca
17.30+ Jerzego, Janinę, Wacława, Jana, Mariannę Szotów, Bogusława, Antoninę Muchajerów, Mariana Miecyka – od rodziny
18.00 – O boże błogosławieństwo w pracy na roli dla mieszkańców Bydlina

 

Wtorek 21 czerwca
17.30+ Józefa Mól – od córek Anny i Marii z rodzinami
18.00O boże błogosławieństwo w pracy na roli dla mieszkańców Zawadki i Gór Bydlińskich

 

Środa 22 czerwca
17.30 – + Włodzimierza Pałkę – od Anety i Henryka Rzepków
18.00 – O boże błogosławieństwo w pracy na roli dla mieszkańców Załęża

 

Czwartek 23 czerwcauroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
18.00 – O boże błogosławieństwo w pracy na roli dla mieszkańców Domaniewic

 

 

Piątek 24 czerwca – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
8.00 – W podziękowaniu za przeżyty rok szkolny, o błogosławieństwo boże dla nauczycieli, dzieci i młodzieży, pracowników świeckich szkoły na czas wakacji – od swatowej Krystyny
17.30 – + Wiesławę Mędrek (7 rocznica śm.) Romana, Barbarę Mędrek, Ryszarda, Annę Krzemińskich – od Zdzisława Mędrka z synami
18.00
– + Mieczysława Kamionkę – od Koła Różańcowego z Bydlina

 

Sobota 25 czerwca – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny
17.30 – Dziękczynno – błagalna z prośbą o boże błogosławieństwo dla Zofii i Leszka Grzanków w 50 rocznicę ślubu – od dzieci z rodzinami
18.00 – + Zofię Kamionkę – od Bolesława Płonki z rodziną

 

Niedziela 26 czerwca – XIII Niedziela Zwykła
9.00 – + Danutę Brodzińską – od córki Ewy z rodziną
11.15 – Dziękczynno – błagalna z prośbą o boże błogosławieństwo dla Klaudii i Pawła Szmuców
16.00 – + Mariana Mudynę (11 rocznica śm.) – od żony i dzieci

_______________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
13 – 19 czerwca

Poniedziałek 13 czerwcaśw. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła
8.00+ Elżbietę Szot – od rodziny Grzanków z Domaniewic

 

Wtorek 14 czerwca – bł. Michała Kozala – biskupa i męczennika
17.30+ Gabrielę Mik – od sąsiadów Gajewskich
18.00+ Stanisława Józefę Dróżdż – od rodziny Szklarskich

 

Środa 15 czerwca
17.30 – + Kazimierę Żelazną – od chrześnicy Beaty z rodziną
18.00 – + Mieczysława Kamionkę – od Grażyny Pasich z rodziną

 

Czwartek 16 czerwca – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
8.00 – + Honoratę, Daniela, Janusza Myszorów – od córki z rodzinami
10.00 – W intencji dzieci obchodzących Rocznicę I Komunii Świętej

16.00 – + Piotra, Stanisławę, Edwarda Pabianów, Józefa Małysę, Franciszka Karasia

 

Piątek 17 czerwca – uroczystość św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika
17.30 – + Anatola Tomsię – od swatowej Krystyny
18.00 – + Martę Mędrek – od Anity i Wojciecha Pasichów

 

Sobota 18 czerwca
17.30 – + Gabrielę Mik – od koleżanek i kolegów ze Starostwa Powiatowego w Olkuszu
18.00 – + Mieczysława Kamionkę – od pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zarzeczu

 

Niedziela 19 czerwca – XII Niedziela Zwykła
9.00 – + Antoninę Goncerz w 2r.śm, Wacława, Emilię Goncerz, Marię i Wacława Imiołek, Maksymiliana Dybkowskiego – od Anny Dybkowskiej z rodziną
11.15 – + Władysława Bąchora w 7r.śm. i zmarłych z rodziny Bąchorów i Szmylów – od córek z rodzinami
12.30 – Chrzest Bruno Smętka
16.00 – + Wacława Gajewskiego w 50r.śm., Zdzisława, Mariannę, Bronisława Gajewskich – od Władysławy Gajewskiej z rodziną

_______________________________
_____________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
6 – 12 czerwca

Poniedziałek 6 czerwca – święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła
8.00+ Zofię Grzanka – od uczestników pogrzebu
18.00+ Zbigniewa Kalarusa – od Karoliny Wdowik, Justyny i Janusza Jagła z rodziną i Radosława i Karoliny Wdowików z rodziną

 

Wtorek 7 czerwca
17.30+ Gabrielę Mik – od Jadwigi Straszak i Krystyny Gamrat z rodzinami
18.00+ Martę Mędrek – od rodziny Mędrków i Barczyków z rodzinami

 

Środa 8 czerwcaśw. Jadwigi Królowej
17.30 – + Kazimierę Żelazną – od syna Jana z żoną i synem
18.00 – + Grażynę Pięta – od Koła Gospodyń Wiejskich z Bydlina

 

Czwartek 9 czerwca – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
18.00 – + Mieczysława Kamionkę – od Marka i Jolanty Straszak z rodziną
18.30 – + Wandę Pielka – od rodziny Paś i Dregan

 

Piątek 10 czerwca
17.30 – + Krystynę, Józefa, Jana, Aleksandra, Arkadiusza Kubatów, Mieczysławę i Bronisława Bojarskich – od rodziny
18.00 – + Zofię Kamionka – od Jolanty i Marka Straszak

 

Sobota 11 czerwcaśw. Barnaby, Apostoła
17.30 – + Martę Mędrek – od Marii Smejda z Milanówka
18.00 – + Stefana Barana – od Anny i Roberta Sawickich oraz Agnieszki i Andrzeja Oleszyckich z Krynicy Zdroju

 

Niedziela 12 czerwca – Uroczystość Najświętszej Trójcy
9.00 – + Marię, Józefa Gajewskich, Helenę, Stanisława Kalarusów – od wnuczki z rodziną
11.15 – + Mieczysława Pasicha w 3r.śm., Eleonorę i Władysława Żaków, Józefa , Bogumiłę Pasichów i dusze w czyśćcu cierpiące – od żony i rodziny
16.00 – + Romana w 33r.śm. i Barbarę Mędrków – od syna Edwarda

_______________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
30 maja – 5 czerwca

Poniedziałek 30 maja
8.00 – + Zdzisława Gajewskiego w 14r.śm., Mariannę, Wacława, Bronisława Gajewskich – od Władysławy Gajewskiej z rodziną

 

Wtorek 31 majaświęto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
17.30+ Kazimierę Żelazną – od wnuka Sławomira z rodziną
18.00+ Stanisława Drożdż – od rodziny Szczurkowskich z Załęża

 

Środa 1 czerwcaśw. Justyna, męczennika
17.30 – + Janinę w 5r.śm., Eugeniusza w 10r.śm. Firów, Zofię, Jana, Kazimierza Kalarusów – od rodziny
18.00 – + Zofię Kamionka – od uczestników pogrzebu

 

Czwartek 2 czerwca
18.00 – + Stefana Barana – od uczestników pogrzebu
18.30 – + Włodzimierza Pałkę – od uczestników pogrzebu

 

Piątek 3 czerwcaśw. Karola Lwangi i Towarzyszy, męczenników
15.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Nowożeńców: Sandry i Konrada
18.00 – + Alicję i Stanisława Zawadów – od córki

 

Sobota 4 czerwca
15.00 – Chrzest Marii Kościelniak
17.30 – + Mieczysława Kamionkę – od rodziny Pałków
18.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

 

Niedziela 5 czerwca – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Klemensa w 40r.śm., Irenę Zawadów, Annę, Bronisława, Czesława Kańczugów ; Eugeniusza Szot w 22r.śm., Otolię, Edwarda Szotów, Martę i Kazimierza Mędrków, Wandę Nowicką, Zenobię w 3r.śm. i Romana Szczur…

11.15 – + Michała Mędrka w 28r.śm., Ryszarda Nowakowskiego, Zygmunta Stajniaka, Zdzisławę Mędrek, Irenę, Jarosława Tarnówków – od rodziców i rodzeństwa

12.30 – Chrzest Jakuba Domagały
– Chrzest Ksawerego Walnika

16.00 – + Stanisławę w 7r.śm. i Stanisława Kamionków – od córki Jadwigi z rodziną

______________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
23 – 29 maja

Poniedziałek 23 maja
17.30 – + Józefa Mola – od syna Jana z rodziną i córki Elżbiety z rodziną
18.00 – + Martę Mędrek – od sąsiadów: Barbary i Tomasza Klich z rodziną

 

Wtorek 24 maja – Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych
14.00 – W kościele – pogrzeb + Janiny Chłosta
17.30 – + Emilię Sojka – od wnuka Przemysława z rodziną
18.00 – + Stanisława Drożdż – od rodziny Maruszczyków z Załęża

 

Środa 25 maja
17.30 – + Gabrielę Mik – od rodziny Różanowskich z Załęża
18.00 – + Stefana Barana – od chrześniaka Albina z rodziną

 

Czwartek 26 maja
18.00 – + Zofię Kamionka – od rodziny Pałków
18.30 – Za zmarłe Matki: + Juliannę Słomian, Mariannę Kalarus, Alinę Jaros, Danutę Brodzińską…

 

Piątek 27 maja
17.30 – + Natalię Bąchór – od córki Doroty z mężem i dziećmi
18.00 – + Grażynę Pięta – od Zespołu „ Ziemia Kluczewska”.

