Intencje mszalne na bieżący tydzień (31.05. – 6.06.2021)

IMG_4213

Poniedziałek 31 majaświęto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
17.30 – + Józefa Kalarusa – od swatów: Teresy i Henryka
18.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszaków – od całej rodziny Madejów z Jaroszowca

 

Wtorek 1 czerwca św. Justyna, męczennika
17.30 – + Danutę Grochowską – od uczestników pogrzebu
18.00 – + Wacława Francika – od Władysławy Barczyk z rodziną

 

Środa 2 czerwca
17.30 – + Józefę Drożdż – od rodziny Paciów z Zarzecza
18.00 – + Romana Kulawika – od sąsiadów: Małgorzaty i Krzysztofa Kamińskich

 

Czwartek 3 czerwca – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
8.00 – + Annę Bula – od swatów z Rodak
10.00 – Za parafian
16.00 – + Honoratę Wandę Kalarus – od firmy Marlibo

 

Piątek 4 czerwca
18.00 – + Mariana Majdę – od chrześnicy Małgorzaty z rodziną

 

Sobota 5 czerwca św. Bonifacego, biskupa i męczennika
8.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
16.00 – Chrzest Mikołaja Majewskiego
18.00 – + Władysława Gorgonia – od wnuka Sławomira z rodziną

 

Niedziela 6 czerwca – X Niedziela Zwykła
9.00 – Zbiorowa za zmarłych: + Helenę, Władysława Kaziród, Wandę Straszak, Jana Barczyka, Zdzisława Gajewskiego, Mariannę, Wacława, Bronisława Gajewskich, Irenę, Bronisława Kowalów, Tadeusza Brajnera, Danutę Brodzińską, Annę, Jana Paciów, Władysławę w 40r.śm., Krystynę, Jana Rachwałów…

11.15 – + Henryka Prawowicza – od żony

16.00 – + Stanisławę w 6r.śm. i Stanisława Kamionków – od córki Jadwigi z rodziną

Intencje mszalne na bieżący tydzień (24 – 30.05.2021)

IMG_4213

Poniedziałek 24 maja – święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła
9.00 – + Zenobię Szczur – od sąsiadów Straszaków
18.00 – + Zbigniewa Noconia – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej w Dłużcu

 

Wtorek 25 maja
17.30 – + Mariannę w 10r. śm., Bronisława, Kazimierza i Zbigniewa Kalarusów – od rodziny
18.00 – + Honoratę Wandę Kalarus – od zespołu Ziemia Kluczewska

 

Środa 26 majaśw. Filipa Neri, prezbitera
17.30 – + Jana Mędrka – od żony
18.00 – Za zmarłe matki: + Juliannę Słomian…

 

Czwartek 27 majaświęto Jezusa Chrystusa , Najwyższego i Wiecznego Kapłana
18.00 – + Władysława Gorgonia – od synowej Ewy
18.30 – + Grażynę i Józefa Samul – od córki i syna z rodzinami

 

Piątek 28 maja
17.30 – + Barbarę Mól – od mamy
18.00 – + Stanisława Duszę – od uczestników pogrzebu

 

Sobota 29 majaśw. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
17.30– + Władysławę Rajter – od wnuka Mariusza z żoną i dziećmi
18.00 – + Zdzisława Bojarskiego – od szwagierki Wandy z rodziną

 

Niedziela 30 maja – Uroczystość Najświętszej Trójcy
9.00 – + Michała Mędrka w 27r.śm., Ryszarda Nowakowskiego, Zygmunta Stajniaka, Zdzisławę Mędrek, Irenę Jarosława Tarnówków – od rodziców i rodzeństwa

11.15 – + Edwarda Szota w 2r. śm. oraz jego rodziców: Otolię i Eugeniusza – od żony z rodziną

16.00 – 1. + Stanisława Brodzińskiego w 6r.śm. – od syna Adama z rodziną
2. O Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Kasi Sojka w 1r. Chrztu św.

Intencje mszalne na bieżący tydzień (17 – 23.05.2021)

IMG_4213

Poniedziałek 17 maja
17.30 – + Józefa Kalarusa – od Stefana Barana z rodziną
18.00 – + Aurelię Serafin – od chrześnicy Ewy Maciąg z Zarzecza z rodziną

 

Wtorek 18 maja
17.30 – + Józefę Drożdż – od Szczurkowskich z Załęża, z rodziną
18.00 – + Mariana Majdę – od uczestników pogrzebu

 

Środa 19 maja
17.30 – + Barbarę Mól – od rodziny Noconiów z Zarzecza
18.00 – + Mariana Majdę – od Jolanty i Andrzeja Gawronów z rodziną

 

Czwartek 20 maja
18.00 – + Romana Kulawika – od nauczycieli emerytów Szkoły Podstawowej w Bydlinie

 

Piątek 21 maja
17.30 – + Jerzego Szota, Janinę i Wacława Szotów – od rodziny
18.00 – + Krzysztofa Gawłowskiego – od szwagra Zbigniewa z rodziną

 

