Pierwsze Soboty Miesiąca (kolejna edycja w naszej parafii od 6 lutego 2021)

W dniu 6 lutego 2021 r. o godz. 8.00 w naszej parafii rozpoczyna się kolejna edycja nabożeństw „Pierwszych Sobót Miesiąca”
8.00 – Różaniec Święty
8.05 – Spowiedź (w czasie różańca. Warunek – spowiedź w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi)
8.30 – Rozważanie różańcowe (ok. 15 minut) – link do rozważań z lutego 
8.50 – Msza Święta
Zgodnie z prośbą Matki Bożej przekazanej w czasie objawień w Fatimie.
Maryja powiedziała: “Córko moja, spójrz, Serce moje otoczone cierniami, którymi niewdzięczni ludzie przez bluźnierstwa i niewierności stale ranią. Przynajmniej ty staraj się nieść mi radość i oznajmij w moim imieniu, że przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć kolejnych miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię świętą, odmówią jeden Różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastu tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia”.
Więcej informacji na temat „Pierwszych Sobót Miesiąca” można uzyskać na stronie internetowej: soboty.pl/

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.