 

Sobota 28 maja
17.30 – + Mariolę Zawada – od Anny, Adriana i Wojciecha z rodzinami
18.00 – + Mieczysława Kamionkę – od kuzynki Wandy Kaziród

 

Niedziela 29 maja – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
9.00 – + Edwarda Szot w 3r.śm. oraz za zmarłych rodziców: Otolię i Eugeniusza – od rodziny

11.15 – + Jana Ciepała – od brata Jarosława z rodziną

16.00 – + Krzysztofa Sterę w 23r.śm. – od rodziców z Chrząstowic

________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
16 – 22 maja

Poniedziałek 16 maja – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika
8.00 – + Jadwigę Jędrzejczyk – od rodziny Borowieckich i Goździewiczów

 

Wtorek 17 maja
17.30 – + Ryszarda Noconia – od żony z dziećmi: Eweliną i Mariuszem
18.00 – + Zbigniewa w 29r.śm. i Eugeniusza Kurczków, Katarzynę i Adama Bombów, Elżbietę Kulawik – od matki

 

Środa 18 maja
17.30 – + Barbarę Grzanka – od chrześniaka Tomasza z rodziną
18.00 – + Stanisława Drożdż – od szwagierki Janiny Dróżdż z rodziną

 

Czwartek 19 maja
18.00 – + Stefana Barana – od Teresy i Ludwika Kalarus z rodziną
18.30 – + Natalię Bąchór – od syna Dariusza z żoną i synem

 

Piątek 20 maja
17.30 – + Mariana Mędrka – od swatów z Klucz
18.00 – + Grażynę Pięta – od Koła Żywego Różańca z Bydlina

 

Sobota 21 maja
17.30 – + Jadwigę Jędrzejczyk – od siostrzenicy Kazimiery Głąb z rodziną
18.00 – + Mieczysława Kamionkę – od chrześniaka Romana z rodziną

 

Niedziela 22 maja – VI Niedziela Wielkanocna
9.00 – + Mieczysława Dregana w 22r.śm. – od syna Bogdana z rodziną

11.15 – + Melanię, Franciszka Smętek, Stanisława Smętek, Mariana Smętek, Krystynę, Tadeusza Tomsia, Janinę, Henryka Szot, Stanisława, Stanisławę Malec

13.00 – Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci klas trzecich

16.00 – + Jana w 34r.śm. i Pelagię Bińczyk – od rodziny

_____________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
9 – 15 maja

Poniedziałek 9 maja – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika
8.00 – + Zofię Grzanka – od córki Jadwigi z rodziną i od syna Aleksandra z rodziną

 

Wtorek 10 maja
17.30 – + Kazimierza Mędrka – od rodziny Serafinów
18.00 – + Stanisława Drożdż – od rodziny Paciów z Zarzecza

 

Środa 11 maja
17.30 – + Kazimierę Żelazną – od wnuka Łukasza z Nikolą i Otylią
18.00 – + Stefana Barana – od rodziny Sochów i Zawadów

 

Czwartek 12 maja
18.00 – + Zofię Kamionka – od brata Stanisława z rodziną
18.30 – + Gabrielę Mik – od kuzynek: Haliny, Jolanty i Barbary z rodzinami

 

Piątek 13 maja
18.00 – + Grażynę Pięta – od Marii Barczyk oraz od Jolanty i Marka Straszak z rodziną

 

Sobota 14 majaświęto św. Macieja Apostoła
18.00 – 1. Za parafian – o owoce duchowe peregrynacji Krzyża Papieskiego i Relikwii św. Jana Pawła II.
2. + Jana Dziubę w 2r.śm. – od żony i dzieci
3. + Mieczysława Kamionkę – od wnuczki Katarzyny z rodziną

 

Niedziela 15 maja – V Niedziela Wielkanocna
9.00 – + Leszka w 5r.śm., Marię, Leszka Kalarusów – od rodziny

11.15 – + Tadeusza Ciepała w 26r.śm. – od żony i dzieci z rodzinami

16.00 – + Krzysztofa Kulawika w 10r.śm. – od rodziców i rodzeństwa

___________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
2 – 8 maja

Poniedziałek 2 majaśw. Anatazego, biskupa i doktora Kościoła
8.00 – + Zofię Grzanka – od córki Małgorzaty z rodziną, z Australii i córki Walentyny z rodziną

 

Wtorek 3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski
9.00 – + Jana Ciepała – od córek
11.15 – O Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Anny i Łukasza Szotów w 15r. ślubu i bł. Boże dla ich dzieci Natalii i Mikołaja – od rodziców
16.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Barbary i Zygmunta

 

Środa 4 majaśw. Floriana, męczennika
18.00 – + Stefana Barana – od rodziny Zawadów z Zarzecza
18.30 – + Zbigniewa Noconia – od kuzyna Tomasza z rodziną

 

Czwartek 5 maja
18.00 – + Stanisława i Józefę Drożdż – od swatów: Mieczysławy i Zdzisława Bień z rodziną
18.30 – + Anatola Tomsię – od uczestników pogrzebu

 

Piątek 6 majaświęto św. Apostołów Filipa i Jakuba
18.00 – + Martę Mędrek – od sąsiadów: Beaty i Krzysztofa Mędrek z rodziną
18.30 – + Alinę Bąchór w 30r.śm. i zmarłych z rodziny Bąchorów i Szmylów – od córek z rodzinami

 

Sobota 7 maja
17.30 – + Grażynę Pięta – od Ewy i Romana Socha oraz Justyny i Karola Zawada
18.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

 

Niedziela 8 maja – IV Niedziela Wielkanocna
9.00 – + Wojtusia Dachowskiego – od siostry z rodziną
11.15 – + Stanisława i Waldemara Paś – od rodziny
16.00 – + Stanisława Brodzińskiego, Janinę i Wiesława Mędrków – od wnuczek: Klaudii i Pauliny

_____________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
25 kwietnia – 1 maja

Poniedziałek 25 kwietnia – święto św. Marka , Ewangelisty
8.00 – + Barbarę Grzanka – od siostry z rodziną

 

Wtorek 26 kwietniauroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika
18.00 – + Mieczysława Kamionkę – od Kamili i Elżbiety z rodziną
18.30 – + Kazimierza Mędrka – od Alicji Mól z rodziną

 

Środa 27 kwietnia
17.30 – + Zygmunta Gorgonia w 1r.śm. – od żony z rodziną
18.00 – + Stefana Barana – od Jadwigi i Leszka Pasichów

 

Czwartek 28 kwietniaświęto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy
18.00 – +Zofię Kamionka – od pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zarzeczu
18.30 – + Mariana Haberkę w 1r.śm. – od żony i dzieci z rodzinami

 

Piątek 29 kwietnia
17.30 – + Włodzimierza Pałkę – od rodziny Kowalów
18.00 – + Grażynę Pięta – od sąsiadów: Alicji Mól z rodziną

 

Sobota 30 kwietnia
17.30 – + Mariolę Zawada – od szwagierki Marioli z mężem
18.00 – + Mieczysława Kamionkę – od swatki Wandy z Zarzecza

 

Niedziela 1 maja – III Niedziela Wielkanocna
9.00 – Msza św. zbiorowa za zmarłych: + Juliannę, Jana Słomianów, Zofię Barczyk, Stanisława i Zofię Barczyków, Marię, Jana Sułkowskich; Józefa Mól, Pelagię, Marcina Baranów, Mariannę, Stanisława Molów oraz ich rodziców; Jana Barczyka w 12r.śm., Krzysztofa Adamca, Krystyne, Mirosława Banyś, Annę, Władysława Banyś, Helenę, Władysława Kaziród, Ryszarda Liszkę, Ireneusza Zagałę….

