Adoracja uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (2017)

ADORACJA
UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM

WIELKI CZWARTEK

19. 00 – 19. 30 B. Borek, M. Nocoń, Adam Malik, P. Konieczna
19. 30 – 20. 00 Maciej Baran, Miłosz Sojka, Dawid Brodziński

WIELKI PIĄTEK

8. 00 – 8. 30 Anna Paś, Melania Sojka
8. 30 – 9. 00 Natalia Mędrek, Julia Kucharska
9. 00 – 9. 30 Wiktoria Haberka, Magdalena Milanowska
9. 30 – 10. 00 Katarzyna Jasik
10. 00 – 10. 30 Julia Kubat, Wiktoria Pasich, Kinga Baran
10. 30 – 11. 00 Magdalena Gajowczyk, Justyna Łukańska
11. 00 – 11. 30 Mateusz Gajowczyk, Sebastian Łukański
11. 30 – 12. 00 Karolina Kulawik, Weronika Domagała
12. 00 – 12. 30 Weronika Karolczyk, Zuzanna Jarosińska
12. 30 – 13. 00 J. Kieres, N. Wiśniewska, Z. Dybkowska,
W. Karolczyk, J. Żurek
13. 00 – 13. 30 Klaudia Muchajer, Katarzyna Muchajer
13. 30 – 14. 00 Wiktoria Kostrzewa, Małgorzata Kostrzewa
14. 00 – 14. 30 Wiktoria Kieca, Julia Dachowska, Kacper Kieca
14. 30 – 15. 00 Kacper Kieca, Patryk Szot, Kamil Starosta
15. 00 – 15. 30 Oskar Mazur, Michał Straszak, Radosław Sikora
15. 30 – 16. 00 Aleksandra Dudek, Milena Kozioł
16. 00 – 16. 30 Piotr Knap, Jakub Tarnówka, Kacper Knap
16. 30 – 17. 00 Karolina Drozdż, Nikola Sikora

19. 30 – 20. 00 Aleksandra Banyś, Klaudia Straszak

WIELKA SOBOTA

8. 00 – 8. 30 Julia Sojka, Kamila Sojka
8. 30 – 9. 00 Zuzanna Kalarus, Julia Kalarus
9. 00 – 9. 30 Natalia Lelek, Oliwia Nowak
9. 30 – 10. 00 Nikola Gajewska, Wiktoria Gajewska
10. 00 – 10. 30 Jaromira Krawiec, Róża Krawiec
10. 30 – 11. 00 Maja Jagła, Alicja Jagła
11. 00 – 11. 30 Weronika Kamionka, Wiktoria Mędrek
11. 30 – 12. 00 Agata Smętek, Zuzanna Szwajcowska
12. 00 – 12. 30 Sonia Ciepał, Monika Ciepał
12. 30 – 13. 00 Anna Grzanka, Aleksandra Tarnówka
13. 00 – 13. 30 Angelika Adamiec, Amelia Nocoń
13. 30 – 14. 00 Al. Chłosta, Jagoda Chłosta, Julita Olesiak
14. 00 – 14. 30 Antoni Mól, Aleksander Trepka
14. 30 – 15. 00 Alicja Pielka, Amelia Świda
15. 00 – 15. 30 Urszula Królikowska, Agnieszka Królikowska
15. 30 – 16. 00 Klaudiusz Bryl, Damian Krawiec, Filip Bąchór
16. 00 – 16. 30 Szymon Sułkowski, Mikołaj Muchajer, Mikołaj Mól
16. 30 – 17. 00 Filip Trepka, Florian Nocoń
17. 00 – 17. 30 Krystian Ignatowicz, Jan Pasich
17. 30 – 18. 00 Bartosz Drozdż, Filip Stach

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.