Dwóch Biskupów i ok. 100 kapłanów na pożegnaniu śp. Anieli Jagiełki

Ostatnie pożegnanie śp. Anieli Jagiełki było wielce dostojne. W Nabożeństwie Żałobnym uczestniczyło ok. 100 kapłanów, Mszy Świętej przewodniczył Biskup Pomocniczy Diecezji Sosnowieckiej – ks. dr Piotr Skucha, a homilię wygłosił Ordynariusz Diecezji Kieleckiej – ks. Biskup dr Jan Piotrowski.
Syn zmarłej śp. Anieli – ks. dr Jan Jagiełka bardzo czule mówił o swojej matce, że była dla niego i całej rodziny Wszystkim. Mówił również, że jego mama, podobnie jak Jan Paweł II – bardzo lubiła pieśń oazową „Barkę” – „O Panie to Ty na mnie spojrzałeś…”, którą nucili jej do końca ziemskiego życia. Teraz i dla niego ta pieśń będzie cenna, gdyż będzie mu przypominała Kochaną Mamę. Za udział w pogrzebie dziękuje cała rodzina.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.