11.15 – + Janinę w 6r.śm. i Bronisława Straszak i ich rodziców – od syna Ryszarda z rodziną

16.00 – + Romana w 17r.śm. i Helenę Kudelów, Wojciecha Barczyka oraz zmarłych z rodziny Kudelów i Pasiów

__________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
18 – 24 kwietnia

Poniedziałek 18 kwietnia
9.00 – + Jana Mędrka w 1r.śm. – od żony i synów
11.15 – + Mieczysława Kamionkę – od rodziny Lichotów z Chełmu Śląskiego
16.00 – + Lucjana w 8r.śm., Eugenię, Lucjana Gajewskich, Eugenię, Edwarda Oraczów, Jana Mędrka – od rodziny

 

Wtorek – 19 kwietnia
18.00 – + Stefana Barana – od Marii Barczyk z rodziną
18.30 – + Anatola Tomsię – od uczestników pogrzebu

 

Środa 20 kwietnia
13.00 – W kaplicy – pogrzeb + Zofii Grzanka
18.00 – + Władysława Barczyka w r. śm., Janinę, Antoniego Mędrków, Janinę, Władysława Barczyków – od rodziny

 

Czwartek 21 kwietnia
18.00 – +Andrzeja Mola w 10r.śm. oraz Helenę, Piotra Molów – od żony z rodziną
18.30 – + Romana, Cecylię, Zdzisława, Bolesława, Krystynę Różanowskich

 

Piątek 22 kwietnia
17.30 – + Kazimierę Żelazną – od syna Stanisława z żoną
18.00 – + Jana Dziubę w 2r.śm. – od żony z rodziną

 

Sobota 23 kwietnia
17.30 – + Wojtusia Dachowskiego – od rodziców z rodziną
18.00 – + Grażynę Pięta – od chrześnicy Elżbiety z rodziną

 

Niedziela 24 kwietnia – II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego
9.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Mirosławy i Grzegorza Gamrot w 30r. ślubu
11.15 – + Waleskę w 23r.śm. i Klausa w 10 r.śm. Seefeld, Jana Guszpit w 25r.śm. – od Karoliny Wdowik z rodziną`
12.30 – Chrzest Adama Szmuca
16.00 – Dz. – bł., z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Renaty i Adama Mędrków w 30r. ślubu – od córki Aleksandry i córki Małgorzaty z rodziną

___________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
11 – 17 kwietnia

Poniedziałek 11 kwietnia
8.00 – + Józefa Samula w 1 r. śm. – od syna Łukasza i córki Anny z rodziną

 

Wtorek 12 kwietnia
17.30 – + Włodzimierza Pałkę – od Jadwigi i Ryszarda Straszak z rodziną
18.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszaków – od uczestników pogrzebu

 

Środa 13 kwietnia
17.30 – + Zbigniewa Noconia – od rodziny Haberków
18.00 – + Zofię Kamionka – od wnuczki Katarzyny z rodziną

 

Czwartek 14 kwietnia – WIELKI CZWARTEK WIECZERZY PAŃSKIEJ
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń Żywego Różańca z z Domaniewic i ich rodzin oraz za + Weronikę Kalarus i zmarłe członkinie Żywego Różańca z Domaniewic

 

Piątek 15 kwietnia – WIELKI PIĄTEK MĘKI PAŃSKIEJ
17.30 – Droga Krzyżowa
18.00 – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

 

Sobota 16 kwietnia – WIELKA SOBOTA
18.00 – + Izabelę i Ludwika Milanowskich w 28r.śm. – od syna Ludwika z żoną i rodziną

 

Niedziela 17 kwietnia – Uroczystość ZMARTWYCHWSTANIA PANSKIEGO
6.00 – Za parafian

9.00 – + Ryszarda Ciepała – od córek z rodzinami

11.15 – + Jadwigę Jędrzejczyk – od córki z mężem

12.30 – Chrzest Zuzanny Półkoszek

16.00 – + Agnieszkę Prasełek w 27r.śm. – od rodziców i dzieci

___________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
4 – 10 kwietnia

Poniedziałek 4 kwietnia
8.00 – + Zofię Kamionka – od swatki Wandy z Zarzecza

 

Wtorek 5 kwietnia
18.00 – + Pelagię Bińczyk – od uczestników pogrzebu
18.30 – + Józefa w 9r.śm., Piotra, Michalinę Małysów – od Ireny Małysa z synem

 

Środa 6 kwietnia
17.30 – + Kazimierę Żelazną – od prawnuczki Angeliki z mężem
18.00 – + Juliannę, Jana Baran, Bogumiłę, Józefa Pasichów – od córki i syna

 

Czwartek 7 kwietnia
18.00 – + Stefana Barana – od swata Zenona Pięty z rodziną
18.30 – + Kazimierza Mędrka – od Żywego Różańca z Bydlina

 

Piątek 8 kwietnia
18.00 – + Grażynę Pięta – od swatki Agaty Baran
19.30 – W intencji uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej

 

Sobota 9 kwietnia
14.00 – Chrzest Filipa Kaziród
18.00 – + Anatola Tomsię – od rodzin: Paś, Nocoń i Smętek

 

Niedziela 10 kwietnia – Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej
9.00 – + Danutę Brodzińską – od rodziny Rosiów

11.15 – + Stefana w 7r.śm. i Zofię Imiołków – od rodziny

16.00 – O bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Blanki Sypień w 1rocz. urodzin

____________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
28 marca – 3 kwietnia

Poniedziałek 28 marca
9.00 – + Helenę Kamionka – od córki z mężem
11.00 – + Stanisława Duszę – od siostry Zofii z rodziną
18.00 – 1. + Alfreda Mendrka w 8r.śm., Weronikę, Stanisława Banyś, Antoninę, Franciszka Straszaków – od rodziny
2. + Józefa Mól – od żony Alicji

 

Wtorek 29 marca
9.00 – + Lidię Gajewską – od sąsiadów Szotów i Gajowczyków
11.00 – + Barbarę Grzanka – od chrzestnego Józefa Kaziród
1400W kaplicy – pogrzeb + Lidii Mudyna
18.00 – 1. + Stefana Barana – od swatki Anieli Szatan z rodziną
2. + Czesława Gorgonia w 3r.śm., Kazimierę Żelazną – od żony i córki z rodziną

 

Środa 30 marca
9.00 – + Bogusławę Wąchała – od Mirosława i Anny Czaja z Otmuchowa
11.00 – 1. + Andrzeja Noconia – od rodziny Stefańskich i Kumelów
2. + Zbigniewa Noconia – od wujka Wacława z rodziną
18.00 – + Mariana Mędrka – od żony i synów z rodzinami
Czwartek 31 marca
18.00 – + Grażynę Pięta – od wnucząt: Pauliny, Oskara, Macieja i Igora z rodziną
18.30 – + Kazimierza Mędrka – od sąsiadów: Gajewskich, Klichów i Mędrków

 

Piątek 1 kwietnia
18.00 – + Włodzimierza Wyszyńskiego w 12r.śm. – od żony z synami
18.30 – O Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla pani katechetki Grażyny w Dniu Imienin

 

Sobota 2 kwietnia
18.00 – + Anatola Tomsię – od Romana i Grażyny Kaziród
19.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

 

Niedziela 3 kwietnia – V Niedziela Wielkiego Postu
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Włodzimierza Wyszyńskiego, Franciszka, Melanię Smętek, Stanisława, Stanisławę Malec..
11.15 – + Dorotę w 5r.śm., Mariana, Mieczysława Czerwików – od rodziny
16.00 – Za parafian

_________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
21 – 27 marca

Poniedziałek 21 marca
8.00 – + Zenobię Szczur – od sąsiadów Szotów i Gajowczyków

 

Wtorek 22 marca
17.00 – + Zofię Kamionka – od Kamili i Elżbiety z rodziną
17.30 – + Henryka Prawowicza w 1r.śm. – od żony i córki z rodziną

 

Środa 23 marca
17.00 – + Stanisława Drożdż – od uczestników pogrzebu
17.30 – + Zbigniewa Noconia – od rodziny Frankowskich

