Program adoracji uczniów SP i Gimnazjum

ADORACJA
UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM – 2016

 

WIELKI CZWARTEK

19. 00 – 19. 30 Weronika Karolczyk, Paulina Konieczna
19. 30 – 20. 00 Aleksandra Gawron, Wiktoria Paś
20. 00 – 20. 30 Kamil Pandel, Bartosz Stachurka

 

WIELKI PIĄTEK

8. 00 – 8. 30 Julia Kalarus, Melania Sojka
8. 30 – 9. 00 Natalia Mędrek, Nikola Sikora
9. 00 – 9. 30 Wiktoria Haberka, Magdalena Milanowska
9. 30 – 10. 00 Jakub Kubat, Oskar Bryl
10. 00 – 10. 30 Julia Kubat, Wiktoria Pasich
10. 30 – 11. 00 Magdalena Gajowczyk, Justyna Łukańska
11. 00 – 11. 30 Klaudia Muchajer, Katarzyna Muchajer
11. 30 – 12. 00 Katarzyna Jasik, Zuzanna Jarosińska
12. 00 – 12. 30 Julia Kieres, Nikola Wiśniewska
12. 30 – 13. 00 Wiktoria Sapiechowska, Roksana Wiśniewska
13. 00 – 13. 30 Aleksandra Chłosta, Weronika Domagała
13. 30 – 14. 00 Wiktoria Kostrzewa, Małgorzata Kostrzewa
14. 00 – 14. 30 Wiktoria Kieca, Julia Dachowska
14. 30 – 15. 00 Aleksandra Banyś, Klaudia Straszak
15. 00 – 15. 30 Piotr Knap, Jakub Tarnówka
15. 30 – 16. 00 Aleksandra Dudek, Kinga Baran
16. 00 – 16. 30 Maja Wojtaszek, Laura Lisowska
16. 30 – 17. 00 Filip Lisowski, Hubert Mentel

19. 30 – 20. 00 Zuzanna Kalarus, Karolina Drozdż
20. 00 – 20. 30 Michał Kucharski, Julia Kucharska

21.00 – 22.00 – ADORACJA MŁODZIEŻY

 

WIELKA SOBOTA

8. 00 – 8. 30 Anastazja Knap, Julia Mól
8. 30 – 9. 00 Kacper Żegleń, Jakub Krawiec,
9. 00 – 9. 30 Natalia Lelek, Oliwia Nowak
9. 30 – 10. 00 Julia Sojka, Kamila Sojka
10. 00 – 10. 30 Alicja Pielka, Anna Grzanka
10. 30 – 11. 00 Jarogniewa Krawiec, Róża Krawiec
11. 00 – 11. 30 Anna Paś, Maja Jagła, Alicja Jagła
11. 30 – 12. 00 Agata Smętek, Zuzanna Szwajcowska
12. 00 – 12. 30 Sonia Ciepał, Monika Ciepał
12. 30 – 13. 00 Amelia Świda, Aleksandra Tarnówka
13. 00 – 13. 30 Karolina Kulawik, Milena Kozioł
13. 30 – 14. 00 Miłosz Sojka, Krystian Ignatowicz
14. 00 – 14. 30 Antoni Mól, Aleksander Trepka
14. 30 – 15. 00 Weronika Kamionka, Wiktoria Mędrek
15. 00 – 15. 30 Urszula Królikowska, Agnieszka Królikowska
15. 30 – 16. 00 Miłosz Rydzyk, Oskar Zięba
16. 00 – 16. 30 Szymon Sułkowski, Mikołaj Muchajer, Mikołaj Mól
16. 30 – 17. 00 Maciej Baran, Bartosz Drożdż
17. 00 – 17. 30 Julia Grzanka, Weronika Drożdż
17. 30 – 18. 00 Bartosz Borek, Mateusz Nocoń

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.