Ogłoszenie na Wielką Sobotę A.D. 2020

Ogłoszenie na Wielką Sobotę

 

        Dzisiaj Wielka Sobota – trwa Adoracja przy Bożym Grobie. Mam nadzieję, że wielu z nas  stęskniło się za modlitwą przed Najświętszym Sakramentem w kościele. Zachęcam więc do przybycia na kilka minut na Adorację. W kościele jest mało osób, Przepis „ 5 osób” jest zachowany, ale są chwile, że jest tylko jedna osoba.

     Wiemy, że w tym roku ze względu na pandemię nie ma uroczystego poświęcenia pokarmów. Dokonamy błogosławieństwa przed jutrzejszym świątecznym śniadaniem. Tekst błogosławieństwa jest zamieszczony na stronie parafii.

   W naszej parafii jest piękny zwyczaj, że dzielimy się z potrzebującymi tym co przygotowaliśmy na święta. Jeśli ktoś chciałbym ofiarować coś dla potrzebujących to może złożyć przy wejściu do kościoła, przychodząc na Adorację.

    Będzie także wystawiona w butelkach woda poświęcona.

  Wszystkim gościom i parafianom życzę radosnych Świąt Wielkanocnych, dobrego zdrowia oraz wiary, nadziei i miłości  oraz wszelkich  łask Bożych od Chrystusa Zmartwychwstałego            

Proboszcz

                                                Krzysztof Słomian

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.