 

Czwartek 24 marca
17.00 – + Feliksa Cyganka – od rodziny Myszor i Tomsia z Kwaśniowa
17.30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Barbary w 70r. urodzin – od córek z rodzinami

 

Piątek 25 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
16.30 – + Emilię Sojka – od wnuczki Iwony z rodziną
17.00 – + Danutę Brodzińską – od rodziny Świerczków

 

Sobota 26 marca
16.30 – + Gabrielę Mik – od brata Pawła z rodziną
17.00 – + Adama Kaźmierczyka – od cioci Teresy z rodziną

 

Niedziela 27 marca – IV Niedziela Wielkiego Postu
9.00 – 1.+ Krystynę Kuśmierską w 23r.śm. – od dzieci z rodzinami
2. + Annę Ciepał – od brata Andrzeja z żoną Agnieszką i synem Marcinem

11.15 – 1. Romana Mędrka w 4r.śm. – od syna Krzysztofa z rodziną
2. + Janinę Grzanka – od córki z mężem i dziećmi

16.00 – + Michała Mędrka w 35r.śm. – od dzieci

_____________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
14 – 20 marca

Poniedziałek 14 marca
8.00 – + Kazimierza Grabowskiego – od uczestników pogrzebu
12.00 – W kaplicy – pogrzeb + Władysława Mól

 

Wtorek 15 marca
18.00 – + Edwarda Karolczyka w 4r.śm. – od rodziny

 

Środa 16 marca
17.00 – + Mieczysława Kamionkę – od szwagra Stanisława
17.30 – + Zbigniewa Noconia – od Artura, Renaty i Gracjana Szot oraz od Ewy i Mirosława Mędrek z rodziną

 

Czwartek 17 marca
17.00 – + Anatola Tomsię – od Kazimierza i Krystyny Smętek i Pawła z rodziną
17.30 – + Włodzimierza Pałkę – od kuzyna Romana Pałki z rodziną

 

Piątek 18 marca
16.30 – + Józefa w 40r.śm. i Otylię Kalarusów – od wnuczek z rodzinami
17.00 – + Jana Mędrka – od rodziny Maruszczyków z Załęża

 

Sobota 19 marcaUroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP
16.30 – + Gabrielę Mik – od brata Wojciecha z rodziną
17.00 – + Zdzisława Bojarskiego w 1r.śm. – od żony z rodziną

 

Niedziela 20 marca – III Niedziela Wielkiego Postu
9.00 – + Grażynę Pięta – od syna Czesława z rodziną

11.15 – + Mariana Haberkę – od rodziny Ciepałów

16.00 – + Alicję w 21r.śm., Stanisława Zawadów i ich zmarłych rodziców – od córki z rodziną

_____________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
7 – 13 marca

Poniedziałek 7 marca
8.00O Boże bł. zdrowie, opiekę Matki Bożej i szczęśliwe rozwiązanie dla Izabeli – od rodziny

 

Wtorek 8 marca
17.00 – + Zofię Kamionka – od bratowej Lucyny z rodziną
17.30 – + Jadwigę Jędrzejczyk – od siostrzenicy Barbary Wardęga z rodziną

 

Środa 9 marca
17.00 – + Pelagię Bińczyk – od rodziny Ciepałów i Kaczmarczyków
17.30 – + Kazimierę Żelazną – od wnuczki Pauliny z mężem i dziećmi

 

Czwartek 10 marca
17.00 – + Stefana Barana – od swatki Marii Dudzic z rodziną
17.30 – + Edwarda w 2r.śm. i Janinę w 3r.śm. Ciepałów – od dzieci z rodzinami

 

Piątek 11 marca
17.00 – + Mariana Haberkę – od Małgorzaty i Leszka Czubaków

 

Sobota 12 marca
16.30 – + Stanisława w 21r.śm. i Stanisławę Kamionków – od córki Jadwigi z rodziną
17.00 – + Jana Mędrka – od siostry swatki Teresy Wąsacz

 

Niedziela 13 marca – II Niedziela Wielkiego Postu
9.00 – + Zygmunta Jagłę i Genowefę Opiłka – od rodziny

11.15 – + Zofię Kamionka – od rodziny Lichotów z Chełma Śląskiego

16.00 – + Bronisławę, Katarzynę, Franciszka Mędrków, Zofię i Witolda Fulbiszewskich

_________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
28 lutego – 6 marca

Poniedziałek 28 lutego
16.30 – + Grażynę Samul w 1r.śm. – od syna Łukasza i córki Anny z rodziną
17.00 – Dz. – bł., z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla ks. Kanonika Romana w Dniu Imienin

 

Wtorek 1 marca
17.00 – + Stefana Barana – od córki Aleksandry z rodziną
17.30 – + Kazimierza Mędrka – od syna Bogumiła z córką Natalią

 

Środa 2 marca – ŚRODA POPIELCOWA
9.00 – + Danutę Brodzińską – od kuzynów: Jerzego i Krzysztofa Rozlach z Kocikowej, z rodzinami
17.00 – + Mieczysława Kamionkę – od bratowej Lucyny z rodziną

 

Czwartek 3 marca
17.00 – + Feliksa Cyganka – od rodziny z Krakowa
17.30 – + Włodzimierza Pałkę – od syna z rodziną

 

Piątek 4 marcaświęto św. Kazimierza, Królewicza
17.00 – + Anatola Tomsię – od pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bydlinie

 

Sobota 5 marca
8.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
17.00 – + Mariana Haberkę – od Kazimiery Reza z rodziną

 

Niedziela 6 marca – I Niedziela Wielkiego Postu
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Juliannę, Jana Słomianów, Jana, Romana, Cecylię Kazirodów, Eugeniusza, Władysławę Bromblików; Danutę Brodzińską, Mieczysława Dziedzica, Stanisławę, Urszulę, Juliannę, Antoniego, Hilarego Brodzińskich, Jana Birleta, Władysławę, Krystynę, Jana Rachwałów, Annę, Jana Paciów,Teresę Mędrek w 13r.śm., Józefa Struzika w 7r.śm…

11.15 – + Stanisławę, Edwarda, Irenę Bolesława Banysiów – od syna z żoną z Chrząstowic

16.00 – + Zbigniewa Noconia – od koleżanek i kolegów Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej w Olkuszu, od emerytów Wydziału Ruchu Drogowego w Olkuszu, od pracowników i policjantów Komendy Powiatowej w Olkuszu oraz od koleżanek i kolegów Komendy powiatowej w Olkuszu

__________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
14 – 20 lutego

Poniedziałek 21 lutego
8.00 – + Zenobię Szczur – od Marka z rodziną

 

Wtorek 22 lutegoświęto Katedry św. Piotra Apostoła
17.00 – + Zofię Kamionka – od wnuczki Eweliny z rodziną
17.30 – + Zbigniewa Noconia – od rodziny Smętków i Szotów z Krzywopłot

 

Środa 23 lutegośw. Polikarpa, biskupa i męczennika
14.00W kościele – pogrzeb + Mariana Mędrka
17.00 – + Zbigniewa Kalarusa – od kolegów kominiarzy z Olkusza

 

Czwartek 24 lutego
17.00 – + Stanisława Drożdż – od koleżanek i kolegów córki Katarzyny z firmy Norma
17.30 – + Annę Cyganek – od uczestników pogrzebu

 

Piątek 25 lutego
16.30 – + Feliksa Cyganka – od rodziny Haberków i Cyganków
17.00 – + Jana Mędrka – od swatki Marii Majcher

 

Sobota 26 lutego
12.00W kaplicy – pogrzeb + Jana Ciepała
16.30 – + Mariolę Zawada – od teściów
17.00 – + Mariana Haberkę – od Dyrekcji i pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolbromiu

 

Niedziela 27 lutego – VIII Niedziela Zwykła
9.00 – + Anielę Mędrek w 2r.śm. – od syna Krzysztofa z rodziną

11.15 – + Stanisława Chłostę w 4r.śm., Janinę, Antoniego Paciejów – od Barbary z rodziną

16.00 – + Helenę w 6r.śm. i Stanisława w 23r.śm. Molów – od córki Danuty z rodziną

_______________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
14 – 20 lutego

Poniedziałek 14 lutegoświęto św. Cyryla. mnicha i Metodego, biskupa
8.00 – + Jadwigę Jędrzejczyk – od siostry Mirosławy Krzykawskiej

