8 marca „Dzień Kobiet” – życzenia składają mężczyźni

Z okazji „Dnia Kobiet” – mężczyźni z Parafii Bydlin

Wszystkim Paniom, bez względu na wiek i „statut określający” – („dziecku, pannie, mężatce, wolnej, zajętej, wdowie, samotnej, córce, żonie, mamie, teściowej i synowej, także babci i prababci, siostrze i kuzynce, cioci i wujence, bratowej i szwagierce, bratanicy i siostrzenicy, koleżance i dziewczynie, sympatii i narzeczonej ”)
WSZYSTKIM KOBIETOM BEZ WYJĄTKU – składamy („my” mężczyźni) najserdeczniejsze życzenia. Życzymy tego co najlepsze i tego czego życzyć może sobie każda z WAS – pewnie zdrowia i miłości, zrozumienia i uznania, mądrości i wolności, szacunku i dużo kasy na rachunku.
Tego czego chcecie i pragniecie – tego wszystkiego Wam życzymy.
Ale dodatkowo doceniając Wasze miejsce w naszym życiu – szczególnie przy tej okazji – życzymy Wam Kobietom, abyście zawsze czuły się kochane i potrzebne oraz szczególnie byście były dla nas NAJPIĘKNIEJSZE i ŚWIĘTE!!!
Te życzenia z okazji „Dnia Kobiet” oraz słodkich uśmiechów dla Pań z naszej miejscowości i parafii, naszej gminy i powiatu, naszego województwa i kraju, naszej europy i świata składają mężczyźni z Parafii Bydlin na czele z ks. proboszczem i ks. kanonikiem.

Trochę humoru – kliknij !!

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.