Zapisy na EDK Bydlin – Imbramowice 23/24.03.2018

W dniu wczorajszym od organizatorów EDK z Przegini uzyskaliśmy zgodę na włączenie się do ich trasy Via Passio, która rozpoczyna się w Przegini i kończy w Imbramowicach. Ich trasa liczy 55 km i przebiega przez miejscowość Bydlin.Włączając się do ich trasy w Bydlinie pozostanie nam do przejścia jeszcze ok. 24 – 25 km. Możemy zatem rejestrować się jako uczestnicy EDK na tej trasie. Proszę przesyłać zgłoszenia na adres parafiabydlin@gmail.com lub osobiście dokonywać rejestracji na stronie EDK – pamiętając, że rejestrujemy się na trasę Via Passio z Przegini. Przed podjęciem decyzji i rejestracją obowiązkowo należy się zapoznać z regulaminem udziału w EDK. Przesyłając dane do rejestracji drogą mailową proszę podać:
1. Imię i nazwisko;
2. Wiek;
3. Adres mailowy;
4. Miejscowość w której mieszkasz;
5. Krótka informacje skład wiesz o EDK;
6. Ile razy byłaś/eś wcześniej na EDK?
7. Krótko: – Dlaczego chcesz przejść EDK?
8. Czy jesteś zainteresowana/y odpłatnym powrotem (bus) z Imbramowic do Bydlina?

Wszystkie materiały dotyczące mapy trasy i opisu można pobrać ze strony EDK pamiętając, że dołączamy w Bydlinie. Pierwsza Stacja EDK będzie przy Krzyżu Misyjnym na placu przy Kościele w Bydlinie, a następnie udamy się na ul. Legionów w kierunku ul. Olkuskiej. Dalej skręcamy w lewo w ul. Krakowską. Dołączamy do trasy Via Passio na skrzyżowaniu z ul. Grabową. Via Passio biegnie od ul. Grabowej, dlatego w opisie tej trasy jest na prawo my natomiast idziemy dalej prosto. Dalej zgodnie z opisem trasy. Na trasie jedynie w innych miejscach będą oznaczone kolejne stacje EDK. (Będą widoczne).

By dobrze przygotować się do drogi warto zapoznać się z zakładką „Zanim Wyruszysz”.
Można pobrać sobie również rozważania ze strony EDK.

Polecamy pobrać na telefon aplikację EDK, dzięki której trasa będzie widoczna na mapie i GPS będzie prowadził. Będzie można podglądać czy dobrze poruszamy się wyznaczoną trasą. Dostępne są również rozważania w formie audio.

Pamiętaj o bezpieczeństwie – Kamizelka Odblaskowa i Latarka.
Początek 23.03.2018 – godz. 22.00 – Msza Święta w Kościele w Bydlinie, którą odprawi ks. Ireneusz Kwoka, a zakończenie ok. godz. 5.00. O tej godzinie odbędzie się również Msza Święta w Sanktuarium Męki Pańskiej w Imbramowicach. Na miejscu w Imbramowicach okazja do Sakramentu Spowiedzi Świętej oraz drobny poczęstunek.
W EDK można uczestniczyć od 17 lat, wyjątek osoby młodsze z opiekunem prawnym.

Kontakt:

  • Jarek: 733 700 801
  • Łukasz: 505 178 160

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.