 

Wtorek 15 lutego
17.00 – + Stanisława Drożdż – od chrześniaka Marcina z żoną i córkami
17.30 – + Kazimierza Mędrka – od syna Krzysztofa

 

Środa 16 lutego
17.00 – + Juliannę i Jana Słomianów
17.30 – + Stanisława Cupiała – od synów z rodzinami

 

Czwartek 17 lutegośw. Scholastyki, dziewicy
17.00 – + Mariana Haberkę – od sąsiadów Straszaków i Papajów
17.30 – + Wandę Pielka – od siostry Alicji z rodziną

 

Piątek 18 lutego
17.00 – + Anatola Tomsię – od siostry z rodziną
17.30 – O Boże bł. i dary Ducha Św. dla Wiktorii Pasich w 19r. ur. – od rodziców, dziadków i brata

 

Sobota 19 lutego
16.30 – + Gabrielę Mik – od mamy
17.00 – + Adama Kaźmierczyka – od Elżbiety i Witolda Wójcickich z rodziną

 

Niedziela 20 lutego – VII Niedziela Zwykła
9.00 – + Mieczysława w 8r. śm., Helenę, Władysława Noconiów, Mariannę, Józefa, Jerzego Rolków, Mariannę Nocoń, Annę Dziób, Zofię Kowal – od rodziny

11.15 – + Zofię Brodzińską w 24r.śm. – od Krzysztofa z rodziną

16.00 – + Dariusza w 9r.śm. i Leokadię Kaziród – od rodziny

_____________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
7 – 13 lutego

Poniedziałek 7 lutego
8.00 – + Kazimierza Grabowskiego – od syna Krzysztofa

 

Wtorek 8 lutego
17.00 – + Stefana Barana – od syna Krzysztofa z rodziną
17.30 – + Kazimierę Żelazną – od wnuków: Tomasza, Rafała i Sławomira z rodzinami

 

Środa 9 lutego
17.00 – + Feliksa Cyganka – od brata Jana z rodziną, z Zadroża
17.30 – + Gabrielę Mik – od męża

 

Czwartek 10 lutegośw. Scholastyki, dziewicy
17.00 – + Mieczysława Kamionkę – od wnuczki Eweliny z rodziną
17.30 – + Włodzimierza Pałkę – od córki z rodziną

 

Piątek 11 lutego
16.30 – + Krzysztofa Adamca w 1r.śm. – od żony i córki
17.00 – + Mariana Haberkę – od Dawida i Sary OLeksy

 

Sobota 12 lutego
16.30 – O Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Oliwii Wdowik w 1r. urodzin – od rodziców
17.00 – + Zygmunta Gorgonia – od szwagierki Haliny z rodziną

 

Niedziela 13 lutego – VI Niedziela Zwykła
9.00 – + Danutę Brodzińską w 1r.śm., Mieczysława Dziedzica w 35r.śm. Stanisławę, Antoniego Brodzińskich – od córki i wnuczki Ewy z rodziną

11.15 – Dz. – bł., z prośbą bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Alfredy Sułkowskiej w 80r. urodzin – od dzieci z rodzinami

16.00 – + Janusza Gamrota w 28r.śm. – od Jadwigi i Ryszarda Straszaków

_________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
31 stycznia – 6 lutego

Poniedziałek 31 styczniaśw. Jana Bosko, prezbitera
8.00 – + Bogusławę Wąchała – od Anny i Dariusza Wąchałów ze Szczercza

 

Wtorek 1 lutego
17.00 – + Zofię Kamionka – od wnuczki Justyny z rodziną
17.30 – + Alfredę w 4r.śm. i Stefana Pasichów – od syna Leszka z rodziną

 

Środa 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego
9.00 – O Boże bł., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla członkiń Żywego Różańca z Bydlina w 13 r. utworzenia Róży
17.00 – + Martę Mędrek – od brata Wojciecha z rodziną

 

Czwartek 3 lutego
17.00 – + Grażynę Pięta – od córki Małgorzaty z mężem
17.30 – + Norberta Blehma w 25r.śm. i Julię Chojecką w 60r. Śmierci

 

Piątek 4 lutego
17.00 – + Anatola Tomsię – od córki z rodziną

 

Sobota 5 lutegośw. Agaty, dziewicy i męczennicy
8.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
17.00 – + Zygmunta Gorgonia – od kuzynki Janiny Szot z rodziną

 

Niedziela 6 lutego – V Niedziela Zwykła
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Stanisławę Milanowską w 10r.śm., Danutę Brodzińską, Mieczysława Dziedzica, Stanisławę, Antoniego Brodzińskich, Mariannę, Wincentego, Kazimierza Grzanków…

11.15 – + Mariolę Zawada – od syna Damiana i syna Arkadiusza z żoną

16.00 – + Helenę w 4r.śm. i Romana Kudelów, Wojciecha Barczyka, zm. z rodziny Kudelów i Pasiów – od córek i syna z rodzinami

__________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
24 – 30 stycznia

Poniedziałek 24 styczniaśw. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
8.00 – + Bogusławę Wąchała – od Agaty i Stefana Bober ze Szczercza, z rodziną

 

Wtorek 25 styczniaświęto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
17.00 – + Annę Cyganek – od Jarosława i Janusza Ciepał z rodzinami
17.30 – + Anatola Tomsię – od żony z dziećmi

 

Środa 26 styczniaśw. Tymoteusza i Tytusa
17.00 – + Jana Cygronia i Zofię Debudaj w 6r.śm. – od Janiny Kulawik z rodziną
17.30 – + Zbigniewa Kalarusa – od koleżanek i kolegów z PGK w Olkuszu

 

Czwartek 27 stycznia
17.00 – + Stanisława Drożdż – od wnuków i prawnuków

 

Piątek 28 styczniaśw. Tomasza z Akwinu, prezbitera i Doktora Kościoła
17.00 – + Jana Mędrka – od siostry Krystyny z rodziną

 

Sobota 29 stycznia
17.00 – + Zygmunta Gorgonia – od chrześnicy Elżbiety z mamą i rodziną

 

Niedziela 30 stycznia – IV Niedziela Zwykła
9.00 – + Leszka w 23r.śm., Marię, Leszka Kalarusów – od rodziny

11.15 – + Wandę Paś w 18r.śm. – od synów z rodzinami

16.00 – + Janinę i Henryka Muchajerów – od dzieci z rodzinami

_________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
17 – 23 stycznia

Poniedziałek 17 styczniaśw. Antoniego, opata
17.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mieszkańców ul. Wolbromskiej i ul. Zaułek Wolbromski

 

Wtorek 18 stycznia
17.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mieszkańców ul. Krakowskiej i Grabowej

 

Środa 19 styczniaśw. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
17.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mieszkańców ul. Legionów, Strażackiej, Wodnej, Turystycznej, Dworskiej i Pasternik

 

Czwartek 20 stycznia
17.00 – + Grażynę Pięta – od męża
17.30 – + Włodzimierza Pałkę – od żony

 

Piątek 21 styczniaśw. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
16.30 – + Kazimierę Żelazną – od córki Elżbiety z mężem i synem
17.00 – + Mieczysława Kamionkę – od wnuczki Justyny z rodziną

 

Sobota 22 stycznia
16.30 – + Zygmunta Gorgonia – od uczestników pogrzebu
17.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mieszkańców ul. Topolowej, Średniej, Sosnowej i Żołnierzy Września

 

Niedziela 23 stycznia – III Niedziela Zwykła
9.00 – + Eugeniusza w 9r.śm. i Zbigniewa Kurczków, Adama, Katarzynę Bombów – od żony z rodziną

11.15 – + Wandę Straszak w 10r.śm. – od dzieci

16.00 – + Stanisława Paś w 3r.śm. – od żony i dzieci z rodzinami

_______________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
10 – 16 stycznia

Poniedziałek 10 stycznia
8.00 – + Bogusławę Wąchała – od Henryka Wąchały z Nowego Sącza

 

Wtorek 11 stycznia
17.00 – O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Załęża Nr 58 – do końca

 

Środa 12 stycznia
17.00 – O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Zawadki i Gór Bydlińskich

 

Czwartek 13 stycznia
17.00 – + Kazimierza Grabowskiego – od syna Andrzeja z rodziną
17.30 – O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Olkuskiej

 

