Ogłoszenia duszpasterskie – 19 kwietnia 2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – 19 kwietnia 2020 roku

1. Dzisiaj rozpoczynamy 70 Tydzień Miłosierdzia. Pamiętajmy o naszej trosce o ubogich i potrzebujących

2. W czwartek od 17.00 do 18.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie Adoracji można skorzystać ze spowiedzi św.

3. Od najbliższej soboty 25 kwietnia Msza św. o godzinie 18.00 – będzie odprawiana według formularza Mszy św. niedzielnej. Chodzi o to, aby umożliwić udział większej ilości parafian we Mszy św. niedzielnej. Od 20 kwietnia w naszym kościele podczas nabożeństw może przebywać jednorazowo tylko do 16 osób.

4 . Bóg zapłać wszystkim za ofiary wpłacane na konto parafialne – przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu, a także na potrzeby kościoła i parafii. Bóg zapłać również za ofiary składane na tacę.

5. W związku z pewnymi ograniczeniami dotyczącymi kontaktów międzyludzkich „tradycyjne listy” ofiar na inwestycje parafialne nie będą w najbliższym czasie wysyłane. Dlatego zachęcam do wpłacania składek miesięcznych na konto parafialne – zamieszczone na stronie parafialnej. Za zrozumienie naszej wspólnej troski o kościół i parafię z góry serdecznie dziękuję.

6. Bóg zapłać jednej rodzinie z Bydlina za ofiarowanie baneru przed kościół (ze św. Janem Pawłem II i Prymasem Kardynałem Stefanem Wyszyńskim).

7.  Życzę wszystkim dobrego tygodnia obfitego w Dary Boże oraz pokoju serca i wielkiej ufności w Miłosierdzie Boże.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.