Akt Oddania po rekolekcjach ODDANIE33 /01.01.2021 – po Mszy Świętej o 9.00/

W dniu 1 stycznia 2021 przypada dzień Poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi w jedności z Sercem Jezusa – po odbyciu 33 dni rekolekcji ODDANIE33, które rozpoczęły się w dniu 29 listopada 2020. W naszej parafii Akt Oddania… będzie można złożyć po Mszy Świętej o godz. 9.00 (tj. ok. 10.00). Zapraszamy wszystkie osoby, które odbywały te rekolekcje do wspólnego przeżycia tego Aktu. Proszę zabrać ze sobą przygotowany Akt Oddania i po wspólnym odczytaniu, będzie go można podpisać w obecności kapłana. Zachęcamy również wszystkie osoby, które kiedykolwiek odbyły te rekolekcje do uczestnictwa w tym wydarzeniu i do włączenia się we wspólne odczytanie tego Aktu.
Pamiątka z Oddania się Niepokalanemu Sercu Maryi w jedności z Sercem Jezusa:


Relacja ogólnopolska z zakończenia II edycji poniżej:

 

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.