Piątek 14 stycznia
16.30 – + Zbigniewa Noconia – w 1r.śm. – od syna Mateusza z mamą i od teściowej Danuty
17.00 – + Stanisława Drożdż – od syna i córek z rodzinami

 

Sobota 15 stycznia
16.30 – + Zofię Gorgoń w 1r.śm. – od rodziny
17.00 – + Jana Mędrka – od rodziny Kaziorów i Ziębińskich z Ryczowa

 

Niedziela 16 stycznia
9.00 – + Danutę Brodzińską w 1r.śm. – od męża

11.15 – O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Krystyny i Macieja

16.00 – + Janinę w 11r. i Stefana Piechowskich, Zdzisława Bojarskiego, Jana Dziubę – od rodziny

___________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
3 – 9 stycznia

Poniedziałek 3 stycznia
8.00 – + Bogumiła Gajewskiego w 2r.śm. – od żony, synów, synowej i wnuka Oliwiera

 

Wtorek 4 stycznia
17.00 – O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Domaniewic ( rodziny od strony Zarzecza i od masarni do rodziny Opiłka oraz Pagóry i domy przy szosie do w kierunku Dłużca)

 

Środa 5 stycznia
17.00 – O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Domaniewic ( pozostałe rodziny)

 

Czwartek 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego
9.00 – + Annę Ciepał – od obecnych i byłych pracowników Zakładu Mięsnego „Anna Ciepał”.
11.15 – Za parafian
16.00 – + Zbigniewa w 33r.śm., Stanisławę w 22r.śm. i Stefana Wdowik – od Karoliny Wdowik z rodziną

 

Piątek 7 stycznia
17.00 – + Zygmunta Gorgonia – od rodziny Nawrotów

 

Sobota 8 stycznia
17.00 – O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Załęża Nr 1 – 57

 

Niedziela 9 stycznia – Święto Chrztu Pańskiego
9.00 – + Jerzego, Janinę, Wacława Szotów – od rodziny
11.15 – + Mariana Haberkę – od uczestników pogrzebu
16.00 – + Otylię w 24r.śm. i Józefa Kalarusów – od wnuczek z rodzinami

________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
27 grudnia – 2 stycznia

Poniedziałek 27 grudniaświęto św. Jana Apostoła i Ewangelisty
17.00 – + Henryka Prawowicza – od rodziny Myszor i Tomsia z Kwaśniowa
17.30 – + Mariana Haberkę – od siostry Krystyny

 

Wtorek 28 grudniaświęto św. Młodzianków, męczenników
17.00 – + Władysławę Rajter – od brata Henryka z żoną i rodziną
17.30 – + Andrzeja Noconia – od sąsiadów Osuchów i Rochów

 

Środa 29 grudnia
17.00 – + Danutę Brodzińską – od rodziny Barczyków i Banysiów
17.30 – + Stanisława Duszę – od rodziny Tarnówków, Straszaków i Cieślików

 

Czwartek 30 grudnia
17.00 – + Mariana Haberkę – od chrześnicy Elżbiety Tekieli z rodziną
17.30 – + Romana Kulawika – od Katarzyny i Karola Pałków

 

Piątek 31 grudnia
17.00 – + Jana Pacię w 5r.śm. – od żony i córek z rodzinami

 

Sobota 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 – + Danutę Brodzińską – od rodziny Tarnówków, Straszaków i Cieślików

11.15 – + Krzysztofa Komperdę w 7r.śm., Alojzego, Wiktorię, Otylię i Antoniego Wróblów – od rodziny

16.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże dla Teresy i Jerzego w 40rocznicę ślubu

 

Niedziela 2 stycznia
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: Mariana Cygronia w 16r.śm., Zofię i Stanisława Baran, Genowefę i Stanisław Zbróg; Honoratę, Mieczysława, Grażynę, Ryszarda Nocoń, Mariannę, Andrzeja Sojków; Mieczysława i Genowefę Rosół;

11.15 – + Eugeniusza Kaziroda w 16r.śm., Antoninę, Bronisława Kazirodów, Julię, Waleriana Madejów – od Janiny Kaziród z rodziną

16.00 – + Tomasza w 73r.śm., Katarzynę, Alicję, Stanisława Zawadów – od wnuczki i córki

___________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
20 – 26 grudnia

Poniedziałek 20 grudnia
7.00 – + Zenobię Szczur – od koleżanek z pracy, z Krzywopłotów
18.00 – + Jana Mędrka – od uczestników pogrzebu

 

Wtorek 21 grudnia
7.00 – O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Joanny i jej rodziny
16.00 – + Mieczysława Pasicha – od swatów z Krzywopłotów

 

Środa 22 grudnia
7.00 – + Marka Izdebskiego – od Aleksandry i Elżbiety
17.00 – + Władysławę Rajter – od sąsiadki Janiny Zawada z rodziną

 

Czwartek 23 grudnia
7.00 – + Mariana Haberkę – od rodziny Imiołków z Zarzecza
17.00 – + Henryka Prawowicza – od siostry z rodziną

 

Piątek 24 grudnia – Wigilia Bożego Narodzenia
7.00 – + Jana Mędrka w 3r.śm. – od żony i córek

 

Sobota 25 grudnia – Uroczystość Bożego Narodzenia
00.00 – Za parafian
9.00 – + Mariana Cygronia w 16r.śm., Waldemara Kośmidra, Mirosława Niesytego i Adolfa Szota – od rodziny
11.15 – O Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla rodziny Karlińskich
14.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Nowożeńców: Darii i Adama
16.00 – + Krzysztofa w 30r.śm., Stanisława, Marię, Franciszka Zawadów, Mariannę, Stanisława Straszaków – od Janiny Zawada

 

Niedziela 26 grudnia – święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
9.00 – + Zofię Cygan w `12r.śmierci – od brata z rodziną
11.15 – + Stefanię, Romana Chłostów, Zofię, Franciszka, Aleksandra Karlińskich, Janinę, Wiesława Mędrków – od rodziny Karlińskich
16.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Iwony i Zdzisława Kyciów w 30 r. ślubu

__________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
13 – 19 grudnia

Poniedziałek 13 grudniaśw. Łucji, dziewicy i męczennicy
7.00 – + Barbarę Grzanka – od rodziny Piechulskich
17.00 – + Władysławę Rajter – od siostry Barbary Gawron z Krzywopłot

 

Wtorek 14 grudnia św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
7.00 – + Kazimierza Mędrka – od żony
18.00 – + Annę Ciepał – od Zarządu Zakładu Mięsnego „ Tur” z Łapanowa oraz kierowców

 

Środa 15 grudnia
7.00 – + Marka Izdebskiego – od brata Wojciecha z żoną
17.00 – + Mariannę w 18r.śm., Jana Krzystańskich, Józefa Warchoła w 5r.śm., Igora, Józefa Kalarusów, Andrzeja Kaperę – od rodziny

 

Czwartek 16 grudnia
7.00 – + Bogusławę Wąchała- od swatów Jana i Małgorzaty Furmanik i od całej rodziny
17.00 – + Henryka Prawowicza – od rodziny Haberków i Musiałów

 

Piątek 17 grudnia
7.00 – + Mariannę Chmurkowską – od brata Stanisława z żoną i rodziną
17.00 – 1. + Zygmunta Gorgonia – od rodziny Gorgoniów i Różanowskich z Załęża
2. + Mariana Haberkę – od rodziny Oleksy z Poręby Górnej

 

Sobota 18 grudnia
9.00 – + Mariana Haberkę – od koleżanek z pracy córki Karoliny
11.00 – 1.+ Zofię Kamionka – od wnuczki Agnieszki z mężem
2. + Feliksa Hylę – od rodziny Grzanków z Olkusza z bratem Czesławem
17.00 – + Jana Mędrka – od Agnieszki i Mariusza Klichowskich z rodziną

 

Niedziela 19 grudnia – IV Niedziela Adwentu
9.00 – + Władysławę Rajter – od siostry Kazimiery Ziemniak z rodziną

11.15 – 1. + Martę Mędrek – od męża z córką
2. + Zbigniewa Kalarusa – od pielęgniarek środowiskowych przychodni OLMED

16.00 – + Helenę, Tadeusza Kaziród, Apolonię, Józefa, Włodzimierza Nawrot i Annę Grzanka – od rodziny

_________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
6 – 12 grudnia

Poniedziałek 6 grudnia
7.00 – + Lidię Gajewską – od rodziny Wójcików z Piotrkowic
17.00 – + Jana Mędrka – od siostry Gertrudy z rodziną