Sobota 22 maja
15.00 – Chrzest Szymona Kaziród
17.30 – + Zdzisława Bojarskiego – od córki z Krzysztofem
18.00 – + Wacława Francika – od ojca, brata i sióstr

 

Niedziela 23 maja – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
9.00 – + Zbigniewa w 28r.śm., Eugeniusza Kurczków, Katarzynę, Adama Bombów – od matki z rodziną

11.15 – + Tadeusza Ciepała w 25r. śm. – od rodziny

16.00 – + Wacława, Henrykę, Józefa, Krzysztofa, Lidię Gajewskich, Franciszka, Magdalenę Mędrek – od rodziny

Program poświęcenia pól

IMG_20150604_111838762

Program poświęcenia pól

Poniedziałek 10 maja – godzina 19.30 – Góry Bydlińskie, a następnie Zawadka

Wtorek 11 maja – godzina 19.30 – Bydlin , a następnie Załęże

Środa 12 maja – godzina 19.30 – Domaniewice , początek przy kapliczce obok domu rodziny Szot

Intencje mszalne na bieżący tydzień (10 – 16.05.2021)

IMG_4213

Poniedziałek 10 maja
17.30 – + Krzysztofa Adamca i Jana Barczyka – od rodziny Kalarusów
18.00 – Dziękczynno – błagalna, z prośbą błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Adama Klichowskiego
w 18 r. urodzin – od rodziców i brata

 

Wtorek 11 maja
17.30 – + Krzysztofa Adamca – od rodziny Płonków
18.00 – + Władysława i Zofię Gorgoniów – od wnuka Pawła z rodziną

 

Środa 12 maja
17.30 – + Józefa i Honoratę Wandę Kalarus – od Kazimierza Smętka z rodziną
18.00 – + Annę Bula – od córki Marty i wnuczki Julii

 

Czwartek 13 maja
18.00 – + Wacława Francika – od żony i synów
18.30 – + Danutę Brodzińską – od siostry Zofii z rodziną

 

Piątek 14 majaświęto św. Macieja Apostoła
18.00 – + Stanisława Duszę – od sąsiadów Brodzińskich

 

Sobota 15 maja
11.00 – Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej – grupa I
13.00 – Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej – grupa II
18.00 – Mariana, Jadwigę Kulawików, Zofię, Józefa Kordaszewskich – od rodziny

 

Niedziela 16 maja – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
9.00 – + Leszka Kalarusa w 4r. śm., Marię, Leszka Kalarusów – od rodziny

11.15 – + Alinę w 29r.śm., Władysława, Stanisławę, Stanisława, Lucjana Bąchorów, Bronisławę, Stefana Szmylów
12.30 – Chrzest Alicji Lis

16.00 – + Krzysztofa Sterę w 22r.śm. – od rodziców z Chrząstowic

Intencje mszalne na bieżący tydzień (3 – 9.05.2021)

IMG_4213

Poniedziałek 3 maja – uroczystość NMP Królowej Polski
9.00 – + Janinę w 5r.śm. i Bronisława w 24r.śm. Straszaków i ich zmarłych rodziców – od syna Ryszarda z rodziną

11.15 – + Zdzisława Bojarskiego – od żony

16.00 – + Helenę, Romana Kudelów, Wojciecha Barczyka, Annę, Mikołaja Paś, Bronisławę, Antoniego Kudelów i zmarłych z rodziny Pasiów i Kudelów – od córek i syna z rodzinami

 

Wtorek 4 majaśw. Floriana, męczennika
17.30 – + Danutę Brodzińską – od mamy Walerii
18.00 – + Mariana Majdę – od Druhów Strażaków z OSP Domaniewice

 

Środa 5 maja
17.30 – + Zofię Gorgoń – od synowej Ewy z rodziną
18.00 – + Mariannę i Tadeusza Straszaków – od wnuczki Katarzyny z rodziną

 

Czwartek 6 majaświęto św. Apostołów Filipa i Jakuba
18.00 – + Romana Kulawika – od chrześniaka Andrzeja z rodziną
18.30 – + Zygmunta Jagłę i Genowefę Opiłka – od rodziny

 

Piątek 7 maja
17.00 – O łaskę zdrowia i Bożą opiekę dla Anny – od brata z rodziną
18.00 – + Honoratę Wandę i Józefa Kalarusów – od KGW z Bydlina

 

Sobota 8 majauroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika
17.30 – + Mirosława Kamionkę w 11r.śm. – od żony i dzieci
18.00 – + Wojtusia Dachowskiego – od siostry z rodziną

 

Niedziela 9 maja – VI Niedziela Wielkanocna
9.00 – + Melanię, Franciszka Smętek, Stanisława, Mariana Smętek, Krystynę, Tadeusza Tomsia, Janinę Henryka Szot, Stanisława, Stanisławę Malec

11.15 – O Boże bł. i zdrowie dla Tymoteusza Szwajcowskiego w 1r. ur. – od rodziców, braci i chrzestnej
16.00 – + Tadeusza, Janinę, Andrzeja Dybkowskich, Zofię, Andrzeja Szotów – od córki i synowej