Ekstremalna Droga Krzyżowa (EDK) – 3 kwietnia 2020

EDK  2020

Rozpoczynamy w dniu 3 kwietnia 2020 r. o godz. 19.00, gdzie przy  Kościele pw. św. Małgorzaty w Bydlinie bedzie można nabyć pakiety uczestnika. Następnie o godz. 19.30 rozpoczyna się Msza Święta, która zostanie odprawiona w  w intencji uczestników i sympatyków EDK. Przed Mszą Świętą można będzie nabyć pakiet uczestnika, zawierający m.in. specjalnie przygotowany na tą okoliczność tekst rozważań Drogi Krzyżowej, smycz oraz magnetyczną zakładkę do rozważań. Po Mszy Świętej każdy, kto postanowi podjąć się tego wyzwania, wyruszy w swoją indywidualną Ekstremalną Drogę Krzyżową do Sanktuarium Męki Pańskiej w Imbramowicach. W tym roku zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych z Dekanatów Wolbromskich oraz Jaroszowieckiego do dołączenia do rejonu Bydlin. Dokładniejsze informacje znajdziecie na plakatach, które pojawią się przy kościołach jak i w waszych miejscowościach.

Wzorem poprzedniego roku mamy do wyboru jedną z dwóch tras:

  1. Św. Jana Chrzciciela 30 km (zielona),
  2. Św. Charbela 40 km (fioletowa).

Obie trasy kończą się w Sanktuarium Męki Pańskiej w Imbramowicach

Rejestrować się można na stronie głównej organizatora tj. edk.org.pl, jak również telefonicznie:

733 700 801 – Jarek

793 575 452 – Karolina

505 178 160 – Łukasz

Od uczestników nie jest opłacane żadne ubezpieczenie, dlatego wyjście odbywa się na własną odpowiedzialność. Osoby nieletnie wybierają się pod nadzorem opiekuna prawnego lub upoważnionej osoby dorosłej.

Obowiązkowo trzeba mieć kamizelkę odblaskową i latarkę, najlepiej czołową.

Koszt uczestnictwa, to zakup pakietu w kwocie 20 zł.

Na bieżąco będziemy podawać bliższe informacje.

PAKIET UCZESTNIKA EDK 2020

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.