 

Wtorek 7 grudniaśw. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
7.00 – + Zenobię Szczur – od rodziny Tarnówków
17.00 – + Zbigniewa Grzankę – od uczestników pogrzebu

 

Środa 8 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
7.00 – + Zofię Kamionka – od syna Mieczysława z żoną
17.00 – + Danutę Brodzińską – od swatów z Jangrota

 

Czwartek 9 grudnia
7.00 – + Bolesława Górskiego – od Wojciecha Izdebskiego z rodziną
17.00 – + Henryka Prawowicza – od Janusza Ciepała z rodziną

 

Piątek 10 grudnia
7.00 – + Jana Skórę – od uczestników pogrzebu
17.00 – + Krzysztofa Adamca – od uczestników pogrzebu

 

Sobota 11 grudnia
7.00 – + Mieczysława Kamionkę – od syna Mieczysława z żoną
17.00 – Władysławę Rajter – od rodziny Ciułów z Dłużca

Niedziela 12 grudnia – III Niedziela Adwentu
9.00 – + Kazimierę w 20r.śm., Zenobię i Romana Szczurów – od rodziny

11.15 – + Adolfa Szota w 17r.śm. oraz zmarłych z rodzin: Szotów i Kalarusów – od Janiny Szot z rodziną

16.00 – + Stanisława i Wandę Cygroniów – od córek z rodzinami

__________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
29 listopada – 5 grudnia

Poniedziałek 29 listopada
7.00 – + Zygmunta Gorgonia – od wnuków: Adriana i Łukasza
17.00 – + Krzysztofa Adamca – od Grażyny i Romana Kaziród z rodziną

 

Wtorek 30 listopadaświęto św. Andrzeja, Apostoła
7.00 – + Adama Kaźmierczyka – od uczestników pogrzebu
17.00 – + Andrzeja Kulawika – od brata z rodziną

 

Środa 1 grudnia
7.00 – + Jerzego Szota w 1r.śm. – od rodziny
17.00 – + Michała Kieresa w 5r.śm. – od żony i dzieci

 

Czwartek 2 grudnia
7.00 – + Zofię Kamionka – od córki Krystyny
17.00 – + Henryka Prawowicza – od uczestników pogrzebu

 

Piątek 3 grudniaśw. Franciszka Ksawerego
7.00 – + Zenobię Szczur – od rodziny Jaksickich i Straszaków
17.00 – + Danutę Brodzińską – od rodziny Orubów i Jakubskich z Kwaśniowa

 

Sobota 4 grudniaśw. Barbary, dziewicy i męczennicy
9.00 – O Boże bł. i opiekę św. Barbary dla Górników z naszej parafii
15.00 – Chrzest Antoniego Rydzyka
16.30 – + Mariolę Zawada – od męża
17.00 – + Władysławę Rajter – od koleżanek z KGW z Załęża

 

Niedziela 5 grudnia – II Niedziela Adwentu
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Juliannę, Jana, Janinę, Wacława, Joannę Słomianów, Teresę Smorąg, Mariannę, Henryka Sojków, Zofię Cygan, Władysławę, Henryka Imiołków, Zofię, Stefana Chłostów, Stanisławę, Stanisława, Jana Straszaków, Zofię Stefana Chłostów, Agnieszkę Straszak – Czajka, Władysławę, Stanisława Mędrków, Marianne, Jana Straszaków i zm. z rodziny Kulawików, Noconiów, Kluczewskich, Mędrków i Straszaków…

11.15 – + Wandę i Józefa Kalarusów – od córek i syna z rodzinami

16.00 – + Barbarę w 25r.śm. i Romana Mędrków – od syna Edwarda z rodziną

______________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
22 – 28 listopada

Poniedziałek 22 listopadaśw. Cecylii, dziewicy i męczennicy
14.00 – W kaplicy – pogrzeb + Stanisława Cupiała
17.00 – + Krzysztofa Adamca – od pracowników firmy ES – System z ul. Wyzwolenia

 

Wtorek 23 listopada
17.00 – + Władysławę Rajter w 1r.śm. – od córki Renaty z mężem Sławomirem
17.30 – + Zygmunta Paś w 7r.śm. – od synów z rodzinami

 

Środa 24 listopadaśw. męczenników Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy
17.00 – + Henryka Prawowicza – od sąsiadów Ciepałów
17.30 – + Irenę Kowal – od brata Władysława z żoną

 

Czwartek 25 listopada
17.00 – + Jana Mędrka – od chrześniaka Bogdana
17.30 – + Mieczysława Kamionkę – od córki Krystyny

 

Piątek 26 listopada
16.30 – + Mariana Haberkę – od swatów Oleksy z Poręby Górnej
17.00 – + Zbigniewa Grzankę – od Zofii Grzanka

 

Sobota 27 listopada
17.00 – + Henryka Prawowicza – od rodziny Dudków z Łobzowa

 

Niedziela 28 listopada – I Niedziela Adwentu
9.00 – Za parafian

11.15 – + Zofię i Stefana Imiołków – od dzieci z rodzinami

16.00 – + Helenę, Tadeusza Kaziród, Annę Grzanka i zm. z rodziny Kamionków i Kazirodów

______________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
15 – 21 listopada

Poniedziałek 15 listopada
16.30 – + Zygmunta Gorgonia – od wnuka Kamila
17.00 – + Danutę Brodzińską – od sąsiadów Orubów

 

Wtorek 16 listopada
17.00 – + Annę w 1r.śm i Andrzeja w 6r.śm. Bula – od dzieci z rodzinami

 

Środa 17 listopadaśw. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
16.30 – + Pelagię Bińczyk – od dzieci z rodzinami
17.00 – + Bogusława Mędrka w 11r.śm. – od żony z rodziną

 

Czwartek 18 listopadabł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
17.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszak w 1r.śm. – od syna Krzysztofa z rodziną
17.30 – + Mieczysława Kamionkę – od córki Jadwigi z mężem

 

Piątek 19 listopada
16.30 – + Mariana Haberkę – od swatów Ogonków ze Strzegowej
17.00 – + Władysławę Rajter – od uczestników pogrzebu

 

Sobota 20 listopadaśw. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
13.00 – W kościele – pogrzeb + Marty Mędrek
17.00 – + Zdzisława Bojarskiego – od rodzin: Rusków i Flaków

 

Niedziela 21 listopada – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
9.00 – + Bernarda w 6r.śm. i Stanisławę Milanowskich – od syna z rodziną

11.15 – + Lucjana Bąchora i zm. z rodziny Bąchorów, Stanisławę, Stanisława, Alinę, Władysława Bąchorów – od Natalii Bąchór z rodziną

16.00 – + Wacława Francika w 1r.śm. – od rodziny

_______________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
8 – 14 listopada

Poniedziałek 8 listopada
17.00 – Oktawalna

 

Wtorek 9 listopadaświęto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
17.00 – Oktawalna
17.30 – + Honoratę Wandę i Józefa Kalarusów – od pracowników i emerytów JRG Porąbka PSP w Sosnowcu

 

Środa 10 listopadaśw. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
13.00 – W kościele – pogrzeb + Marioli Zawada
16.30 – + Zbigniewa Grzankę – od Renaty i Zbigniewa Dziubdzielów z rodziną
17.00 – + Józefa Kulawika w 5r.śm. – od żony i dzieci z rodzinami

 

Czwartek 11 listopadaśw. Marcina z Tours, biskupa
9.00 – W intencji naszej Ojczyzny
17.00 – + Bronisława, Mariannę Szczęch, Katarzynę, Jana Stanisława, Edwarda Bąchór – od syna z rodziną

 

Piątek 12 listopadaśw. Jozafata, biskupa i męczennika
16.30 – + Mariana Haberkę – od swatów Posełków z Zarzecza
17.00 – + Władysławę Rajter – od brata Marka z rodziną

 

Sobota 13 listopadaśw. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
14.00 – Na cmentarzu – Za poległych Legionistów
17.00 – + Stanisława, Alicję, Katarzynę, Tomasza Zawadów, Zofię, Stanisława Czerwików – od rodziny

 

Niedziela 14 listopada – XXXIII Niedziela Zwykła
9.00 – O Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Justyny i Karola Zawadów w 1rocznicę ślubu
11.15 – Za parafian
16.00 – + Mariannę w 4r.śm. i Zygmunta Bąchorów – od córki z rodziną

_______________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
1 – 7 listopada

Poniedziałek 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych
9.00 – W kościele + Zbigniewa Noconia – od cioci Danuty i Izy z rodzinami
12.00 – Na cmentarzu – Za parafian
16.00 – W kaplicy – + Janusza Mędrka w r.śm., Mariannę, Antoniego Kalarus, Leokadię, Antoniego Mędrków – od rodziny

 

Wtorek 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
8.00 – W kościele – Msza święta Oktawalna
11.00 – W kaplicy – + Danutę Brodzińską, Mieczysława Dziedzica, Stanisławę, Antoniego Brodzińskich, Władysławę, Krystynę, Jana Rachwałów, Annę, Jana Paciów – od córki i wnuczki Ewy z rodziną
17.00 – W kościele – + Zofię w 8r.śm. i Władysława Noconiów – od dzieci z rodzinami

 

Środa 3 listopada
17.00 – Msza święta Oktawalna
17.30 – + Stefana Barana – od syna Mariana z rodziną

 

Czwartek 4 listopadaśw. Karola Boromeusza, biskupa
17.00 – Msza święta Oktawalna

 

Piątek 5 listopada
17.00 – Msza święta Oktawalna

 

Sobota 6 listopada
8.00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
17.00 – Msza święta Oktawalna

 

Niedziela 7 listopada – XXXII Niedziela Zwykła
9.00 – Zbiorowa za zmarłych:Lucjana Bąchora, Pelagię Jana Bińczyk, Bernarda Milanowskiego w 6r.śm., Jadwigę, Piotra Janusów, Teresę Mędrek, Barbarę Romana Mędrków; Andrzeja, Natalię, Eugeniusza Kulawików, Janinę Szopa…,Oktawalna
11.15 – + Władysława Gorgonia w 1r.śm. – od rodziny
16.00 – + Aleksandrę, Tadeusza Izdebskich i zmarłych z rodziny – od syna z rodziną

________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
25 – 31 października

Poniedziałek 25 października
17.00 – + Danutę Brodzińską – od rodziny Grzanków z Domaniewic
18.00 – + Stefana Barana – od żony

 

Wtorek 26 października
16.30 – + Adama Kaźmierczyka – od rodziny Piątków i Matyjów
17.00 – + Mariana Kulawika w 22r.śm. – od córki Bożeny z rodziną

 

Środa 27 października
16.30 – + Mariana Haberkę – od chrześniaka Sławka
17.00 – + Józefa Kalarusa – od rodziny Maruszczyków z Załęża

 

Czwartek 28 październikaświęto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
17.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszaków – od rodziny Kowalskich

 

Piątek 29 października
16.30 – + Krzysztofa Adamca – od rodziny Konsorów
17.00 – + Henryka Prawowicza – od Ewy i Kazimiery z rodzinami

 

Sobota 30 października
16.30 – + Krzysztofa Adamca – od rodziny Bojarskich
17.00 – + Władysławę Rajter – od OSP z Załęża

 

Niedziela 31 października – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła
9.00 – Za parafian

11.15 – + Zdzisławę Nawrot w 3r.śm. – od córki i syna

16.00 – + Mariana w 1r.śm. i Elżbietę Majdów – od dzieci z rodzinami

____________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
18 – 24 października

Poniedziałek 18 październikaświęto św. Łukasza, Ewangelisty
16.30 – + Mariana Haberkę – od chrześnicy Jadwigi z rodziną
17.00 – + Stanisława Duszę w 1r.śm. – od rodziny

 

Wtorek 19 października
16.30 – + Jana Mędrka – od Janusza Gajewskiego z rodziną
17.00 – + Danutę Brodzińską – od uczestników pogrzebu

 

Środa 20 październikaśw. Jana Kantego, prezbitera
16.30 – + Zbigniewa Grzankę – od rodziny Muchów
17.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszaków – od chrześnicy Barbary z rodziną

 

Czwartek 21 października
17.00 – + Honoratę Wandę i Józefa Kalarusów – od pracowników i emerytów JRG Porąbka PSP w Sosnowcu
17.30 – + Barbarę w 1r.śm. i Stanisława w 3r.śm. Molów – od córki z rodziną

 

Piątek 22 październikaśw. Jana Pawła II, papieża
16.30 – + Krzysztofa Adamca – od Zarządu firmy ES System K i Lako
17.00 – + Bolesława w 3r.śm. i Krystynę Kamionków – od rodziny

 

Sobota 23 października
15.00 – Chrzest Dawida Bacy
16.30 – + Henryka Prawowicza – od rodziny Józefiaków
17.00 – + Władysławę Rajter – od rodziny: Dolezych, Szczęchów i Barczyków

 

Niedziela 24 października – XXX Niedziela Zwykła
9.00 – + Romana Kulawika w 1r.śm. – od rodziny

11.15 – + Mieczysława w 18r.śm., Dorotę i Mariana Czerwików – od rodziny

16.00 – + Leokadię w 8r.śm. i Dariusza Kaziród – od rodziny

___________________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
11 – 17 października

Poniedziałek 11 października
16.30 – + Mariana Haberkę – od szwagierek i szwagrów z rodzinami
17.00 – + Józefa Kalarusa – od Marii Grzanka z rodziną

 

Wtorek 12 października
17.00 – + Mariannę i Stanisława Bromblików – od córki z rodziną

 

Środa 13 październikabł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
16.30 – + Henryka Prawowicza – od rodziny Knapików
17.00 – + Jerzego Szota – od uczestników pogrzebu

 

Czwartek 14 października
17.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszaków – od rodzin: Dachowskich, Straszaków i Antoników
17.30 – + Zdzisława Bojarskiego – od uczestników pogrzebu

 

Piątek 15 październikaśw. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
16.30 – + Stanisława Smętka w 16r.śm. – od żony i dzieci z rodzinami
17.00 – + Krzysztofa Adamca – od koleżanek i kolegów z produkcji Lako

 

Sobota 16 październikaśw. Jadwigi Śląskiej
16.30 – + Irenę, Józefa Molów, Genowefę, Felicjana Chłostów oraz zmarłych dziadków – od rodziny
17.00 – + Apolonię w 21r.śm. i Tadeusza Wyszyńskich – od córek z rodzinami

 

Niedziela 17 października – XXIX Niedziela Zwykła
9.00 – O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Piotra Goncerza w 60r. urodzin – od żony, dzieci i wnuków

11.15 – + Kazimierza Szot w 6r.śm. i Henrykę Żak – od rodziny

16.00 – + Stanisława w 5r.śm. i Alicję Zawadów – od córki

______________________________________________________________________________

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
4 – 10 października

Poniedziałek 4 październikaśw. Franciszka z Asyżu
16.30 – + Zygmunta Gorgonia – od wnuczki Anity z mężem i dziećmi
17.00 – + Wiesława w 4r.śm., Władysława i Mariannę Musiorskich – od żony i dzieci

 

Wtorek 5 października św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
16.30 – + Zbigniewa Grzankę – od córki i synów z rodzinami
17.00 – + Władysława Gorgonia – od bratowej oraz rodziny Rzeźniczaków i Kowalskich

 

Środa 6 października
16.30 – + Pawła Rusa – od kuzynki Danuty z rodziną
17.00 – + Grażynę Samul – od uczestników pogrzebu

 

Czwartek 7 październikaNajświętszej Maryi Panny Różańcowej
17.00 – + Władysławę w 13r.śm. i Stanisława Mędrków – od córki z rodziną
17.30 – + Władysława Kalarusa w 29r.śm. – od żony i dzieci

 

Piątek 8 października
16.30 – + Krzysztofa Adamca – od koleżanek i kolegów z firmy ES System K i Lako
17.00 – + Danutę Brodzińską – od Stanisława Pacieja z rodziną

 

Sobota 9 października
16,30 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Elżbiety i Andrzeja Kalarus w 40 r. ślubu
17.00 – + Władysławę Rajter – od Barbary i Adama Kuś z Jangrota

 

Niedziela 10 października – XXVIII Niedziela Zwykła
9.00 – + Maksymiliana, Stanisławę, Franciszka Dybkowskich, Helenę, Wawrzyńca Bryzików – od rodziny

11.15 – Za parafian
12.30 – Chrzest Juliana Wróbla

16.00 – Dz. – bł., z prośbą o bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Teresy i Henryka Straszak w 50 rocznicę ślubu

 

Komentarze są wyłączone.